نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مش یخی جلوی مو

رنگ مو مش یخی جلوی مو | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مش یخی جلوی مو را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مش یخی جلوی مو را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو مش یخی جلوی مو : یکی مونترویل رنگ مو است. “اینجا، مونترویل، و تو، فرناندز، می‌خواهی به حیاط بروی و جستجو کنی؟ من کور و نیمه خفه کراتینه مو شده‌ام.” دیگری – فکر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند فلیکس لفبر پروتئین تراپی مو بود – به سمت دیگری می‌رود، به احتمال زیاد به سمت در دوتایی بین اتاق زیر شیروانی خانه و بال. مونتروی و فرناندز برمی گردند و می گویند که به طور کامل جستجو بیبی لایت مو کرده اند و چیزی پیدا نبیبی لایت مو کرده اند.

رنگ مو : با این حال تمام حدس‌های سخاوتمندانه‌ای را که می‌توان انجام بالیاژ مو داد، و هنوز هم این واقعیت پابرجرنگ مو است که او این قربانیان بیچاره را از گرسنگی می‌کشید، شلاق می‌زد، و در غیر این صورت شکنجه می‌بیبی لایت مو کرد. او حتی با دخترانش بدرفتاری می‌بیبی لایت مو کرد که غذاهایی را که دریغ بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود به آنها می‌بالیاژ مو دادند. آیا او دیوانه نپروتئین تراپی مو بود؟ می توان امیدوار پروتئین تراپی مو بود. اما نمی‌توانیم عجله کنیم.

رنگ مو مش یخی جلوی مو

رنگ مو مش یخی جلوی مو : اما حدس بسیار ساده‌تر و حتی مهربان‌تر این رنگ مو است که آنها چیزهایی درباره او می‌دانستند که گفته نکراتینه مو شده و نباید گفته نانو کراتین مو شود، اگر او احتمالاً می‌توانست جلوی آن را بگیرد. بیایید بگوییم که یک خلق و خوی بالا او را به سمت توده ای از کارهای نادرست به عمقی فراتر از همه انتظارش کشانده پروتئین تراپی مو بود و تنها راه نجات در سمت دورتر پروتئین تراپی مو بود.

که راحت‌ترین یا مهربان‌ترین چیزی را باور کنیم. این خود نوعی «جنون عاطفی» خواهد پروتئین تراپی مو بود. اگر او دیوانه پروتئین تراپی مو بود، شوهرش چطور؟ برای خانم مارتینو، که به او گفته کراتینه مو شد هیچ طرفی در جنایات او نیست، اطلاعات نادرستی دریافت بیبی لایت مو کرد. او به همان اندازه در همان منجلاب فرو رفته پروتئین تراپی مو بود که همدستی منفعل می توانست او را به همراه داشته باکراتینه مو شد. اگر او دیوانه پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی صورتی فانتزی بدون دکلره

جنونش ناگهان در کالسکه چاق و تغذیه کراتینه مو شده اش متوقف کراتینه مو شد. او جاسوس او علیه دیگران پروتئین تراپی مو بود. و اگر او دیوانه پروتئین تراپی مو بود، پس چرا میهمانان مکرر او در سر میز به آن مشکوک نپروتئین تراپی مو بودند؟ تنها چیزی که جامعه می دانست این پروتئین تراپی مو بود که او نظم و انضباط خانگی خود را به حد افراط رسانده پروتئین تراپی مو بود، برای آن هزینه گزافی پرداخته پروتئین تراپی مو بود و بدون شک از این نوع چیزها دست بر می داشت و از این پس دست بر می داشت.

در روزگار ما به سختی می توان برای جامعه ظرافتی که در مورد رفتار یکی از آقایان یا اعضای بانوی خود با خدمتکارانش فضولی می بیبی لایت مو کرد، قدردانی بیبی لایت مو کرد. چه کسی قرار پروتئین تراپی مو بود چنین تحقیقی را آغاز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – جان فیتز میلر؟ و به این ترتیب زمان گذشت، و مادام لالاوری زیبا و همیشه شیرین و جذاب – چه عاقل و چه دیوانه را به پزشکان بسپاریم.

رنگ مو مش یخی جلوی مو : به جز دکتر لالوری – به رانندگی روزانه، سالانه، در جاده همجنس گرایان بایو ادامه بالیاژ مو داد تا امور تجاری خود را مدیریت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و گروه‌های روشن را دور تخته وسوسه‌انگیزش جمع الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بدون اینکه شک کنند که آشپزش را با یک زنجیر بیست و چهار فوتی که به شخصش و به دیوار یا زمین بسته کراتینه مو شده، در آشپزخانه نگه داشته رنگ مو است.

  رنگ مو دودی نسکافه ای بژ

و با این حال اجازه دهید این به اعتبار مردم گفته نانو کراتین مو شود، که بدگمانی و خشم عمومی به طور پیوسته افزایش یافت. اما آنها هنوز در حال رکراتینه مو شد پروتئین تراپی مو بودند که یک روز، در آوریل 1834، آشپز سالخورده – او هفتاد ساله پروتئین تراپی مو بود – همانطور که زنجیر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، عمدا خانه را به آتش کشید. فقط سنت رنگ مو است که شب قبل که پرده های اتاق پذیرایی را آتش زده در خواب دید.

فکر خوشحال کننده را گرفت و رویا را به واقعیت تبدیل بیبی لایت مو کرد. اما در کارنامه چاپی آن روز رنگ مو است که او به شهردار شهر اعتراف بیبی لایت مو کرد. مکر ناامید موفق می نانو کراتین مو شود. زنگ آتش به خیابان می‌رسد و صد مرد به داخل می‌روند، در حالی که جمعیتی در خیابان‌ها ازدحام می‌کنند. برخی همسایه اند، برخی دوست و برخی غریبه. یکی از آنها رنگ مو است.

نجیب‌زاده‌ای که مدت‌هرنگ مو است مراقب شانس خود برای اعمال قانون بر سر خانه و معشوقه‌اش پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. جوان D——، منشی دفتر اسناد رسمی، دیگری رنگ مو است. و دیگری قاضی کوننگ رنگ مو است – آها! و دیگران با نام های خوب و شناخته کراتینه مو شده لایت و هایلایت مو هستند! آتش شروع خوبی داشته رنگ مو است. آشپزخانه در آتش رنگ مو است؛ طبقات بالا پر از دود رنگ مو است.

رنگ مو مش یخی جلوی مو : غریبه ها به جایی می دوند که همه چیز از آنجا می آید و به مبارزه با آتش می افتند. دوستان برای کمک به موسیو و مادام لالاوری جمع می شوند. بانوی زیبا هنوز هوشیاری خود را از دست نبالیاژ مو داده رنگ مو است – در بهترین حالت خود قرار رنگ مو دارد. شوهرش مثل همیشه منفعل رنگ مو است. او فریاد می زند: «این طرف». از این طرف! این را بگیر – حالا برو، و اگر می‌خواهی عجله کن.

  رنگ مو دخترانه برای عروس

از این طرف! و در یک لحظه مشغول انجام بالیاژ مو دادن، و به مکان های امن، بشقاب، جواهرات، جامه، و قطعات سبک تر و گران تر از مبلمان. آقایان خواهش می کنم از این طرف، اینجا فقط محله خدمتکاران رنگ مو است. محله خدمتکاران – اما خدمتکاران کجا لایت و هایلایت مو هستند؟ پاسخ‌های مادام شوخ‌آمیز اما طفره‌آمیز لایت و هایلایت مو هستند. “در حال حاضر به آنها اهمیت ندهید.

چیزهای با ارزش را حفظ کنید!” کسی قاضی کاننج را لمس می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – “آن خدمتکاران به زنجیر و حبس بسته کراتینه مو شده‌اند و ممکن رنگ مو است از بین بروند.” “جایی که؟” “در اتاق های حیاط.” با عجله به سمت آنها می رود، اما نمی تواند به آنها برسد، و در حالی که از دود عقب رانده کراتینه مو شده و تقریباً خفه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، باز می گردد. او به اطراف خود نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو مش یخی جلوی مو : این طرحی از خیال نیست. ما روز بعد در مقابل یک قاضی سوگند یاد می کنیم – و تعبالیاژ مو دادی از دوستان خانواده را می بیند. او با آنها صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: “به من گفته اند” – فلانی – “می تواند باکراتینه مو شد؟ با مسیو صحبت می کنید یا با خانم؟” اما دوستان با سردی او را دفع می کنند. او برمی گردد و از دیگران پرس و جو می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او در نزدیکی خود متوجه دو آقایی می نانو کراتین مو شود که آنها را می شناسد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه