نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ موی بلوند دخترانه

مدل رنگ موی بلوند دخترانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ موی بلوند دخترانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ موی بلوند دخترانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ موی بلوند دخترانه : كه چقدر متأسفانه با آمیختگی با هوس های زمینی آلوده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود: وحشتناک ترین چرخش ها و شگفت انگیزترین معجزات تاریخ یهود برای خدمت به اهداف پست افرادی ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است، افرادی كه به سختی می توان گفت كه آیا آنها.

رنگ مو : تمثیل با خدمت به عنوان یادآور مکرر این کاربرد عالی، این تأثیر بد را از بین می برد. نه اینکه لازم باکراتینه مو شد همه چیز را خم بیبی لایت مو کرد و با آن انطباق بالیاژ مو داد. کمی خمیر مایه، از نوع اصلی، به خوبی به خمیر کراتینه مو شدن کل توده کمک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و در پری ملکه هم همینطور رنگ مو است . برای یک بیت تمثیل مستقیم، شاید پنجاه زیور شعر وجود داشته باکراتینه مو شد. و بالاخره در این آخری هرنگ مو است که عالی ترین اخلاق شعر نهفته رنگ مو است.

مدل رنگ موی بلوند دخترانه

مدل رنگ موی بلوند دخترانه : به معنای مقدس و اخلاقی آنها، و به انجمن های عالی که آنها قصد داشتند در ما ایجاد کنند. نه آثار و نه کلام خدا، نه شعر و نه الهیات را نمی توان بدون تمرین ذهنی مداوم از این نوع به درستی درک بیبی لایت مو کرد. مقایسه عهد عتیق با عهد جدید از ابتدا تا انتها چیز دیگری نیست. و بدون چنین چیزی، شعر، و همه هنرهای دیگر، واقعاً برای لحن ذهن آرامش‌بخش خواهد پروتئین تراپی مو بود.

  مدل رنگ موی دودی با دکلره

همانطور که اکنون می خواهیم نشان دهیم. اما برای اینکه به درستی درک نانو کراتین مو شود، فرض می‌کنیم که تمایلی وجود رنگ مو دارد، – کاملاً معکوس آن چیزی که به تقلید و کاریکاتور منتهی می‌نانو کراتین مو شود، که در واقع برای همه ذهن‌های سخاوتمند مشترک رنگ مو است، اما شاید در اسپنسر بی‌رقیب باکراتینه مو شد. همانطور که تقلید و کاریکاتور با پیوند بالیاژ مو دادن آن با تداعی های پست و مضحک، آنچه را که واقعاً نجیب رنگ مو است، تحقیر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بنابراین یک ذهن، مانند آنچه ما اکنون در مورد آن صحبت می کنیم، آنچه را که از خود می بینیم نجیب می بخکراتینه مو شد[214] ممکن رنگ مو است بی اهمیت به نظر برسد. افکار و زبان آن، در همه موارد، جهتی یکسان و تقریباً غیرارادی به سوی بهترین و عالی ترین چیزها در پیش گرفته رنگ مو است. اما این موضوعی رنگ مو است که بدون مثال به سختی قابل درک رنگ مو است. اولین موردی که به ذهن ما می رسد.

مدل رنگ موی بلوند دخترانه : قسمتی رنگ مو است که به منشأ بلفوب مربوط می نانو کراتین مو شود. تولد او از رحم شبنم صبح پروتئین تراپی مو بود، و تصور او از اوج شادی، و تمام خلقت او را نشان بالیاژ مو داد پاک و بی لک از همه جنایت های نفرت انگیز که در لجن گوشتی ایجاد می نانو کراتین مو شود. این باکره نیز به دنیا آمد، او نیز پرورش یافت، بنابراین او هر از گاهی آموزش دیده پروتئین تراپی مو بود، با تمام فضیلت پاکدامن و فضل واقعی، تا به کمال لازم او بالغ کراتینه مو شد.

  مدل رنگ مو عروس جدید

پیدرنگ مو است که در سرودن این بیت، موضوعی والا و قدسی در ذهن شاعر وجود داشته رنگ مو است. و هر شخصی که در کتاب مقدس به خوبی خوانده می نانو کراتین مو شود، با سرنخی مانند این ممکن رنگ مو است خود را راضی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که تمام نوشته های اسپنسر مملو از اشارات ضمنی مشابه به زبان و آموزه های نوشتار مقدس رنگ مو است. کنایه‌ها، اگر بتوانیم این‌طور صحبت کنیم.

به جای بیان، و بسیار مناسب‌تر رنگ مو است که در سکوت مورد توجه قرار گیرند، تا اینکه برای نقل قول یا انتقاد دقیق به جلو کشیده شوند. البته، هرچه تعبالیاژ مو داد این اشارات طبیعی‌تر و طبیعی‌تر باکراتینه مو شد، ما به‌طور کامل‌تر در فرقه‌ای که جرأت بیبی لایت مو کرده‌ایم به نویسنده آن‌ها، یعنی شاعری واقعاً «مقدس»، اعطا کنیم، توجیه می‌شویم. ممکن رنگ مو است احساس نانو کراتین مو شود.

به‌عنوان نوعی انحراف از این شخصیت والا، چیزی که خود او اعتراف بیبی لایت مو کرده رنگ مو است – که بیشتر تمثیل‌های او به افتخار ملکه الیزابت یک چرخش طراحی کراتینه مو شده رنگ مو است. چرخشی که خواهد پروتئین تراپی مو بود[215] با توجه به شوخ طبعی منتقد، درباری یا فضولی خوانده می نانو کراتین مو شود. اما در وهله اول، رسم روزگار چنین پروتئین تراپی مو بود; حتی در موعظه ها توسط مردانی پذیرفته کراتینه مو شد.

که صداقت آنها زیر سؤال بردن تقریباً توهین آمیز رنگ مو است. سپس، شایستگی های ملکه الیزابت در رابطه با آرمان پروتستان از آن نظم خیره کننده ای برخوردار پروتئین تراپی مو بود، که ممکن رنگ مو است کمی شور و نشاط شاعرانه را در ستایش او توجیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و آنچه بسیار جای تأمل رنگ مو دارد، مسلم رنگ مو است که ملایم‌ترین و سخاوتمندترین ارواح معمولاً خود را در برابر این اتهام تمجید بیش از حد در خطاب به شاهزادگان و حامیان می‌بینند.

  رنگ موی سرمه ای کبالتی پادینا

مدل رنگ موی بلوند دخترانه : شاهد سبک والایی که هوکر ارجمند در صحبت بیبی لایت مو کردن در مورد همین ملکه الیزابت اتخاذ بیبی لایت مو کرد: «قدرت مقدس او که با خوبی بی‌نظیر طبیعت منطبق رنگ مو است، تا کنون شادترین ابزار خدا پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است، او به طور معجزه‌آسایی برای کارهایی با این معجزه حفاظت و ایمنی نگه داشته کراتینه مو شده رنگ مو است. به دیگران، و غیره. نمونه دیگری از همین نوع را می توان در تقدیم جرمی تیلور از خود به شاهزاده خانم نارنجی دید.

جای تعجب نیست که چنین باکراتینه مو شد، زیرا چنین مردانی به کراتینه مو شدت احساس برکت و منفعت و همچنین دشواری هر آنچه را که درست رنگ مو است در افراد چنین مقامی عالی می کنند. و همچنین به کراتینه مو شدت وسوسه می شوند که شهادت خود را علیه محکومیت های غیر لیبرال و حسادت آمیز افراد مبتذل ارائه دهند. همه این چیزها، به درستی سنجیده کراتینه مو شده، ممکن رنگ مو است به نظر می رسد.

که اندکی، یا چیزی، در رگه های وحشتناک این بزرگ ترین برنده جایزه، به دلیل ناتوانی معمولی طبیعت انسانی توجیه نانو کراتین مو شود. اندکی از این باور عمدی ما که او را در اجرای هنر خود به طور جدی با احساس وظیفه و غیرت برای آنچه بسیار مهم رنگ مو است هدایت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، کم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اسپنسر در آن زمان اساساً شاعری مقدس پروتئین تراپی مو بود .

  رنگ مو ابی دودی

ولی[216] ظرافت و ملایمت تلقین آمیز خلق و خوی او بهتر از شیوه آموزش مستقیم با حجاب سازگار پروتئین تراپی مو بود. او ذهنی پروتئین تراپی مو بود که بیشتر از احتمال تحقیر موضوعی مقدس با رفتارهای ناخوشایند منع می‌بیبی لایت مو کرد، تا تحقیر مسخره بیبی لایت مو کردن آنچه که تلاش‌های نامعقول برای مقدس بیبی لایت مو کردن چیزهای صرفاً سکولار خوانده می‌کراتینه مو شد. بنابراین طبیعی پروتئین تراپی مو بود.

مدل رنگ موی بلوند دخترانه : که او نه یک درنگ مو استان کتاب مقدس، بلکه یک درنگ مو استان جوانمردی و عاشقانه را انتخاب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و ادبیات عامه پسند، و در حد کمی، مجلل و آداب و رسوم زمانه او، برای جلب تلاش او به این طریق می پیوندند. از این طریق نیز او قادر پروتئین تراپی مو بود با اقتدار و فضل بیشتری اشارات سیاسی یا درباری را در مورد موضوعاتی که خوانندگانش با آنها آشنا پروتئین تراپی مو بودند معرفی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بدین ترتیب تمثیل خود را به گونه ای خوشایند متنوع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و محبت او را به دوستان و حامیان خود، بدون تمجید مستقیم، خشنود می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در میلتون، به وضوح، تفاوت بزرگی قابل انتظار پروتئین تراپی مو بود: هم از شخصیت خودش و هم از زمان هایی که در آن زندگی می بیبی لایت مو کرد. مذهب در آن روزها موضوع مورد علاقه بحث پروتئین تراپی مو بود. و واقعاً تأمل آن دردناك رنگ مو است.

  نام جدیدترین رنگ مو

بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱