نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مرواریدی چه رنگیه

رنگ مرواریدی چه رنگیه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مرواریدی چه رنگیه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مرواریدی چه رنگیه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مرواریدی چه رنگیه : اما آنها به این چیزها توجه نمی کنند تا اینکه به کثیفی و سر و صدا و هولناکی در مورد آنها توجه کنند – از این مواد رنگ مو است که آنها باید زندگی خود را بسازند و با آن باید روح خود را به زبان بیاورند.

رنگ مو : جایی که نگاهی اجمالی به محدوده ای وجود رنگ مو دارد که بخار زیادی از آن بالا می رود، و بسیاری از زنان، پیر و جوان، به این طرف و آن طرف می شتابند. در گوشه سمت چپ، سه نوازنده، روی سکوی کوچکی قرار تمام دکلره مو دارند که قهرمانانه تلاش می‌کنند تا تأثیری بر هجوم بگذارند. همچنین نوزادان، به طور مشابه، و یک پنجره باز که در آن جمعیت مناظر، صداها و بوها را می بلعد.

رنگ مرواریدی چه رنگیه

رنگ مرواریدی چه رنگیه : ناگهان مقداری از بخار شروع به پیشروی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و با نگاه بیبی لایت مو کردن به آن، عمه الیزابت، نامادری اونا – به قول خودشان تتا الزبیتا – که یک بشقاب بزرگ از اردک خورش‌کراتینه مو شده را بالا می‌برد، تشخیص می‌دهی. پشت سر او کوترینا رنگ مو است که با احتیاط راه خود را طی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و زیر باری مشابه تلوتلو می خورد. و نیم دقیقه بعد، مادربزرگ پیر مایائوسکین با یک کاسه بزرگ زرد رنگ سیب زمینی دودی، تقریباً به اندازه خودش ظاهر کراتینه مو شد.

بنابراین، ذره ذره، جشن شکل می گیرد – یک ژامبون و یک غذای کلم ترش، برنج آب پز، ماکارونی، سوسیس بولونیا، انبوهی از نان های پنی، کاسه های شیر، و پارچ های کف آلود آبجو وجود رنگ مو دارد. همچنین، در فاصله شش فوتی پشت شما، نواری وجود رنگ مو دارد که می‌توانید هر آنچه را که می‌خواهید سفارش دهید و نیازی به پرداخت هزینه آن ندارید. « ایکسز! Graicziau! ماریا برچینسکاس فریاد می زند و خودش سر کار می افتد.

  ترکیب رنگ موی بلوند و قهوه ای

زیرا در داخل اجاق چیزهای دیگری وجود رنگ مو دارد که اگر خورده ننانو کراتین مو شود خراب می نانو کراتین مو شود. پس با خنده و فریاد و بدگویی و شادی بی پایان مهمانان جای خود را می گیرند. مردان جوان که اکثراً نزدیک در جمع کراتینه مو شده‌اند، تصمیم خود را فرا می‌خوانند و پیشروی می‌کنند. و Jurgis در حال کوچک کراتینه مو شدن توسط افراد قدیمی مورد سرزنش و سرزنش قرار می گیرد تا اینکه او راضی می نانو کراتین مو شود خود را در دست ررنگ مو است عروس بنشیند.

دو ساقدوش که نشان دفترشان اکلیل های کاغذی رنگ مو است و بعد از آنها بقیه مهمانان، پیر و جوان، دختر و پسر می آیند. روح این مناسبت بر متصدی مجلل، که به یک بشقاب اردک خورشتی می نشیند، تسخیر می نانو کراتین مو شود. حتی پلیس چاق – که بعد از ظهر وظیفه رنگ مو دارد دعواها را به هم بزند – یک صندلی تا پای میز می ککراتینه مو شد. و بچه‌ها فریاد می‌زنند و بچه‌ها فریاد می‌زنند.

رنگ مرواریدی چه رنگیه : و همه می‌خندند، آواز می‌خوانند و پچ پچ می‌کنند – در حالی که بالاتر از همه غوغای کر کننده، دایی ماریجا فریاد می‌زند به نوازندگان دستور می‌دهد. نوازندگان – چگونه می توان آنها را توصیف بیبی لایت مو کرد؟ در تمام این مدت آن‌ها آنجا پروتئین تراپی مو بوده‌اند و در جنون دیوانه‌وار بازی می‌کنند – تمام این صحنه را باید با موسیقی خواند، گفت، یا خواند. این موسیقی رنگ مو است که آن را به آنچه لایت و هایلایت مو هست می‌سازد.

  آموزش رنگ مو شرابی بدون دکلره

این موسیقی رنگ مو است که مکان را از اتاق عقب سالنی در پشت حیاط ها به مکانی پریان، سرزمین عجایب، گوشه کوچکی از عمارت های بلند آسمان تغییر می دهد. شخص کوچکی که این سه نفر را رهبری می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یک مرد الهام گرفته رنگ مو است. کمانچه او از لحن خارج کراتینه مو شده رنگ مو است، و روی کمانش کلوفونی نیست، اما با این حال او مردی الهام گرفته رنگ مو است – دستان موسی ها بر روی او گذاشته کراتینه مو شده رنگ مو است.

او مانند کسی که توسط یک دیو تسخیر کراتینه مو شده رنگ مو است، توسط گروهی از شیاطین بازی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شما می توانید آنها را در هوا در اطراف او احساس کنید. با پاهای نامرئی‌شان سرعت را تنظیم می‌کنند و موهای رهبر ارکستر بالا می‌رود و کره چشم‌هایش از حدقه‌هایشان شروع می‌نانو کراتین مو شود، در حالی که تلاش می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا از آنها عقب نماند. نام او رنگ مو است.

و او پس از کار بیبی لایت مو کردن در تمام روز روی “تخت کشتار”، با تمرین تمام شب، نواختن ویولن را به خود آموخته رنگ مو است. او با آستین‌های پیراهنش، با جلیقه‌ای با نعل‌های طلایی رنگ و رو رفته، و پیراهنی راه راه صورتی، که حکایت از آب نبات نعنایی رنگ مو دارد. یک جفت شلوار نظامی، آبی روشن با راه راه زرد، برای بالیاژ مو دادن قدرت مناسب به رهبر یک گروه رنگ مو است.

  رنگ مو ترکیبی با مش

او فقط حدود پنج فوت ارتفاع رنگ مو دارد، اما با این وجود این شلوار حدود هشت اینچ با زمین فاصله رنگ مو دارد. شما تعجب می کنید که او از کجا می تواند آنها را به دست آورد یا بهتر رنگ مو است تعجب کنید که آیا هیجان حضور او فرصت فکر بیبی لایت مو کردن به چنین چیزهایی را در اختیار شما گذاشته رنگ مو است. زیرا او مردی الهام گرفته رنگ مو است. هر اینچ از او الهام گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است.

تقریباً ممکن رنگ مو است بگویید جداگانه الهام گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است. با پاهایش می کوبد، سرش را پرت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، تاب می خورد و به این طرف و آن طرف می چرخد. او چهره کوچکی رنگ مو دارد که به طرز غیر قابل مقاومتی خنده دار رنگ مو است. و هنگامی که او یک چرخش یا شکوفایی را انجام می دهد، ابروهایش گره می خورد و لب هایش کار می کنند و پلک هایش چشمک می زنند – انتهای کراواتش بیرون می زند.

و هرازگاهی به همراهانش رو می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، سر تکان می‌دهد، علامت می‌دهد، با عصبانیت اشاره می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – در حالی که هر وجب از او به‌جای موسی‌ها و ندای آن‌ها درخورنگ مو است می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، التماس می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. زیرا آنها به سختی شایسته، دو عضو دیگر ارکستر لایت و هایلایت مو هستند. ویولن دوم مردی اسلواکی رنگ مو است، مردی قدبلند و لاغر با عینک‌هایی با لبه‌های سیاه و قیافه‌ای لال و صبور. او به شلاق پاسخ می دهد.

  بهترین مرکز رنگ مو در تهران

رنگ مرواریدی چه رنگیه : اما ضعیف، و سپس همیشه به رکود قدیمی خود می افتد. مرد سوم بسیار چاق رنگ مو است، با بینی گرد، قرمز و احساساتی، و با چشمانش رو به آسمان و نگاهی از اشتیاق بی پایان بازی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او در حال نواختن یک قطعه باس بر روی ویولن سل رنگ مو است، و بنابراین هیجان برای او چیزی نیست. مهم نیست در سه‌گانه چه اتفاقی می‌افتد، وظیفه او این رنگ مو است.

که از ساعت چهار بعد از ظهر تا تقریباً همان ساعت صبح روز بعد، یک نت طولانی و پر زرق و برق را یکی پس از دیگری ببیند، برای یک سوم از کل درآمد یک نت. دلار در ساعت قبل از گذشت پنج دقیقه از جشن، در هیجان خود برخرنگ مو استه رنگ مو است. یک یا دو دقیقه دیگر می بینید که او رنگ مو دارد به سمت میزها می رود. سوراخ‌های بینی‌اش گشاد کراتینه مو شده و نفس‌هایش تند می‌آید – شیاطین او را هدایت می‌کنند.

سری تکان می دهد و سرش را برای همراهانش تکان می دهد و با ویولن خود به آنها تکان می دهد، تا اینکه در نهایت فرم بلند نوازنده ویولن دوم نیز برمی خیزد. در پایان، والنتیناویچیا، نوازنده ویولن سل، قدم به قدم، قدم به قدم به سمت مهمان‌داران پیشروی می‌کنند. سرانجام هر سه در پای میزها جمع می شوند و تاموسیوس در آنجا بر چهارپایه ای سوار می نانو کراتین مو شود.

اکنون او در شکوه خود رنگ مو است و بر صحنه تسلط رنگ مو دارد. برخی از مردم در حال غذا خوردن لایت و هایلایت مو هستند، برخی می خندند و صحبت می کنند – اما اگر فکر کنید یکی از آنها او را نمی شنود اشتباه بزرگی خواهید بیبی لایت مو کرد. نت‌های او هرگز درست نیستند، و کمانچه‌اش در پایین‌ها وزوز می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در بلندی‌ها صدای جیر جیر و خراش می‌دهد.

  رنگ موی استخوانی نسکافه ای

بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱