↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

زیباترین رنگ مو فانتزی

زیباترین رنگ مو فانتزی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت زیباترین رنگ مو فانتزی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با زیباترین رنگ مو فانتزی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

زیباترین رنگ مو فانتزی : پس از اندکی تفکر پاسخ بالیاژ مو داد: “شش پنگوئن و چهار فوک.” به همین ترتیب، من گمان می‌کنم که اگر از شما بخواهند نام هر سه شهردار لندن را بیاورید، می‌گویید: می دانست که سه بار آن مقام عالی را بر عهده داشته رنگ مو است، و کاملاً نمی تواند به شخص دیگری فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اینجرنگ مو است که من از شما مزیت دارم.

رنگ مو : تا الان باید از باکلی گروو می گذشتیم. شاید برای فروش باکراتینه مو شد. اگر چنین رنگ مو است، ممکن رنگ مو است یک یا دو دقیقه توقف کنیم و آن را بخریم. ما می‌توانیم محاسبه کنیم که چند هکتار رنگ مو است، زیرا در هر طرف حدود سه چهارم اینچ رنگ مو است، و اگر فقط به یاد داشته باشیم که چند هکتار به یک مایل مربع رفته رنگ مو است – خوب، به هر حال، مکان خوبی رنگ مو است.

زیباترین رنگ مو فانتزی

زیباترین رنگ مو فانتزی : و اکنون با جیب های برآمده برای شمال. بیش از باکلی مشترک. با خطوط نقطه‌چین می‌بینید که جاده‌ای رنگ مو است بدون حصار، همانطور که در واقع باید بر فراز گورس و هدر باکراتینه مو شد. یک مایل از آن، و سپس آن را به دو شاخه. اجازه دهید این خط را در سمت چپ انتخاب کنیم. به نظر می رسد راه در غرب جنگلی تر رنگ مو است.

اما شما می گویید سه مایلی از یک ایستگاه فاصله رنگ مو دارد؟ آه بله، اما به آن علامت کوچک در گوشه گوشه نگاه کنید. آیا می دانید که این مخفف چیست؟ یک پمپ باد چقدر خوشحال کننده رنگ مو است که یکی را در خانه خود داشته باشید. “بریم پمپ باد رو نگاه کنیم؟” به مهمانان خود می گویید. بگذار جاده را ترک کنیم آیا آن نقاط را می بینید.

که به سمت ررنگ مو است می روند؟ که یک مسیر پیاده روی رنگ مو است. من یک ایده دارم که ما را به آسمان می برد. آنها آسمان‌خراش‌ها را روی نقشه علامت‌گذاری نمی‌کنند – نمی‌توانم بگویم چرا – اما چیزی به من می‌گوید که حدود یک مایل دورتر، جایی که نقطه‌ها شروع به خم کراتینه مو شدن می‌کنند… آه، می‌شنوی؟ بالا و بالا و بالا او به آبی می رود.

  طرز رنگ كردن ريشه مو

کمرنگتر و کمرنگتر موسیقی می افتد. او ما را فرا می خواند تا او را تا صبح پاک دنیا دنبال کنیم، که نور جادویی آن مدت هرنگ مو است که در رویاهایمان برای ما می درخکراتینه مو شد، اما همیشه از بیدار کراتینه مو شدن ما طفره رفته رنگ مو است. جوانی که در آن نور غوطه ور رنگ مو است، نه به اندازه ما جوان رنگ مو است و نه زیبایی زیباتر. در آن نور، سرانجام خوشبختی از آن مرنگ مو است، زیرا تلاش، تحقق کامل خود را خواهد داشت.

زیباترین رنگ مو فانتزی : تحققی بدون پشیمانی… بله، بگذارید یک سیب بخوریم. به نظر می رسد مسیر ما ناگهان به اینجا ختم می نانو کراتین مو شود. ما باید از این مزرعه عبور کنیم. همه سگ‌ها پارس می‌کنند، همه مرغ‌ها در هم می‌روند، همه بره‌ها در حال تاختن – چه غوغایی دوستانه و شادی به راه انداخته‌ایم! اما از این طریق می توانیم دوباره وارد جاده شویم. در واقع، ما باید به زودی وارد جاده شویم، زیرا در هوا گرسنه رنگ مو است.

و دو اینچ در شمال غربی کلمه ای پر معنا نوشته کراتینه مو شده رنگ مو است – هدفمندترین کلمه ای که می توان روی نقشه نوشت. ” مسافرخانه “، پس اکنون برای یک صعود ثابت. ما توسط خانه مزرعه به “200” کاهش یافته ایم و مسافرخانه با “500” مشخص کراتینه مو شده رنگ مو است. اما این فقط دو مایل رنگ مو است – خوب، به سختی. بیا همراه چه خواهیم داشت؟ آیا نباید نان و پنیر و آبجو باکراتینه مو شد؟ اما اگر ببخشید.

ترجیح می دهم آبجو نخورم. می‌دانم که درخورنگ مو است آن خوب به نظر می‌رسد – تا آنجا که می‌خواهم، با کمال میل آن را می‌خواهم – اما هرگز نتوانستم آن را در هیچ آرامشی بنوشم. فکر می کنم باید یک جین و زنجبیل بخورم. این هم خوب به نظر می رسد. مهمتر از همه، خوب می نوکراتینه مو شد. در واقع، تنها چیزی که در مورد آن دوست ندارم جین رنگ مو است. “اوه، صبح بخیر. ما کمی نان و پنیر می خواهیم.

  رنگ موی مرواریدی روشن با دکلره

​​لطفا، و یک پیمانه آبجو، و یک جین و زنجبیل. و ممکن رنگ مو است جین را کنار بگذارید.» بله، البته، می‌توانستم مستقیماً یک آبجو زنجبیل ساده بخواهم، اما این به نظر خیلی ملایم رنگ مو است. من از کلمه “جین” دو بار رنگ مو استفاده می کنم. بیایید در این روز شجاع باشیم. بعد از ناهار یک لوله، در حالی که ما در نظر می گیریم که کجا برویم بعدی. میدونی هر جا که دوست داری لایت و هایلایت مو هست در شمال، وجود رنگ مو دارد.

و ما از یک آسیاب بادی عبور می کنیم. و در شرق دهکده کوچک کولسفورد وجود رنگ مو دارد که کلیسایی بدون برج رنگ مو دارد. و به سمت غرب کاملاً نزدیک پمپ باد دیگری می رویم. و به سمت جنوب – خوب، باید خیلی زود از خط عبور کنیم. که ما را با تمدن در ارتباط می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ما هنوز آن را نمی خواهیم. پس شمال باز هم بگذار …. این گریمور وود رنگ مو است. آره؛ یک مسیر پیاده روی درست از میان آن مشخص کراتینه مو شده رنگ مو است.

زیباترین رنگ مو فانتزی : اما دیدن مسیرهای پیاده روی در زیر چنین فرشی از برگ های مرده دشوار رنگ مو است. به جرات می گویم خودمان را گم خواهیم بیبی لایت مو کرد. یک قدم نادرست و ما از خط نقطه خارج کراتینه مو شده ایم. اینجا که لایت و هایلایت مو هستی، یک نقطه از دست رفته رنگ مو است. ما مسیر را گم بیبی لایت مو کرده ایم. حالا باید تا جایی که می توانیم بیرون برویم. آیا راه تشخیص شمال با خورشید را می دانید.

  رنگ مو طلایی تیره بدون دکلره

عقربه ساعت ساعت خود را به سمت خورشید می چرخانید و نیمه راه بین آن و XII جنوب رنگ مو است. یا در غیر این صورت، XII را به سمت خورشید می چرخانید و بین آن و عقربه ساعت، نیمه راه را طی می کنید. به هر حال، در نهایت پس از یک یا دو آزمایش، جنوب را پیدا می کنید، و با کشف جنوب، به اندازه کافی آسان رنگ مو است که شمال را پیدا کنید.

با اجازه شما، ما از طریق به سمت شمال حرکت خواهیم بیبی لایت مو کرد. در راه بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم و در راهیم، ​​اما دیر کراتینه مو شده رنگ مو است. من به ما عجله می کنم. وسوسه انگیز رنگ مو است که در آن نهر سرگردان باشیم و کمی کناره های آن را دنبال کنیم. خوشایند رنگ مو است که به آن جاده «بدون فلز و حصارکشی» بپیچیم – آه، آیا کسی آن جاده ها را نمی شناسد؟ – و اجازه دهیم.

ما را به دهکده میلدن ببرد که هم دارای تلگرافخانه و هم دکل غنی رنگ مو است. همچنین، بیش از دو مایلی از جایی که ما ایستاده‌ایم، یک کانتور 600 فوتی وجود رنگ مو دارد–آیا برای نمای بالای آن ایجاد کنیم؟ اما نه، شاید حق با شمرنگ مو است. بهتر پروتئین تراپی مو بود الان برمی گشتیم خونه در حال افزایش رنگ مو است سرد. خورشید غروب بیبی لایت مو کرده رنگ مو است اگر دوباره خودمان را گم کنیم.

زیباترین رنگ مو فانتزی : هرگز نمی توانیم شمال را پیدا کنیم. اجازه دهید برای نزدیکترین ایستگاه حرکت کنیم. ویدینگتون، اینطور نیست؟ سه مایل دورتر …. آنجا! حالا دوباره خونه ایم و آیا واقعاً باید به کار خود ادامه دهید؟ خوب، اما روز شادی پروتئین تراپی مو بود، اینطور نیست؟ لرد شهردار درنگ مو استان پسری رنگ مو است که از او خورنگ مو استه کراتینه مو شد ده حیوانی را که در نواحی قطبی زندگی می کنند نام برد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه