نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

نمونه رنگ موی بژ

نمونه رنگ موی بژ | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت نمونه رنگ موی بژ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با نمونه رنگ موی بژ را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

20 آوریل 2024

نمونه رنگ موی بژ : احساسات او را تصور کنید که دو یا سه سال بعد متوجه کراتینه مو شد که دختر مورد علاقه اش قصد رنگ مو دارد با صاحب این “ذهن بیمار و منحرف” ازدواج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : برای درک چنین حوادثی باید اقتصاد گزارشگری را بدانید. کسی که به اشتباه از پروفسور لافلین نقل قول بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود احتمالاً یک دانشجو پروتئین تراپی مو بود، برای صورت‌حساب هفته آینده خود خراش می‌بیبی لایت مو کرد و می‌دانست که برای یک درنگ مو استان شگفت‌انگیز دو یا سه دلار دریافت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و اصلاً برای یک درنگ مو استان واقعی هیچ چیز – می‌توان آن را «کسل‌کننده» ارزیابی بیبی لایت مو کرد. “، و “ترک می نانو کراتین مو شود.” در مورد خودم، شخص مقصر یک «ستاره نویس» پروتئین تراپی مو بود.

نمونه رنگ موی بژ

نمونه رنگ موی بژ : پس از آن رنگ مو استاد وحشت زده به “ملت نیویورک” می نویسد: البته من هرگز چنین چیزی نگفتم، اما روزنامه ها در تمام نقاط کشور نمی توانستند بدانند که این گزارش یک درنگ مو استان احمقانه رنگ مو است و نقل قول ها کاملاً دروغ رنگ مو است. اما به این شکل پاراگراف‌های مبتذل بالا به اندازه گفته‌های من طول کشور را طی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

او با دستمزدی عالی کار می بیبی لایت مو کرد که از توانایی اش در آشپزی احساسات و حفظ نام و تصویرش در صفحه اول به دست می آمد. اگر این «ستاره» به سردبیر شهرش برمی گشت و می گفت: «آپتون سینکلر همکار خوبی رنگ مو است. او یک سخنرانی جالب در مورد فساد ازدواج های مدرن به من بالیاژ مو داد. اما در عوض او وارد دفتر کراتینه مو شد.

  رنگ مو مشکی کم رنگ

فریاد زد: «هی، من یک داغ دارم! اون خرگوشه احمق سند ازدواجش رو جلوی چشمم پاره بیبی لایت مو کرد! می گوید زن های متاهل را مثل اسب می فروشند و متاسفم که با همسرش ازدواج بیبی لایت مو کرده رنگ مو است!» بنابراین سردبیر شهر فریاد زد: «دود مقدس!» – با دیدن درنگ مو استانی می‌توانست با تلگراف به دفاتر اصلی نیویورک و شیکاگو بفرستد.

بنابراین توجه روسای دستگاه هرست را به خود جلب بیبی لایت مو کرد. زیرا باید درک کنید که در حالی که سردبیر شهری “سانفرانسیسکو اگزمینر” سالانه سه یا چهار هزار دلار دریافت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بالاتر از او موقعیت های بزرگ مسئولیت و قدرت قرار رنگ مو دارد – آرتور بریزبن، نود یا نود. 94صد هزار، ایهمسن، کاروالیو، فون هام و بقیه، پانزده یا بیست هزار. اگر قرار رنگ مو است به آن مناطق بالاتر برده شوید.

باید یک چیز و فقط یک چیز را نشان دهید. آن را “بینی برای اخبار” می نامند، و به معنای بینی برای میلیون ها پنی رنگ مو است که هر روز به خزانه هرست می ریزد. از بالا تا پایین، هر انسانی در دستگاه عظیم هرست، مرد، زن و پسر اداری، تمام اعصاب و اعصاب خود را برای وارد بیبی لایت مو کردن آن سیل از سکه ها کشیده رنگ مو است. هر کدام برای اندکی پرستیژ میجنگند.

چیزی جزئی به سهم شخصی خود از سیل. و البته، همیشه از بالا تا پایین، چیزی که باید در نظر گرفته نانو کراتین مو شود، جمعیت میلیون‌سری مردم رنگ مو است – چه چیزی خیالات آن را غلغلک می‌دهد، چه کلمات خاصی که با حروف بزرگ قرمز و سیاه چاپ می‌شوند باعث می‌شوند هر روز بیشترین تعبالیاژ مو داد ممکن را پرداخت کنند.

  مدل رنگ مو تلی جدید

از سکه در تضاد با چنین انگیزه‌هایی، ملاحظات شرافت، حقیقت و عدالت مطلقاً چیزی به حساب نمی‌آیند. مردان و زنانی که روزنامه‌های هرست را منتشر می‌کنند، نه فقط برای از بین بردن آبروی من، بلکه بارها و بارها حاضر پروتئین تراپی مو بوده‌اند مردان و زنان کاملاً بی‌گناه را به سوی تباهی و خودکشی سوق دهند تا سیل مس همچنان به داخل سرازیر نانو کراتین مو شود.

نمونه رنگ موی بژ : آنها حاضر پروتئین تراپی مو بوده اند با دروغ های عمدی و شرم آور، ساخته کراتینه مو شده از پارچه کامل، ملت ها را به دشمنی برانگیزند و آنها را به جنگی مرگبار سوق دهند. دستگاه روزنامه آقای هرست این تقریر نادرست من را در سراسر دنیا تلگراف بیبی لایت مو کرد. انکار من را به هیچ جا تلگراف نبیبی لایت مو کرد و من در این موضوع درمانده پروتئین تراپی مو بودم. میلیون‌ها نفر مرا فردی مبتذل و فریبنده تصور می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

و به برخی از آنها اجازه بالیاژ مو داده کراتینه مو شد در مقالات خود آقای هرست مرا محکوم کنند! مشارکت زیر توسط کشیش چارلز اچ. پارکورست، یک روحانی پر شور نیویورک، در “نیویورک ایونینگ ژورنال” با عناوین بزرگ و پرتره ای از چهره بزرگوار برجسته کراتینه مو شد: به نظر می رسد آپتون سینکلر فردی رنگ مو است که از نظر حیوانی آنقدر توسعه یافته رنگ مو است.

که ازدواج نمی تواند برای او به عنوان یک امر تجارت صرف بین دو طرف از جنس مخالف تصور نانو کراتین مو شود، و رابطه جنسی صرفاً یک اصل رنگ مو است که شروع و متوقف می نانو کراتین مو شود. در سطح جسمانی بدون اینکه هرگز به منطقه عقل و روح صعود کنیم. یک خوک با چشم خوکی حتی به باغی از گل ها فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به جای اینکه آن گل ها را در یک دسته گل بچیند، با پوزه خود در آنها سوراخ می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو شرابی بادمجانی با دکلره

آقای سینکلر این رنگ مو است که عشق رایگان، و ازدواج یک تجمل فیزیکی و یک راحتی زودگذر. این به طور خطرناکی به همراهی او با گاو نزدیک می نانو کراتین مو شود و رابطه زناشویی را به بازتولید زیبایی از عروسی های مرتع تبدیل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. همچنین من چند جمله پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده را از سرمقاله طولانی در “تجارت-بازخورنگ مو است” ممفیس، تنسی، یک روزنامه خانوادگی بسیار محافظه کار، که به طور گسترده در سراسر جنوب خوانده می نانو کراتین مو شود.

نقل می کنم: چند سال پیش مرد جوانی به نام آپتون سینکلر رمانی درباره پکینگ تاون نوشت. نام کتاب را به خاطر نمی آوریم. اما باید عنوان “سلاخ خانه” را می گرفت. این فقط در مورد تهوع‌آورترین رمانی پروتئین تراپی مو بود که یک آمریکایی نوشته رنگ مو است. مرکب از خون و پلیدی و ذبح پروتئین تراپی مو بود که با رذیله و شرم آمیخته پروتئین تراپی مو بود. این کتاب از نوع کتابی پروتئین تراپی مو بود که باید با یک جفت انبر کار بیبی لایت مو کرد.

اما اخیراً آقای سینکلر نظرات خود را در مورد ازدواج بیان بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، و آنچه که او برای گفتن رنگ مو دارد به سادگی تکان دهنده رنگ مو است. هر فرد شایسته ای چنین نگرشی را درک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اگر چیزی وجود داشته باکراتینه مو شد که انسان را از گربه ها و سگ ها و سایر حیوانات متمایز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، آن ازدواج رنگ مو است… اگر باید فلسفه توهین آمیز آپتون سینکلر را پذیرفت، به معنای ناپروتئین تراپی مو بودی مطلق زندگی خانوادگی رنگ مو است.

  رنگ مو مش کاراملی نسکافه ای

نمونه رنگ موی بژ : فلسفه سینکلر فلسفه شهوت و حیوانیت و فقط از یک ذهن بیمار و منحرف نشأت می گرفت. من موارد فوق را نقل بیبی لایت مو کردم زیرا یک درنگ مو استان “علاقه انسانی” با آن مرتبط رنگ مو است، که شاید آسیبی را که روزنامه نگاری نادرست وارد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به شما برساند. حدود 30 سال رنگ مو است که “تجدیدنامه تجاری ممفیس” توسط پیرمرد محترم و بلندمرتبه جنوبی که اکنون پدرشوهرم رنگ مو است خوانده کراتینه مو شده رنگ مو است.

این آقا مانند همه آمریکایی های خوب، آنچه را که در روزنامه صبحگاهی خود می خواند، باور رنگ مو دارد. مانند اکثر آمریکایی‌های پرمشغله، او بیشتر ایده‌های خود را درباره دنیای بیرون از روزنامه صبحگاهی خود دریافت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او این سرمقاله را خواند و برداشت خاصی از آپتون سینکلر دریافت بیبی لایت مو کرد. و بنابراین ممکن رنگ مو است.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱