نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ و مش موی کوتاه زنانه

رنگ و مش موی کوتاه زنانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ و مش موی کوتاه زنانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ و مش موی کوتاه زنانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ و مش موی کوتاه زنانه : با چشمانی پر از سرزنش به سوزان نگاه بیبی لایت مو کردم. و سوزان به یاد باغبانی که در آن لحظه با آستین های پیراهنش یکی از جاروهای بلند قایق را هل می بالیاژ مو داد، لبش را گاز گرفت و برگشت تا اشک هایش را پنهان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : لباس‌ها، کاپوس‌ها ، جواهرات‌مان را لمس می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و همه چیز را می‌خورنگ مو استند. و وقتی روی عرشه‌مان ایستاده پروتئین تراپی مو بودم، می‌توانستم آخرین نشانه‌های خداحافظی‌مان را به آنها نشان دهم، احساس رضایت می‌بیبی لایت مو کردم. قایق مسطح ما همیشه به جلو حرکت می بیبی لایت مو کرد. روز به روز، ساعت به ساعت، هر دقیقه پیشرفت بیبی لایت مو کرد – آرام آرام درست رنگ مو است، در جریان کاهش یافته، اما پیشرفت بیبی لایت مو کرد.

رنگ و مش موی کوتاه زنانه

رنگ و مش موی کوتاه زنانه : دست‌هایش را روی سینه‌اش ضربدری بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، چشم‌هایش نیمه بسته پروتئین تراپی مو بود و چیزی شبیه دعا بین دندان‌هایش زمزمه می‌بیبی لایت مو کرد. او هیچ توجهی به ما نبیبی لایت مو کرد و بعد از یک لحظه بیرون رفتیم. وارد دو سه کلبه دیگر کراتینه مو شدیم و همان فقر و فلاکت را دیدیم. مردان ما را دنبال نمی‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اما زنان – فکر می‌کنم کل قبیله – قدم به قدم پشت سر ما راهپیمایی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  رنگ مو فندقی قرمز

دیگر نمی دانستم کجا لایت و هایلایت مو هستم. ما در زمان هایی آمدیم که فکر می بیبی لایت مو کردم گم کراتینه مو شده ایم. و بعد به مامان و خواهرهای عزیزم و دو برادر کوچکم که شاید دیگر هرگز آنها را نبینم فکر بیبی لایت مو کردم و بلعیده کراتینه مو شدم. سپس سوزان مرا مسخره می بیبی لایت مو کرد و آلیکس مرا نوازش می بیبی لایت مو کرد و این برای من خوب پروتئین تراپی مو بود. بسیاری از جاهای دیدنی وجود داشت – به قول پدر هزارتویی – و ماریو نقشه‌اش را در دست داشت که راه را نشان می‌بالیاژ مو داد.

گاهی اوقات غیر قابل اجرا به نظر می رسید، و تنها با تلاش زیاد مردان ما [«بدون زوم»، نسخه اصلی می گوید] پروتئین تراپی مو بود که می توانستیم آن را منتقل کنیم. یک چیز مطمئن رنگ مو است – کسانی که امروز از همان دریاچه ها و خلیج ها عبور می کنند، کمترین تصوری از آنچه [il zété] در سال 1795 پروتئین تراپی مو بودند، نتمام دکلره مو دارند. انگورهای بزرگ از درختان بلندی آویزان پروتئین تراپی مو بودند که بر کرانه‌ها سایه انداخته پروتئین تراپی مو بودند و از صد ـ هزار راه ـ عبور می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا از عبور قایق جلوگیری کنند.

پیشرفت آن را به تأخیر بیندازند، گویی خود شیطان در آن مخلوط کراتینه مو شده رنگ مو است. و صادقانه بگویم، من معتقدم که او با ما در آن غار کاری داشت. غالباً مهاجران ما مجبور می کراتینه مو شدند برای باز بیبی لایت مو کردن جاده، تبرها و تبرهای خود را در دست بگیرند. در زمان‌های دیگر، تنه‌های درختان، روی هم انباشته کراتینه مو شده‌اند، به‌طور کامل دریچه‌ای را می‌بندند. آن وقت فکر کن چه دردسری برای باز بیبی لایت مو کردن آن دروازه و عبور از آن وجود داشت.

  مدل رنگ مو شنی دودی

و برای اینکه همه چیز کامل نانو کراتین مو شود، سربازان تمساح گرسنه با آرواره های باز از کناره های قایق مسطح ما بالا رفتند تا ما را ببلعند. فریادهای زیادی برپا کراتینه مو شد. من فرار بیبی لایت مو کردم، آلیکس با من فرار بیبی لایت مو کرد، سوزان خندید. اما مردان ما همیشه با اسلحه برای آنها آماده پروتئین تراپی مو بودند. پانویسها و منابع: [12] جریان، نه به می سی سی پی، بلکه از می سی سی پی، و مانند آن، به سمت خلیج. – مترجم. ما کنت دو بار ازدواج بیبی لایت مو کرده.

رنگ و مش موی کوتاه زنانه : اما با همه سستی قایق مسطح، زحمت ها، اضطراب ها و ترس ها، چه روزهای خوشی، چه لحظات همجنس گرا، با هم روی عرشه ناهموار کشتی بی ادبمان یا در سلول های کوچکی که به آن اتاق خواب می گفتیم گذر بیبی لایت مو کردیم. در همین اتاق‌ها پروتئین تراپی مو بود، وقتی آفتاب روی عرشه داغ پروتئین تراپی مو بود، من و خواهرم به آلیکس می‌پیوندیم تا از او یک دوخت جدید در گلدوزی یا برخی از آهنگ‌های جذابی که از فرانسه آورده پروتئین تراپی مو بود.

با چنگ یا چنگ همراهی می‌بیبی لایت مو کرد، یاد بگیریم. گیتار او اغلب برای ما می خواند و وقتی خسته می کراتینه مو شد کتاب را به دست من یا سوزان می بالیاژ مو داد و درس های ارزشمندی را در خواندن به ما می بالیاژ مو داد، همانطور که در آواز خواندن و گلدوزی داشت. گاهی در این لحظات صمیمیت، او حرف های نیمه افشاگری می بیبی لایت مو کرد که ما را بیش از پیش متحیر می بیبی لایت مو کرد.

  رنگ موی شنی روشن بدون دکلره

یک روز سوزان آن دست کوچک و ظریف را بین دو دست خود گرفت و یکباره فریاد زد: “چطور می نانو کراتین مو شود، آلیکس، که دو حلقه ازدواج به سر می کنی؟” او به آرامی پاسخ بالیاژ مو داد: “زیرا اگر دانستن این موضوع باعث خوشحالی شما می نانو کراتین مو شود، من دو بار ازدواج بیبی لایت مو کرده ام.” هر دو با تعجب فریاد زدیم. “آه!” او گفت: “بدون شک تو فکر می کنی که من جوان تر از من لایت و هایلایت مو هستم.

فکر می کنی سن من چند رنگ مو است؟” سوزان پاسخ بالیاژ مو داد: تو از فرانسوا جوان تر به نظر می آیی و او شانزده سال رنگ مو دارد. آلیکس در حالی که بارها و بارها می خندید، پاسخ بالیاژ مو داد: «من بیست و سه ساله لایت و هایلایت مو هستم. بار دیگر خواهرم کتابی تصادفی از قفسه ها برداشت. به طور معمول خود آلیکس مطالعه ما را انتخاب می بیبی لایت مو کرد، اما او مشغول گلدوزی پروتئین تراپی مو بود.

رنگ و مش موی کوتاه زنانه : سوزان نشست و شروع به خواندن رمانی با صدای بلند با عنوان “دو سرنوشت” بیبی لایت مو کرد. “آه!” خواهرم فریاد زد: این دو دختر باید من و فرانسوا باشیم. “اوه نه، نه!” آلیکس با آهی سنگین فریاد زد و سوزان شروع به خواندن بیبی لایت مو کرد. از دو خواهر از خانواده اصیل می گفت. پیر با یک کنت، خوش تیپ، نجیب و ثروتمند ازدواج بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. و دیگری بر خلاف میل والدینش به کارگر فقیری که او را به کشوری دور برده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی مش جدید دخترانه

در آنجا از پشیمانی و بدبختی درگذشت. من و آلیکس با دقت گوش بالیاژ مو دادیم. اما قبل از اینکه سوزان تمام نانو کراتین مو شود، آلیکس به آرامی کتاب را از دستانش گرفت و آن را در قفسه جایگزین بیبی لایت مو کرد. من آن کتاب را برای شما انتخاب نمی بیبی لایت مو کردم، این کتاب پر از اغراق و دروغ رنگ مو است. سوزان گفت: “و با این حال، ببینید سرنوشت کنتس با چه حقیقتی توصیف کراتینه مو شده رنگ مو است!

رنگ و مش موی کوتاه زنانه : او چقدر خوشحال پروتئین تراپی مو بود از مربی منقش کراتینه مو شده اش، جواهراتش، توری هایش، لباس های مخملی و براده اش! آه، فرانسوا! من دو سرنوشت را انتخاب می کنم.” آلیکس لحظه ای به او نگاه بیبی لایت مو کرد و سپس در سکوت سرش را پایین انداخت. سوزان با حالت گیج‌آمیزش ادامه بالیاژ مو داد: “و دیگری: چگونه او را به خاطر ذائقه پلبی مجازات آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند!” آلیکس پاسخ بالیاژ مو داد: “پس سوزان عزیزم، تو ازدواج نمی کنی…” “آه! قطعا نه.” مادام کارپنتیه کمی رنگ پریده کراتینه مو شد.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱