↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو فانتزی آبی

انواع رنگ مو فانتزی آبی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو فانتزی آبی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو فانتزی آبی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو فانتزی آبی : اما باعث کراتینه مو شد یکباره عاشق مرد پشمالو نانو کراتین مو شود. او گفت: «در مورد رفتن هر طور که دوست داری عمل کن. “اما من می خواهم مناظر شهرم را به شما نشان دهم و تا زمانی که اینجا لایت و هایلایت مو هستید از مهمانی شما لذت ببرم.

رنگ مو : که آهنربای عشق کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و همه روباه ها مرد پشمالو را به خاطر آن دوست تمام دکلره مو دارند. اما توتو این را نمی‌دانست، زیرا با عصبانیت شروع به پارس بیبی لایت مو کرد و سعی بیبی لایت مو کرد پای پرموی کاپیتان را گاز بگیرد، جایی که بین چکمه‌های قرمز و پانتالون‌های زردش مشخص پروتئین تراپی مو بود. “ایست کن توتو!” دختر کوچولو گریه بیبی لایت مو کرد و سگ را در آغوش گرفت. “اینها دوستان ما لایت و هایلایت مو هستند.” “چرا، پس ما بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم!” کاپیتان با لحن حیرت زده گفت. “اولش فکر می بیبی لایت مو کردم ما با هم دشمنیم.

انواع رنگ مو فانتزی آبی

انواع رنگ مو فانتزی آبی : او با تعظیم مؤدبانه در برابر همه روباه ها و بسیار پایین به فرمانده آنها گفت: “عصر بخیر، سروان.” “من اطمینان دارم که شما در سلامتی کامل لایت و هایلایت مو هستید و خانواده شما همگی خوب لایت و هایلایت مو هستند؟” کاپیتان روباه به مرد پشمالو نگاه بیبی لایت مو کرد و چهره‌های تیزش دلپذیر و خندان کراتینه مو شد. او گفت: “ما خیلی خوب بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، متشکرم، مرد پشمالو.” و دوروتی می دانست.

اما به نظر می رسد که شما با هم دوست لایت و هایلایت مو هستید. باید برای دیدن کینگ داکس با من بیایید.” “او کیست؟” باتون-برایت با چشمانی جدی پرسید. “شاه داکس فاکسویل؛ حاکم بزرگ و خردمندی که بر جامعه ما حکومت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” تصویر در دسترس نیست “سوورین چیست و عقل چیست؟” از دکمه روشن پرسید. “اینقدر سوال نپرس پسر کوچولو.” “چرا؟” “آه، چرا، واقعا؟” کاپیتان با تعجب به باتن برایت نگاه بیبی لایت مو کرد. “اگر سوال نپرسی هیچ چیز یاد نخواهی گرفت. به اندازه کافی درست رنگ مو است. من اشتباه بیبی لایت مو کردم.

  انواع رنگ پلاتینه

تو پسر کوچولوی بسیار باهوشی لایت و هایلایت مو هستی، به این فکر کن – واقعاً خیلی باهوش رنگ مو است. اما حالا، دوستان، لطفاً با من بیایید. این وظیفه من رنگ مو است که شما را فوراً تا کاخ سلطنتی همراهی کنم.» سربازان دوباره از طاق برگشتند و با آنها مرد پشمالو، دوروتی، توتو و باتن برایت راهپیمایی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. هنگامی که از دهانه عبور آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، یک شهر بزرگ و زیبا را دیدند که جلوی آنها گسترده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

همه خانه هایی از سنگ مرمر حکاکی کراتینه مو شده با رنگ های زیبا. تزئینات بیشتر پرندگان و سایر پرندگان مانند طاووس، قرقاول، بوقلمون، مرغ دشتی، اردک و غاز پروتئین تراپی مو بود. بر روی هر دری یک سر حک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که نمایانگر روباهی پروتئین تراپی مو بود که در آن خانه زندگی می بیبی لایت مو کرد، این اثر بسیار زیبا و غیرعادی پروتئین تراپی مو بود. همانطور که دوستان ما راهپیمایی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، تعبالیاژ مو دادی از روباه ها برای دیدن غریبه ها به ایوان ها و بالکن ها می آمدند.

این روباه‌ها همگی زیبا لباس پوشیده پروتئین تراپی مو بودند، روباه‌های دختر و زنان روباه لباس‌هایی از پر به تن داشتند که به‌طور مؤثری به هم تنیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و به رنگ‌های روشن رنگ‌کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند که دوروتی فکر می‌بیبی لایت مو کرد کاملاً هنرمندانه و کاملاً جذاب رنگ مو است. باتن-برایت آنقدر خیره کراتینه مو شد که چشمانش درشت و گرد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، و اگر مرد پشمالو دستش را محکم نمی گرفت، بیش از یک بار تلو تلو خورد و زمین می خورد.

انواع رنگ مو فانتزی آبی : همه آنها علاقه مند پروتئین تراپی مو بودند و توتو آنقدر هیجان زده پروتئین تراپی مو بود که می خورنگ مو است هر دقیقه پارس الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و هر روباهی را که به چشمش می آید تعقیب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بجنگد. اما دوروتی بدن کوچک تکان خورده اش را محکم در آغوش او گرفت و به او دستور بالیاژ مو داد که خوب باکراتینه مو شد و رفتار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بنابراین او در نهایت ساکت کراتینه مو شد، مانند یک سگ دانا، و تصمیم گرفت که تعبالیاژ مو داد زیادی روباه در فاکسویل در یک زمان وجود داشته باکراتینه مو شد تا بتوان با آن مبارزه بیبی لایت مو کرد.

  انواع رنگ مو مصنوعی

خداحافظ به میدان بزرگی رسیدند و در مرکز میدان کاخ سلطنتی قرار داشت. دوروتی فوراً آن را شناخت، زیرا بالای در بزرگش سر روباه حکاکی کراتینه مو شده ای داشت، درست مانند روباهی که روی طاقش دیده پروتئین تراپی مو بود، و این روباه تنها کسی پروتئین تراپی مو بود که تاج طلایی بر سر داشت. سربازان روباه زیادی از در محافظت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اما آنها به کاپیتان تعظیم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و او را بدون هیچ سؤالی پذیرفتند. کاپیتان آنها را از اتاق‌های زیادی هدایت بیبی لایت مو کرد.

جایی که روباه‌هایی با لباس‌های گران‌قیمت روی صندلی‌های زیبا نشسته پروتئین تراپی مو بودند یا چای می‌نوشیدند، چایی که توسط خدمتکاران روباه با پیش‌بندهای سفید رد و بدل می‌کراتینه مو شد. آنها به درگاه بزرگی رسیدند که با پرده های سنگین از پارچه طلا پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. در کنار این در، طبل بزرگی ایستاده پروتئین تراپی مو بود.

ناخدای روباه به سمت این طبل رفت و زانوهایش را به آن کوبید – ابتدا یک زانو و سپس زانو دیگر – به طوری که طبل گفت: “بوم بوم.” کاپیتان دستور بالیاژ مو داد: “همه شما باید دقیقاً همان کاری را انجام دهید که من انجام می دهم.” بنابراین مرد پشمالو با زانوهایش بر طبل کوبید، دوروتی و باتن برایت هم همینطور. پسر می خورنگ مو است با زانوهای چاق کوچکش به آن بکوبد، زیرا از صدای آن خوشش می آمد.

اما کاپیتان او را متوقف بیبی لایت مو کرد. توتو نمی‌توانست طبل را با زانوهایش بکوبد و آنقدر نمی‌دانست که دمش را به آن تکان دهد، بنابراین دوروتی طبل را برای او کوبید و این باعث کراتینه مو شد پارس الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و وقتی سگ کوچولو پارس بیبی لایت مو کرد، ناخدا روباه اخم بیبی لایت مو کرد. پرده های طلایی به اندازه کافی عقب کشیده کراتینه مو شدند تا دریچه ای ایجاد نانو کراتین مو شود که کاپیتان به همراه دیگران از آن عبور آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  رنگ مو یخی دکلره

انواع رنگ مو فانتزی آبی : اتاق عریض و درازی که آنها وارد کراتینه مو شدند با شیشه های رنگارنگ با رنگ های درخشان با طلایی تزئین کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. در مرکز اتاق، روی تخت طلایی بسیار حکاکی کراتینه مو شده، روباه-شاه نشسته پروتئین تراپی مو بود، که توسط گروهی از روباه های دیگر احاطه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، که همه آنها عینک های بزرگی بر روی چشمان خود می زدند و آنها را با شکوه و مهم جلوه می بالیاژ مو داد.

تصویر در دسترس نیست دوروتی بلافاصله پادشاه را شناخت، زیرا سر او را روی طاق و بالای درگاه کاخ حک کراتینه مو شده دیده پروتئین تراپی مو بود. پس از ملاقات با چندین پادشاه دیگر در سفرهای خود، او می دانست چه باید بالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و بلافاصله در مقابل تاج و تخت تعظیم بیبی لایت مو کرد. مرد پشمالو هم تعظیم بیبی لایت مو کرد و باتن برایت سرش را تکان بالیاژ مو داد و گفت: «سلام».

کاپیتان با صدایی پرطمطراق خطاب به پادشاه گفت: “عاقل ترین و نجیب ترین اقتدار فاکسویل”، “من متواضعانه التماس می کنم گزارش بدهم که این غریبه ها را در جاده منتهی به قلمرو اعلای فاکسی یافتم و به همین دلیل آنها را به حضور شما آورده ام. همانطور که وظیفه من رنگ مو است.» پادشاه در حالی که با دقت به آنها نگاه می بیبی لایت مو کرد.

انواع رنگ مو فانتزی آبی : گفت: “پس-پس.” “چه چیزی شما را به اینجا رساند، غریبه ها؟” مرد پشمالو پاسخ بالیاژ مو داد: پاهای ما، باکراتینه مو شد که موهای سلطنتی شما را خوشحال الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “کارت اینجا چیه؟” سوال بعدی پروتئین تراپی مو بود مرد پشمالو گفت: برای فرار هر چه زودتر. البته پادشاه از آهنربا خبر نداشت.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه