نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی شامپاینی پوست پیازی

رنگ موی شامپاینی پوست پیازی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی شامپاینی پوست پیازی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی شامپاینی پوست پیازی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی شامپاینی پوست پیازی : بنابراین باید فرض کنیم که برخی از حیوانات در عمقی بیشتر از ته ظرف جمع کراتینه مو شده اند. در نزدیکی فرناندو نورونا، دریا به صورت چشمک نوری از خود بیرون می بالیاژ مو داد.

رنگ مو : شرایط عنکبوت هایی از یک گونه، اما از جنس و سن مختلف، که در چندین موقعیت در فاصله چند لیگ از خشکی یافت می شوند، به تعبالیاژ مو داد زیادی به خطوط متصل کراتینه مو شده اند، این احتمال را ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که عادت دریانوردی در هوا به عنوان مشخصه رنگ مو است این قبیله، به عنوان غواصی از Argyroneta رنگ مو است.

رنگ موی شامپاینی پوست پیازی

رنگ موی شامپاینی پوست پیازی : اشاره کراتینه مو شد، همچنین با صعود حباب‌های صابون که در یک اتاق داخلی بالا نمی‌آیند، نشان بالیاژ مو داده می‌شوند. از این رو، فکر می‌کنم درک صعود خطوط ظریفی که از اسپینرهای عنکبوت بیرون می‌آیند، و پس از آن خود عنکبوت، دشوار نیست. من معتقدم آقای موری سعی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است واگرایی خطوط را با شرایط الکتریکی مشابه آنها توضیح دهد.

سپس می‌توانیم این فرض لاتری را رد کنیم که گوسامر منشأ خود را بی‌تفاوت به جوان‌های چند نسل از عنکبوت‌ها مدیون رنگ مو است: اگرچه، همانطور که دیدیم، جوان‌های عنکبوت‌های دیگر دارای قدرت انجام سفرهای هوایی لایت و هایلایت مو هستند. [7] [7] آقای بلک وال، در تحقیقات خود در جانورشناسی ، مشاهدات بسیار خوبی در مورد عادات عنکبوت ها رنگ مو دارد.

  رنگ مو پلاتینه روشن

در طول مسیرهای مختلف ما در جنوب پلاتا، من اغلب یک توری ساخته کراتینه مو شده از بند را به سمت عقب می کشیدم و به این ترتیب بسیاری از حیوانات کنجکاو را می گرفتم. از سخت پوستان جنسهای عجیب و غیرقابل توصیف زیادی وجود داشت. یکی که از برخی جهات با نوتوپودها (یا آن دسته از خرچنگ هایی که پاهای عقبی خود را به منظور چسبیدن به قسمت زیرین صخره ها تقریباً روی پشت خود قرار بالیاژ مو داده اند)، از نظر ساختار جفت عقبی آن بسیار قابل توجه رنگ مو است.

پاها مفصل ماقبل آخر، به جای اینکه به یک پنجه ساده ختم نانو کراتین مو شود، به سه زائده پرز مانند با طول های غیرمشابه ختم می نانو کراتین مو شود – طولانی ترین آنها برابر با کل پا رنگ مو است. این پنجه‌ها بسیار نازک لایت و هایلایت مو هستند و با بهترین دندان‌ها دندانه‌دار لایت و هایلایت مو هستند و به سمت عقب هدایت می‌شوند: اندام‌های منحنی آن‌ها صاف رنگ مو است و بر روی این قسمت پنج فنجان دقیق قرار بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ موی شامپاینی پوست پیازی : که به نظر می‌رسد مانند مالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده‌های روی بازوهای کوتل عمل می‌کنند. -ماهی. از آنجایی که حیوان در دریای آزاد زندگی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و احتمالاً مکانی برای رنگ مو استراحت می‌خواهد، فکر می‌کنم این زیبا و غیرعادی‌ترین ساختار برای گرفتن حیوانات دریایی شناور سازگار کراتینه مو شده رنگ مو است. در اعماق آب، دور از خشکی، تعبالیاژ مو داد موجودات زنده بسیار کم رنگ مو است.

  رنگ مو فانتزی طوسی با دکلره

در جنوب عرض جغرافیایی 35 درجه، من هرگز موفق نکراتینه مو شدم چیزی به جز مقداری برو، و چند گونه سخت پوست کوچک حشره ای صید کنم. در آب‌های کوچک، در فاصله چند مایلی از ساحل، انواع بسیار زیادی سخت پوستان و برخی جانوران دیگر زیاد رنگ مو است، اما فقط در طول شب. بین عرض های جغرافیایی 56 درجه و 57 درجه جنوبی کیپ هورن، تور چندین بار به سمت عقب قرار گرفت. با این حال، هرگز چیزی به جز چند گونه از دو گونه بسیار کوچک نیاورد.

با این حال نهنگ‌ها و فوک‌ها، پترل‌ها و آلباتروس‌ها در سراسر این بخش از اقیانوس به‌کراتینه مو شدت فراوان لایت و هایلایت مو هستند. این که آلباتروس که دور از ساحل زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، چه چیزی می تواند زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، برای من همیشه یک معما پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. من فرض می کنم که مانند الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندور، قادر رنگ مو است طولانی روزه بگیرد.

و آن یک ضیافت خوب در لاشه یک نهنگ پوسیده برای مدت طولانی ادامه رنگ مو دارد زمان. بخش‌های مرکزی و بین‌گرمسیری اقیانوس اطلس با پتروپودا، سخت پوستان، و رادیاتا، و با بلع‌دهنده‌هایشان ماهی‌های پرنده، و دوباره با بلعنده‌هایشان، بونیتوها و آلبیکورها، ازدحام می‌کنند. من تصور می‌کنم که تعبالیاژ مو داد زیادی از حیوانات دریایی پایین‌تر از اینفوزوریا تغذیه می‌کنند.

که اکنون از تحقیقات ارنبرگ به فراوانی در اقیانوس‌های باز شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است: اما این انفوزوریا در آب‌های آبی شفاف از چه چیزی زندگی می‌کنند؟ در حالی که در یک شب بسیار تاریک کمی به سمت جنوب پلاتا دریانوردی می‌بیبی لایت مو کردیم، دریا منظره‌ای شگفت‌انگیز و زیبا را به نمایش گذاشت. نسیم تازه‌ای می‌وزید، و هر قسمت از سطح، که در طول روز به صورت کف دیده می‌نانو کراتین مو شود.

  انواع رنگ مو خاکستری روشن

اکنون با نوری کم‌رنگ می‌درخکراتینه مو شد. کشتی جلوی کمان او دو رگبار فسفر مایع رانده کراتینه مو شد و در پی او یک قطار شیری او را دنبال بیبی لایت مو کرد. تا آنجا که چشم می رسید، تاج هر موجی روشن پروتئین تراپی مو بود، و آسمان بالای افق، از تابش خیره کننده این شعله های تند، به قدری مبهم نپروتئین تراپی مو بود که بر فراز طاق آسمان ها. همانطور که به سمت جنوب پیش می رویم، دریا به ندرت فسفری می نانو کراتین مو شود.

رنگ موی شامپاینی پوست پیازی : و در کیپ هورن، بیش از یک بار آن را به خاطر نمی آورم که آن را چنین دیده باشم، و بعد از آن بسیار درخشان پروتئین تراپی مو بود. این شرایط احتمالاً ارتباط نزدیکی با کمیاب پروتئین تراپی مو بودن موجودات ارگانیک در آن قسمت از اقیانوس رنگ مو دارد. پس از مقاله مفصل [8] ارنبرگ، در مورد فسفرسانس دریا، انجام هرگونه مشاهداتی در مورد این موضوع از سوی من تقریباً اضافی رنگ مو است.

با این حال، می‌توانم اضافه کنم که همان ذرات پاره‌کراتینه مو شده و نامنظم ماده ژلاتینی، که توسط ارنبرگ توصیف کراتینه مو شده رنگ مو است، در نیمکره جنوبی و همچنین در نیمکره شمالی علت رایج این پدیده به نظر می‌رسد. ذرات آنقدر ریز پروتئین تراپی مو بودند که به راحتی از گازهای ریز عبور می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. با این حال بسیاری از آنها به وضوح با چشم غیر مسلح قابل مشاهده پروتئین تراپی مو بودند.

  بهترین رنگ مو های ایران

هنگامی که آب در لیوان قرار می‌گیرد و به هم می‌خورد جرقه می‌زند، اما بخش کوچکی از شیشه ساعت به ندرت درخشان پروتئین تراپی مو بود. ارنبرگ بیان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که همه این ذرات درجه خاصی از تحریک پذیری را حفظ می کنند. مشاهدات من، که برخی از آنها مستقیماً پس از برداشتن آب انجام کراتینه مو شد، نتیجه متفاوتی بالیاژ مو داد. همچنین ممکن رنگ مو است اشاره کنم.

که با رنگ مو استفاده از توری در طول یک شب، اجازه بالیاژ مو دادم تا حدی خشک نانو کراتین مو شود و پس از دوازده ساعت فرصتی برای رنگ مو استفاده مجدد از آن پیدا بیبی لایت مو کردم. تمام سطح مانند زمانی که برای اولین بار از آب خارج کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود برق می زد. در این مورد محتمل به نظر نمی رسد که ذرات تا این حد زنده مانده باشند. یک بار با نگه داشتن ژله ماهی از جنس تا زمان مرگش، آبی که در آن قرار بالیاژ مو داده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، درخشان کراتینه مو شد.

وقتی امواج با جرقه‌های سبز روشن می‌سوزند، من معتقدم که عموماً ناشی از سخت پوستان کوچک رنگ مو است. اما شکی نیست که بسیاری از حیوانات دریایی دیگر، زمانی که زنده لایت و هایلایت مو هستند، فسفری لایت و هایلایت مو هستند. [8] چکیده ای در شماره 4 مجله جانورشناسی و گیاه شناسی آمده رنگ مو است. در دو نوبت، دریا را در اعماق قابل توجهی در زیر سطح مشاهده بیبی لایت مو کرده‌ام.

  ترکیب رنگ مو کرم صورتی

رنگ موی شامپاینی پوست پیازی : در نزدیکی دهانه پلاتا، لکه‌های دایره‌ای و بیضی شکل، به قطر دو تا چهار یارد و با خطوط مشخص، با نوری ثابت اما کم رنگ می‌درخشیدند. در حالی که آب اطراف فقط چند جرقه می بالیاژ مو داد. ظاهر شبیه انعکاس ماه یا جسم نورانی پروتئین تراپی مو بود. زیرا لبه ها از موج های سطح سینوسی پروتئین تراپی مو بودند. کشتی که سیزده فوت آب می کشید، بدون اینکه مزاحم این تکه ها نانو کراتین مو شود از روی آن عبور بیبی لایت مو کرد.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱