↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ موهای روشن بدون دکلره

انواع رنگ موهای روشن بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ موهای روشن بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ موهای روشن بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ موهای روشن بدون دکلره : اما می‌توانم رنگین کمان خود را در حین سفر در کشور مونچکین به همان سرعتی که می‌توانم اگر در شهر زمرد زندگی می‌بیبی لایت مو کردم – یا هر مکان دیگری در اوز – پیدا کنم، بنابراین با قلع می‌روم.

رنگ مو : بنابراین، اکنون که همه نگاه ها به بشقاب دوخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، شکل خانم یوپ به تدریج دوباره تغییر بیبی لایت مو کرد. او به آرامی به میمون سبز تبدیل کراتینه مو شد و در همان زمان ووت به آرامی شکل طبیعی خود را به دست آورد. وقتی چشمانشان را از روی بشقاب بلند آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و ووت سرگردان را دیدند که در کنار اوزما ایستاده پروتئین تراپی مو بود، برای همه آنها بسیار تعجب آور پروتئین تراپی مو بود. و وقتی دوباره به بشقاب نگاهی انداختند.

انواع رنگ موهای روشن بدون دکلره

انواع رنگ موهای روشن بدون دکلره : کارش را انداخت و با عجله به سمت شیشه‌ای رفت که مقابل دیوار اتاقش ایستاده پروتئین تراپی مو بود. وقتی او شکل پسر را دید که منعکس کراتینه مو شده رنگ مو است، به کراتینه مو شدت عصبانی کراتینه مو شد و سرش را به آینه کوبید و آن را به اتم کوبید. درست در آن زمان اوزما با عصای جادویی خود مشغول پروتئین تراپی مو بود و چهره های عجیب و غریب می ساخت و دست چپ خود را نیز محکم روی شانه سبز گذاشته پروتئین تراپی مو بود.

چیزی جز دیوارهای اتاق خانه جینجور که در آن ایستاده پروتئین تراپی مو بودند را منعکس نمی بیبی لایت مو کرد. مراسم جادویی به پایان رسید و اوزمای اوز بر غول زن شرور پیروز کراتینه مو شد. “من تعجب می کنم که سرنوشت او چه خواهد کراتینه مو شد؟” دوروتی در حالی که نفس بلندی کشید گفت. اوزما پاسخ بالیاژ مو داد: “او همیشه یک میمون سبز باقی خواهد ماند، و به این شکل او قادر به انجام هیچ گونه هنر جادویی نخواهد پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی شنی خیلی روشن

با این حال، او نباید ناراضی باکراتینه مو شد، و از آنجایی که در قلعه خود به تنهایی زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، احتمالا این کار را خواهد بیبی لایت مو کرد.” بعد از اینکه او به آن عادت بیبی لایت مو کرد، خیلی به این دگرگونی اهمیت نمی‌دهد.” دوروتی گفت: «به هر حال، این به حق او خدمت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند» و همه با او موافق پروتئین تراپی مو بودند. تین وودمن مهربان گفت: «اما می‌ترسم میمون سبز از گرسنگی بمیرد.

غذای او را با سحر می آوردند، و حالا که سحر از او گرفته کراتینه مو شده، چه می تواند بخورد؟» مترسک پاسخ بالیاژ مو داد: “چرا، او همان کاری را که میمون های دیگر انجام می دهند را می خورد.” او حتی در قالب یک میمون سبز، بسیار باهوش رنگ مو است و من مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که عقل او به او نشان می دهد که چگونه مقدار زیادی غذا بخورد. دوروتی توصیه بیبی لایت مو کرد: نگران او نباش. او نگران تو نپروتئین تراپی مو بود.

وضعیت او بدتر از وضعیتی نیست که به ووت بیچاره تحمیل بیبی لایت مو کرد. او نمی تواند در سرزمین اوز از گرسنگی بمیرد ، این مسلم رنگ مو است، و اگر گاهی گرسنه نانو کراتین مو شود دیگر دیگر نیست. بیایید خانم یوپ را فراموش کنیم، زیرا با وجود اینکه او یک یوکوهو رنگ مو است، دوستان پری ما همه دگرگونی های او را شکسته اند. 185مرد قلع مشاهده تصویر فصل 15 اوزما و دوروتی از که او را متواضع و باهوش و بسیار خوب می‌دانستند کاملاً راضی پروتئین تراپی مو بودند.

انواع رنگ موهای روشن بدون دکلره : پسر واقعاً به خاطر رهایی از این طلسم بی رحمانه سپاسگزار پروتئین تراپی مو بود و قول بالیاژ مو داد که پس از آن دختر حاکم اوز را برای همیشه دوست داشته باکراتینه مو شد، به او احترام بگذارد و از آن دفاع الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.186 اوزما گفت: “در صورت تمایل می توانی به من در قصر من سر بزنی، جایی که من خوشحال خواهم کراتینه مو شد که دو پسر خوب دیگر را به تو معرفی کنم.

  رنگ مو نقره ای خاکستری

اوجو مونچکین و باتن-بریت.” ووت پاسخ بالیاژ مو داد: «متشکرم اعلیحضرت» و سپس رو به چوب‌دار حلبی بیبی لایت مو کرد و پرسید: «برنامه‌های بعدی شما چیست، آقای امپراتور؟ آیا همچنان به دنبال نیمی آمی می‌گردید و با او ازدواج می‌کنید، یا تلاش را رها می‌کنید و به آنجا باز می‌گردید. شهر زمرد و قلعه خودت؟” مرد چوبی حلبی که حالا مثل همیشه بسیار صیقلی و روغن کاری کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

مدتی روی این سوال تأمل بیبی لایت مو کرد و سپس پاسخ بالیاژ مو داد: “خب، من دلیلی نمی بینم که نیمی آمی را پیدا نکنم. ما اکنون در کشور مونچکین بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، جایی که کاملاً در امنیت بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، و اگر برای من درست پروتئین تراپی مو بود، قبل از افسون خود، با نیمی آمی ازدواج کنم و او را ملکه کنم. وینکی ها، باید همین الان باکراتینه مو شد، زمانی که افسون شکسته کراتینه مو شده رنگ مو است و من یک بار دیگر خودم لایت و هایلایت مو هستم.

آیا درست می گویم، دوست مترسک؟ مترسک پاسخ بالیاژ مو داد: “تو واقعاً لایت و هایلایت مو هستی.” هیچ کس نمی تواند با چنین منطقی مخالفت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند». دوروتی پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: «اما می‌ترسم نیمی آمی را دوست نداشته باشی».187 مرد چوبی حلبی پاسخ بالیاژ مو داد: “این فقط به این دلیل رنگ مو است که من نمی توانم کسی را دوست داشته باشم.” اما، اگر من نمی توانم همسرم را دوست داشته باشم.

انواع رنگ موهای روشن بدون دکلره : حداقل می توانم با او مهربان باشم، و همه شوهران قادر به انجام این کار نیستند. فکر می کنی بعد از این همه سال نیمی آمی هنوز تو را دوست رنگ مو دارد؟ دوروتی پرسید. “من کاملاً از آن مطمئن لایت و هایلایت مو هستم و به همین دلیل رنگ مو است که برای خوشحال بیبی لایت مو کردن او نزد او می روم. ووت سرگردان فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند باید به او پاداش بدهم که به من وفادار پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو نسکافه ای روشن بدون دکلره

بعد از اینکه بدن گوشت من تکه تکه کراتینه مو شد و من قلع کراتینه مو شدم. نظرت چیه اوزما؟” اوزما لبخند زد و گفت: “من نیمی آمی شما را نمی‌شناسم، و بنابراین نمی‌توانم بگویم که او برای خوشحال بیبی لایت مو کردنش بیشتر به چه چیزی نیاز رنگ مو دارد. اما هیچ ضرری نرنگ مو دارد که به سراغ او بروید و از او بپرسید که آیا هنوز می‌خواهد با شما ازدواج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یا خیر. اگر این کار را بیبی لایت مو کرد.

ما این کار را می‌کنیم. یک عروسی باشکوه در شهر زمرد به شما می دهد و پس از آن، نیمی آمی به عنوان امپراطور وینکی ها به یکی از مهم ترین خانم های اوز تبدیل می نانو کراتین مو شود.” بنابراین تصمیم گرفته کراتینه مو شد که مرد چوبی حلبی به سفر خود ادامه دهد و مترسک و ووت سرگردان نیز مانند گذشته او را همراهی کنند.

انواع رنگ موهای روشن بدون دکلره : نیز تصمیم گرفت به حزب آنها بپیوندد، تا حدودی باعث تعجب همه کراتینه مو شد.188 او به اوزما گفت: «از اینکه در یک قصر محبوس شوم متنفرم، و البته اولین باری که رنگین کمانم را ملاقات می‌کنم، به خانه عزیزم در آسمان‌ها برمی‌گردم، جایی که خواهران پری من حتی اکنون در انتظار من لایت و هایلایت مو هستند. پدرم صلیب رنگ مو است چون من اغلب گم می‌شوم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه