↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی تنباکویی به چه پوستی میاد

رنگ موی تنباکویی به چه پوستی میاد | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی تنباکویی به چه پوستی میاد را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی تنباکویی به چه پوستی میاد را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی تنباکویی به چه پوستی میاد : بابا تلفنی پروتئین تراپی مو بود و گفت که چاه بانی در شن های نفتی رنگ مو است. هنوز خیلی زود پروتئین تراپی مو بود که چیز دیگری بگوییم، آنها در حال گرفتن یک لایت و هایلایت مو هسته پروتئین تراپی مو بودند، فقط همین. به محض اینکه از کلاس آزاد کراتینه مو شد، بانی با پرواز به سمت دفتر رفت و در آنجا به مکالمه گوش بالیاژ مو داد – پدر یک تماس از راه دور برقرار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و داشت با مردی که ماشینش را از او گرفته پروتئین تراپی مو بود صحبت می بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : اما حداقل این چیزی پروتئین تراپی مو بود، و افرادی پروتئین تراپی مو بودند که آمدند و این کار را انجام بالیاژ مو دادند، و تنها کاری که باید انجام می‌بالیاژ مو دادید این پروتئین تراپی مو بود که کمی سر برهنه زیر آفتاب بایستید و بعد از آن یک اسکناس ده دلاری به واعظ بدهید. بله، این رویه پروتئین تراپی مو بود – در مرگ، مانند زندگی. تو می خورنگ مو استی کاری انجام نانو کراتین مو شود، و شخصی پروتئین تراپی مو بود که کارش انجام آن کار پروتئین تراپی مو بود و به او پول بالیاژ مو دادی. برای بانی این یک پدیده طبیعی به نظر می رسید.

رنگ موی تنباکویی به چه پوستی میاد

رنگ موی تنباکویی به چه پوستی میاد : این کار برای آقای بوته، واعظ کلیسای الی پروتئین تراپی مو بود. و الی آمد، و آقای واتکینز پیر و همسرش، و دیگر خانم ها و آقایان قدیمی کلیسا که دوست داشتند به مراسم خاکسپاری بروند. کنجکاو پروتئین تراپی مو بود – به نظر می رسید که پدر از اینکه آنها بیایند و به او بگویند که چه کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند خوشحال پروتئین تراپی مو بود. آنها می دانستند و او نمی دانست! بدیهی رنگ مو است که موعظه و دعا بر سر جسد درهم ریخته او واقعاً برای شیطان بیچاره سودی نداشت.

و در عین حال، چه آقای بوته ای پروتئین تراپی مو بود که بر سر مرده شما دعا بیبی لایت مو کرد، چه مردی در پمپ بنزین که گاز و نفت و آب و هوای ماشین شما را تامین بیبی لایت مو کرد یا مقامات دولتی که جاده ای را که شما ماشین را بر روی آن سوار بیبی لایت مو کرده اید، تامین آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. پدر تلگرافی برای خانم گوندها فرستاده پروتئین تراپی مو بود و این خبر غم انگیز را به او می گفت و اضافه می بیبی لایت مو کرد که یک چک صد دلاری می فرستد تا هزینه های فوری او را تامین الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  مدل رنگ موی بژ نسکافه ای

حالا بابا نامه ای نوشت و توضیح بالیاژ مو داد که آنها چه بیبی لایت مو کرده اند و چگونه وسایل شوهر مرده اش را در جعبه با اکسپرس می فرستند. پدر برای پوشش مسئولیت خود در قبال حوادث، بیمه داشت و شرکت بیمه به خانم گانها پرداخت می بیبی لایت مو کرد. او باید ادعای خود را به کمیسیون حوادث صنعتی ارائه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آنها احتمالاً به او پنج هزار دلار اجازه می‌بالیاژ مو دادند و پدر امیدوار پروتئین تراپی مو بود.

که او این پول را در اوراق قرضه دولتی سرمایه‌گذاری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و اجازه ندهد کسی او را با سهام نفت یا سایر طرح‌های سریع ثروتمند کلاهبرداری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پس این پروتئین تراپی مو بود که؛ و بابا گفت که آنها هم ممکن رنگ مو است به تیراندازی بلدرچین بروند و فراموش کنند که چه چیزی نمی توانند کمک کنند. و بانی گفت خیلی خوب. اما در حقیقت او از این ورزش لذت نمی برد.

زیرا در ذهنش بلدرچین ها به نوعی خود را با جو گاندا و سربازان در فرانسه قاطی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند و او نمی توانست از بدن های درهم ریخته لذت ببرد. VII کریسمس در راه پروتئین تراپی مو بود. و بانی برنامه اش را همه چیده پروتئین تراپی مو بود. او قرار پروتئین تراپی مو بود بابا را به بازی فوتبال روز کریسمس ببرد و صبح روز بعد به بهشت ​​بروند و آنجا بمانند تا زمانی که برای بازی فوتبال روز سال نو برگردند.

  رنگ مرواریدی روی دکلره

رنگ موی تنباکویی به چه پوستی میاد : چاه خوب پیش می رفت. آنها بیش از دو هزار فوت پایین پروتئین تراپی مو بودند، در شیل نرم، و هیچ مشکلی نداشتند. سپس، چند هفته مانده به کریسمس، بانی از مدرسه به خانه آمد و عمه اما گفت: «پدرت همین الان زنگ زد. او اخباری در مورد اکسلسیور پیتر رنگ مو دارد. این یک شوخی پروتئین تراپی مو بود که آنها در خانواده داشتند – “Excelsior Peter;” عمه اما حدس زده پروتئین تراپی مو بود که “پیت” یک نام مستعار رنگ مو است و او واقعاً شبیه یک خانم رنگ مو است و از نام کامل رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند!

بنابراین، البته، آنها زندگی او را مسخره آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. “چیه؟” بانی گریه بیبی لایت مو کرد. “آنها نفت را زده اند.” “در بهشت؟” بانی با هیجان زیاد به سمت تلفن هجوم برد. بله، بابا گفت، دیو مورگینز با تلفن تماس گرفته پروتئین تراپی مو بود. «اکسلسیور-کارتر شماره 1» به نام چاه، چند روزی پروتئین تراپی مو بود که در شن های نفتی پروتئین تراپی مو بود و توانسته پروتئین تراپی مو بود آن را مخفی نگه رنگ مو دارد. حالا آن‌ها در حال چسباندن پروتئین تراپی مو بودند، چیزی که نمی‌توانستید آن را پنهان کنید.

بانی داخل ماشین پرید و با عجله به سمت دفتر رفت. همه هیجان زده پروتئین تراپی مو بودند. روزنامه‌های بعدازظهر این خبر را داشتند و برخی از دوستان نفتی پدر آمدند تا در مورد آن صحبت کنند. البته به معنای یک رشته جدید پروتئین تراپی مو بود. هجوم به بهشت ​​خواهد پروتئین تراپی مو بود. پدر خوش شانس پروتئین تراپی مو بود – فکر می بیبی لایت مو کرد که دوازده هزار جریب زمین در آنجا به دست آورده رنگ مو است و مالک آنها رنگ مو است!

چطور اتفاق افتاده پروتئین تراپی مو بود؟ پدر گفت این کار او نپروتئین تراپی مو بود. او صد هزار دلار خرج بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود تا پسرش را سرگرم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، او را به تجارت علاقه مند الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و شاید به او درسی بدهد. اما حالا، گولی، به نظر می رسید که پسر آموزش را انجام بالیاژ مو داده رنگ مو است! آقای بنک ساید، که اکنون کاملاً یک مرد نفتی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و برای خودش چاهی حفر می بیبی لایت مو کرد، گفت که همیشه امیدوار پروتئین تراپی مو بود پسرانش وقتی قمار را شروع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  رنگ موي بژ عسلي

بازنده شوند، بنابراین آنها این عادت را پیدا نکنند. پدر گفت بله، اما او یک بار روح بانی را به خطر می اندازد، پول زیادی در خطر پروتئین تراپی مو بود! پس از آن، البته، بانی برای رسیدن به بهشت ​​روی سوزن و سوزن پروتئین تراپی مو بود. او می خورنگ مو است مدرسه را رها الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما پدر گفت نه. بانی تصمیم گرفت که به آن بازی قدیمی فوتبال در روز کریسمس اهمیتی ندهد. بابا چی فکر بیبی لایت مو کرد که پدر پاسخ بالیاژ مو داد که او توانسته رنگ مو است.

رنگ موی تنباکویی به چه پوستی میاد : تا سن پنجاه و نه سالگی بدون دیدن یک بازی فوتبال کنار بیاید! بنابراین بانی گفت که می‌نویسد و به روث می‌گوید، آنها در شب کریسمس می‌دوند، بعد از مدرسه شروع می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و شام را دیر می‌خوردند، به سبک جامعه معمولی. باور اینکه افراد شیک پوش در شهرها ساعت هشت یا نه شب شام خود را می خورند برای روت سخت رنگ مو است! در همین حال، بیت در چاه در حال خرد کراتینه مو شدن پروتئین تراپی مو بود.

آنها تا ارتفاع 2300 فوتی پایین آمدند و مشخص پروتئین تراپی مو بود که Excelsior-Carter شماره 1 در ارتفاع 2437 فوتی به شن ها برخورد بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. بانی آنقدر هیجان زده پروتئین تراپی مو بود که بین کلاس های مدرسه به سمت تلفن می دوید و با منشی پدرش در دفتر تماس می گرفت تا بپرسد آیا خبری لایت و هایلایت مو هست یا نه. و بنابراین، سه روز قبل از کریسمس، او کلمه جادویی را دریافت بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه