نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

پلاتینه زیتونی

پلاتینه زیتونی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت پلاتینه زیتونی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با پلاتینه زیتونی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

پلاتینه زیتونی : زن نگاهی مبهوت آمیز به او می اندازد و انگار می خواهد بطری لاموز را به او بدهد. اما لموز که به امید نوشیدن شراب در نهایت به راه افتاد، چنان که گونه‌هایش سرخ می‌شوند، گویی پیش‌نوش‌ها با رنگ سپاس‌گزاری آن‌ها را فراگرفته رنگ مو است.

رنگ مو : به نظر می‌رسد که ماهی در یک کاسه رنگ مو است – چهره‌ای به طرز عجیبی صاف، و با چین و چروک‌های موازی، مانند صفحه‌ای از نسخه‌های خطی قدیمی. “شما آلونک کوچک آنجا دارید.” “در آلونک جایی نیست، و وقتی شستشو در آنجا تمام کراتینه مو شد -” بارکی از فرصت رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “به احتمال زیاد انجام خواهد کراتینه مو شد.

پلاتینه زیتونی

پلاتینه زیتونی : کاروان خرد بیبی لایت مو کردن.” چاقویش را تا می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، در جیبش می‌گذارد، و در کنار دیوار می‌رود، در حالی که فکر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند رنگ مو استخوان‌های آرواره‌اش جان تازه‌ای گرفته رنگ مو است. یک بار دیگر عریضه گدایان خود را مطرح بیبی لایت مو کردیم: “روز بخیر خانم، شما گوشه ای ندارید که بتوانیم غذا بدهیم؟ البته ما می پردازیم، ما می پردازیم -” از میان شیشه‌ی پنجره‌ی پایین، چهره‌ی پیرمردی را می‌بینیم که برافراشته کراتینه مو شده رنگ مو است.

ممکن رنگ مو است آن را ببینیم؟” زن زمزمه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و همچنان جاروش را به دست می گیرد: «ما شستن را آنجا انجام می دهیم». بارک با لبخند و هوای درگیرکننده می‌گوید: «می‌دانی، ما مثل آن آدم‌های نامطلوب نیستیم که مست می‌شوند و خود را مزاحم می‌کنند. ممکن رنگ مو است نگاهی بیندازیم؟» زن جاروش را گذاشته رنگ مو است. او لاغر و نامشخص رنگ مو است.

  انواع رنگ مو طلایی روشن

ژاکتش از شانه هایش آویزان رنگ مو است مانند یک طاقچه. صورت او مانند مقوا، سفت و بدون بیان رنگ مو است. او به ما نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و تردید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، سپس با اکراه راه را به یک مکان کوچک بسیار تاریک، ساخته کراتینه مو شده از خاک کوبیده و انباشته از کتانی کثیف هدایت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. لاموز با صداقت فریاد می زند: «بسیار عالی رنگ مو است». “آیا او عزیز نیست، بچه کوچولو!” بارک می گوید.

در حالی که مانند لرنگ مو استیک هندی رنگ آمیزی کراتینه مو شده، روی گونه گرد دختر بچه ای که با بینی کوچک کثیفش در تاریکی بالا زده به ما خیره کراتینه مو شده رنگ مو است، می گوید. “او مال شمرنگ مو است خانم؟” “و اون یکی هم؟” خطر مارترو را به خطر می اندازد، زیرا او از نوزادی که بیش از حد رسیده رنگ مو است جاسوسی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که گونه های مثانه مانندش رسوبات مربا می درخکراتینه مو شد.

زیرا گرد و غبار موجود در هوا را به دام می اندازد. نوازشی نیمه دل به سمت صورت نمناک و عبوس کراتینه مو شده ارائه می دهد. زن پاسخی را قبول نرنگ مو دارد. پس همین جا بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، مثل گداهایی که التماسشان همچنان آتش رنگ مو است، بی اهمیت و پوزخند می زنیم. لاموز در عذابی از ترس و بی حوصلگی با من زمزمه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: “بیایید امیدوار باشیم که او شلخته پیر کثیف را بگیرد.

  رنگ مو شرابی

اینجا عالی رنگ مو است، و می دانید، همه چیز دیگر گیر بیبی لایت مو کرده رنگ مو است!” زن در آخر می گوید: «میزی نیست. بارکی فریاد می زند: «نگران میز نباش». “Tenez! وجود رنگ مو دارد، در آن گوشه، در قدیمی را بگذارید، که برای ما یک میز درست می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” “تو قرار نیست من را دنبال کنی و تمام کارهایم را ناراحت کنی!” زن مقوایی مشکوک پاسخ می دهد و با تاسف آشکاری که ما را بلافاصله بدرقه نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

پلاتینه زیتونی : نگران نباش بهت میگم ببین نشونت میدم هی لموز خروس پیر دستم بده. زیر نگاه های ناخوشایند ویراگو، در قدیمی را روی دو بشکه قرار می دهیم. من می گویم: “با کمی مالش بالیاژ مو دادن، این عالی خواهد پروتئین تراپی مو بود.” “اوه، اوی، مامان، یک تلنگر با برس به جای سفره، ما را می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” زن به سختی می داند چه بگوید. او با کینه به ما نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: “فقط دو مدفوع وجود رنگ مو دارد.

و شما چند نفر لایت و هایلایت مو هستید؟” “حدود یک دوجین.” “یک دوجین. عیسی ماریا!” “چه اهمیتی رنگ مو دارد؟ درست می نانو کراتین مو شود، با دیدن یک تخته اینجا – و آن یک نیمکت آماده رنگ مو است، لموز؟” لاموز می گوید: «البته. زن می گوید: من آن تخته را می خواهم. برخی از سربازانی که قبل از شما اینجا پروتئین تراپی مو بودند، قبلاً سعی بیبی لایت مو کرده‌اند آن را ببرند.» لاموز به آرامی پیشنهاد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: «اما ما، ما دزد نیستیم» تا موجودی را که آسایش ما را در اختیار رنگ مو دارد.

  رنگ مو شرابی ماهاگونی مسی

آزار ندهد. “من نمی گویم شما لایت و هایلایت مو هستید، اما سربازان، ووس نجات، همه چیز را به هم می ریزند. ای بدبختی این جنگ!” «خب پس، چقدر می‌نانو کراتین مو شود، میز را اجاره کنیم و یکی دو چیز را روی اجاق گاز گرم کنیم؟» مهماندار با خویشتنداری می گوید: «روزی بیست سوس می نانو کراتین مو شود، انگار که ما آن مقدار را از او می گیریم. لاموز می گوید: «عزیز رنگ مو است. “این چیزی رنگ مو است.

که دیگران به من بالیاژ مو دادند که اینجا پروتئین تراپی مو بودند، و آنها نیز بسیار مهربان پروتئین تراپی مو بودند، آن آقایان، و ارزش این را داشت که من برای آنها غذا درست کنم. می دانم که برای سربازان سخت نیست. اگر فکر می کنید زیاد رنگ مو است، نه کار پیدا بیبی لایت مو کردن مشتریان دیگری برای این اتاق و این میز و اجاق گاز، و چه کسی دوازده نفری نمی نانو کراتین مو شود. آنها مدام می آیند، و اگر من بخواهم.

باز هم بیشتر می پردازند. یک دوجین!-” لاموز عجله می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که اضافه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، “من گفتم “عزیز رنگ مو است”، اما با این حال، این کار را انجام می دهد، شما دیگران؟ در مورد این سوال کاملاً ما رای خود را ثبت می کنیم. لاموز می‌گوید: «می‌توانیم با یک قطره نوشیدنی خوب عمل کنیم». “آیا شراب می فروشید؟” زن گفت: “نه”، اما در حالی که از عصبانیت می لرزید.

  رنگ مو شکلاتی روشن با مش

پلاتینه زیتونی : اضافه بیبی لایت مو کرد: “می بینید، مقامات نظامی آنها را مجبور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که شراب تمام دکلره مو دارند آن را به پانزده سو بفروشند! پانزده سو! بدبختی این جنگ نفرین کراتینه مو شده! یکی در آن باخت، پانزده سوس، آقا. پس من شراب نمی فروشم. من برای خودمان زیاد دارم. نمی گویم اما گاهی اوقات و صرفاً برای اجبار اجازه نمی دهم برخی به افرادی که می شناسند، افرادی که می شناسند.

چیزهایی که لایت و هایلایت مو هستند، اما البته، مسیو، نه در پانزده سو.” یکی از آن افرادی رنگ مو است که “می داند چیزها چیست”. بطری آبش را که طبق معمول روی لگنش آویزان رنگ مو است. می گیرد. “یک لیتر از آن را به من بدهید. این چه می نانو کراتین مو شود؟” “این می نانو کراتین مو شود بیست و دو سوس، به همان اندازه که برای من هزینه بیبی لایت مو کرد. بارک که صبرش را از دست می دهد، به کناری زمزمه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱