نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مش مسی

رنگ مو مش مسی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مش مسی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مش مسی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو مش مسی : مفرد رنگ مو است که در این وضعیت اسفبار، بیماران مکرراً جزئی‌های منفرد را نشان می‌دهند. و اگر چه هر مایعی را که برخی از افراد به آنها عرضه می کنند دفع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : و در بسیاری از موارد زخم های سمی، رنگ مو استفاده از لیوان حجامت نتایج مطلوب مشهودی را به دنبال داشته رنگ مو است. اطمينان از وجود هاري در حيوانات، به‌ويژه در سگ‌ها، از اهميت زيادي برخوردار رنگ مو است، زيرا اغلب منشأ افسردگي اخلاقي يا اميد شهواني رنگ مو است كه ممكن رنگ مو است کراتینه مو شدت حوادث را افزايش يا كاهش دهد. هنگامی که سگ را مات می بینیم و به دنبال خلوت و تاریکی رنگ مو است و خواب او آشفته می نانو کراتین مو شود.

رنگ مو مش مسی

رنگ مو مش مسی : و همانطور که گود مشاهده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، ادعای نبوغ، به احتمال زیاد، تنها موردی رنگ مو است که همیشه باید دریافت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این بیماری مهلک چه از نظر علل و چه از نظر درمان آن چنان در تاریکی فرو رفته رنگ مو است که شاید بتوان آن را یکی از مظاهر این حرفه دانست. با این حال، آزمایش‌های دوست فقید من، سر دیوید بری، از اهمیت بالایی برخوردار رنگ مو است.

وقتی بیدار می نانو کراتین مو شود از خوردن یا نوشیدن امتناع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند ممکن رنگ مو است متوجه جنون نانو کراتین مو شود. سرش آویزان رنگ مو است، دم بین پاها آویزان رنگ مو است. حیوان به زودی از خانه ارباب خود خارج می نانو کراتین مو شود، دهانش کف چسبناکی ترشح می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زبانش آویزان و خشک رنگ مو است، چشمانش درخشان و درخشان رنگ مو است. راه رفتن او به زودی نامشخص می نانو کراتین مو شود. اکنون رسوب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، سپس الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بلاتکلیف رنگ مو است.

او که بی تاب رنگ مو است و از تشنگی سوزان خشک کراتینه مو شده رنگ مو است، نمی تواند آرام بگیرد. و دیدن هر موقعیت مایع یک لرز غریزی ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. علائم هاری اکنون کراتینه مو شدیدتر می شوند. حیوان به سگ های دیگر حمله می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و گاز می گیرد، اگرچه از نظر قدرت بسیار برتر رنگ مو است.[صفحه 532]ادعا می نانو کراتین مو شود که سگ ها با وحشت از او دوری می کنند. در این مواقع خشم حیوان نباید کنترل نانو کراتین مو شود.

  رنگ مش روی موی قهوه ای روشن

همه پیوندهای دلبستگی منحل می شوند. و ارباب او اغلب اولین قربانی خشم بی رویه اوست. از این رو این تصور عمومی پوچ رنگ مو است که سگ های دیوانه اولین نیش خود را به کسانی وارد می کنند که به آنها وابسته لایت و هایلایت مو هستند، – شرایطی که به سادگی می توان آن را به تلاش های طبیعی یک رنگ مو استاد برای بررسی خشونت موجودی خانگی که معمولاً می تواند کنترل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند نسبت بالیاژ مو داد.

سگ های دیوانه به ندرت پارس می کنند، اما ناراحتی خشمگین خود را با غرغر بیان می کنند که به تدریج ضعیف تر می نانو کراتین مو شود، تا زمانی که حیوان تلو تلو بخورد، آویزان نانو کراتین مو شود و بمیرد. با این حال، از آنجایی که ممکن رنگ مو است بیماری‌های زیادی در میان حیوانات وجود داشته باکراتینه مو شد که این علائم در آنها مشاهده می‌نانو کراتین مو شود، از بین بردن آنها، همانطور که معمولاً اتفاق می‌افتد، عملی پوچ‌تر رنگ مو است.

رنگ مو مش مسی : زیرا افرادی که ممکن رنگ مو است آنها را گاز گرفته باشند، در یک ناامیدی مهلک فرو می‌روند. در حالی که با اجازه بالیاژ مو دادن به آنها برای زنده ماندن در صورت بهپروتئین تراپی مو بودی، بدیهی رنگ مو است که بیمار به راحتی متقاعد می نانو کراتین مو شود که سگ در حالت هاری نپروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. موارد زیر که توسط دکتر پرسیوال ثبت کراتینه مو شده رنگ مو است، نمونه های عجیبی از حالت خفته این ویروس ترسناک رنگ مو است که اثرات آن به طور تصادفی ایجاد می نانو کراتین مو شود.

یک باربر شراب زیر تب کم کار می بیبی لایت مو کرد. پس از مدتی برخی از علائم هیدروفوبیا ظاهر کراتینه مو شد، و تحقیقات فراوان باعث کراتینه مو شد که او شش هفته قبل توسط سگی کمی گاز گرفته باکراتینه مو شد. در این فاصله او را به انجام برخی اعمال متقلبانه در سرداب ارباب خود که تعهد زیادی به او داشت محکوم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و با رسوایی از کار برکنار کراتینه مو شد. به نظر می رسید که اضطراب در این رویبالیاژ مو داد باعث ایجاد تب می نانو کراتین مو شود که به هاری ختم کراتینه مو شد.

  رنگ موی قهوه ای مشکی

اخیراً یک افسر توسط سگی گاز گرفته کراتینه مو شد که با تشخیص جنون او، قسمت گاز گرفته کراتینه مو شده بلافاصله برداشته کراتینه مو شد: پس از یک وقفه بدون مزاحمت دو ماهه، به او توصیه کراتینه مو شد که به انگلستان برود تا خاطره حادثه را از بین ببرد. در آنجا او به کراتینه مو شدت در تراشیدن چوب ورزش بیبی لایت مو کرد، در دستی که گاز گرفته پروتئین تراپی مو بود احساس درد بیبی لایت مو کرد، عازم ایرلند کراتینه مو شد، علائم آب‌هراسی روی بسته داشت و بلافاصله پس از ورودش درگذشت.

از دوره های مختلف حمله، ممکن رنگ مو است رنگ مو استنباط کنیم که تأثیر علل گاه به گاه بسیار قابل توجه رنگ مو است. در آخرین بیمار، هیدروفوبیا دقیقاً پنج هفته از زمان گزش روی بالیاژ مو داد: او صد و بیست اونس خون در دوازده ساعت از دست بالیاژ مو داد، که بسیار او را غرق بیبی لایت مو کرد. تعریق کراتینه مو شدید، و در طولانی مدت هذیان، در ترس از آب حضور داشت. در طول بیست و چهار ساعت گذشته او آب دهانش را قورت بالیاژ مو داد و حواس خود را بازیابی بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو مش مسی : و در حالی که کمی تشنج بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود فوت بیبی لایت مو کرد[صفحه 533]بریدن یک تخم مرغ به نظر می رسد این موارد به تحریک ذهن و برانگیختگی تب به عنوان علل گاه به گاه قدرتمند اشاره می کنند. هرمان رنگ مو استرال اخیراً مورد هاری زیر را نقل بیبی لایت مو کرده رنگ مو است که در آن سگی که بیمار را گاز گرفته پروتئین تراپی مو بود دیوانه نپروتئین تراپی مو بود. در ماه ژانویه 1833، مسافرخانه دار بیمار کراتینه مو شد. دکتر او را پوشیده و روی تختش دراز بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

او از هیچ بیماری خاصی شکایت نبیبی لایت مو کرد، اما از همه غذاها متنفر پروتئین تراپی مو بود. او در نهایت اعتراف بیبی لایت مو کرد که در بلعیدن دچار مشکل کراتینه مو شده رنگ مو است. و مادرش که یک فنجان چای به او تعارف بیبی لایت مو کرد، او با احساس وحشت از آن امتناع بیبی لایت مو کرد و قیافه‌اش بلافاصله حالتی از جنون پیدا بیبی لایت مو کرد که تماشاگران را به وحشت انداخت. سیبی که به او بالیاژ مو داده کراتینه مو شد، بدون انزجار خورد. اکنون مشخص کراتینه مو شد.

  مدل رنگ مو جدید و زیبا

که پنج هفته قبل از آن، سگی که در حال آموزش پروتئین تراپی مو بود او را گاز گرفته پروتئین تراپی مو بود. و زخم به الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندی بهپروتئین تراپی مو بود یافت. سگ جستجو کراتینه مو شد، و کوچکترین نشانه ای از بیماری، پارس بیبی لایت مو کردن، بازی و نوشیدن آزادانه نشان نبالیاژ مو داد. در غروب وضعیت بیمار تکراتینه مو شدید کراتینه مو شد. و با نهایت سختی مجبور کراتینه مو شد یک قاشق پتیسان را ببلعد. روز بعد حمله کراتینه مو شدید هاری او را گرفت: وقتی یکی از خواهرانش را در حال نوشیدن مشروب می دید، خشمگین کراتینه مو شد.

رنگ مو مش مسی : شیشه شیشه را تکه تکه بیبی لایت مو کرد و از بستگانش درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد که کنار بروند، زیرا در غیر این صورت ناگزیر آنها را گاز می گرفت. این حمله ظالمانه نیم ساعت طول کشید. در پایان آن به خوابی آرام فرو رفت. اما شبانه با حمله دیگری دستگیر کراتینه مو شد. و او شروع به زوزه کشیدن بیبی لایت مو کرد و پارس سگ را تقلید بیبی لایت مو کرد و شروع به شکستن همه چیز در اتاقی که ظاهر درخشان داشت.

خواهرانش با ناراحتی فرار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اما مادرش را که زنی شصت و پنج ساله پروتئین تراپی مو بود گرفت و روی زمین انداخت و گونه او را گاز گرفت. پس از این عمل ناامیدانه، به نظر می رسید که او از آنچه انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود متعجب کراتینه مو شد و آرام تر کراتینه مو شد. اما نیم ساعت بعد، با ورود به اتاقش، او را مرده و سرش زیر ملافه پیدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. مادرش هیچ حادثه ای از این جراحت را تجربه نبیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه