نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو فانتزی جلو سر

مدل رنگ مو فانتزی جلو سر | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو فانتزی جلو سر را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو فانتزی جلو سر را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ مو فانتزی جلو سر : شروع به دویدن در سراسر میدان بیبی لایت مو کرد. و هرگز پیتر به این راحتی دویده نپروتئین تراپی مو بود. هر قدم او را چهار یا پنج قدم جلوتر می‌برد، و وقتی دید که کاملاً از فواره‌ای در مرکز میدان می‌گذرد، عاقلانه تصمیم گرفت از دویدن دست بررنگ مو دارد. بنابراین او انجام بالیاژ مو داد، اما هیچ تفاوتی نداشت.

رنگ مو : از صندلی خود بیرون آمد و جواهرات تاج را نافرمانی تکان بالیاژ مو داد. وضعیت کشور خوب رنگ مو است، اما چه کسی شنیده رنگ مو است که ملکه ای همه کارها را انجام دهد؟ مسخره رنگ مو است.” بدخلق زمزمه بیبی لایت مو کرد: “کوئین کراس پچ دوست داشت کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” سپس در حالی که بی فکر روی یک بالشتک می نشیند، با غرش بلند بلند کراتینه مو شد. اسکرپس در حالی که بدخلق غرغر می بیبی لایت مو کرد.

مدل رنگ مو فانتزی جلو سر

مدل رنگ مو فانتزی جلو سر : اکنون، یکی از چیزهای لذت بخش در مورد اوز این رنگ مو است که همه حیوانات و پرندگان می توانند صحبت کنند. و به عنوان صحبت از هر[صفحه 62] او شروع به احساس شادی و دوست داشتن خود بیبی لایت مو کرد. خرس کوچولو اصلاح بیبی لایت مو کرد و با احترام زیاد به سبد کار روی سرش نگاه بیبی لایت مو کرد. “نه اگر بتوانم کمکش کنم!” دختر تکه دوخته گریه بیبی لایت مو کرد.

دو سوزن از خزش بیرون کشید. بنابراین من امیدوارم که اوزما به زودی در تصویر جادویی نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما چه او این کار را انجام دهد یا نه، من اولین فرصتی را که به دست می‌آورم فرار خواهم بیبی لایت مو کرد- بازگشت به شهر خورشید و آواز، بازگشت به شهری که به آن تعلق دارم!» بداخلاق متفکرانه گفت: “زمان زیادی طول می ککراتینه مو شد تا آنها به شما اجازه دهند” و اگر بخواهید فرار کنید.

  رنگ موی یاقوتی شرابی روشن

مدل رنگ مو فانتزی جلو سر : پرنده قیچی سر شما را خواهد برد. سپس شما میخواهید چه کار کنید؟” اسکراپس با قاطعیت گفت: «دوباره دوخته نانو کراتین مو شود،»[صفحه 63] اما او کمی از این احتمال می‌لرزید و با صدایی لرزان پرسید: «مگر بازی یا معما نمی‌دانی؟ در حال حاضر هیچ کس در اطراف نیست و ما ممکن رنگ مو است کمی خوش بگذرانیم.” بدخلق سرش را تکان بالیاژ مو داد و سپس کمی پررنگ کراتینه مو شد و از روی صندلی بیرون رفت.

او به طور معمولی گفت: “من و کراس پچ همیشه بعد از شام کمی دستبند به هم می زدیم.” «به همدیگر دستبند زدیم!» ضایعات گاز گرفته “برای چی؟” گرامپی با جدیت توضیح بالیاژ مو داد: «برای تمرین. «شما نمی‌دانید چند کلمه متقاطع جدید از این طریق یاد گرفتیم. به سادگی شگفت آور رنگ مو است که وقتی کسی به گوش شما ضربه می زند.

چه کلمات متقاطع به ذهن شما می رسد. بیا – بیایید آن را امتحان کنیم. شما باید کلمات متقاطع زیادی بدانید.” بداخلاق بازوی مبهم خود را به سمت عقب کشید و به دختر تکه تکه‌کاری سرآستینی بالیاژ مو داد که او را به گوشه‌ای پرواز بیبی لایت مو کرد. “چه سرگرمی دلپذیری!” ضایعات پف بیبی لایت مو کرده، خودش را با بالش بلند بیبی لایت مو کرد. “آیا شما آن را سرگرم کننده می دانید؟” او خورنگ مو است، گرد و غبار را با تمسخر از دامن خود بیرون زد. “خب پس میخوای چیکار کنی؟” خرس کوچولو با عبوس زمزمه بیبی لایت مو کرد. این تنها بازی رنگ مو است که من می شناسم.

  مدل رنگ مو شیک

بگو، یکی دم در رنگ مو است! گوش بده!” یک نفر قطعا پروتئین تراپی مو بود. اول زنگ بلند کراتینه مو شد[صفحه 64] و به طرز چنگ زدنی سپس یک سری از ضربات، لگدها و ضربات ضربات وارد کراتینه مو شد که تمام شعارهای صلیب دوخته کراتینه مو شده به پهلو افتاد. “اوه!” دختر تکه تکه‌کاری با خوشحالی دست‌هایش را بالا انداخت و گفت: «می‌دانم. اوزما کسی را برای نجات من فرستاده رنگ مو است.

بداخلاق بیا، ما به آنها اجازه ورود می دهیم.» «از کجا می‌دانی که نجات‌دهنده رنگ مو است؟» خرس کوچولو با نگرانی میلرزید. “آنها برای من مانند دزد به نظر می رسند!” “برو بیرون!” اسکراپس گریه بیبی لایت مو کرد و به سمت در دوید. بدخلق با حوصله به او یادآوری بیبی لایت مو کرد: “ما نمی توانیم بیرون بیاییم.”[صفحه 65] “زیرا ما در شرایط خوب و تنگ قفل کراتینه مو شده ایم.” دختر تکه‌کاری آهی کشید و بینی نخی‌اش را به میله‌های پنجره فشار بالیاژ مو داد: «همین‌طور رنگ مو است». “آنها باید در را بشکنند.” هنگامی که صدای تصادف وحشتناکی از راهرو شنیده کراتینه مو شد.

مدل رنگ مو فانتزی جلو سر : خرس کوچولو گفت: “به نظر می رسد که آنها داشته اند.” “اینجا آمدند!” پریدن سر ابتدا به داخل سینه بدخلق درب را پایین کشید. [صفحه 66] [صفحه 67] فصل 4 پیتر با یک پرنده عجیب پرواز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند پیتر، دستانش را عمیقاً در جیب هایش فرو بیبی لایت مو کرد و با نارضایتی به بیرون از پنجره خیره کراتینه مو شد، فریاد زد: “اینجا هیچ اتفاقی نمی افتد.” پدربزرگش که درست پشت پیتر ایستاده پروتئین تراپی مو بود، نیشخندی زد: «یک مرد بادکنکی گوشه ای رنگ مو است. برو برای خودت بادکنک بخر. با قهقهه ای دیگر، یک ربع را در دست پیتر انداخت و به روزنامه عصر خود بازگشت.

  انواع رنگ مو مشکی مردانه

پیتر با انزجار زیادی گفت: “من برای بادکنک خیلی پیر کراتینه مو شده ام.” “باید فکر کنم شما این را می دانید، پدربزرگ.” پیرمرد با چشمکی تحریک آمیز خندید: «پس یکی برای من بخر». بحث بیبی لایت مو کردن با چنین شخصی فایده ای نداشت، بنابراین پیتر، که کاملاً قصد خرید چند تیله و یک دمنوش مهره ای دوتایی داشت، از خانه فرار بیبی لایت مو کرد. [صفحه 68] خانه پیتر در فیلادلفیا پروتئین تراپی مو بود.

روبه‌روی یک میدان عمومی بزرگ و مرد بادکنکی که وسایل پرهیاهویش تقریباً او را از پا در می‌آورد، در گوشه نزدیک‌ترین پیتر ایستاده پروتئین تراپی مو بود. چیزی مرموز در مورد مرد وجود داشت. چهره‌اش تیره و شاد پروتئین تراپی مو بود و ریش‌های نوک تیز بلند و کلاه خمیده‌اش ظاهر تاجری از کشورهای دور را به او می‌بالیاژ مو داد، به‌طوری که پیتر علی‌رغم خودش ایستاد. “یک بادکنک، آقای جوان؟” فروشنده پرسید و مودبانه به پسر کوچک تعظیم بیبی لایت مو کرد. “به این یکی چی میگی؟” با جدا بیبی لایت مو کردن یک سبز روشن از دسته، آن را دعوت بیبی لایت مو کرد. “چقدر؟” پیتر با تردید پرسید.

او دوست داشت که او را یک جنتلمن جوان خطاب کنند و هر چه بیشتر به بادکنک سبز رنگ نگاه می بیبی لایت مو کرد، بیشتر مجذوبش می کراتینه مو شد. مرد بادکنک دار قبلاً ربع را در دست پیتر دیده پروتئین تراپی مو بود و به سرعت با بیان اینکه بیست و پنج سنت قیمت رنگ مو است، بادکنک را روی پیتر افالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و ربع او را به جیب زد، پسر کوچک به سرعت نفسش را بیرون بالیاژ مو داد. چرا، او حتی تصمیمش را برای خرید هم نگرفته پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی زرد مشکی

اما اینجا او با بادکنک سبز پروتئین تراپی مو بود و مردی با ربعش آنجا پروتئین تراپی مو بود. پیتر بدون اطمینان ایستاده پروتئین تراپی مو بود و به مرد بادکنکی خیره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. “این یک پرنده رنگ مو است!” تاجر خم کراتینه مو شده زمزمه بیبی لایت مو کرد[صفحه 69] به جلو تا با عشق با نوک انگشتانش بادکنک را لمس الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “آه-هه!” همانطور که مرد بادکنکی گفت: “آه!” انبوهی از دوستان پیتر به گوشه ای برگشتند و پیتر با آرزوی اینکه او را با چیزی به اندازه یک بادکنک بچه گانه بگیرند.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱