↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی شکلاتی تیره با مش روشن

رنگ موی شکلاتی تیره با مش روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی شکلاتی تیره با مش روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی شکلاتی تیره با مش روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی شکلاتی تیره با مش روشن : به همین ترتیب “زندگی انسان”، ویرایش کراتینه مو شده توسط آلفرد هنری لوئیس. به همین ترتیب “مجله قرن بیستم”، ویرایش کراتینه مو شده توسط به همین ترتیب «مجله تایمز» – ماهنامه ای که هیچ ربطی به «نیویورک تایمز» نرنگ مو دارد.

رنگ مو : دختر را بیش از حد معمول مستعد تأثیرات غم انگیز شام های ارزان بیبی لایت مو کرده باکراتینه مو شد. و آیا فکر می کنید که این یک مصداق انفرادی رنگ مو است که نتیجه یک انحراف موقت در ویرایش رنگ مو است؟ نه، این نوع ذهن سرمایه داری رنگ مو است که آنقدر مقتصد رنگ مو است که حتی از خودکشی قربانیانش هم سود می برد. چند سال پیش پیرمردی خودکشی بیبی لایت مو کرد، زیرا سهام اندک او ارزش خود را از دست بالیاژ مو داد. “نیویورک تایمز” مخالف پست پست پروتئین تراپی مو بود.

رنگ موی شکلاتی تیره با مش روشن

رنگ موی شکلاتی تیره با مش روشن : جهان گفت: برخی از افراد لایت و هایلایت مو هستند که تقاضای زیادی برای ثروت تمام دکلره مو دارند. آنها با چشم دوختن به رنگ مو استانرنگ مو داردهای زندگی که توسط ثروتمندان به رخ می ککراتینه مو شد، نیازهای خود را با خورنگ مو استه های خود می سنجند. چنین افرادی به راحتی تحت تأثیر تأثیرات بیرونی قرار می گیرند، و شاید در این مورد بحث های اخیر، اغلب احمقانه تا عاقلانه، در مورد رابطه دستمزد با رذیلت، ممکن رنگ مو است.

زیرا شرکت های بزرگ سریع السیر بخش برجسته ای از ماشین سیاسی و مالی شهر پروتئین تراپی مو بودند. “نیویورک تایمز” این خبر را به عنوان خودکشی ناشی از پست بسته معرفی بیبی لایت مو کرد! 228 فصل XXXVI امپراتوری کسب و کار اجازه دهید خواننده تز من را اشتباه نفهمد. من ادعا نمی کنم که در آمریکا یک دولت تجاری کاملاً سازمان یافته و کاملاً آگاه وجود رنگ مو دارد. چیزی که ما داریم تعبالیاژ مو دادی گروه رنگ مو است که برای قدرت مبارزه می کنند. و گاهی این گروه‌ها با یکدیگر درگیر می‌شوند و با یکدیگر جنگ می‌کنند.

  رنگ مو فوری زنانه

و سپس شاهد کاربرد مدرن ضرب المثل برنگ مو استانی بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، “وقتی دزدها می‌افتند، مردان صادق به خود می‌آیند.” به عنوان مثال، اگر در زمان مواجهه با بیمه عمر، مطبوعات شهر نیویورک را مطالعه می بیبی لایت مو کردید، مطمئناً به این نتیجه می رسیدید که این مطبوعات در خدمت منافع عمومی لایت و هایلایت مو هستند. همانطور که اتفاق می افتد، من آن درام بیمه عمر را با مردی در آمریکا که بیشترین نقش را با آن داشت، مرحوم جیمز دنبال بیبی لایت مو کردم.

قاضی دیل چندین ماه دفتر تبلیغاتی را در نیویورک اداره بیبی لایت مو کرد و بخش بزرگی از این رسوایی را در اختیار خبرنگاران روزنامه قرار بالیاژ مو داد. او دقیقاً به من گفت که چگونه این کار را انجام می دهد، و دقیقاً چرا این کار را انجام می دهد، و من می دانستم که تمام این ماجرا، که ملت را تا اعماق آن تکان بالیاژ مو داد، صرفاً منافع مورگان و رایان پروتئین تراپی مو بود که کنترل پول بیمه عمر را از او سلب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

افراد غیرمسئول مانند “جیمی” هاید، و تحت کنترل گرفتن آن را تحت کنترل افرادی که مسئول پروتئین تراپی مو بودند – ما، مسئول مورگان و رایان. کل کمپین به همین منظور انجام کراتینه مو شد. روزنامه های نیویورک همگی فهمیدند که این کار به همین منظور انجام کراتینه مو شده رنگ مو است، و وقتی این هدف محقق کراتینه مو شد، تحقیقات قانونی و هیاهوی روزنامه تقریباً یک شبه متوقف کراتینه مو شد. و در تمام این غوغای وحشتناک متوجه یک چیز عجیب کراتینه مو شدم.

هرگز در هیچ روزنامه یا مجله یا سخنرانی به این سوال پرداخته نکراتینه مو شد که یک راه حل هوشمندانه مشکل – یعنی بیمه دولتی باکراتینه مو شد. من چندین تلاش بیبی لایت مو کردم تا مطلبی را در مورد این موضوع در روزنامه های نیویورک بیاورم. من مصاحبه بیبی لایت مو کردم – حالا یادم رفته به چه کاغذهایی، اما می دانم که این مصاحبه ها هرگز به مبالیاژ مو داد آبی نمی رسید. شرایط اضطراری زمان جنگ برای اجبار بیمه دولتی.

  رنگ مو طلایی بدون دکلره

و اکنون لابی آن لازم پروتئین تراپی مو بود 229شرکت‌های بیمه خصوصی در واشنگتن مشغول لایت و هایلایت مو هستند و تلاش می‌کنند تا بیمه‌های دولتی را از بین ببرند، زیرا تلگراف‌ها و تلفن‌های دولتی، راه‌آهن‌های دولتی، کشتی‌رانی دولتی، آژانس‌های کاریابی دولتی، همه یکی یکی از بین رفته‌اند. دزدها بیرون می افتند. و همچنین دزدان جدید به طور مداوم در تلاش برای نفوذ به “حلقه” لایت و هایلایت مو هستند.

همیشه یک وسوسه عظیم از وضعیت عجیب و غریب روزنامه ما وجود رنگ مو دارد. روزنامه نگاری ما با فشار بی وقفه بر بیرون، خلاء را حفظ می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مردم خبر می خواهند. مردم برای این خبر فریاد می زنند. و همیشه انبوهی از اخبار مهم و حیاتی پنهان کراتینه مو شده رنگ مو است. روزنامه‌های سوسیالیستی تکه‌هایی از آن را منتشر می‌کنند.

سخنوران آن را به شایعه‌ای وحشیانه روی ده هزار جعبه صابون تبدیل می‌کنند. اگر مردم می توانستند آن را در روزنامه یا مجله تهیه کنند، چه ثروتی می بالیاژ مو دادند! و البته در دنیای روزنامه‌نگاری مردان بی‌هوشی وجود تمام دکلره مو دارند که این را می‌دانند: چه چیزی طبیعی‌تر از این که یکی از آن‌ها هر از گاهی تسلیم وسوسه ثروتمند کراتینه مو شدن با گفتن حقیقت نانو کراتین مو شود؟ کل تاریخ مجله آمریکایی در این فرمول خلاصه می نانو کراتین مو شود.

رنگ موی شکلاتی تیره با مش روشن : حدود پانزده سال پیش ناشران مجلات ما این معدن طلای کار نکراتینه مو شده را کشف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. «مک کلور»، «موفقیت»، «مال همه»، «آمریکایی»، «همپتون»، «پیرسون»، «متروپولیتن»، حتی «قرن» آرام و باوقار وارد این معدن کراتینه مو شدند. تیراژ آنها شروع به بالا رفتن بیبی لایت مو کرد – صد هزار افزایش در ماه در آن روزهای هذیان عمومی ناشناخته نپروتئین تراپی مو بود. انتشار مجلات به چیزی تبدیل کراتینه مو شد که قبلاً در تاریخ آمریکا نپروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

  رنگ موی زنان زیبا

و از آن زمان تاکنون هرگز نپروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است – به جای تبلیغات رنگ مو استتار کراتینه مو شده، به یک صنعت رقابتی. آیا این تأیید کامل تز من نیست که طی چند سال، نیم دوجین مجله توانستند نیم میلیون تیراژ ایجاد کنند، به هیچ وجه جز بیان آنچه روزنامه ها از بیان آن خودداری می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند؟ و آیا دلیلی بر درماندگی رقت انگیز مردم نیست که آنها همچنان به خواندن همین مجلات ادامه می دهند.

علیرغم این واقعیت که آنها توسط “منافع” خریداری کراتینه مو شده اند و از آنچه یکی از آنها پر کراتینه مو شده اند. نگه داشته کراتینه مو شد» ویررنگ مو استاران با صدایی از نفرت غیرقابل بیان برای من چنین توصیف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند: «لغزش برای زنان!» زیرا، البته، رنگ مو استببالیاژ مو داد صنعتی خیلی سریع در معرض خطر این مجلات «مخلوط» قرار گرفت و دست به کار کراتینه مو شد تا آتش را خاموش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. برخی از مجلات ارائه کراتینه مو شد 230میلیون، و فروخته کراتینه مو شد.

رنگ موی شکلاتی تیره با مش روشن : آنهایی که حاضر به فروش نکراتینه مو شدند، تبلیغاتشان کم کراتینه مو شد، وام های بانکی آنها فراخوانده کراتینه مو شد، سهامدارانشان مرعوب کراتینه مو شدند – تا اینکه در نهایت، به هر طریقی، به “خوب پروتئین تراپی مو بودن” رضایت بالیاژ مو دادند. “موفقیت” از “خوب پروتئین تراپی مو بودن” خودداری بیبی لایت مو کرد. در افشای توپ گرایی و حفظ “لابی مردمی” در واشنگتن اصرار داشت. بنابراین “موفقیت” از تجارت خارج کراتینه مو شد. «پست ملی» سیرنگ مو استی رادیکال اتخاذ بیبی لایت مو کرد و از کار افتاد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه