نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی صورتی چرک با دکلره

رنگ موی صورتی چرک با دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی صورتی چرک با دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی صورتی چرک با دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ موی صورتی چرک با دکلره : و پس از مدتی او از آپارتمان بازنشسته کراتینه مو شد و او را تنها گذاشت. فقط مدت‌ها بعد از نیمه‌شب، او برگشت، لباس سفید پوشیده پروتئین تراپی مو بود – مانند روح – و بدون اینکه کلمه‌ای به زبان بیاورد، به او امضا بیبی لایت مو کرد که او را دنبال الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. با عجله از خانه بیرون رفتند در حالی که تمام شهر خواب پروتئین تراپی مو بود. این چیزی پروتئین تراپی مو بود که به آن می گویند – “شب ابری ماه”. به گفته تیس، همیشه در چنین شبی، ارواح سرگردان لایت و هایلایت مو هستند. او به سرعت راه را هدایت بیبی لایت مو کرد. و سگ ها زوزه کشیدند.

رنگ مو : متوجه می شویم که دختر باید به عنوان قربانی به کامی-ساما معبدی تنها در کولایت و هایلایت مو هستان فرستاده نانو کراتین مو شود. آن خدا خدای بدی رنگ مو است. سالی یک بار تیری به کاهگل خانه فلان کشاورز می اندازد تا دختری بخورد! مگر اینکه دختر بلافاصله نزد او فرستاده نانو کراتین مو شود، او محصولات و گاوها را از بین می برد. مادر، با گریه و فریاد، و موهای خاکستری اش را بیرون می ککراتینه مو شد.

رنگ موی صورتی چرک با دکلره

رنگ موی صورتی چرک با دکلره : موضوع مورد علاقه رنگ مو است. از آنجایی که سالن به کراتینه مو شدت سرد پروتئین تراپی مو بود، من فقط به اندازه کافی منتظر ماندم تا یک اجرا را ببینم – که نمونه زیر نمونه ای از آن رنگ مو است: صحنه 1. یک دختر دهقانی زیبا و مادر پیرش در خانه با هم چمباتمه زده اند. مادر به کراتینه مو شدت گریه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، با ناراحتی اشاره می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. از صحبت های دیوانه وار او که با گریه های وحشی شکسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

  مدل رنگ مو بلوند متوسط

دختر خروجی، با سر فرورفته، و هوای تسلیم شیرین. صحنه دوم – قبل از مسافرخانه ای در کنار راه. درختان گیلاس در شکوفه وارد شوی‌هایی شوید که مانند یک پالانک ​​جعبه بزرگی را حمل می‌کنند که قرار رنگ مو است دختر در آن باکراتینه مو شد. صندوق سپرده؛ وارد کراتینه مو شدن برای خوردن؛ درنگ مو استان را برای صاحبخانه خوش صحبت بگو با دو شمشیر وارد سامورایی نجیب شوید.

در مورد جعبه می پرسد می شنود درنگ مو استان خونسردی ها که توسط صاحبخانه خوش صحبت تکرار می نانو کراتین مو شود. خشم کراتینه مو شدید را نشان می دهد. عهد می بندد که کامی سما خوب رنگ مو است – دختران را نخورید. اعلام می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به اصطلاح کامی سما شیطان رنگ مو است. مشاهده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که شیاطین باید کشته شوند. جعبه سفارشات باز کراتینه مو شد دختر را به خانه می فرستد خودش وارد جعبه می نانو کراتین مو شود و به افراد خونسرد دستور می دهد.

که او را به سرعت به آن معبد ببرند. صحنه III. – وارد مکان‌های خنک شوید، شب‌ها از میان جنگل به معبد نزدیک می‌شوید. کولی ها می ترسند جعبه را رها کنید و اجرا کنید. اگزونت باحال. جعبه تنها در تاریکی. چهره محجبه، تمام سفید را وارد کنید. شکل به طرز ناخوشایندی ناله می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. فریادهای هولناکی بر زبان می آورد جعبه بی‌حرکت باقی می‌ماند. این شکل حجاب را برمی‌رنگ مو دارد.

  انواع مدل رنگ موی یاسی

رنگ موی صورتی چرک با دکلره : چهره‌اش را نشان می‌دهد – جمجمه‌ای با چشم‌های فسفری. [حضار به اتفاق آرا صدای «آآآآآآ!» را بر زبان می‌آورند] شکل دست‌هایش را نمایش می‌دهد—هیولایی و اپیش، با پنجه. [حضار یک «آآآآآ!» دوم را به زبان می آورند] شکل به جعبه نزدیک می نانو کراتین مو شود، جعبه را لمس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، جعبه را باز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! سامورایی نجیب می جهد. یک کشتی؛ طبل ها نبرد را به صدا در می آورند.

سامورایی های نجیب با موفقیت هنر نجیب جو جوتسو را تمرین می کنند. دیو را به زیر می اندازد، پیروزمندانه او را زیر پا می گذارد، سرش را می برید. سر ناگهان بزرگ می نانو کراتین مو شود، به اندازه یک خانه بزرگ می نانو کراتین مو شود، سعی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند سر سامورایی را گاز بگیرد. سامورایی با شمشیر خود آن را قطع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سر به عقب می‌چرخد، آتش می‌پاکراتینه مو شد و ناپدید می‌نانو کراتین مو شود.

همه چیز را اجرا کنید. ثانیه 6 دید سامورایی و گابلین، کینجرو را به یاد یک درنگ مو استان عجیب و غریب می‌اندازد، که به محض پایان بازی سایه شروع به گفتن آن بیبی لایت مو کرد. درنگ مو استان های هولناک پس از چنین نمایشگاهی ممکن رنگ مو است از بین بروند. اما درنگ مو استان‌های کینجرو همیشه آنقدر عجیب و غریب لایت و هایلایت مو هستند که تقریباً در هر شرایطی این روایت را توجیه می‌کنند.

  بلوند پلاتینه دودی روشن

از این رو، با وجود سرما، مشتاقانه گوش بالیاژ مو دادم: مدتها پیش، در روزهایی که زنان روباه و اجنه این سرزمین را تسخیر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، دختری سامورایی با پدر و مادرش به پایتخت آمد، چنان زیبا که همه مردانی که او را دیدند شیفته او کراتینه مو شدند. و صدها تن از سامورایی های جوان مایل پروتئین تراپی مو بودند و امیدوار پروتئین تراپی مو بودند که با او ازدواج کنند و آرزوی خود را به پدر و مادرش اعلام آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

زیرا همیشه در ژاپن رسم پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است که ازدواج باید توسط والدین ترتیب بالیاژ مو داده نانو کراتین مو شود. اما در همه آداب و رسوم رنگ مو استثنا وجود رنگ مو دارد و مورد این دوشیزه چنین رنگ مو استثنایی پروتئین تراپی مو بود. والدین او اعلام آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که قصد تمام دکلره مو دارند به دخترشان اجازه دهند شوهرش را خودش انتخاب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و همه کسانی که می خواهند او را ببرند آزادند که او را جلب کنند.

رنگ موی صورتی چرک با دکلره : بسیاری از مردان بلند مرتبه و دارای ثروت فراوان به عنوان خورنگ مو استگار در خانه پذیرفته کراتینه مو شدند. و هر کس همانطور که می دانست از او خورنگ مو استگاری بیبی لایت مو کرد – با هدایا، و با کلمات زیبا، و با شعرهایی که به افتخار او سروده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و با وعده های عشق ابدی. و با هر کدام شیرین و امیدوارانه صحبت بیبی لایت مو کرد. اما او شرایط عجیبی را ایجاد بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو فندقی طلایی

برای هر خورنگ مو استگاری، او به عنوان یک سامورایی خود را ملزم می‌بیبی لایت مو کرد که خود را به قول افتخاری‌اش ملزم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا در معرض آزمایش عشقش به او قرار گیرد و هرگز برای شخص زنده فاش نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که این آزمایش چه می‌تواند باکراتینه مو شد. و همه موافق پروتئین تراپی مو بودند. “اما حتی مطمئن ترین خورنگ مو استگاران نیز پس از اینکه در معرض آزمایش قرار گرفتند.

ناگهان از اهمیت خود دست کشیدند. و به نظر می رسید که همه آنها از چیزی به کراتینه مو شدت ترسیده پروتئین تراپی مو بودند. در واقع، تعبالیاژ مو داد کمی حتی از شهر فرار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و دوستانشان نتوانستند آنها را برای بازگشت متقاعد کنند. اما هیچ کس تا به حال به اندازه دلیل اشاره نبیبی لایت مو کرد. بنابراین کسانی که هیچ چیز از راز نمی دانستند زمزمه می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

که دختر زیبا باید یا روباه باکراتینه مو شد یا اجنه. «حالا که همه ی افراد با درجه ی عالی لباس خود را رها آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، سامورایی آمد که ثروتی جز شمشیر خود نداشت. او مردی خوب و ررنگ مو استگو پروتئین تراپی مو بود و حضور دلپذیری داشت. و دختر به نظر او را دوست داشت. اما او را وادار بیبی لایت مو کرد که همان تعهدی را که دیگران گرفته پروتئین تراپی مو بودند، بگیرد. و پس از آن که او آن را گرفت، به او گفت که در یک عصر معین برگردد.

  رنگ موی شکلاتی نسکافه ای روشن

رنگ موی صورتی چرک با دکلره : وقتی عصر فرا رسید، کسی جز خود دختر از او در خانه پذیرایی نبیبی لایت مو کرد. با دستان خود میهمان نوازی را پیش روی او گذاشت و منتظر او ماند و پس از آن به او گفت که آرزو رنگ مو دارد او در ساعتی دیرهنگام با او بیرون برود. او با خوشحالی به این کار رضایت بالیاژ مو داد و از او پرسید که او به کجا می‌خواهد برود. اما او هیچ پاسخی به سؤال او نبالیاژ مو داد و یکدفعه بسیار ساکت و عجیب و غریب کراتینه مو شد.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱