نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو چتری

رنگ مو چتری | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو چتری را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو چتری را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

20 آوریل 2024

رنگ مو چتری : و شما این را می دانید و بر این اساس بر خود حکومت کنید. روز پیش سردبیر یک روزنامه کوچک، اینجا در این غرب آزاد آزاد، تماس گرفت، که درباره آن در رمان های عاشقانه می خوانید. سردبیر توضیح بالیاژ مو داد که جرأت نوشتن و سفارش کتاب های من را نداشته رنگ مو است. او نمی توانست اجازه دهد چکی را که باید به من پرداخت کنم، از طریق بانکش عبور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او شخصا تماس گرفت و کتاب ها را در صندوق عقب به خانه می برد!

رنگ مو : نشان می دهد و رهبران بلشویک با تحصیلات عالی را در سرمقاله هایی با ده ها اشتباه گرامری در ستون محکوم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و اگر به شهر کوچکی در پنسیلوانیا یا آرکانزاس یا کلرادو بروید، یا هر کجای این مقاله منتشر نانو کراتین مو شود، سردبیری کشوری در سطح هوش پزشکان اسب محلی انگلوود، نیوجرسی، و تاری تاون، نیویورک پیدا خواهید بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو چتری

رنگ مو چتری : اگر می خواهید تصویر کاملی از روزنامه نگاری آمریکایی به دست آورید، باید این موارد را در نظر سامبره مو بگیرید. شما باید از بلندای کرامت شهری به کثیف ترین باتلاق های جهل و تباهی ولایتی فرود بیایید. به سختی یک هفته می گذرد که کسی نسخه ای از یک روزنامه کشوری را برای من ارسال نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که خورنگ مو استار به کارگیری سوسیالیست ها رنگ مو است.

  رنگ مو زمینه تیره مش روشن

اقداماتی که من در این کتاب شرح بالیاژ مو داده ام. اغلب می‌بینید که این ویررنگ مو استار با وام مسکن در بانک محلی، به دلیل لطفی که به قدرت پول محلی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، آویزان رنگ مو است. شما می بینید که او از منافع مس یا ذغال سنگ یا منافع چوب درآمد ماهانه منظمی رنگ مو دارد، هر چه که در آن محل غالب باکراتینه مو شد. شما می بینید که او در زمان انتخابات به کراتینه مو شدت توسط دو ماشین سیاسی این منافع بزرگ یارانه دریافت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

از کاغذ او برای چاپ سخنرانی های نامزدهای این علاقه ها رنگ مو استفاده می نانو کراتین مو شود و پنج یا ده یا پنجاه هزار نسخه از این شماره خاص توسط این علاقه مندان هزینه می نانو کراتین مو شود و در جلسات توزیع می نانو کراتین مو شود. بخشنامه های کمپین و دیگر ادبیات در دفتر چاپ این روزنامه چاپ می نانو کراتین مو شود و البته تبلیغات عمومی در ستون های آن ظاهر می نانو کراتین مو شود.

پیوندی که در هر ایالت و شهرستان اتحادیه یافت می نانو کراتین مو شود و وسیله ای برای صدها میلیون نفر رنگ مو است. دلار به عنوان یارانه پنهان توسط منافعی که نظام سیاسی دو حزبی ما را اداره می کنند پرداخت می نانو کراتین مو شود. روزنامه های بزرگ متروپولیتن ما لحن خوبی از عزت تمام دکلره مو دارند، آنها برای رفاه عموم مردم دفاع می کنند، آنها بیش از همه ملاحظات طمع لایت و هایلایت مو هستند.

  انواع رنگ موی شکلاتی فندقی

اما شرایطی که این روزنامه‌های شهر کوچک منتشر می‌شوند به آنها اجازه نمی‌دهد چنین ریاضتی را تظاهر کنند یا حتی تصور آن را داشته باشند. آنها کاملاً رک و پوست الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده لایت و هایلایت مو هستند – همانطور که هر کس دیگری که می شناسد «بیرون برای چیزها» رنگ مو است. به عنوان مثال، “تاری تاون نیوز” که با سم های شکافته اش به سمت من پرید و اعلام بیبی لایت مو کرد که خانه من به عنوان یک مکان “عشق رایگان” مورد حمله قرار گرفته رنگ مو است.

این “تاری تاون نیوز” کاملاً صادقانه توضیح بالیاژ مو داد که چرا با اجازه بالیاژ مو دادن به آژیتاتورها برای آمدن به تاری تاون و محکوم بیبی لایت مو کردن راکفلرها مخالف پروتئین تراپی مو بود. و چرا پروتئین تراپی مو بود؟ چون راکفلرها برای دین و خانه، قانون اساسی و پرچم ستاره دار و اعلامیه رنگ مو استقلال ایستادند؟ نه، به هیچ وجه؛ به این دلیل پروتئین تراپی مو بود که راکفلرها حقوق و دستمزد سی هزار دلار در ماه در تاری تاون داشتند!

متوسط ​​کشور یا شهر کوچک مردی کاملاً نادان رنگ مو است. دنیای فرهنگ برای او کتابی مهر و موم کراتینه مو شده رنگ مو است. ایده او از ادبیات «پست شنبه عصر» رنگ مو است – فقط به عنوان یک قاعده، او زمانی برای خواندن آن نرنگ مو دارد. ایده او از هنر، چاپ سنگی رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور با یک پرچم رنگ مو است. ایده او از موسیقی «به جلو، سربازان مسیحی» و «کلمبیا گوهر اقیانوس» رنگ مو است.

  رنگ مو دودی نقره ای بدون دکلره

او ایده خوبی برای خوانندگانش رنگ مو دارد. چیزهای «خوش بینی» و «تقویت»، چیزهای «نشاط بخشی»، چیزهای «مادر، خانه و بهشت»، چیزهای «گریه»، «لغزش برای زنان». او البته پولی برای پرداخت به نویسندگان نرنگ مو دارد. او حتی نوع را تنظیم نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به جز اخبار محلی. او «پرکننده» خود را به شکل «بشقاب دیگ بخار» می‌گیرد، که عملاً رایگان از واشنگتن و نیویورک فرستاده می‌نانو کراتین مو شود.

رنگ مو چتری : این مطلب حاوی درنگ مو استان، شعر، «درنگ مو استان‌های خاص»، تازگی و شایعات از نوع سرگرم‌کننده‌ای برای خوانندگانش رنگ مو است. چه فرقی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که تبلیغات سمی انجمن بازرگانان و تولیدکنندگان، لابی‌گران تعرفه‌ها، لابی‌گران راه‌آهن، مشروب‌بازان، کل ماشین پیوند و طمع سرمایه‌داری باکراتینه مو شد؟ چندین سال پیش یک ایده درخشان و فوق العاده داشتم.

داشتم «شاه ذغال سنگ» را تمام می‌بیبی لایت مو کردم و فکر می‌بیبی لایت مو کردم که یک سریال عالی، به موقع و پر از اتفاقات سریع داشتم. من متوجه کراتینه مو شدم که هفده هزار هفته نامه در آمریکا وجود رنگ مو دارد. مطمئناً در میان این تعبالیاژ مو داد باید چند صد نفر باکراتینه مو شد که می‌خواهند به خوانندگان خود حقیقت را در مورد شرایط کار در یک صنعت اساسی آمریکا نشان دهند!

من یک سندیکای کوچک از خودم ایجاد می‌بیبی لایت مو کردم، کتاب‌های آینده‌ام و شاید کتاب‌های نویسندگان دیگر را به بازار عرضه می‌بیبی لایت مو کردم! بخشنامه ای تهیه بیبی لایت مو کردم، طرح را تشریح بیبی لایت مو کردم، و کل سریال را به مبلغی اسمی، ده یا پانزده دلار، به اضافه هزینه صفحاتی که چاپ از آنها انجام می کراتینه مو شد، ارائه بالیاژ مو دادم. من یک برگه نمونه آماده بیبی لایت مو کردم.

  رنگ مرواریدی دوماسی

که شامل نیم دوجین فصل اول “شاه ذغال سنگ” رنگ مو است. شما می توانید با حجم مشورت کنید و خود را راضی کنید که آیا آنها فصل های جالبی لایت و هایلایت مو هستند یا خیر. من پیشنهاد را برای هزاران هفته نامه فرستادم و منتظر پاسخ پروتئین تراپی مو بودم. فکر میکنی چندتا گرفتم؟ من سابقه نداشتم، اما می توانستی آنها را روی انگشتانت بشماری، بدون شست!

نه، سردبیران روزنامه های کشور و شهرهای کوچک حقیقت را در مورد شرایط کار در صنایع اولیه آمریکا به خوانندگان خود نمی دهند. آنها می دانند، همانطور که عبارت رنگ مو است، “نانشان از کدام طرف کره زده کراتینه مو شده رنگ مو است” و آن طرف را با احتیاط نگه می تمام دکلره مو دارند. من گفته ام که شانس هایی وجود رنگ مو دارد 240ساخته کراتینه مو شده با بالیاژ مو دادن خبر به مردم.

رنگ مو چتری : من باید این بیانیه را با توضیح اینکه باید در مقیاس بزرگ انجام نانو کراتین مو شود، واجد شرایط بسازم، و شما باید سرمایه ای برای ادامه کار داشته باشید تا زمانی که به افرادی برسید که می توانند شما را درک کنند. اگر آن را در مقیاس کوچک و بدون سرمایه امتحان کنید، قبل از اینکه سرتان را از گل و لای بیرون بیاورید، له می شوید.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱