نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو فندقی مسی

رنگ مو فندقی مسی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو فندقی مسی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو فندقی مسی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو فندقی مسی : در دفتر بنشیند و ذهنش را روی کارش نگه رنگ مو دارد، اما خودش را سخت نگه داشت و موفق کراتینه مو شد کارفرمایش را راضی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. . در بعدازظهر اوت که درنگ مو استان ما باز می نانو کراتین مو شود.

رنگ مو : من این کار را بیبی لایت مو کردم.” دخترک خوشحال پروتئین تراپی مو بود که دیگر چیزی برای خوردن وجود نرنگ مو دارد، زیرا از این که احساس الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند هر لقمه‌ای را که می‌توانست خورده رنگ مو است، خجالت می‌کشید. تنها بهانه او برای حریص پروتئین تراپی مو بودن این پروتئین تراپی مو بود که “طعم همه چیز عالی پروتئین تراپی مو بود!” همانطور که به ملکه گفت. آکوارین گفت: “و حالا، من تو را برای شنا با مرلا می فرستم تا برخی از مناظر عجیب دریای ما را به شما نشان دهد.

رنگ مو فندقی مسی

رنگ مو فندقی مسی : اما به دنبال میوه ها بستنی هایی به شکل گل یخ زده پروتئین تراپی مو بودند. کودک گفت: چقدر خنده دار رنگ مو است که در ته دریا بستنی می خوری. “چرا این شما را شگفت زده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟” ملکه را جویا کراتینه مو شد. تروت پاسخ بالیاژ مو داد: “من نمی توانم ببینم یخ را از کجا می آورید تا آن را منجمد کنید.” مرلا توضیح بالیاژ مو داد: “این از کوه های یخی که در قسمت های شمالی اقیانوس شناور لایت و هایلایت مو هستند به ما آورده کراتینه مو شده رنگ مو است.” کاپن بیل گفت: “البته، تروت. تو به این فکر بیبی لایت مو کردی.

  انواع رنگ مو قرمز

نیازی نیست امروز بعدازظهر دور بروید، و وقتی برگردید، ما دیگری خواهیم داشت. گفتگوی جالب با هم.” بنابراین، پری دریایی بلوند، تروت و کاپن بیل را به بیرون از دیوارهای کاخ هدایت بیبی لایت مو کرد، جایی که آنها خود را در باغ های گل زیبا یافتند. ملوان پیر خطاب به کودک گفت: “احساس خوبی دارم، رفیق، اگر می توانستم سیگار بکشم، اما این کاری رنگ مو است.

که نمی توان اینجا در آب انجام بالیاژ مو داد.” “چرا که نه؟” از مرلا که او را شنیده پروتئین تراپی مو بود پرسید. او پاسخ بالیاژ مو داد: “یک لوله باید روشن نانو کراتین مو شود، کبریت نمی سوزد.” پری دریایی پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: امتحان کن. “من اصلاً از سیگار کشیدن شما ناراحت نیستم، اگر به شما لذت بدهد.” کاپن بیل گفت: “این عادت بدی رنگ مو است که دارم، و من خیلی پیر لایت و هایلایت مو هستم که نمی توانم از آن دست بکشم.” بعد حس بیبی لایت مو کرد توی جیب بزرگ کتش و پیپ و کیسه تنباکو را بیرون آورد.

بعد از اینکه با احتیاط پیپش را پر بیبی لایت مو کرد و از اینکه تنباکو اصلا خیس نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود خوشحال کراتینه مو شد، جعبه کبریتش را بیرون آورد و به چراغی زد. کبریت به کراتینه مو شدت سوخت و به زودی ملوان با رضایت زیاد دود لوله خود را بیرون می زد. رنگ مو استفان کارگاه خود را در خانه راه اندازی بیبی لایت مو کرد و شب های خود را به هواپیمای جدید اختصاص بالیاژ مو داد. پیشرفت لزوماً الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند پروتئین تراپی مو بود، زیرا چهار یا پنج ساعت از هر بیست و چهار ساعت تمام چیزی پروتئین تراپی مو بود.

  انواع رنگ موی سر مردانه

رنگ مو فندقی مسی : که او می‌توانست به کار خود اختصاص دهد. هنگامی که جلسه هوانوردی در میدان دومینگوئز برگزار کراتینه مو شد و پاولهان پروازهای فوق العاده ای را انجام بالیاژ مو داد که او را به شهرت جهانی رساند، پسر هنوز به این روش مشغول به کار پروتئین تراپی مو بود. البته اوریسا و رنگ مو استفن حضور داشتند و حتی یک رویبالیاژ مو داد را از دست نبالیاژ مو دادند. در جایگاه بزرگ در کنار آنها، یک همکار جوان رنگ مو استفن که اغلب در مغازه اتومبیل فروشی ملاقات بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

یک راننده به نام آرک هاکسی نشسته پروتئین تراپی مو بود. این اولین باری پروتئین تراپی مو بود که هاکسی تا به حال یک هواپیما را می دید و نه او و نه رنگ مو استفن نمی توانستند حدس بزنند که ظرف یک سال این تازه کار به بزرگترین هوانورد در تمام جهان تبدیل خواهد کراتینه مو شد. این روزها روزهایی رنگ مو است که مانند دنباله‌دار، یک هوانورد ناشناخته ظاهر می‌نانو کراتین مو شود، شگفتی‌هایی را انجام می‌دهد و ناپدید می‌نانو کراتین مو شود.

که توسط رنگ مو استاد جدیدی در هنر پرواز تحت الشعاع قرار می‌گیرد. در مورد هواپیماها هم همینطور رنگ مو است. پیشرو 33یک امروز در یک دوره کوتاه قرار رنگ مو دارد که توسط یک ماشین بسیار بهپروتئین تراپی مو بود یافته پیشی گرفته رنگ مو است. شور و شوق کینز در تماشای این نمایشگاه، در زمان قابل توجه ترین نمایشگاهی که تا به حال در تاریخ هوانوردی برگزار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، به تب و تاب رسید.

  رنگ مو شامپاینی فانتزی

پس از آن آنها بسیار جدی با هم مشورت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و توافق آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که بهتر رنگ مو است رنگ مو استیو از سمت خود در مغازه رنگ مو استعفا دهد و تمام وقت خود را به هواپیمای خود اختصاص دهد که اکنون بیش از همیشه به آن اعتماد رنگ مو دارد. او برای ثبت اختراع بر روی دستگاه‌های مختلف و ماشین کامل خود درخورنگ مو است بالیاژ مو داد، زیرا می‌ترسید.

رنگ مو فندقی مسی : که شخص دیگری قبل از اینکه بتواند اولین هواپیمای خود را به پایان برساند ایده‌های او را بپذیرد. با این حال در همان زمان، او در مورد کاری که در آن مشغول پروتئین تراپی مو بود، نهایت محرمانه پروتئین تراپی مو بودن را رعایت بیبی لایت مو کرد و هیچ شخصی را به جز اوریسا به باغی که آشیانه و مغازه خود را در آنجا برپا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، نپذیرفت. دختر مدتی مدام به دنبال کار پروتئین تراپی مو بود.

حالا که رنگ مو استیو دیگر نان آور خانه نپروتئین تراپی مو بود، کسب درآمد برای او مهمتر از همیشه پروتئین تراپی مو بود. خوشبختانه او توسط آقای برتون به عنوان منشی او در همان هفته پس از بازنشستگی برادرش نامزد کراتینه مو شد. با این حال، هزینه‌های رنگ مو استیو بیشتر می‌کراتینه مو شد و اوریسا شروع به کشف «راه‌ها و ابزار» بیبی لایت مو کرد. زندگی آنها در این مکان بازنشسته چنین پروتئین تراپی مو بود.

  مدل رنگ زیر مو دخترانه

که او معتقد پروتئین تراپی مو بود مادرش می تواند بدون خدمتکار کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و از او در این مورد سوال بیبی لایت مو کرد. خانم کین اعلام بیبی لایت مو کرد که اگر اوریسا احساس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند می تواند بدون کمک صبحانه و شام را آماده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، ترجیح می دهد تنها باکراتینه مو شد. ناهار در خانه بسیار ساده پروتئین تراپی مو بود و رنگ مو استیو به راحتی پذیرفت که ظهر به خانه بیاید و برای خودش و مادرش لقمه بخورد.

رنگ مو فندقی مسی : بنابراین خدمتکار برکنار کراتینه مو شد و هزینه قابل توجهی از بین رفت. در طول تابستان ساخت کشتی هوایی با سرعت بیشتری پیشرفت بیبی لایت مو کرد و پس از تکمیل و آزمایش موتورها و تقریباً کامل پروتئین تراپی مو بودن موتورها، رنگ مو استیو شروع به مدل‌سازی هواپیماها و تکمیل تعادل خودکار خود بیبی لایت مو کرد. گاهی اوقات برای اوریسا کار سختی پروتئین تراپی مو بود که وقتی می‌دانست برادرش در حال تکمیل یا آزمایش جزئیات مهم هواپیما رنگ مو است.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱