نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

ترکیب رنگ موی دودی طلایی

ترکیب رنگ موی دودی طلایی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ترکیب رنگ موی دودی طلایی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ترکیب رنگ موی دودی طلایی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

ترکیب رنگ موی دودی طلایی : من نتوانستم هیچ نشانه ای از تبلور را تشخیص دهم. به روشی مشابه آنچه در معاملات زمین‌شناسی توضیح بالیاژ مو داده کراتینه مو شد ، لوله‌ها عموماً فشرده لایت و هایلایت مو هستند و دارای شیارهای طولی عمیقی لایت و هایلایت مو هستند.

رنگ مو : بیگل فقط در طول تابستان در فالکلند پروتئین تراپی مو بود، اما افسران ماجراجویی که در زمستان در آنجا پروتئین تراپی مو بودند، موارد خارق‌العاده زیادی از جسارت و درنده پروتئین تراپی مو بودن این پرندگان را ذکر می‌کنند . آنها در واقع به سگی هجوم آوردند که در نزدیکی یکی از طرفین خوابیده پروتئین تراپی مو بود. و ورزشکاران در ممانعت از دستگیر کراتینه مو شدن غازهای زخمی در مقابل چشمانشان مشکل داشتند.

ترکیب رنگ موی دودی طلایی

ترکیب رنگ موی دودی طلایی : گفته می نانو کراتین مو شود که چند نفر با هم (از این نظر شبیه کارانچاها) در دهانه سوراخ خرگوش منتظر می مانند و وقتی بیرون می آید حیوان را با هم می گیرند. آنها مدام با کشتی در بندر پرواز می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. و باید مراقب پروتئین تراپی مو بود تا از پاره کراتینه مو شدن چرم از دکل، و گوشت یا شکار از دنبه جلوگیری نانو کراتین مو شود. این پرندگان بسیار شیطون و کنجکاو لایت و هایلایت مو هستند. آنها تقریباً هر چیزی را از زمین برمی تمام دکلره مو دارند.

یک کلاه بزرگ مشکی لعابدار تقریباً یک مایل حمل می کراتینه مو شد، و همچنین یک جفت توپ سنگین که برای گرفتن گاو رنگ مو استفاده می کراتینه مو شد. آقای آزبورن در حین بررسی، با دزدیدن قطب‌نمای کوچک کاتر در یک جعبه چرمی قرمز مراکشی، ضرر کراتینه مو شدیدتری را تجربه بیبی لایت مو کرد، که هرگز پیدا نکراتینه مو شد. این پرندگان، علاوه بر این، نزاعگر و بسیار پرشور لایت و هایلایت مو هستند. چمن ها را با صورت حساب های خود از خشم پاره می کنند.

آنها واقعاً اهل اجتماع نیستند. آنها اوج نمی گیرند، و آنها پرواز سنگین و ناشیانه رنگ مو است. روی زمین بسیار سریع می دوند، بسیار شبیه قرقاول ها. آنها پر سر و صدا لایت و هایلایت مو هستند و چندین فریاد تند بر زبان می آورند که یکی از آنها شبیه صدای رخ انگلیسی رنگ مو است، از این رو مهر و موم ها همیشه آنها را روک می نامند. این یک حالت عجیب رنگ مو است که هنگام فریاد زدن سرشان را به همان روش کارانچا به طرف بالا و عقب پرتاب می کنند.

  جدیدترین مدل رنگ مو ترکیبی

آنها در صخره های صخره ای ساحل دریا می سازند، اما فقط در جزایر کوچک مجاور، و نه در دو جزیره اصلی: این یک احتیاط منحصر به فرد در پرنده ای بسیار رام و بی باک رنگ مو است. مهر داران می گویند که گوشت این پرندگان وقتی پخته می نانو کراتین مو شود، کاملاً سفید و خوش خوراک رنگ مو است. اما مردی که چنین غذایی را امتحان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند باید جسور باکراتینه مو شد.

اکنون فقط باید به بوقلمون بوقلمون (هاله کرکس) و گالینازو اشاره کنیم. اولی در هر کجای کشور نسبتاً مرطوب رنگ مو است، از کیپ هورن تا آمریکای شمالی، یافت می نانو کراتین مو شود. متفاوت از راه خود را به جزایر فالکلند پیدا بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. بوقلمون یک پرنده منفرد رنگ مو است یا حداکثر به صورت جفت می رود. ممکن رنگ مو است فوراً با پرواز بلند، سر به فلک کشیده و زیباترین پروازش، از راه دور شناسایی نانو کراتین مو شود.

به خوبی شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است که یک تغذیه کننده واقعی مردار رنگ مو است. در سواحل غربی پاتاگونیا، در میان جزایر پر درخت و زمین‌های شکسته، منحصراً بر روی آنچه که دریا پرتاب می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و لاشه‌های فوک‌های مرده زندگی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هر جا که این حیوانات روی صخره ها جمع کراتینه مو شده باشند، کرکس ها در آنجا دیده می شوند.

گالینازو دارای گستره متفاوتی نسبت به آخرین گونه رنگ مو است، زیرا هرگز در جنوب لات رخ نمی دهد. 41 درجه آزارا بیان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که سنتی وجود رنگ مو دارد که این پرندگان، در زمان فتح، در نزدیکی یافت نکراتینه مو شدند، اما آنها متعاقباً از ساکنان مناطق شمالی پیروی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در حال حاضر آنها در دره کلرادو، که سیصد مایل در جنوب مونت ویدئو قرار رنگ مو دارد، زیاد لایت و هایلایت مو هستند.

  رنگ مو فندقی نسکافه ای

ترکیب رنگ موی دودی طلایی : به نظر می رسد این مهاجرت اضافی از زمان آزارا اتفاق افتاده باکراتینه مو شد. گالینازو عموماً آب و هوای مرطوب یا بهتر بگوییم همسایگی آب شیرین را ترجیح می دهد. از این رو در برزیل و لاپلاتا بسیار فراوان رنگ مو است، در حالی که هرگز در صحراها و دشت های خشک پاتاگونیای شمالی یافت نمی نانو کراتین مو شود، مگر در نزدیکی برخی از رودخانه ها. این پرندگان در کل پامپاس تا پای کوردیلرا رفت و آمد می کنند.

اما من هرگز در شیلی ندیدم یا چیزی نشنیده پروتئین تراپی مو بودم: در پرو آنها به عنوان لاشخور نگهداری می شوند. مطمئناً این کرکس ها را می توان گروهی نامید به نظر می رسد آنها از جامعه لذت می برند و صرفاً با جذب طعمه مشترک گرد هم نمی آیند. در یک روز خوب، ممکن رنگ مو است گله‌ای را اغلب در ارتفاع زیاد مشاهده کنید، هر پرنده بدون بستن بال‌هایش در برازنده‌ترین تحولات دور و بر می‌چرخد.

این به وضوح برای لذت صرف از تمرین انجام می نانو کراتین مو شود، یا شاید با اتحادهای زناشویی آنها مرتبط باکراتینه مو شد. من اکنون به همه ی لاشه خوارها اشاره بیبی لایت مو کردم، به جز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندور، که وقتی از کشوری دیدن می کنیم که نسبت به دشت های لاپلاتا با عادات آن سازگارتر رنگ مو است، شرح آن به نحو مناسب تری معرفی خواهد کراتینه مو شد. در گروه وسیعی از تپه‌های شنی که لاگونا دل پوتررو را از سواحل پلاتا جدا می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

در فاصله چند مایلی از مالدونادو، گروهی از آن لوله‌های شیشه‌ای و سیلیسی را پیدا بیبی لایت مو کردم که در اثر رعد و برق وارد شن‌های سست می‌شوند. . این لوله ها از هر نظر شبیه لوله های دریگ در کامبرلند لایت و هایلایت مو هستند که در معاملات زمین شناسی توضیح بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است. [10] تپه های شنی مالدونادو که توسط پوشش گیاهی محافظت نمی شوند. دائماً موقعیت خود را تغییر می دهند.

  انواع رنگ مو بدون دکلره برای پوست سبزه

به همین دلیل لوله های بیرون زده بالای سطح. و قطعات متعددی که در نزدیکی آن قرار داشتند، نشان می‌بالیاژ مو داد که قبلاً در عمق بیشتری دفن کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. چهار مجموعه به صورت عمود بر ماسه وارد کراتینه مو شدند. و چند تکه که ظاهراً متعلق به همان لوله پروتئین تراپی مو بود، وقتی به قسمت دیگر اضافه کراتینه مو شد، پنج فوت و سه اینچ پروتئین تراپی مو بود. قطر کل لوله تقریباً برابر پروتئین تراپی مو بود، و بنابراین باید فرض کنیم.

ترکیب رنگ موی دودی طلایی : که در ابتدا تا عمق بسیار بیشتری گسترش یافته رنگ مو است. با این حال، این ابعاد در مقایسه با لوله‌های دریگ کوچک لایت و هایلایت مو هستند، که یکی از آنها تا عمق کمتر از 30 فوت ردیابی کراتینه مو شده رنگ مو است. [10] معاملات زمین شناسی دکتر پریستلی تعبالیاژ مو دادی لوله سیلیسی ناقص و یک سنگریزه ذوب کراتینه مو شده از کوارتز را توصیف بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

که در حفر زمین، زیر درختی، جایی که مردی بر اثر صاعقه کشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، یافت کراتینه مو شده رنگ مو است. سطح داخلی کاملا شیشه ای، براق و صاف رنگ مو است. قطعه کوچکی که زیر میکروسکوپ مورد بررسی قرار گرفت، از تعبالیاژ مو داد حباب‌های کوچک هوا یا احتمالاً بخار، مانند آزمایشی که قبل از لوله دمنده ذوب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، ظاهر کراتینه مو شد.

شن و ماسه به طور کامل یا بیشتر سیلیسی رنگ مو است. اما چند نکته رنگ مشکی تمام دکلره مو دارند و از سطح براقشان درخشندگی فلزی تمام دکلره مو دارند. ضخامت دیواره لوله از یک سی ام تا یک بیستم اینچ متغیر رنگ مو است و گاهی اوقات حتی برابر یک دهم رنگ مو است. در خارج، دانه های شن گرد لایت و هایلایت مو هستند و ظاهری کمی لعاب تمام دکلره مو دارند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه