↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

زیباترین رنگ موی ترکیبی

زیباترین رنگ موی ترکیبی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت زیباترین رنگ موی ترکیبی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با زیباترین رنگ موی ترکیبی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

زیباترین رنگ موی ترکیبی : فقط همین کارهایی رنگ مو است که ما نمی توانیم انجام دهیم؛ اما قبل از اینکه برگردیم ممکن رنگ مو است دوباره غرغر خود را پیدا کنید.” “فکر می کنی کسی که اوزما را دزدیده غرغر مرا دزدیده رنگ مو است؟” دوروتی لبخند زد. “شاید توتو.” “پس او یک رذل رنگ مو است!” سگ کوچولو گریه بیبی لایت مو کرد دوروتی موافق پروتئین تراپی مو بود: «هر کسی که اوزما را بدزدد، به همان بدی رنگ مو است که می‌تواند باکراتینه مو شد.

رنگ مو : اما شیر خود را دراز بیبی لایت مو کرد و خمیازه کشید و به آرامی گفت: “اگر همه ما مانند اسب اره پروتئین تراپی مو بودیم، همه اسب‌های اره‌ای می‌کراتینه مو شدیم، که از این نوع پروتئین تراپی مو بودیم. اگر همه ما مانند هنک پروتئین تراپی مو بودیم، گله‌ای از قاطرها می‌کراتینه مو شدیم، اگر مانند توتو، یک گله سگ می‌کراتینه مو شدیم. همه به شکل ووزی می شوند، او دیگر به خاطر ظاهر غیرمعمولش قابل توجه نخواهد پروتئین تراپی مو بود.

زیباترین رنگ موی ترکیبی

زیباترین رنگ موی ترکیبی : من از دوروتی شنیده ام که می گوید “خوش تیپ به همان زیبایی رنگ مو است” و من مطمئناً وظایفم را به زیبایی انجام می دهم. بنابراین، اگر قضاوت صادقانه ام را بخواهی، اعتراف خواهم بیبی لایت مو کرد که در میان همه ما زیباترینم». قاطر خرخر بیبی لایت مو کرد و ووزی خندید. توتو غرغر خود را از دست بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود و فقط می توانست با تمسخر به اسب اره ای که بی حرکت در جای خود ایستاده پروتئین تراپی مو بود نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

در نهایت، اگر همه شما مثل من پروتئین تراپی مو بودید، شما را آنقدر معمولی می دانستم که برایم مهم نیست که با شما معاشرت کنم. متفاوت پروتئین تراپی مو بودن از دیگران تنها راه متمایز کراتینه مو شدن از گله معمولی رنگ مو است.بنابراین خوشحال باشیم که در شکل و خلقت با یکدیگر تفاوت داریم.تنوع چاشنی زندگی رنگ مو است و آنقدر متنوع بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم که بتوانیم از آن لذت ببریم.

  مدل برای رنگ مو

جامعه همدیگر؛ پس راضی باشیم». توتو با تأمل گفت: “در آن سخنرانی مقداری حقیقت وجود رنگ مو دارد.” اما در مورد غرغر از دست رفته من چطور؟ شیر پاسخ بالیاژ مو داد: “غرغر بیبی لایت مو کردن فقط برای شما مهم رنگ مو است.” پس این وظیفه شمرنگ مو است که نگران ضرر باشید نه ما. سگ کوچولو گفت: “اگر همان کسی غرغر مرا دزدیده که اوزما را دزدیده رنگ مو است”، “امیدوارم خیلی زود او را پیدا کنیم و آنطور که شایسته اوست مجازاتش کنیم.

او باید ظالم ترین فرد در تمام دنیا باکراتینه مو شد، زیرا برای جلوگیری از یک به نظر من غرغر بیبی لایت مو کردن سگ زمانی که طبیعت او غرغر بیبی لایت مو کردن رنگ مو است، به همان اندازه بد رنگ مو است که تمام جادوهای اوز را دزدیده رنگ مو است.” تصویر در دسترس نیست دکمه-برایت خود را گم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند فصل 11 فصل یازدهم دختر تکه‌کاری که هرگز نخوابید و به خوبی می‌دید تاریک، تمام شب را در میان صخره‌ها و بوته‌ها پرسه می‌زد و در نتیجه صبح روز بعد توانست خبرهای خوبی را به او بدهد.

او گفت: “بر فراز تاج تپه روبروی ما، بیشه بزرگی از انواع درختان رنگ مو است که انواع میوه ها روی آن می رویند. اگر به آنجا بروید، صبحانه خوبی در انتظار شما خواهد پروتئین تراپی مو بود.” این آنها را مشتاق شروع بیبی لایت مو کرد، بنابراین به محض اینکه پتوها را تا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به پشت اسب اره بستند، همه جای خود را روی حیوانات گرفتند و به سمت بیشه بزرگی که اسکرپس به آنها گفته پروتئین تراپی مو بود، حرکت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

زیباترین رنگ موی ترکیبی : به محض اینکه از پیشانی تپه عبور آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، متوجه کراتینه مو شدند که آن باغ واقعاً عظیمی رنگ مو است که کیلومترها به سمت ررنگ مو است و چپ آنها امتبالیاژ مو داد رنگ مو دارد. همانطور که راه آنها مستقیماً از میان درختان منتهی می کراتینه مو شد، با سرعت هر چه بیشتر به جلو رفتند. اولین درختانی که به آنها آمدند، به زاییدند که دوست نداشتند. سپس ردیف درختان مرکبات و سپس سیب خرچنگ و سپس لیموترش و لیمو وجود داشت.

  مدل رنگ مش روی موی مشکی

اما فراتر از اینها، آنها بیشه‌ای از پرتقال‌های طلایی بزرگ، آبدار و شیرین پیدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و میوه‌ها در پایین شاخه‌ها آویزان پروتئین تراپی مو بودند، بنابراین می‌توانستند آن را به راحتی بچینند. آنها آزادانه به خودشان کمک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و در ادامه راه همه پرتقال خوردند. سپس، کمی دورتر، به درخت‌هایی رسیدند که سیب‌های قرمز خوب داشتند، و آنها نیز با آنها جشن گرفتند.

و جادوگر آنقدر در اینجا توقف بیبی لایت مو کرد که بسیاری از سیب‌ها را در یک سر پتو ببندد. او گفت: “ما نمی دانیم پس از خروج از این باغ لذت بخش چه اتفاقی برایمان می افتد.” ” اسکرپس همین الان سوار ووزی نمی کراتینه مو شد. او دوست داشت از درخت ها بالا برود و خودش را در کنار شاخه ها از درختی به درخت دیگر بچرخاند. برخی از برگزیده‌ترین میوه‌ها توسط دختر تکه‌کاری از بلندترین اندام‌ها جمع‌آوری کراتینه مو شد و به سمت بقیه پرتاب کراتینه مو شد.

ناگهان تروت پرسید: “دکمه برایت کجرنگ مو است؟” و وقتی دیگران به دنبال او گشتند، متوجه کراتینه مو شدند که پسر ناپدید کراتینه مو شده رنگ مو است. “عزیز من!” دوروتی گریه بیبی لایت مو کرد. “من حدس می زنم که او دوباره گم کراتینه مو شده رنگ مو است، و این به این معنی رنگ مو است که ما اینجا منتظریم تا بتوانیم او را پیدا کنیم.” بتسی که یک درخت آلو پیدا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و در حال خوردن مقداری از میوه های آن پروتئین تراپی مو بود.

پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: «این جای خوبی برای انتظار رنگ مو است. “چطور می توانید اینجا منتظر بمانید، و دکمه روشن را در یک زمان پیدا کنید؟” دختر تکه تکه‌کاری که از انگشتان پا به اندامی درست بالای سر سه دختر فانی آویزان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، پرسید. دوروتی پاسخ بالیاژ مو داد: “شاید او به اینجا بازگردد.” تروت گفت: “اگر او این کار را انجام دهد، احتمالاً راه خود را گم خواهد بیبی لایت مو کرد.” بارها او را به این کار می‌شناسم.

  چند مدل رنگ موی روشن بدون دکلره

زیباترین رنگ موی ترکیبی : این گم بیبی لایت مو کردن راهش رنگ مو است که او را گم می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» جادوگر گفت: “خیلی درست رنگ مو است.” “بنابراین بقیه شما باید اینجا بمانید تا من به دنبال پسر لایت و هایلایت مو هستم.” ” تو هم گم نمیشی ؟” بتسی پرسید. “امیدوارم نه عزیزم.” اسکراپس در حالی که به آرامی روی زمین افتاد گفت: “بگذار بروم .” “من نمی توانم گم شوم. و به احتمال زیاد دکمه-برایت را بیشتر از هر یک از شما پیدا می کنم.” او بدون اینکه منتظر اجازه باکراتینه مو شد.

از میان درختان دور کراتینه مو شد و به زودی از دید آنها ناپدید کراتینه مو شد. توتو در حالی که در کنار معشوقه کوچکش چمباتمه زده پروتئین تراپی مو بود، گفت: “دوروثی، غرغر خود را از دست بالیاژ مو داده ام.” “چطور اتفاق افتاد؟” او پرسید. توتو پاسخ بالیاژ مو داد: نمی دانم. “دیروز صبح ووزی نزدیک پروتئین تراپی مو بود روی من پا بگذارد و من سعی بیبی لایت مو کردم به او غر بزنم و متوجه کراتینه مو شدم.

که نمی توانم کمی غرغر کنم.” “میتونی پارس کنی؟” دوروتی پرسید. “اوه، بله، در واقع!” او گفت: “پس به غر زدن اهمیتی نده.” “اما وقتی به خانه گربه شیشه ای و بچه گربه صورتی برسم.

زیباترین رنگ موی ترکیبی : چه کار خواهم بیبی لایت مو کرد؟” سگ کوچولو با صدایی مضطرب پرسید. دوروتی گفت: «اگر نتوانید سر آنها غر بزنید، مطمئنم که آنها بدشان نمی آید. “البته برای تو متاسفم، توتو، زیرا بیشتر از همه می خواهیم انجام دهیم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه