↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو بژ شکلاتی بدون دکلره

رنگ مو بژ شکلاتی بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو بژ شکلاتی بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو بژ شکلاتی بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

رنگ مو بژ شکلاتی بدون دکلره : اما چنین بی احترامی که نشان بالیاژ مو داده رنگ مو است نباید از نظر ما غافل نانو کراتین مو شود. را به عنوان ابزار سلطنتی انتقام من انتخاب بیبی لایت مو کرد و او با این افراد از لوله عبور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و مجازاتی را که من مقرر بیبی لایت مو کرده ام بر روی روگدو تحمیل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. همه بی سر و صدا به این سخنرانی گوش بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند و اکنون پادشاهان و ملکه ها به کراتینه مو شدت تعظیم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا به تایید قضاوت جینجین اشاره کنند. تیتیتی-هوچو به توبکینز برگشت.

مو : گفت: “ما نمی توانستیم بدون هیچ یک از آنها به خوبی انجام دهیم، آیا می توانیم؟” ارما به آرامی خندید. او پاسخ بالیاژ مو داد: ” مطمئنم نمی‌توانستم، و فکر می‌کنم فانی‌ها دلتنگ هر یک از دوشیزه‌های من می‌شوند. نور روز نمی‌تواند جای نور خورشید را بگیرد، که به ما نیرو و انرژی می‌دهد. نور ماه ارزشمند رنگ مو است. هنگامی که دی لایت که با ساعت بلندش فرسوده کراتینه مو شده، بازنشسته می نانو کراتین مو شود تا رنگ مو استراحت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو بژ شکلاتی بدون دکلره

رنگ مو بژ شکلاتی بدون دکلره : آیا آقای ادیسون آن را کشف نبیبی لایت مو کرد؟ ملکه پاسخ بالیاژ مو داد: “شاید او اولین انسانی پروتئین تراپی مو بود که آن را کشف بیبی لایت مو کرد.” اما الکتریسیته از زمان خلقتش بخشی از جهان پروتئین تراپی مو بود و بنابراین الکترای من به قدمت روز یا مهتاب رنگ مو است و به همان اندازه برای انسان‌ها و پری‌ها مفید رنگ مو است. بتسی مدتی متفکر پروتئین تراپی مو بود. سپس در حالی که به شش پیام رسان نور نگاه می بیبی لایت مو کرد.

اگر ماه در مسیر خود در پشت لبه زمین پنهان نانو کراتین مو شود و مهتاب شیرین من نتواند ما را شاد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، نور ستاره جای او را می گیرد، زیرا آسمان ها همیشه به او قدرت می دهند. بدون نور آتش. ما باید بسیاری از گرما و آسایش خود را از دست بدهیم، و همچنین وقتی دیوارهای خانه ما را در بر می گیرد، شادی زیادی را از دست بدهیم. اما همیشه، وقتی نورهای دیگر ما را رها می کنند.

  مدل رنگ موی جدید بازیگران ایرانی

الکترای باشکوه ما آماده رنگ مو است تا ما را با پرتوهای درخشان غرق الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به عنوان ملکه نور، من همه دوشیزگانم را دوست بدار، زیرا آنها را وفادار و ررنگ مو استگو می دانم.» “من هم آنها را دوست دارم!” بتسی اعلام بیبی لایت مو کرد. اما گاهی اوقات، وقتی واقعاً خواب‌آلود لایت و هایلایت مو هستم ، می‌توانم بدون هیچ نوری با هم کنار بیایم.» “الان خوابت میاد؟” از ارما پرسید، زیرا جشن به پایان رسیده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو بژ شکلاتی بدون دکلره : دختر اعتراف بیبی لایت مو کرد: “کمی.” بنابراین الکترا او را به اتاقی زیبا نشان بالیاژ مو داد که در آن یک تخت نرم و سفید وجود داشت و صبورانه منتظر ماند تا بتسی لباس شب را درآورد و یک لباس شب ابریشمی براق که کنار بالش او قرار داشت بپوکراتینه مو شد. سپس خدمتکار به او شب بخیر گفت و در را باز بیبی لایت مو کرد. وقتی بعد از اینکه بتسی در تاریکی پروتئین تراپی مو بود آن را بست. پس از شش چشمک، دختر کوچولو عمیقاً خوابیده پروتئین تراپی مو بود.

فصل سیزدهم قضاوت عادلانه جینجین همه ماجراجویان صبح روز بعد هنگامی که از قصرهای مختلف به محل اقامت تیتیتی-هوچو آورده کراتینه مو شدند و به تالار بزرگ ایالت فرستاده کراتینه مو شدند، دوباره گرد هم آمدند. مثل قبل هیچکس جز دوستان ما و همراهانشان دیده نمی کراتینه مو شد تا اینکه اولین زنگ به صدا درآمد. سپس در یک لحظه اتاق پر از پادشاهان و ملکه های زیبای سرزمین کراتینه مو شد.

زنگ دوم نشانگر ظهور در تاج و تخت جین جین قدرتمند پروتئین تراپی مو بود که چهره زیبایش مثل همیشه متشکل و بی بیان پروتئین تراپی مو بود. همه در برابر حاکم تعظیم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. صدای آنها به آرامی زمزمه می بیبی لایت مو کرد: “ما به شهروند خصوصی، قدرتمندترین حاکمان، که کلامش قانون و قانونش عادلانه رنگ مو است، درود می فرستیم.” تیتیتی-هوچو به نشانه قدردانی تعظیم بیبی لایت مو کرد.

  رنگ موی یاسی شنی بدون دکلره

سپس، با نگاهی به اطراف مجموعه درخشان، و به گروه کوچک ماجراجویان پیش از خود، گفت: “یک اتفاق غیرعادی رخ بالیاژ مو داده رنگ مو است. ساکنان سرزمین های دیگر غیر از کشور ما، که از بسیاری جهات با ما متفاوت لایت و هایلایت مو هستند، از طریق لوله ممنوعه ای که یکی از مردم ما سال ها پیش احمقانه ساخته و به درستی به دلیل حماقت خود مجازات کراتینه مو شده رنگ مو است، بر ما زده کراتینه مو شده اند.

اما این غریبه ها تمایلی به آمدن به اینجا نداشتند و توسط یک پادشاه ظالم در آن سوی دنیا به نام روگدو به طرز شیطانی به داخل لوله رانده کراتینه مو شدند. از آنجا که او برادر مرد شگی را به ناحق زندانی نگه داشته پروتئین تراپی مو بود، این گروه کوچک از مردم صادق، متشکل از فانی و جاودانه، مصمم به غلبه بر روگدو و مجازات او پروتئین تراپی مو بودند. آنها را به طوری که آنها در لوله افتادند. “اکنون همین روگدو بارها توسط من اخطار بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مو بژ شکلاتی بدون دکلره : که اگر از این لوله ممنوعه رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند به کراتینه مو شدت مجازات خواهد کراتینه مو شد. کالیکو از اربابش التماس بیبی لایت مو کرد که آنقدر کار نادرست انجام ندهد که این افراد را در تیوب انداخته و آنها را در حال غلت زدن به کشور ما بفرستد، اما روگدو از من و دستورات من سرپیچی بیبی لایت مو کرد. “بنابراین این غریبه ها از هر اشتباهی بی گناه لایت و هایلایت مو هستند. این تنها روگدو رنگ مو است که مستحق مجازات رنگ مو است و من او را مجازات خواهم بیبی لایت مو کرد.

لحظه ای مکث بیبی لایت مو کرد و با همان صدای سرد و بی رحمانه ادامه بالیاژ مو داد: “این غریبه ها باید از طریق لوله به سمت خود از جهان بازگردند؛ اما من سقوط آنها را آسان تر و دلپذیرتر از گذشته خواهم بیبی لایت مو کرد. همچنین با آنها یک ابزار انتقام می فرستم که به نام من “راگدو” را از آنجا رانده خواهد بیبی لایت مو کرد. غارهای زیرزمینی‌اش، قدرت جادویی‌اش را از او می‌گیرند و او را به سرگردانی بی‌خانمان بر روی زمین تبدیل می‌کنند.

  مدل رنگ موی کاراملی روشن

مکانی که او از آن متنفر رنگ مو است.» از کراتینه مو شدت این مجازات کمی زمزمه وحشت از سوی پادشاهان و ملکه ها شنیده کراتینه مو شد، اما هیچ کس اعتراضی به زبان نیاورد، زیرا همه متوجه کراتینه مو شدند که این حکم عادلانه رنگ مو است. تیتی-هوچو ادامه بالیاژ مو داد: “در انتخاب ابزار انتقام خود، متوجه کراتینه مو شده ام که این یک ماموریت ناخوشایند خواهد پروتئین تراپی مو بود. بنابراین هیچ یک از ما که بی تقصیر بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم نباید مجبور به انجام آن شویم.

در این سرزمین شگفت انگیز به ندرت می توان آن را انجام بالیاژ مو داد. مرتکب اشتباه کراتینه مو شده رنگ مو است، حتی در کوچکترین درجه، و با بررسی سوابق متوجه کراتینه مو شدم که هیچ پادشاه یا ملکه ای اشتباه نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است، و همچنین هیچ یک از پیروان یا خدمتکاران آنها هیچ اشتباهی انجام نبالیاژ مو داده رنگ مو است. اما سرانجام به خانواده اژدها رسیدم که ما بسیار به آنها احترام می گذاریم. ، و سپس این پروتئین تراپی مو بود که خطای را کشف بیبی لایت مو کردم.

رنگ مو بژ شکلاتی بدون دکلره : همانطور که می دانید، کواکس اژدهای جوانی رنگ مو است که هنوز عقل نژاد خود را به دست نیاورده رنگ مو است. به دلیل این کمپروتئین تراپی مو بود، او نسبت به برنگ مو استانی ترین اجبالیاژ مو داد خود، اژدهای اصلی بی احترامی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است و یک بار به او گفته رنگ مو است که به کار خودش فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و دوباره می گوییم که برنگ مو استان با افزایش سن احمق کراتینه مو شده رنگ مو است. ما می دانیم که اژدها مانند پریان نیست و نمی توان آنها را به طور کلی توسط قوانین ما هدایت بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه