↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو پلاتینه مرواریدی

رنگ مو پلاتینه مرواریدی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو پلاتینه مرواریدی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو پلاتینه مرواریدی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو پلاتینه مرواریدی : که با صدای کوچک جیغ خود پرسید: “چه کاری می توانم برای دوستانم انجام دهم؟” دوروتی گفت: ما راه خود را گم بیبی لایت مو کرده ایم. «می‌توانید به ما بگویید شهر زمرد کجرنگ مو است؟» ملکه پاسخ بالیاژ مو داد: “مطمئنا” “اما این راه بسیار خوبی رنگ مو است.

رنگ مو : شیر را آنقدر با نوک دم پاک می بیبی لایت مو کرد که کاملاً خیس می کراتینه مو شد و ناچار کراتینه مو شد به حیاط برود و آن را در آفتاب نگه رنگ مو دارد تا خشک نانو کراتین مو شود. وقتی دوروتی گفتن تمام اتفاقاتش را به پایان رساند، گفت: «اگر مترسک را دوباره با خودمان داشتیم، من باید خیلی خوشحال باشم.» دختر گفت: ما باید سعی کنیم او را پیدا کنیم. پس ویکی ها را صدا بیبی لایت مو کرد تا به او کمک کنند و آنها تمام آن روز و بخشی از روز بعد را پیاده روی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ مو پلاتینه مرواریدی

رنگ مو پلاتینه مرواریدی : تا اینکه به درخت بلندی رسیدند که میمون های بالدار در شاخه های آن لباس مترسک را پرت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. درخت بسیار بلندی پروتئین تراپی مو بود و تنه آن چنان صاف پروتئین تراپی مو بود که هیچکس نمی توانست از آن بالا برود. اما مرد چوبی فوراً گفت: “من آن را خرد می کنم و سپس می توانیم لباس مترسک را بگیریم.” حالا در حالی که حلبی‌سازها مشغول تعمیر چوب‌دار پروتئین تراپی مو بودند.

یکی دیگر از وینکی‌ها که زرگر پروتئین تراپی مو بود، یک دسته تبر از طلای جامد درست بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و آن را به‌جای دسته شکسته قدیمی به تبر چوب‌دار نصب بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. برخی دیگر تیغه را صیقل بالیاژ مو دادند تا زمانی که تمام زنگ زدگی آن از بین رفت و مانند نقره درخشان می درخشید. به محض صحبت بیبی لایت مو کردن، چوب‌دار حلبی شروع به خرد بیبی لایت مو کردن بیبی لایت مو کرد و در مدت کوتاهی درخت با برخوردی به زمین افتاد و لباس مترسک از شاخه‌ها افتاد و روی زمین غلتید.

دوروتی آنها را برداشت و از وینکی‌ها خورنگ مو است که آنها را به قلعه برگردانند، جایی که با نی تمیز و تمیز پر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. و ببین! اینجا مترسک مثل همیشه خوب پروتئین تراپی مو بود و بارها و بارها از آنها برای نجات او تشکر می بیبی لایت مو کرد. حالا که آنها دوباره به هم پیوستند، دوروتی و دوستانش چند روز شاد را در قلعه زرد گذراندند، جایی که هر چیزی را که برای راحتی آنها لازم پروتئین تراپی مو بود پیدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  مدل های رنگ مو صورتی

اما یک روز دختر به خاله ام فکر بیبی لایت مو کرد و گفت: “باید به اوز برگردیم و قول او را بپذیریم.” مرد چوبی گفت: “بله، بالاخره قلبم را به دست خواهم آورد.” مترسک با خوشحالی افزود: “و من مغزم را به دست خواهم آورد.” شیر متفکرانه گفت: “و من شجاعت خود را خواهم گرفت.” دوروتی با کف زدن فریاد زد: «و من به کانزاس باز خواهم گشت. “اوه، بگذارید فردا برای شهر زمرد شروع کنیم!” آنها تصمیم گرفتند این کار را انجام دهند.

روز بعد آنها وینکی ها را با هم صدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و از آنها خداحافظی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. وینکی ها از رفتن آنها متاسف پروتئین تراپی مو بودند و آنقدر به مرد چوب حلبی علاقه مند کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند که از او التماس آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که بماند و بر آنها و سرزمین زرد غرب حکومت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. وینکی ها که متوجه کراتینه مو شدند مصمم به رفتن لایت و هایلایت مو هستند، به توتو و شیر هر کدام یک قلاده طلا بالیاژ مو دادند. و به دوروتی یک دستبند زیبا که با الماس پوشانده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود اهدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

و به مترسک عصای سر طلایی بالیاژ مو دادند تا از لغزش جلوگیری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و به مرد قلع‌دار قوطی روغنی نقره‌ای که با طلا و جواهرات گرانبها تزئین کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، تقدیم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. هر یک از مسافران در عوض برای وینکی ها سخنرانی زیبایی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و همگی با آنها دست بالیاژ مو دادند تا اینکه بازوانشان درد گرفت. دوروتی به سمت کمد جادوگر رفت تا سبدش را پر از غذا برای سفر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در آنجا کلاه طلایی را دید.

  رنگ مو موقت کاسه ای

رنگ مو پلاتینه مرواریدی : او آن را روی سر خودش امتحان بیبی لایت مو کرد و متوجه کراتینه مو شد که دقیقاً برای او مناسب رنگ مو است. او چیزی در مورد جذابیت کلاه طلایی نمی دانست، اما دید که زیبرنگ مو است، بنابراین تصمیم گرفت آن را بپوکراتینه مو شد و کلاه آفتابی خود را در سبد حمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سپس، در حال آماده کراتینه مو شدن برای سفر، همه آنها به سمت شهر زمرد حرکت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. و وینکی ها به آنها سه تشویق و آرزوهای خوب بسیاری بالیاژ مو دادند تا با خود داشته باشند.

فصل چهاردهم میمون های بالدار به یاد دارید که بین قلعه جادوگر شریر و شهر زمرد هیچ جاده ای وجود نداشت – حتی یک مسیر. وقتی چهار مسافر به جستجوی جادوگر رفتند، او آنها را دید که در حال آمدن لایت و هایلایت مو هستند، و بنابراین میمون های بالدار را فرستاد تا آنها را نزد او بیاورند. یافتن راه بازگشت از میان مزارع بزرگ گلپرها و گل های مروارید زرد بسیار سخت تر از حمل آن پروتئین تراپی مو بود.

آنها می دانستند، البته، باید مستقیماً به شرق، به سمت طلوع خورشید بروند. و از راه درست شروع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اما هنگام ظهر که آفتاب بالای سرشان پروتئین تراپی مو بود، نمی دانستند کدام مشرق و کدام مغرب رنگ مو است و همین باعث کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که در کشتزارهای بزرگ گم شوند. با این حال آنها به راه رفتن ادامه بالیاژ مو دادند و شب ماه بیرون آمد و به کراتینه مو شدت درخشید.

بنابراین آنها در میان گلهای زرد خوشبو دراز کشیدند و تا صبح آرام خوابیدند – همه به جز مترسک و مرد چوبی حلبی. صبح روز بعد خورشید پشت ابر پروتئین تراپی مو بود، اما آنها شروع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، گویی کاملا مطمئن پروتئین تراپی مو بودند که به کدام سمت می روند. دوروتی گفت: “اگر به اندازه کافی راه برویم، مطمئنم که روزی به جایی خواهیم رسید.” اما روز به روز از دنیا رفتند.

  رنگ مو مش جدید

و آنها هنوز چیزی جز مزارع قرمز رنگ در مقابل خود ندیدند. مترسک کمی شروع به غر زدن بیبی لایت مو کرد. او گفت: «ما مطمئناً راه خود را گم بیبی لایت مو کرده‌ایم، و اگر دوباره به موقع آن را پیدا نکنیم تا به شهر زمردی برسیم، هرگز به ذهنم نخواهم رسید.» مرد چوبی حلبی گفت: «نه من قلبم». “به نظر من به سختی می توانم صبر کنم تا به اوز برسم.

و باید اعتراف کنید که این سفر بسیار طولانی رنگ مو است.” شیر ترسو با ناله گفت: “می بینی، من شهامت این را ندارم که تا ابد لگدمال کنم، بدون اینکه اصلاً به جایی برسم.” سپس دوروتی دلش را از دست بالیاژ مو داد. او روی چمن ها نشست و به همراهانش نگاه بیبی لایت مو کرد و آنها نشستند و به او نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و توتو متوجه کراتینه مو شد که برای اولین بار در زندگی خود آنقدر خسته رنگ مو است.

رنگ مو پلاتینه مرواریدی : که نمی تواند پروانه ای را که از جلوی سرش می گذرد تعقیب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پس زبانش را بیرون آورد و نفس نفس زد و به دوروتی نگاه بیبی لایت مو کرد که انگار می خواهد بپرسد که بعداً چه کاری باید انجام دهند. او پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: «فرض کنید ما موش های صحرایی را صدا می کنیم. آنها احتمالاً می توانند راه رسیدن به شهر زمرد را به ما بگویند.

مترسک فریاد زد: “برای اینکه مطمئن شوند می توانند.” “چرا قبلاً به آن فکر نبیبی لایت مو کردیم؟” دوروتی سوت کوچکی را که از زمانی که ملکه موش ها آن را به او بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، دور گردنش می زد. در چند دقیقه صدای نوک پاهای ریز را شنیدند و بسیاری از موش های کوچک خاکستری به سمت او آمدند. در میان آنها خود ملکه پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه