نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

نمونه رنگ مو برای پوست سبزه

نمونه رنگ مو برای پوست سبزه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت نمونه رنگ مو برای پوست سبزه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با نمونه رنگ مو برای پوست سبزه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

نمونه رنگ مو برای پوست سبزه : اما آن شب اتفاق افتاد که آن خانم به یک مهمانی شام دعوت کراتینه مو شد، تا با یک سلبریتی ادبی بزرگ، یکی از عزیزان نظام سود آشنا نانو کراتین مو شود – و ببین، این مرد پروتئین تراپی مو بود که برای او در خیابان پیشنهاد بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود! “آقای. — و من قبلاً ملاقات بیبی لایت مو کرده ام. و همانطور که او برای من می نویسد، “این او را فلج بیبی لایت مو کرد.” از این خانم می پرسم که آیا می توانم ماجرا را بگویم؟ او پاسخ می دهد: “به حد مجاز بروید!” پس اینجا حداقل وجدانم راحت رنگ مو است!

رنگ مو : وقتی که می دانند قانون چیست و خودشان به چه چیزی سوق بالیاژ مو داده کراتینه مو شده اند، علناً روی پیامبری مدرن مانند جورج دی. هرون تف بیبی لایت مو کرده و زیر پا می گذارند. و مبادا فکر کنید این مورد رنگ مو استثنایی رنگ مو است، من یک مورد دیگر را به شما خواهم بالیاژ مو داد. روزنامه ای در نیویورک وجود رنگ مو دارد، ستون احترام سرمایه داری، سنگ بنای معبد اقتدار بورژوازی. این مقاله، البته، هرون را با عبارات غیر قابل اندازه گیری محکوم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

نمونه رنگ مو برای پوست سبزه

نمونه رنگ مو برای پوست سبزه : هزاران و ده‌ها هزار نفر از مردانی که توسط وحشت رسوایی به پیش می‌روند، به ترتیبی که من در اینجا توضیح بالیاژ مو دادم، هدایت کراتینه مو شده‌اند. با اعتقاد به این که این قانون طلاق یک کار زشت و زشت رنگ مو است، محصول یک کشیش شیطانی رنگ مو است، قبل از اینکه این مردان را سرزنش کنم تردید می کنم. اما هیچ کس نیازی به سرزنش آنها نرنگ مو دارد.

دوباره حمله را آغاز بیبی لایت مو کرد و به شیوه جدی و سنگین خود رئیس جمهور را به دلیل عدم درک احساسات اخلاقی مردم آمریکا سرزنش بیبی لایت مو کرد. این روزنامه بزرگ تحت مالکیت و انتشار یک جنتلمن عبری رنگ مو است که ارتباط نزدیکی با منافع مالی بزرگ نیویورک رنگ مو دارد. او یکی از محترم ترین آقایان عبری رنگ مو است که می توان تصور بیبی لایت مو کرد. و عادات جنسی او چیست؟ من خانمی را می شناسم.

  مدل انواع رنگ مو و هایلایت

یکی از رمان نویسان محبوب آمریکا. او بانویی جذاب رنگ مو است، اما بدون هیچ ردی از آن قیافه و رفتاری که در دنیا به آن «سریع» می گویند. برعکس، او یکی از زنانی رنگ مو است که می‌دانید صریح و دارای احترام به خود رنگ مو است، از زنانی که برای خواهرتان انتخاب می‌کنید. او به نیویورک آمد، جوان و بی تجربه و در آرزوی کسب درآمد.

طبیعتاً او ابتدا به این ناشر بزرگ فکر می بیبی لایت مو کرد که او را از نظر اجتماعی در شهر خود می شناخت. نزد او رفت و به او گفت که در نوشتن موفق کراتینه مو شده رنگ مو است و می‌خواهد برای روزنامه بزرگ متروپولیتن بنویسد. او پاسخ بالیاژ مو داد که خوشحال خواهد کراتینه مو شد و مقدمات انجام کراتینه مو شد. آنها در دفتر تنها پروتئین تراپی مو بودند و او کنار میز او ایستاد تا با او دست بدهد 119جدا کراتینه مو شد و او را کشید و روی زانو گرفت.

پس از آن او گوش های او را بسته و از دفتر بیرون رفت و هرگز برای روزنامه بزرگ متروپولیتن هیچ نوشتاری نبیبی لایت مو کرد. حکایت فوق البته تا جایی که به من مربوط می نانو کراتین مو شود شایعه رنگ مو است. من در دفتر ناشر نپروتئین تراپی مو بودم و ندیدم که بانوی رمان نویس را به زانو درآورد. اما من و همسرم این بانوی رمان نویس را به خوبی می شناختیم و او هیچ انگیزه ای برای گفتن دروغ به ما نداشت.

درنگ مو استان به طور اتفاقی در جریان گفتگو مطرح کراتینه مو شد و به صورت خودجوش و با طنز بیان کراتینه مو شد. چرا که بانو با شادی زندگی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و از عصبانیت با ناشر غلبه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود – فکر می‌کنم از این‌که گوش‌هایش را کاملاً بسته پروتئین تراپی مو بود راضی پروتئین تراپی مو بود. من به او نامه نوشتم تا مطمئن شوم که موضوع را درست متوجه کراتینه مو شده ام و او در پاسخ از من خورنگ مو است که از درنگ مو استان رنگ مو استفاده نکنم.

  رنگ موی تنباکویی روی موی مشکی

حتی بدون نامش. نقل می کنم: مطمئناً می دانید که من باید خوشحال باشم که هر کاری را که بتوانم در امور شما مفید باشم، بلافاصله و آزادانه انجام دهم. من به آن فکر بیبی لایت مو کرده ام و این در ذهن من رنگ مو است. من در زندگی ای زندگی می کنم که اهداف خاص خود را رنگ مو دارد – چیزی جدا از حمله و دفاع عمومی. اگر تصمیم داشتم علنی کنم.

بعد از این همه سال – هر اهانتی – – نسبت به من مقصر پروتئین تراپی مو بود، احساس خودم واضح رنگ مو است که باید خودم این کار را انجام دهم، آشکارا و به دلایلی که به نظرم قانع کننده می آمد… پس ترک کنید. من از این موضوع خلاص کراتینه مو شدم، آپتون عزیزم. و بنابراین من با یک مشکل وجدان یا در هر حال آداب معاشرت مواجه می شوم. آیا من حق دارم این درنگ مو استان را حتی بدون ذکر نام بیان کنم؟ من وفاداری خاصی به این دوست دارم.

نمونه رنگ مو برای پوست سبزه : اما پس از آن، به ناشر بزرگ فکر می‌کنم، و به دروغ‌های چندگانه‌ای که او را می‌شناختم تا به اطلاع عموم برسانم. من به پرستیژ چنین مردانی، ریاکاری جدی آنها، و احترام سنگین آنها فکر می کنم. بعد از سنجیدن موضوع، دوستی را به خطر می اندازم و ماجرا را تعریف می کنم. امیدوارم با گذشت زمان آن خانم به دیدگاه من پی ببرد و مرا ببخکراتینه مو شد.

نوع دیگری از مشکل مرا با درنگ مو استان دیگری روبرو می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که سه چهار سال پیش، درست پس از وقوع آن شنیدم. من در آن زمان این کتاب را در ذهن داشتم و با خود گفتم: “من نام آن مرد را می‌آورم و عواقب آن را بر عهده می‌گیرم.” اما افسوس که مرد مرده رنگ مو است. و حالا از خودم می پرسم: “آیا می توانم این درنگ مو استان را در مورد مردی تعریف کنم.

  رنگ مو فندقی نسکافه ای بدون دکلره

مردی که نمی تواند با من روبرو نانو کراتین مو شود و مرا مجبور به تحمل عواقب آن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟” من به فحشای مادام العمر مرد از حقیقت، خیانت بی پایان او به منافع عمومی فکر می کنم و دلم را سخت می کنم و درنگ مو استان را می نویسم و ​​نام او را می برم. اما بعد ضعیف می شوم و می پرسم 120مشاوره از زنان می پرسم، می گویند: اسمش را ببرید! از مردها می پرسم.

می گویند: نمی توانی چنین درنگ مو استانی درباره مرده بگوئی! کدام درست رنگ مو است؟ هر کاری که سیستم سود می توانست برای یکی از عزیزانش انجام دهد برای این مرد انجام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. میلیون ها کتاب، میلیون ها مجله با نام او منتشر کراتینه مو شد. ثروت، قدرت، برجستگی، تشویق – همه این چیزهایی که او داشت. زندگی او یک پیروزی طولانی و یک خیانت طولانی به رفاه عمومی پروتئین تراپی مو بود.

و زندگی خصوصی این مرد چگونه پروتئین تراپی مو بود؟ او چه رنگ مو استفاده ای از شهرت و به ویژه ثروتش بیبی لایت مو کرد؟ این درنگ مو استان توسط یک نویسنده زن برای من نقل کراتینه مو شده رنگ مو است – نه آن کسی که به تازگی به آن اشاره بیبی لایت مو کردم، بلکه به همان اندازه که یک زن می تواند با دیگری متفاوت باکراتینه مو شد: موجودی زنده و باهوش، که به ویژه در بدن و ذهن برای افراد گیج کننده ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است.

نمونه رنگ مو برای پوست سبزه : از مرد این خانم در گوشه ای از خیابان پنجم ایستاده پروتئین تراپی مو بود و منتظر صحنه پروتئین تراپی مو بود که مردی کنار او رفت و از گوشه لب گفت: “اگر با من بیایی پنج دلار به تو می دهم.” خانم جوابی نبالیاژ مو داد و دوباره صدا گفت: “اگر با من بیایی ده دلار به تو می دهم.” باز هم جوابی نگرفت و صدا گفت: “اگر با من بیایی بیست و پنج دلار به تو می دهم.” صحنه از راه رسید و حراج قطع کراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه