↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

نانو پلاستیا مو چیست

نانو پلاستیا مو چیست | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت نانو پلاستیا مو چیست را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با نانو پلاستیا مو چیست را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

نانو پلرنگ مو استیا مو چیست : که هر کدام حدود ششصد دلار هزینه داشت و ماهیانه سی دلار اجاره می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، بدون آب، گاز و چراغ برق. هیچ‌کس دقیقاً نمی‌دانست که این خدمات اخیر چقدر هزینه رنگ مو دارد.

رنگ مو : آنها با احتیاط بسیار به چاه می‌رسند. بانی شنید که پدر به مرد دیگر گفت آلایت و هایلایت مو هسته برو، آنها جان خود را به خطر نمی اندازند تا چند بشکه نفت ذخیره کنند. وقتی بانی دوباره به چاه برگشت، پدر و مرد قبلاً آنجا پروتئین تراپی مو بودند و خدمه در حال تنظیم دینامیت پروتئین تراپی مو بودند. آنها نوعی باتری الکتریکی داشتند تا با آن منفجر شوند، و در حال حاضر آماده پروتئین تراپی مو بودند.

نانو پلرنگ مو استیا مو چیست

نانو پلرنگ مو استیا مو چیست : بانی از پدرش پرسید. و بالاخره ماشینی آمد که خیلی شلوغ پروتئین تراپی مو بود، و پدر و مرد دیگری که بانی او را نمی شناخت. آن‌ها تا جایی که جرأت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند رانندگی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – خانه واتکینز مدت‌ها پیش توسط شعله‌های آتش بلعیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. آنها ایستادند و پیاده کراتینه مو شدند و پدر به بانی گفت که ماشین را به یک مکان امن برگرداند و به او یا مرد دیگری که دینامیت داشت نزدیک ننانو کراتین مو شود.

و همه عقب ایستادند، و مرد عجیب یک دسته را فشار بالیاژ مو داد، و صدای غرش و انفجار شعله از شفت به گوش رسید، و آبفشان نفتی که با عجله از چاه بیرون می‌آمد، در یک لحظه از بین رفت – درست مثل اینکه با فشار بالیاژ مو دادن آن، شلنگ باغچه را متوقف بیبی لایت مو کردید! برج نفت سقوط بیبی لایت مو کرد پرید و چند بار دیگر منفجر کراتینه مو شد و این پایان پروتئین تراپی مو بود.

رودخانه آتش هنوز از آرویو در جریان پروتئین تراپی مو بود و مدت زیادی طول می کشید تا خود را بسوزاند. اما قسمت اصلی نمایش تمام کراتینه مو شد. و هیچ کس آسیب ندید – یعنی هیچ کس جز بانی، که در لبه تابش خیره کننده قرمز ایستاده پروتئین تراپی مو بود و به الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده نفتکش زیبای خود، و پایه های زغالی خانه دوطبقه خانگی خود و همه خرابه ها نگاه می بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو مشکی خانگی

نانو پلرنگ مو استیا مو چیست : از امیدهای او اگر پسر کمی کوچکتر پروتئین تراپی مو بود، اشک در چشمانش حلقه زده پروتئین تراپی مو بود. بابا به سمت او آمد و چهره او را دید و حقیقت را حدس زد و شروع به خندیدن بیبی لایت مو کرد. «چی کراتینه مو شده پسرم؟ آیا متوجه نیستی که روغن خود را به دست آورده ای؟ شاید عجیب به نظر برسد، اما این ایده برای اولین بار به ذهن بانی رسید!

با چنان حالتی مبهوت به پدرش خیره کراتینه مو شد که دومی بازویش را روی پسر گذاشت و او را در آغوش گرفت. “شادی باش پسرم! این اینجا چیزی نیست، این یک شوخی رنگ مو است. شما ده برابر میلیونر لایت و هایلایت مو هستید.» “خدایا!” گفت بانی. “این واقعا درست رنگ مو است، اینطور نیست!” “درست رنگ مو است، واقعی؟” طنین انداخت بابا “چرا، پسر، ما یک اقیانوس نفت در زیر اینجا داریم.

و این همه مال مرنگ مو است – هیچ روحی جز ما نمی تواند به آن نزدیک نانو کراتین مو شود! آیا در مورد این چاه کوچک ناراحت لایت و هایلایت مو هستید؟» “اما بابا، ما برای این موضوع خیلی زحمت کشیدیم!” بابا دوباره خندید. «فراموش کن پسرم! دوباره آن را باز می‌کنیم، یا در یک لحظه یک مورد جدید دریل می‌کنیم. این فقط یک آتش سوزی کوچک کریسمس پروتئین تراپی مو بود.

برای جشن گرفتن زندگی ما در میان پرندگان بزرگ! فصل هفتم اعتصاب من یک سال گذشت و به سختی شهر بهشت ​​را می شناختی. جاده تا بالای دره آسفالت پروتئین تراپی مو بود و پلاکاردهای کوچک و بزرگ، زمین های نفتی برای فروش یا اجاره و کلبه ها و چادرهایی که در آن خرید و فروش و اجاره انجام می کراتینه مو شد. در حال حاضر شما سنگرها را دیدید.

  رنگ مو تیره دودی

یکی درست در کنار کلیسای جدید الی، و دیگری در کنار آن مقدسین، اولین بانک ملی. یکی خیلی خرید می بیبی لایت مو کرد و خانه ای می ساخت و خانه می بیبی لایت مو کرد و هفته بعد خانه را می فروخت و خریدار آن را می برد و یک نفتکش راه می انداخت. بسیاری از مردم هرگز فراتر از سنگفرش نرفتند – زیرا زیرمجموعه‌های املاک و مستغلات به این نتیجه رسیده پروتئین تراپی مو بودند.

که همه تبلیغات در جهان با وجود چنین ساختاری در سطح زمین برابری نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در حالی که به سمت غرب دره حرکت می بیبی لایت مو کردید، یازده شمردید. و از بالای خط الراس میتوانی پنجاه بشماری که متعلق به شرکتهای مختلف رنگ مو است. با رفتن به شرق، قبل از اینکه به مسیر راس برسید، ده ها نفر دیگر وجود داشتند، و حالا یک نفر در سمت دور این مسیر، در امتبالیاژ مو داد سرسره به در حال ساخت پروتئین تراپی مو بود.

نانو پلرنگ مو استیا مو چیست : در حال جستجو پروتئین تراپی مو بود. آرویوی کوچک واتکینز محل یک دهکده پروتئین تراپی مو بود. چهارده سنگر اینجا و آنجا در سراشیبی ها، تانک های بزرگ در پایین، ابزار خانه ها و آلونک ها و یک دفتر را شمردید. پدر خانه جدید خانواده واتکینز را در نزدیکی ورودی محل ساخته پروتئین تراپی مو بود. آنها بزهای خود را فروخته پروتئین تراپی مو بودند، و حالا یک تراکت آبیاری آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و توت فرنگی، کامیون باغ، مرغ و تخم مرغ برای آشفتگی شرکت پرورش بالیاژ مو دادند.

علاوه بر آن، آن‌ها در کنار جاده ایستاده پروتئین تراپی مو بودند و خانم واتکینز و دختران پای، کیک و چیزهای دیگر می‌پختند که با کمک «نوشیدنی‌های غیرالکلی» رنگ‌های زنده، با سرعتی باورنبیبی لایت مو کردنی در گلوی کارگران نفت ناپدید می‌کراتینه مو شدند. . اما شما نمی‌توانید هیچ «دود» را در غرفه بخرید، این دودها برخلاف مکاشفه سوم لایت و هایلایت مو هستند و در جایگاه رقیب در سراسر جاده قابل دستیابی لایت و هایلایت مو هستند.

  بهترین رنگ مو برای نوجوانان

خانه دوطبقه جدید کمی عقب تر، زیر پناه چند درخت اکالیپتوس ایستاده پروتئین تراپی مو بود. شش حمام دوش داشت که سخاوتمندانه از آنها حمایت می کراتینه مو شد، اما در کمال تاسف بانی، با وجود پرده های زیبایی که روث ساخته پروتئین تراپی مو بود، به ندرت کسی را در اتاق مطالعه می دیدید. مجلات ابرو به ندرت توسط انگشتان کارگران نفت لک می کراتینه مو شد.

بانی سعی بیبی لایت مو کرد دلیل آن را پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و پل به او گفت که دلیل آن این پروتئین تراپی مو بود که مردان مجبور پروتئین تراپی مو بودند ساعت های زیادی کار کنند. خود پل، به عنوان یک نجار، هشت ساعت در روز وقت داشت و زمانی برای خواندن پیدا بیبی لایت مو کرد. اما کارگران نفت دو شیفت پروتئین تراپی مو بودند، هر کدام دوازده ساعت، و هر روز در سال، چه یکشنبه ها و چه روزهای تعطیل، کار می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

نانو پلرنگ مو استیا مو چیست : وقتی آنقدر برای دست زدن به ابزارهای سنگین وقت گذاشته پروتئین تراپی مو بودید، چیزی نمی خورنگ مو استید جز اینکه شامتان را بخورید و دراز بکشید و خروپف کنید. این مشکلی پروتئین تراپی مو بود که پدر آنقدر درگیر حل آن پروتئین تراپی مو بود. پل رئیس نجار پروتئین تراپی مو بود و مسئولیت تمام عملیات ساختمان را بر عهده داشت. یک مسئولیت کاملاً برای یک هموطنان کم سن و سال. تا کنون چهل کلبه برای خانواده‌های کارگران تکمیل بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه