نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو زیتونی روی موی مشکی

رنگ مو زیتونی روی موی مشکی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو زیتونی روی موی مشکی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو زیتونی روی موی مشکی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو زیتونی روی موی مشکی : که نوعی قانون وجود رنگ مو دارد مانند “شمارش بیبی لایت مو کردن” در بوکس، یا اینکه زمانی که شما را زیر پا گذاشتند، باید رنگ مو استخوان را رها کنید. اما توله سگ عجیب و غریب ظاهراً به قوانین اهمیت نمی بالیاژ مو داد. تا آنجا که من می توانم ببینم، او فقط یک قانون داشت: «به آن پایبند باش»، بنابراین خیلی طول نکشید که حتی آن دو همکار بزرگ از مداخله با او دست کشیدند.

مو : خیلی خوش دست!” در آن زمان پروتئین تراپی مو بود که دیدم چشمان راکی ​​به آرامی به آخرین سخنران چرخید: او برای یک دقیقه متفکرانه به او نگاه بیبی لایت مو کرد و سپس به آرامی گفت: “هیچ چیز آنقدر زشت نیست!” و با آن متوقف کراتینه مو شد، تقریباً گویی دعوت کننده تناقض رنگ مو است. نمی‌توان گفت که آیا او پاسخ می‌خورنگ مو است یا نه. به هر حال، او هیچ کدام را دریافت نبیبی لایت مو کرد. هیچ کس بی جهت راکی ​​را قبول نبیبی لایت مو کرد.

رنگ مو زیتونی روی موی مشکی

رنگ مو زیتونی روی موی مشکی : بریدگی روی شانه‌اش را لیس می‌زد – نتیجه یک هجوم غیرمجاز به یک جفتک زخمی – و پس از معاینه زخم او، ما سرگردان پروتئین تراپی مو بودیم که چگونه آن را به دست آورده رنگ مو است، و به همین ترتیب در مورد خود سگ راکی در سکوت نشسته پروتئین تراپی مو بود، سیگار می کشید و به داخل آتش نگاه می بیبی لایت مو کرد، و بحث کوچک با یکی گفت: “او برای یک سگ شکاری خوب نیست.

  رنگ موی کنفی مرواریدی بدون دکلره

و در اوقات فراغتش از سر گرفت: مردان شجاع ثار یکی از نزدیکان شما مقداری را دریافت می کنید که هر دو رنگ مو است. اما این یک پشته کامل رنگ مو است که نیست! و با هم ​​همینطور رنگ مو است. او احمقی نیست، اما به او یاد نبالیاژ مو داده اند: مشکل او همین رنگ مو است. مردها هم تر لارن: داوگس هم! مردان برابر به دنیا نمی‌آیند: دیگر دمی نیست! یکی بهتر از دیگری متولد می نانو کراتین مو شود – مغز بیشتر، قلب بیشتر. اما من هنوز نشنیده ام.

مردی که با دانش یا تجربه متولد کراتینه مو شده رنگ مو است. این چیزی رنگ مو است که آنها آموختند – مردان و مردان! احمق متولد کراتینه مو شده باید همیشه کار احمقانه را انجام دهد. و مرد شجاع با مغز کشش زیادی رنگ مو دارد. او تکان نمی خورد – جاس به درستی به کار خود فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، در حالی که دیگر فلر نگران مخفی کراتینه مو شدن خود رنگ مو است! همان رنگ مو است. چشمان راکی ​​- برای همیشه عمیق و متفکر – روی آتش نشسته پروتئین تراپی مو بود.

و اظهاراتی که از سوی مردان دیگر مطرح کراتینه مو شد، مورد توجه قرار نگرفت، اما آنها برای زنده نگه داشتن موضوع مفید پروتئین تراپی مو بودند. در حال حاضر او دوباره ادامه بالیاژ مو داد – باز بیبی لایت مو کردن با مشاهده ای که باعث کراتینه مو شد قبل از اینکه فرصتی برای فکر بیبی لایت مو کردن وجود داشته باکراتینه مو شد، با ناراحتی حرکت کنم! «پسران مثل توله سگ‌ها لایت و هایلایت مو هستند. اما نه خیلی، نه خیلی زود. آنها خود گرفتند. من فکر می کنم اگر یک مرد هرگز اشتباه نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

  رنگ مو بلوند دودی روشن

و شما تعجب می کنید که چگونه گردن آن را بالا نگه داشته رنگ مو است. اما چیزی که او را بسیار مضحک می بیبی لایت مو کرد این پروتئین تراپی مو بود که ظاهراً نمی دانست زشت رنگ مو است. او طوری راه می رفت که انگار همیشه به وقار خود فکر می بیبی لایت مو کرد و آن هوای پف بیبی لایت مو کرده و گیر بیبی لایت مو کرده مهمی داشت که فقط در آدم های کوچک و خروس های ژولیده می بینید که همیشه سعی می کنند یک اینچ بلندتر از آنچه لایت و هایلایت مو هستند به نظر برسند.

وقتی توله‌ها حدود یک ماه پروتئین تراپی مو بودند و می‌توانستند از فرنی یا نان آغشته به سوپ یا سوپ تغذیه کنند، برای جس زیاد می‌کراتینه مو شدند و او عادت داشت ساعت‌ها آنها را رها الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در علف‌ها پنهان نانو کراتین مو شود تا کمی آرامش داشته باش و بخواب توله سگ ها همیشه گرسنه لایت و هایلایت مو هستند، بنابراین خیلی زود شروع به شکار برای خود آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و تکه های گوشت و فرنی یا رنگ مو استخوان های قدیمی پیدا می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ مو زیتونی روی موی مشکی : و اگر نمی‌توانستند چیز دیگری به دست آورند، سعی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند نکستروپ‌ها و ریم‌های پوست خام را بخورند. سپس دعواها شروع کراتینه مو شد. به محض اینکه یک توله سگ دیگر را مشغول هر کاری می دید، به سمت او می رفت و اگر به اندازه کافی قوی پروتئین تراپی مو بود، برای آن با او مبارزه می بیبی لایت مو کرد. تمام روز چیزی جز جدل، خرخر، پارس بیبی لایت مو کردن و بالیاژ مو داد و فریاد نپروتئین تراپی مو بود. گاهی اوقات چهار یا پنج نفر در یک اسکرام حضور تمام دکلره مو دارند.

  رنگ مو مشکی طلایی

زیرا به محض اینکه یکی می شنید که درگیری در جریان رنگ مو است، یورتمه سواری می بیبی لایت مو کرد تا رنگ مو استخوان را بدزدد در حالی که دیگران مشغول جنگ پروتئین تراپی مو بودند. در آن زمان پروتئین تراپی مو بود که متوجه چیزهای دیگری در مورد توله سگ عجیب کراتینه مو شدم: مهم نیست که چند نفر به سمت او بسته کراتینه مو شدند، یا چگونه او را گاز گرفتند یا کشیدند، او یک بار هم فریاد نزد.

با چهار یا پنج نفر بالای سرش، او را روی پشتش می‌دیدی، با دندان‌های سفید برهنه به ررنگ مو است و چپ می‌کوبد، وقتی چیزی را به خوبی در دست می‌گیرد، آن‌ها را می‌گیرد و نگران می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و تمام مدت غرغر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و خرخر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. واقعا خنده دار به نظر می رسید که جنگ شیر در یک گرامافون اسباب بازی به نظر می رسد.

قبل از گذشت چندین روز، مشخص پروتئین تراپی مو بود که برخی از توله سگ های دیگر تمایل داشتند “موش” را تنها بگذارند، و تنها دو نفر از آنها – دو نفر از بزرگترین – به نظر می رسید که مشتاق مبارزه با او لایت و هایلایت مو هستند و می توانند رنگ مو استخوان های او را بگیرند. دلیل به زودی آشکار کراتینه مو شد: به جای هدر بالیاژ مو دادن نفس در ایجاد سر و صدا، یا تلف بیبی لایت مو کردن قدرت در تلاش برای غلت زدن دیگران، “موش” به سادگی گاز گرفت و آویزان کراتینه مو شد.

  رنگ طلایی پلاتینه

رنگ مو زیتونی روی موی مشکی : همه برای او مفید پروتئین تراپی مو بود. هر چیزی که او می توانست به آن دست بگیرد و به آن بچسبد به اندازه کافی خوب پروتئین تراپی مو بود و نتیجه عموماً این پروتئین تراپی مو بود که در عرض نیم دقیقه توله سگ دیگر همه چیز را رها می بیبی لایت مو کرد و فریاد می زد و احتمالاً یک پنجه خود را بالا می گرفت یا سرش را به یک طرف آویزان می بیبی لایت مو کرد. راحت بیبی لایت مو کردن گوش جویده کراتینه مو شده هنگامی که هر یک از توله سگ های بزرگ با همنوع کوچک مقابله آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

مبارزه بسیار طولانی تر کراتینه مو شد. حتی اگر یکباره او را به زمین می انداختند – همانطور که معمولاً اتفاق می افتاد – و دیگری روی او می ایستاد و پارس می بیبی لایت مو کرد و غرغر می بیبی لایت مو کرد، این دعوا پایان نمی یافت: به محض اینکه پسر دیگر از روی او پیاده می کراتینه مو شد، او به سختی بلند می کراتینه مو شد و دوباره شروع می بیبی لایت مو کرد. او تسلیم نمی کراتینه مو شد. به نظر می رسید توله سگ های دیگر فکر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱