نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو قهوه ای شکلاتی تیره

رنگ مو قهوه ای شکلاتی تیره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو قهوه ای شکلاتی تیره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو قهوه ای شکلاتی تیره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو قهوه ای شکلاتی تیره : و چون نزدیک‌تر می‌کراتینه مو شدند شنیدند که شخصی سخن می‌گفت. این صدای یک زن پروتئین تراپی مو بود که صداها واضح و قانع کننده بلند می کراتینه مو شدند. به دلیل ازدحام جمعیت نتوانستند گوینده را ببینند، اما هال صدای او را تشخیص بالیاژ مو داد و دست همراهش را گرفت. “این مری برک رنگ مو است!” مری برک، برای یک واقعیت، این پروتئین تراپی مو بود. و به نظر می رسید که او جمعیت را در نوعی دیوانگی قرار بالیاژ مو داده رنگ مو است.

رنگ مو : افرادی پروتئین تراپی مو بودند که ویژگی های مشترکی داشتند و مطمئناً به آن ضربه می زدند! به عنوان مثال، باب کرستون، که در یک “آهنگ و رقص” خوب پروتئین تراپی مو بود – مطمئناً به “بلینکی”، متخصص وودویل کمپ علاقه مند پروتئین تراپی مو بود! خانم کرتیس، که گربه‌ها را دوست داشت، با خانم ناگل پیر، که در همسایگی خانواده مینتیس زندگی می‌بیبی لایت مو کرد، پیوند خواهری پیدا می‌بیبی لایت مو کرد و پنج نفر را نگه می‌داشت!

رنگ مو قهوه ای شکلاتی تیره

رنگ مو قهوه ای شکلاتی تیره : این یک “دردی در حال رکراتینه مو شد” خواهد پروتئین تراپی مو بود! بنابراین، در تاریکی و سکوت، هال خود را غرق در گفتگوی طولانی با معشوقه‌اش یافت. او را در کمپ همراهی بیبی لایت مو کرد، چیزهایی را برای او توضیح بالیاژ مو داد، او را با این و آن آشنا بیبی لایت مو کرد. او دوستان دیگر خودروی شخصی خود را برد و آنها را به دوستانش در دره شمالی معرفی بیبی لایت مو کرد.

  انواع رنگ مو موی مشکی

و حتی ویوی کاس، که از مردانی که با چاقوهایشان غذا می‌خوردند متنفر پروتئین تراپی مو بود – با آداب سفره‌بازی رمینیتسکی به قتل می‌رفت، اما از «داگو چارلی»، قاطر جویدن تنباکو که زمانی مال هال پروتئین تراپی مو بود، لذت می‌برد. حیوان خانگی هال به سختی منتظر پروتئین تراپی مو بود تا روز روشن نانو کراتین مو شود تا بتواند این تلاش ها را برای ادغام اجتماعی آغاز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! بخش 17. به سمت سحر، هال به خواب رفت.

بیلی کیتینگ او را از خواب بیدار بیبی لایت مو کرد، او نشسته پروتئین تراپی مو بود و خمیازه می کشید و در عین حال غرغر می بیبی لایت مو کرد و ناله می بیبی لایت مو کرد. هال متوجه کراتینه مو شد که بیلی نیز مشکلاتی را در طول شب کشف بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. او هرگز در تمام دوران حرفه ای خود به عنوان روزنامه نگار چنین درنگ مو استانی نداشته رنگ مو است. هرگز هیچ مردی چنین درنگ مو استانی نداشته رنگ مو است – و باید آن را کشت!

کارترایت اواخر شب قبل خبرنگاران را گرد هم آورده پروتئین تراپی مو بود و این خبر را به آنها گفته پروتئین تراپی مو بود – که شرکت بالاخره موفق کراتینه مو شد معدن را برای افتتاح آماده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. همچنین آقای هریگان جوان در قطار شخصی‌اش آنجا پروتئین تراپی مو بود که به دلیل نگرانی او برای معدنچیان مقبره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. البته خبرنگاران به آمدن او اشاره می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اما از آنها خورنگ مو استه کراتینه مو شد که «آن را پخش نکنند» و نام مهمانان آقای هریگان را ذکر نکنند.

  رنگ موی کرم چرک با دکلره

نیازی به گفتن نیست که به آنها گفته نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که “رفیق” که به دلیل نافرمانی از اردوگاه بیرون رانده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، پسر ادوارد اس. وارنر، “غیر بزرگ زغال سنگ” پروتئین تراپی مو بود. باران خوب و سردی در حال باریدن پروتئین تراپی مو بود و هال یک کت قدیمی از جری را قرض گرفت و آن را پوشید. جری کوچولو فریاد زد تا با او برود و پس از بحث و جدل، هال او را در شالی پیچید و به شانه‌اش آویزان بیبی لایت مو کرد. به سختی روز روشن پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو قهوه ای شکلاتی تیره : اما از قبل تمام جمعیت روستا در کنار دهانه گودال حاضر پروتئین تراپی مو بودند. مردان کلاه ایمنی برای انجام آزمایشات پایین آمده پروتئین تراپی مو بودند، بنابراین ساعت مکاشفه نهایی نزدیک پروتئین تراپی مو بود. زنان با شال‌های خیس روی شانه‌های خمیده ایستاده پروتئین تراپی مو بودند، صورت‌هایشان سفید و کشیده پروتئین تراپی مو بود، و تعلیقشان برای هر گونه حرفی بیش از حد بزرگ پروتئین تراپی مو بود. یک فکر وحشتناک این پروتئین تراپی مو بود که در حالی که آنها در خیس می لرزیدند.

ممکن رنگ مو است مردانشان در پایین به دلیل کمپروتئین تراپی مو بود چند قطره آب منقضی شوند! مردان کلاه ایمنی که بالا آمدند، گزارش بالیاژ مو دادند که چراغ ها در پایین شفت می سوزند. بنابراین رفتن بدون کلاه ایمنی برای مردان امن پروتئین تراپی مو بود و داوطلبان اولین گروه نجات آماده کراتینه مو شدند. تمام شب چکش ها به صدا درآمدند، جایی که نجارها روی قفس جدیدی کار می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. حالا از بالابر تاب خورده پروتئین تراپی مو بود و مردان جای خود را در آن گرفتند.

  رنگ مو شامپاینی شکلاتی

وقتی بالاخره بالابر شروع به حرکت بیبی لایت مو کرد و گروه در زیر سطح زمین ناپدید کراتینه مو شدند، آهی از هزار گلو شنیده می کراتینه مو شد، مانند ناله باد در درخت کاج. آنها زنان و بچه ها را بالا می گذاشتند، اما هیچ یک از این زنان از آنها نمی خورنگ مو است که بمانند – این پیوند عمیق ناخودآگاه همبستگی پروتئین تراپی مو بود که این زحمتکشان بیست ملت را یکی بیبی لایت مو کرد! این یک روند الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند پروتئین تراپی مو بود، رها بیبی لایت مو کردن قفس. به دلیل خطر گاز و نو پروتئین تراپی مو بودن قفس، لازم پروتئین تراپی مو بود.

هر بار چند فوت پیش برویم و منتظر کشیدن سیم سیگنال باشیم تا بگوییم حال مردان خوب رنگ مو است. بعد از اینکه آنها به پایین رسیدند، زمان بیشتری باقی می ماند، هیچ کس نمی توانست بگوید چقدر طول می ککراتینه مو شد تا به بازماندگانی که نشانه هایی از حیات در آنها وجود رنگ مو دارد برخورد کنند. بر اساس گزارش مردان کلاه ایمنی، اجساد نزدیک پای میل وجود داشت، اما به تعویق انداختن آنها فایده ای نداشت.

رنگ مو قهوه ای شکلاتی تیره : زیرا آنها باید روزها مرده باشند. هال جمعیتی از زنان را دید که درباره مردان کلاه ایمنی فریاد می زدند و سعی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند بفهمند که آیا این اجساد شناسایی کراتینه مو شده اند یا خیر. همچنین جف کاتن و باد آدامز را در وظیفه قدیمی خود در عقب راندن زنان دید. قفس برای بار دوم از مردان بازگشت. اکنون نیاز کمتری به احتیاط وجود داشت. بالابر به سرعت کار بیبی لایت مو کرد.

  رنگ موی یخی قطبی

گروه به گروه مردان با چهره های ساکت و ثابت و کلنگ و کلاغ و بیل در دستانشان به درون گودال وحشت فرو رفتند. آنها در میان کارها پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده می کراتینه مو شدند و همه جا جلوتر از خود را با لامپ های ایمنی آزمایش می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به دنبال موانعی می گشتند که توسط مردان زندانی برای دفاع در برابر گازها ایجاد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. همانطور که آنها بر روی این موانع می کوبیدند.

شاید سیگنال های انسان های زنده آن طرف را بشنوند. یا در سکوت شکسته می‌شوند و مردانی را می‌بینند که آنقدر دورتر کراتینه مو شده‌اند که صدایی درآورند، اما احتمالاً هنوز جرقه زندگی در آنها وجود رنگ مو دارد. دوستان هال یکی پس از دیگری به زمین رفتند – دیوید “جک بزرگ” و ورسماک، بوهمین، کلووسکی، قطبی و در نهایت جری مینتی. جری کوچولو دستش را از روی شانه هال تکان بالیاژ مو داد.

در حالی که رزا که بیرون آمده پروتئین تراپی مو بود و به آنها ملحق کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. یا ممکن رنگ مو است از تلفن راه دور رنگ مو استفاده کنند و یکی از رهبران اتحادیه در شهر غربی را متقاعد کنند که سوار قطار نیمه شب نانو کراتین مو شود و صبح روز بعد در پدرو باکراتینه مو شد. هال که هنوز امیدوار پروتئین تراپی مو بود خود را کنار بککراتینه مو شد، این کار را به جک دیوید واگذار بیبی لایت مو کرد. محتویات جیب‌هایشان را خالی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا او بتواند پروتئین تراپی مو بودجه کافی داشته باکراتینه مو شد.

  رنگ مو فانتزی صدفی

رنگ مو قهوه ای شکلاتی تیره : و مرد بزرگ ولزی برای گرفتن قطار به راه افتاد. در این بین جری و هال توافق آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که در پس زمینه باقی بمانند و سایر اعضای گروه خود را جستجو کنند و به آنها هکراتینه مو شدار دهند که همین کار را انجام دهند. بخش 4. این برنامه برای هال مناسب پروتئین تراپی مو بود. اما همانطور که او تقریباً یک دفعه متوجه می کراتینه مو شد، خیلی دیر پذیرفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. او و جری بعد از جمعیتی که جلوی یکی از ساختمان های شرکت توقف بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند شروع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱