↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو دخترانه

انواع رنگ مو دخترانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو دخترانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو دخترانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو دخترانه : نمی توانم بگویم چرا این را گفتم. تلاش برای توضیح جذابیت فوق‌العاده‌ای که دختر نسبت به من داشت. یا احساس صمیمیت فوق‌العاده‌تر با او که در آن نیم ساعت در من رکراتینه مو شد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، بی‌فایده رنگ مو است.

رنگ مو : برای من، مرد بدشانسی در همه چیز، کل جلسه خیلی خوب به نظر می رسید که درست باکراتینه مو شد. دوباره آن احساس سبکی عجیبی را که بعد از دیدن چهره او در باغ تجربه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم، احساس بیبی لایت مو کردم. اتاق های بزرگ روشن تر به نظر می رسید، زندگی ارزش زیستن را رنگ مو دارد. خون سست و مالیخولیایی من سریعتر می دوید و حس جدیدی از قدرت در وجودم پر می بیبی لایت مو کرد.

انواع رنگ مو دخترانه

انواع رنگ مو دخترانه : اما نوعی صراحت و سادگی غیرمنتظره در شیوه سرگرم‌کننده دختر وجود داشت که هر کس دیگری را منحصر به فرد می‌نمود. اما به نظر من همه چیز به اندازه کافی طبیعی به نظر می رسید. من خیلی طولانی رویای چهره او را دیده پروتئین تراپی مو بودم که وقتی بالاخره او را ملاقات بیبی لایت مو کردم کاملاً خوشحال نباشم و بتوانم تا آنجا که می خواهم با او صحبت کنم.

با خود گفتم که بدون این زن من موجودی ناقص لایت و هایلایت مو هستم، اما با او می توانم هر کاری را که باید به آن دست بدهم انجام دهم. مانند دکتر بزرگ، وقتی فکر می‌بیبی لایت مو کرد که بالاخره مفیستوفلس را فریب بالیاژ مو داده رنگ مو است، می‌توانستم تا آن لحظه زودگذر با صدای بلند گریه کنم. ناگهان پرسیدم “چقدر باید خوشحال باشی!” او متفکرانه پاسخ بالیاژ مو داد: «اگر من غمگین پروتئین تراپی مو بودم.

گاهی اوقات بسیار طولانی به نظر می رسید. “بله، فکر می‌کنم زندگی را بسیار خوشایند می‌دانم، و به آن می‌گویم.” “چطور می توانی به زندگی چیزی بگوئی؟” پرس و جو بیبی لایت مو کردم به شما اطمینان می‌دهم اگر می‌توانستم زندگی‌ام را بگیرم و با آن صحبت کنم، به طرز شگفت‌انگیزی از آن سوءرنگ مو استفاده می‌بیبی لایت مو کردم.» “جرات میکنم بگم. شما مزاج مالیخولیایی دارید.

  جدیدترین رنگ موی هایلایت عروس

شما باید بیرون از خانه زندگی کنید، سیب زمینی حفر کنید، یونجه درست کنید، تیراندازی کنید، شکار کنید، در گودال ها فرو بروید، و برای شام گل آلود و گرسنه به خانه بیایید. این برای شما خیلی بهتر از این رنگ مو است که در برج روک خود قیچی کنید و از همه چیز متنفر باشید.» من با عذرخواهی زمزمه بیبی لایت مو کردم: “آن پایین نسبتاً تنها رنگ مو است.” احساس می بیبی لایت مو کردم خانم لاماس کاملاً درست می گوید.

انواع رنگ مو دخترانه : او خندید: «پس ازدواج کن و با همسرت دعوا کن.» “هر چیزی بهتر از تنهایی رنگ مو است.” “من فردی بسیار صلح طلب لایت و هایلایت مو هستم. من هیچوقت با کسی دعوا نمیکنم می توانی امتحانش کنی. شما آن را کاملاً غیرممکن خواهید یافت.» “به من اجازه می دهید امتحان کنم؟” او همچنان لبخند می زد. با عجله پاسخ بالیاژ مو دادم: «به هر طریقی – مخصوصاً اگر قرار باکراتینه مو شد.

فقط یک کار مقدماتی باکراتینه مو شد. “منظورت چیه؟” او پرسید و به سرعت به سمت من چرخید. “اوه، هیچی. شما ممکن رنگ مو است قدم های من را با هدف نزاع در آینده امتحان کنید. من نمی توانم تصور کنم که چگونه می خواهید این کار را انجام دهید. شما باید به سوء رنگ مو استفاده فوری و مستقیم متوسل شوید.» «نه. من فقط می گویم که اگر زندگی خود را دوست ندارید.

تقصیر خودتان رنگ مو است. مردی در سن شما چگونه می تواند از مالیخولیایی یا از پوچی وجود صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ آیا شما مصرف کننده لایت و هایلایت مو هستید؟ آیا شما در معرض جنون ارثی لایت و هایلایت مو هستید؟ آیا مثل خاله بلوبل ناشنوا لایت و هایلایت مو هستید؟ آیا شما مانند بسیاری از مردم فقیر لایت و هایلایت مو هستید؟ آیا شما را در عشق متلاشی بیبی لایت مو کرده اند؟ آیا دنیا را به خاطر یک زن از دست بالیاژ مو داده ای.

  رنگ مو ظریف

یا زن خاصی را به خاطر دنیا؟ آیا شما ضعیف النفس، یک معلول، یک طرد کراتینه مو شده لایت و هایلایت مو هستید؟ آیا شما – به کراتینه مو شدت زشت لایت و هایلایت مو هستید؟» او دوباره خندید. “آیا دلیلی در دنیا وجود رنگ مو دارد که شما نباید از تمام آنچه در زندگی دارید لذت ببرید؟” «نه. هیچ دلیلی وجود نرنگ مو دارد، به جز اینکه من به کراتینه مو شدت بدشانس لایت و هایلایت مو هستم، به خصوص در چیزهای کوچک.» خانم لاماس پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: «پس چیزهای بزرگ را امتحان کنید.

فقط برای تغییر. برای مثال، سعی کنید ازدواج کنید و ببینید که چگونه می نانو کراتین مو شود.» “اگر نتیجه بدی باکراتینه مو شد، نسبتاً جدی خواهد پروتئین تراپی مو بود.” «نه آنقدر جدی نیست که از همه چیز بی دلیل سوء رنگ مو استفاده کنیم. اگر سوء رنگ مو استفاده رنگ مو استعبالیاژ مو داد خاص شمرنگ مو است، از چیزی که باید مورد سوء رنگ مو استفاده قرار گیرد سوء رنگ مو استفاده کنید.

انواع رنگ مو دخترانه : زیرا آنها همیشه از یکدیگر سوء رنگ مو استفاده می‌کنند. خود را در میان دیگران احساس کنید. شما آن را دوست خواهید داشت، اگر آنها نپسندند. از شما مردی می سازد. دهانت را پر از سنگریزه کن و اگر کار دیگری نمی توانی انجام دهی بر دریا زوزه بکش. می دانید، این کار برای دموستن هیچ پایان خوبی نداشت.

شما از تقلید از یک مرد بزرگ راضی خواهید پروتئین تراپی مو بود.» “واقعا، خانم لاماس، من فکر می کنم لیست تمرینات بی گناهی که شما پیشنهاد می کنید-” “خیلی خوب – اگر به این چیزها اهمیت نمی دهید، به چیزهای دیگری اهمیت دهید. مراقب چیزی باشید یا از چیزی متنفر باشید. بیکار نباش زندگی کوتاه رنگ مو است، و اگر چه هنر ممکن رنگ مو است طولانی باکراتینه مو شد.

  انواع رنگ مو های دخترانه

سروصدای فراوان نیز تقریبا جواب می دهد.» گفتم: «من برای چیزی اهمیت می‌دهم، یعنی کسی. “یک زن؟ بعد باهاش ​​ازدواج کن دریغ نکن.» جواب بالیاژ مو دادم: «نمی دانم با من ازدواج می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یا نه. “من هرگز از او نپرسیده ام.” خانم لاماس پاسخ بالیاژ مو داد: “پس فوراً از او بپرس.” «اگر احساس کنم که یک موجود مالیخولیایی را متقاعد بیبی لایت مو کرده‌ام که خود را به عمل بیاورد، خوشحال خواهم مرد.

حتماً از او بپرسید و ببینید چه می گوید. اگر یکباره شما را نپذیرفت، ممکن رنگ مو است دفعه بعد شما را ببرد. در همین حال، شما برای مسابقه شرکت بیبی لایت مو کرده اید. اگر ببازید، «مسابقه آزمایشی همه سالمندان» و «مسابقه تسلیت» وجود رنگ مو دارد.» «و فروش مسابقه‌های فراوان در معامله. آیا می توانم حرف شما را قبول کنم.

خانم لاماس؟” او پاسخ بالیاژ مو داد: “امیدوارم این کار را انجام دهید.” «چون خودت به من نصیحت می کنی، این کار را خواهم بیبی لایت مو کرد. خانم لاماس، آیا به من افتخار می کنید که با من ازدواج کنید؟ برای اولین بار در زندگی ام خون به سرم هجوم آورد و دیدم شنا بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه