↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو مش یخی

انواع رنگ مو مش یخی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو مش یخی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو مش یخی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو مش یخی : خوب و خوشحال لایت و هایلایت مو هستید؟” دوروتی بازوهایش را دور گردن شیر انداخت دوروتی بازوهایش را دور گردن شیر انداخت شیر با صدایی عمیق که دلنشین و مهربان به نظر می رسید پاسخ بالیاژ مو داد: “ما مطمئناً بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، دوروتی”. و ما بسیار خوشحالیم که شما به مهمانی اوزما آمده اید. ببر گرسنه خمیازه می ککراتینه مو شد.

رنگ مو : تمام دارایی او به یکی از بستگانش رسید – پیرزنی به نام دینا که در شهر زمرد زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او به کوه هایی رفت که جادوگر در آنجا پروتئین تراپی مو بود. زندگی بیبی لایت مو کرد و هر چیزی را که فکر می بیبی لایت مو کرد ارزش داشت با خود آورد. در میان آنها یک بطری کوچک از پودر زندگی پروتئین تراپی مو بود؛ اما البته داینا اصلاً نمی دانست که این یک پودر جادویی رنگ مو است. این اتفاق افتاد که او یک بار یک خرس آبی بزرگ داشت.

انواع رنگ مو مش یخی

انواع رنگ مو مش یخی : جدا کراتینه مو شده، بنابراین دیگر وجود نرنگ مو دارد.” مرد پشمالو گفت: “خیلی بد رنگ مو است که پودر زندگی تمام کراتینه مو شده رنگ مو است.” “این یک چیز مفید رنگ مو است که در اطراف داشته باشید.” وودمن حلبی پاسخ بالیاژ مو داد: “من از آن مطمئن نیستم، قربان.” چندی پیش جادوگر کج و معوج که پودر جادویی را اختراع بیبی لایت مو کرد از پرتگاهی افتاد و کشته کراتینه مو شد.

یک حیوان خانگی؛ اما خرس روزی با رنگ مو استخوان ماهی خفه کراتینه مو شد و آنقدر آن را دوست داشت که دینا از پوست آن فرشی درست بیبی لایت مو کرد و سر و چهار پنجه آن را روی پوست گذاشت.او فرش را کف جلویش نگه داشت. سالن.” مرد پشمالو در حالی که سرش را تکان می بالیاژ مو داد، گفت: من چنین فرش هایی را دیده ام، اما هرگز از خرس آبی ساخته نکراتینه مو شده رنگ مو است.

  رنگ موی استخوانی و مش

چوب‌دار حلبی ادامه بالیاژ مو داد: «خب، پیرزن فکر می‌بیبی لایت مو کرد که پودر داخل بطری باید پودر پروانه باکراتینه مو شد، زیرا بویی شبیه پودر پروانه می‌بالیاژ مو داد؛ بنابراین یک روز آن را روی فرش خرس‌اش پاشید تا آن را نگه رنگ مو دارد. او در حالی که عاشقانه به پوست نگاه می بیبی لایت مو کرد گفت: “کاش دوباره خرس عزیزم زنده می کراتینه مو شد!” در کمال وحشت او، فرش خرس بلافاصله با پودر سحر و جادو پاشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، زنده کراتینه مو شد.

و اکنون این فرش خرس زنده آزمایش بزرگی برای او رنگ مو است و او را به دردسرهای زیادی می اندازد.” “چرا؟” از مرد پشمالو پرسید. «خب، روی چهار پایش می‌ایستد و دور تا دور راه می‌رود، و مانع می‌نانو کراتین مو شود؛ و این آن را برای یک فرش خراب می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او نمی‌تواند حرف بزند، اگرچه زنده رنگ مو است؛ زیرا، در حالی که سرش ممکن رنگ مو است کلماتی را بگوید، در بدن محکمی نفسی نرنگ مو دارد که کلمات را از دهانش بیرون الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

انواع رنگ مو مش یخی : این قالیچه خرس کاملاً سخیف رنگ مو است و پیرزن متأسف رنگ مو است که زنده کراتینه مو شده رنگ مو است، هر روز باید آن را سرزنش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و دروغ بگوید روی کف سالن که باید با آن راه بروی، اما گاهی که به بازار می‌رود، قالیچه پوست پشتش را قوز می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و روی چهار پایش می‌ایستد و بعد از او یورتمه می‌رود.» تصویر در دسترس نیست دوروتی گفت: “باید فکر کنم دینا این را دوست داشته باکراتینه مو شد.” مرد چوبی حلبی پاسخ بالیاژ مو داد: “خب، او این کار را نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو صدفی بدون دکلره

زیرا همه می دانند که این یک خرس واقعی نیست، بلکه فقط یک پوست توخالی رنگ مو است، و بنابراین هیچ رنگ مو استفاده واقعی در جهان به جز فرش نرنگ مو دارد.” “بنابراین من معتقدم که این چیز خوبی رنگ مو است که تمام پودر جادویی زندگی اکنون تمام کراتینه مو شده رنگ مو است، زیرا نمی تواند دردسر دیگری ایجاد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” مرد پشمالو متفکرانه گفت: شاید حق با شما باکراتینه مو شد. ظهر آنها در یک خانه مزرعه توقف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

جایی که کشاورز و همسرش خوشحال کراتینه مو شدند که بتوانند یک ناهار خوب به آنها بدهند. اهالی مزرعه دوروتی را می‌شناختند، زیرا او را در زمانی که قبلاً در کشور پروتئین تراپی مو بود دیده پروتئین تراپی مو بودند، و به همان اندازه که امپراتور با دختر کوچک احترام می‌گذاشتند، رفتار می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، زیرا او دوست پرنسس قدرتمند اوزما پروتئین تراپی مو بود. آنها پس از خروج از این خانه مزرعه، پیش از رسیدن به پل مرتفعی بر روی رودخانه ای وسیع، راه زیادی را ادامه نبالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند.

وودمن قلع به آنها اطلاع بالیاژ مو داد که این رودخانه مرز بین کشور وینک ها و قلمرو شهر زمرد رنگ مو است. خود شهر هنوز خیلی دور پروتئین تراپی مو بود، اما دور تا دور آن چمنزاری سرسبز پروتئین تراپی مو بود، به زیبایی یک چمنزار مرتب، و در آن نه خانه و نه مزرعه وجود داشت که زیبایی منظره را از بین ببرد. از بالای پل مرتفع می‌توانستند گلدسته‌های باشکوه و گنبدهای باشکوه شهر فوق‌العاده را ببینند که مانند جواهرات درخشان در بالای دیوارهای زمردی می‌درخشند.

انواع رنگ مو مش یخی : مرد پشمالو نفس عمیقی از هیبت و شگفتی کشید، زیرا هرگز در خواب ندیده پروتئین تراپی مو بود که چنین مکان بزرگ و زیبایی می تواند وجود داشته باکراتینه مو شد – حتی در سرزمین پریان اوز. پولی آنقدر خوشحال پروتئین تراپی مو بود که چشمان بنفش او مانند آمتیست می درخشیدند و دور از همراهانش از روی پل و به سمت گروهی از درختان پر که دو طرف جاده را پوشانده پروتئین تراپی مو بودند رقصید. او ایستاد تا با لذت و تعجب به این درختان نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو دخترانه روشن

زیرا برگ های آنها شبیه پرهای شترمرغ پروتئین تراپی مو بود، لبه های پر آنها به زیبایی پیچ خورده پروتئین تراپی مو بود. و تمام ستون‌ها به همان رنگ‌های رنگین‌کمان خوش‌رنگی که در لباس زیبای خود پلی‌کروم ظاهر می‌کراتینه مو شد، رنگی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. او زمزمه بیبی لایت مو کرد: “پدر باید این درختان را ببیند.” “آنها تقریباً به اندازه رنگین کمان های خودش دوست داشتنی لایت و هایلایت مو هستند.” سپس او شروع به وحشت بیبی لایت مو کرد.

زیرا در زیر درختان دو جانور بزرگ تعقیب می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، یکی به اندازه‌ای بزرگ که دختر کوچک رنگین کمان را با ضربه‌ای از پنجه‌هایش خرد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یا با یک ضربه محکم از آرواره‌های عظیمش او را بخورد. یکی از آنها شیر خرمایی پروتئین تراپی مو بود که قدش به اندازه اسب پروتئین تراپی مو بود. دیگری یک ببر راه راه تقریباً هم اندازه. پولی آنقدر ترسیده پروتئین تراپی مو بود که نمی توانست فریاد بزند یا تکان بخورد.

انواع رنگ مو مش یخی : او با قلب تپنده وحشیانه ایستاده پروتئین تراپی مو بود تا اینکه دوروتی با عجله از کنارش رد کراتینه مو شد و با فریاد شادی دستانش را دور گردن شیر بزرگ انداخت و جانور را با شادی آشکار در آغوش گرفت و بوسید. “اوه، من خیلی خوشحالم که دوباره شما را می بینم!” دختر کوچک کانزاس گریه بیبی لایت مو کرد. “و ببر گرسنه هم! چه خوب به نظر می رسید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه