↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

ترکیب رنگ مو زیتونی عسلی دودی

ترکیب رنگ مو زیتونی عسلی دودی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ترکیب رنگ مو زیتونی عسلی دودی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ترکیب رنگ مو زیتونی عسلی دودی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

ترکیب رنگ مو زیتونی عسلی دودی : بلکه پیش بینی صرفه جویی و فراوانی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و ممکن رنگ مو است او نیز ثروتمند نانو کراتین مو شود. این یک پرتاب تجاری منصفانه رنگ مو است – پیشگویی شانس بسیار خوب در همه چیز به جز بازی های شانسی، و پیش بینی بدشانسی در چنین بازی هایی. ده. اگر دختر جوانی این عدد را بزند.

رنگ مو : خیلی زود ازدواج نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و شاید اصلاً ازدواج نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما او در امور دیگر موفق خواهد کراتینه مو شد و از جایگاه فعلی خود در جامعه بالاتر خواهد رفت. اگر مرد آن را پرتاب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زن پولدار می گیرد. برای جنس مذکر در مسائل عشقی عدد مطلوبی رنگ مو است. زن متاهلی که آن را پرتاب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند در دنیا برمی خیزد یا میراثی برای او باقی می ماند.

ترکیب رنگ مو زیتونی عسلی دودی

ترکیب رنگ مو زیتونی عسلی دودی : یازده. این پرتاب اسراف و علاقه به نمایش و نمایش را پیش بینی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. کسانی که آن را می اندازند، یا ممکن رنگ مو است برای بختشان پرتاب نانو کراتین مو شود، احتمالاً فرمان وسیله را خواهند داشت، اما همه در حیله ها، مهمانی های لذت، و در آررنگ مو استن شخص صرف می نانو کراتین مو شود. و اگر چه ممکن رنگ مو است به فقر نرسند.

لینک مفید : آمبره

چیزی از خود باقی نمی گذارند109 اما بدهی به ورثه آنها. برای افراد زحمتکش این نشان می دهد که آنها همیشه بدهکار خواهند پروتئین تراپی مو بود و بالاتر از توان خود زندگی خواهند بیبی لایت مو کرد. دوازده. نشان می دهد که به زودی رویبالیاژ مو دادی از نوعی در امور شما رخ خواهد بالیاژ مو داد، چه برای خیر و چه به شر. برای یک کشاورز یا یک مرد کارگر احتمالاً خوش شانس خواهد پروتئین تراپی مو بود.

ترکیب رنگ مو زیتونی عسلی دودی : اما ممکن رنگ مو است غیر از این باکراتینه مو شد. برای یک بانکدار، یک فروشنده پول، یا یک جواهر فروش، به طور کلی یک فال بد رنگ مو است – برای معاملات دیگر، نامطمئن. اشاره خاصی به مسائل عشقی نرنگ مو دارد. سیزده. امیدوارم هیچ دختر جوان با فضیلتی هرگز آنقدر بدبخت نباکراتینه مو شد که این عدد را پرتاب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، مگر اینکه دارای تصمیمی محکم مانند سنگ باکراتینه مو شد.

  مدل رنگ مو فانتزی چند رنگ

لینک مفید : رنگ موی آمبره دودی نسکافه ای

زیرا پیشگویی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به کراتینه مو شدت وسوسه خواهد کراتینه مو شد که اسراف نانو کراتین مو شود. این به طور قاطع پرتاب یک زن بی عفت رنگ مو است. اگر مردی این عدد را بزند، نشانه آن رنگ مو است که هرگز ازدواج نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بلکه با فاحشه ها معاشرت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یا با زنی که همسر او نیست زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اگر او آن را با هدف کشف شخصیت بانوی عشقش پرتاب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

ترکیب رنگ مو زیتونی عسلی دودی : ممکن رنگ مو است نتیجه را حدس بزند. چهارده. این پرتاب قمار رنگ مو است و در مردان نشان دهنده بی صداقتی و رفتار غیر اصولی و در زنان بدبختی رنگ مو است. اگر مردی آن را پرتاب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یا قمارباز می نانو کراتین مو شود یا سرکش پولدار، اگر عقل کافی داشته باکراتینه مو شد و اگر عقلش کافی نباکراتینه مو شد احتمالاً کلاهبردار کوچک یا معشوق مورد علاقه یک زن بدجنس یا هر دو خواهد پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : رنگ موی آمبره دودی یاسی

اگرچه این ویژگی های او خواهد پروتئین تراپی مو بود، اما شرایط ممکن رنگ مو است او را در موقعیت متفاوتی قرار دهد، اما او همیشه مزدور، خودخواه، گستاخ و بدون غرور شخصیت خواهد پروتئین تراپی مو بود. برای یک دختر، این عدد یک ازدواج ناخوشایند و بدبختی را پیش بینی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما اگر مجرد بماند و از عاشقان دور بماند، از فال بد دوری می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  ترکیب رنگ موی قهوه ای و زیتونی

ترکیب رنگ مو زیتونی عسلی دودی : پانزده. اگر یک شخصیت سفته‌باز لایت و هایلایت مو هستید — خریدار بلیط‌های بخت‌آزمایی یا سیرنگ مو است‌های بخت‌آزمایی، یا درگیر هر بازی شانسی، مانند قمار، اسب‌دوانی، تیراندازی به علامت، شرط‌بندی، یا در واقع هر طرحی که انتظار دارید برنده شوید. با پول، این عدد نشان دهنده بدشانسی و ناراحتی رنگ مو است.

لینک مفید : رنگ مو دارچینی کاراملی

اگر سعی کنید شانس خود را در چنین مواردی آزمایش کنید و این عدد به دست آمد، مطمئن باشید که بازنده خواهید کراتینه مو شد و بهتر رنگ مو است فوراً تسلیم شوید. اگر می خواهید زمین بخرید، می توانید یک معامله خوب داشته باشید و خوش شانس باشید. این عدد نشان دهنده خوش شانسی برای کشاورز رنگ مو است.

ترکیب رنگ مو زیتونی عسلی دودی : که محصول خود را می ریزد، و به همان اندازه برای دختری که شوهر انتخاب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. زیرا اگرچه ممکن رنگ مو است او مردی ثروتمند نباکراتینه مو شد، اما او سخت کوش، صرفه جو، راحت و خوش قلب خواهد پروتئین تراپی مو بود. برای افراد مصرف کننده این پرتاب مطلوب نیست، زیرا در بسیاری از موارد عمر کوتاهی را برای آنها پیش بینی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : شماره رنگ موی قهوه ای روشن بدون دکلره

شانزده. این یک عدد بدشانس برای یک تاجر، یک بانکدار یا یک مکانیک رنگ مو است. این یک نوع بدشانسی را پیش‌بینی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اگرچه عموماً پیشروی یک تجارت سریع و سودآور رنگ مو است. ممکن رنگ مو است یک کسب و کار عالی در ابتدا اتفاق بیفتد و بعد از آن بدشانسی بیاید یا برعکس ، اما بدبختی مطمئناً به جایی خواهد رسید.

ترکیب رنگ مو زیتونی عسلی دودی : برای یک کشاورز این پرتاب محصول فراوان و برای یک جوینده طلا خوش شانسی و مقدار زیادی از فلز گرانبها را پیش بینی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دختر جوانی که آن را پرتاب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو کرم زیتونی

لینک مفید : رنگ مو شرابی

شوهری صرفه جو خواهد داشت و خانواده ای پرشمار خواهد داشت. هفده. اگر دختر لایت و هایلایت مو هستید و به ازدواج فکر می کنید، ممکن رنگ مو است معشوق خود را از دست بدهید.

ترکیب رنگ مو زیتونی عسلی دودی : مگر اینکه او کشاورز، باغبان و …110 چاه‌کن، معدن‌کار طلا، آبجوسازی، ذغال‌سنگ، گورکن، یا شغلی که باعث می‌نانو کراتین مو شود او به خوبی از بیل رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اگر به ازدواج با چنین مردی فکر می کنید، این پرتاب مناسب رنگ مو است. برای مردی با هر شغل دیگری، ناامیدی را پیش بینی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : رنگ مو دارچینی تیره

برای یک مرد جوان، این عدد نشان می‌دهد که با پشتکار و صنعت، او در دنیا به خوبی عمل می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – که شانس او ​​خوب خواهد پروتئین تراپی مو بود اگر تمام تلاش خود را برای کنار آمدن به کار ببرد.

ترکیب رنگ مو زیتونی عسلی دودی : اگر چیزی از شما دزدیده کراتینه مو شده باکراتینه مو شد، یا در حین پیاده روی یا سواری اموال ارزشمندی را از دست بالیاژ مو داده اید، این پرتاب نامطلوب رنگ مو است.

لینک مفید : رنگ مو دارچینی دودی

شما احتمالاً هرگز چیزهایی را که از دست بالیاژ مو داده اید بازیابی نخواهید بیبی لایت مو کرد. هجده. افرادی که این عدد را پرتاب می کنند ممکن رنگ مو است به خود تبریک بگویند، زیرا ثروت، افتخارات و زندگی شاد و رضایت بخش را پیش بینی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

ترکیب رنگ مو زیتونی عسلی دودی : این رونق غیرقابل رنگ مو استثنا در همه نوع تجارت، خوش شانسی در مسائل عشقی و پیشرفت برای کسانی که جاه طلب لایت و هایلایت مو هستند را پیش بینی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. برای افراد سرکش و ناصادق، این نشانه ناراحتی، کشف و مجازات رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه