↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مش بنفش

رنگ مو مش بنفش | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مش بنفش را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مش بنفش را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو مش بنفش : که فرزندانش را پس از چند هفته گاری سواری اجازه می دهد بروند، یک چهره فقیر را در کنار رتیل بریده رنگ مو است. “آیا او به آنها کمک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا جای خود را در پشت او بازیابند؟” کوچولوها روی ستون فقرات مادرشان چه می خورند؟ هیچی تا جایی که من میدونم من بزرگتر کراتینه مو شدن آنها را نمی بینم. من آنها را پیدا می کنم، زمانی که آنها بالاخره همان طور که وقتی کیسه را ترک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، رها کنند تا خودشان جابجا شوند.

رنگ مو : اینها را با ابریشم می پوشاند. نتیجه یک قرص رنگ مو است که در وسط یک فرش مدور قرار می گیرد. با پاهایش نخ هایی را که تشک گرد را روی زمین درشت کشیده نگه می رنگ مو دارد، یکی یکی می برد و می شالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در همان حال، او این ورق را با دندان های نیش خود می گیرد، آن را چند درجه بلند می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، آن را از پایه جدا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و روی کره تخم مرغ می چیند.

رنگ مو مش بنفش

رنگ مو مش بنفش : از لانه او در برابر شن محافظت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او در این کف یک حصیر گرد به اندازه یک تکه پنجاه سانت و از ابریشم سفید عالی می بافد. او قسمت بیرونی آن را ضخیم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، تا جایی که به نوعی کاسه تبدیل می نانو کراتین مو شود که توسط یک لبه پهن و صاف احاطه کراتینه مو شده رنگ مو است. روی این کاسه تخم‌هایش را می‌گذارد.

این کار سخت رنگ مو است. همه چیز متلاشی می نانو کراتین مو شود، زمین فرو می ریزد، سنگین از شن. رتیل با حرکت پاهایش این تکه های خاکی را کنار می اندازد. او با دندان های نیشش می ککراتینه مو شد و با پاهای جارو مانندش جارو می ککراتینه مو شد تا اینکه کیسه تخم هایش را بیرون آورد. این قرص مانند یک قرص ابریشم سفید، نرم و چسبنده به اندازه یک گیلاس متوسط ​​رنگ مو است. اگر دقت کنید متوجه می‌شوید که به صورت افقی در وسط می‌چرخد.

  رنگ موی سفید یخی بدون دکلره

چینی که سوزن می‌تواند آن را بدون شکستن بالا بیاورد. این لبه تشک دایره ای رنگ مو است که روی نیمه پایینی کیف کشیده کراتینه مو شده رنگ مو است. نیمه بالایی که رتیل‌های جوان از طریق آن بیرون می‌روند، کمتر محافظت می‌نانو کراتین مو شود: تنها پوشش آن ابریشم رنگ مو است که بلافاصله پس از گذاشتن تخم‌ها روی آن‌ها چرخانده می‌نانو کراتین مو شود. در داخل، چیزی جز تخم‌ها وجود نرنگ مو دارد: نه تشک، نه دمپایی نرم، مانند عنکبوت باند.

این رتیل نیازی به محافظت از تخم های خود در برابر آب و هوا نرنگ مو دارد، زیرا جوجه ریزی مدت ها قبل از آمدن هوای سرد انجام می نانو کراتین مو شود. مادر تمام صبح با کیفش مشغول پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. حالا او خسته رنگ مو است. قرص عزیزش را در آغوش می گیرد و بی حرکت می ماند. امروز دیگر او را نخواهم دید. صبح روز بعد عنکبوت را می بینم که کیسه تخم مرغ هایش را پشت سرش آویزان بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

برای سه هفته و بیشتر مسیرهای رتیل کیسه تخم مرغ که به نخ ریسی او آویزان کراتینه مو شده رنگ مو است. هنگامی که او از ساقه‌اش بالا می‌آید تا به حاشیه‌اش تکیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در آفتاب غرق نانو کراتین مو شود، وقتی ناگهان در برابر خطر بازنشسته می‌نانو کراتین مو شود، و زمانی که قبل از سکونت در کشور پرسه می‌زند، هرگز کیف گرانبهایش را رها نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یک بار بسیار ناخوشایند در راه رفتن، کوهنوردی یا جهش رنگ مو است.

رنگ مو مش بنفش : اگر به طور تصادفی از بست که به آن آویزان رنگ مو است جدا نانو کراتین مو شود، دیوانه وار خود را روی گنجش پرت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و عاشقانه آن را در آغوش می گیرد تا کسی را که می خواهد آن را از او بگیرد گاز بگیرد. او قرص را به سر جایش باز می‌گرداند و با یک لمس سریع نخ ریسی خود، قدم برداشته و همچنان تهدیدآمیز رنگ مو است.

  مدل کوتاهی و رنگ مو جدید

در اواخر تابستان، هر روز صبح، به محض گرم کراتینه مو شدن خورشید، رتیل ها با کیف هایشان از ته لانه هایشان بالا می آیند و در دهانه قرار می گیرند. در اوایل فصل آنها چرت های طولانی در آستانه آفتاب در وسط روز داشتند. اما اکنون آنها به دلیل دیگری صعود می کنند. پیش از این، رتیل به خاطر خودش به زیر نور خورشید آمد.

او که به جان پناه تکیه بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، نیمه جلوی بدنش را بیرون از گودال و نیمه پشتی را در داخل داشت. چشمانش پر از نور کراتینه مو شد. بدن در تاریکی باقی ماند هنگام حمل کیسه تخم مرغ، عنکبوت موقعیت خود را برعکس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: جلو در گودال رنگ مو است، عقب در بیرون. او با پاهای عقب خود قرص سفید را که دارای میکروب های برآمده رنگ مو است.

رنگ مو مش بنفش : بالای در ورودی گرفته رنگ مو است. به آرامی می چرخد ​​و دوباره آن را می چرخاند تا هر طرف را به پرتوهای حیات بخش خورشید نشان دهد. و این برای نیمی از روز، تا زمانی که دما ادامه رنگ مو دارد بالا رنگ مو است؛ و هر روز با صبر و حوصله در طول سه یا چهار هفته تکرار می نانو کراتین مو شود. پرنده برای بیرون آوردن تخم‌هایش، آنها را با لحاف سینه‌اش می‌پوشاند. آنها را به کوره دل خود می کشاند.

رتیل مال خود را در مقابل اجاق آتشگاه ها می چرخاند: او خورشید را به عنوان انکوباتور به آنها می دهد. جوانانی که مدتی از تخم بیرون آمده اند، آماده بیرون آمدن لایت و هایلایت مو هستند بچه های رتیل در روزهای ابتدایی شهریور، جوانانی که مدتی از تخم خارج کراتینه مو شده اند، آماده بیرون آمدن لایت و هایلایت مو هستند. قرص در امتبالیاژ مو داد چین وسط باز می نانو کراتین مو شود. ما در مورد این دسته خوانده ایم.

  رنگ مو مش یخی

آیا مادر با احساس تسریع جنین در داخل لفاف ساتن، خودش ظرف را در لحظه مناسب باز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ محتمل به نظر می رسد. از سوی دیگر، ممکن رنگ مو است مانند بادکنک عنکبوت بنددار، خود بترکد. وقتی از قرص بیرون می‌آیند، رتیل‌های کوچک به تعبالیاژ مو داد حدوداً چند صد نفر، روی پشت مادر رتیل می‌چرخند و بی‌حرکت می‌نشینند، به هم نزدیک می‌شوند.

نوعی پوست از پاها و بدن‌های در هم آمیخته تشکیل می‌دهند. مادر را نمی توان زیر این شنل زنده شناخت. هنگامی که جوجه کشی به پایان می رسد، کیف پول از حلقه های نخ ریسی جدا می نانو کراتین مو شود و به عنوان یک پارچه بی ارزش به کناری می افتند. کوچولوها خیلی خوب لایت و هایلایت مو هستند: هیچکدام تکان نمی‌خورند، هیچ‌کدام تلاش نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند با خرج همسایه‌اش فضای بیشتری برای خودش پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو مش بنفش : اینقدر بی سر و صدا اونجا چیکار میکنن؟ آنها به خود اجازه می دهند مانند بچه های اوپوسوم مورد توجه قرار گیرند. رتیل خواه در ته لانه خود به مدیتیشن طولانی بنشیند، یا در هوای معتدل به دهانه خانه بیاید تا در آفتاب غوطه ور نانو کراتین مو شود، رتیل هرگز تا زمانی که فصل خوب فرا نرسد، کت بزرگ جوانان پر ازدحام خود را از تن بیرون نمی اندازد.

اگر در اواسط زمستان، در ژانویه یا فوریه، من در مزرعه، خانه عنکبوت را غارت کنم، پس از آن که باران، برف و یخبندان آن را درنوردند و به طور معمول، حاشیه عنکبوت را ویران آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. ورودی، من همیشه او را در خانه پیدا می کنم، هنوز پر از انرژی، هنوز خانواده اش را حمل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این تربیت بچه های او بر پشت او حداقل پنج یا شش ماه بدون وقفه طول می ککراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه