نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ موی مشکی خارجی

بهترین رنگ موی مشکی خارجی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ موی مشکی خارجی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ موی مشکی خارجی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ موی مشکی خارجی : بنابراین به تدریج طبقه ای در پایین جامعه به وجود می آید و طبقه ای دیگر در بالا. کسانی که بردگان را دستگیر می‌کنند و آنها را در محل کار نگه می‌تمام دکلره مو دارند. ادعای محصولات کارشان را تمام دکلره مو دارند.

رنگ مو : دقیقاً به همین ترتیب زمانی برای آموزش اصول جنسی وجود رنگ مو دارد و زمانی دیگر برای آموزش هنر خوشبختی در ازدواج که شامل پیشگیری از تولد می نانو کراتین مو شود. این من را با انتقالی بسیار خوشایند به دو موضوع دیگر که قول بالیاژ مو داده ام درباره آنها بحث کنم می رساند: ازدواج زودهنگام و آموزش برای ازدواج. فصل XL ازدواج زودهنگام (درباره ازدواج های عاشقانه، نحوه انجام آنها و وظیفه والدین در قبال آنها بحث می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.) من نشان بالیاژ مو داده ام.

بهترین رنگ موی مشکی خارجی

بهترین رنگ موی مشکی خارجی : تنها چیزی که می توانم بگویم این رنگ مو است که به آموزش پیشگیری از بارداری به خردسالان بیشتر از اینکه به شیرخواران شیرخوار با گوشت گاو بخورم اعتقاد ندارم. دوره‌ای در زندگی برای رنگ مو استیک‌های گوشت گاو وجود رنگ مو دارد – یا اگر دوستان گیاه‌خوارم ترجیح می‌دهند، ساندویچ‌های عدس و کره بادام‌زمینی را انتخاب کنند.

که نیروهای اقتصادی در جامعه ما چگونه برای ازدواج های بعدی و بعدی ایجاد می کنند. و در حال حاضر نیروهای اقتصادی به قدری غافلگیر کننده لایت و هایلایت مو هستند که سایر نیروها به سختی قابل ذکر لایت و هایلایت مو هستند. بگذارید بگوییم، شما مادر یک پسر هجده ساله لایت و هایلایت مو هستید، و آنچه را که «عقل سلیم» می‌نامید دارید، یعنی درک درستی از واقعیت‌های مالی زندگی.

اگر پسر هجده ساله ات با قیافه قبر نزد تو بیاید و بگوید: “مادر عزیزم، من با دختری که دوستش دارم آشنا کراتینه مو شدم و تصمیم گرفتیم که می خواهیم ازدواج کنیم”، این را پوچ ترین چیز می دانید. تا به حال در تمام روزهای تولدت شنیده پروتئین تراپی مو بودی، و به پسر بچه می‌گفتی که او بچه رنگ مو است، و دوید و بازی بیبی لایت مو کرد. اگر او بر عقیده ی دیوانه وار خود پافشاری می بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو قهوه ای دارچینی روشن

تو و شوهرت و همه ی برادران و خواهران و اقوام و دوستان دختر و پسر دست به کار می کراتینه مو شدی، با سرزنش و تمسخر، زندگی را برایشان بدبخت می کنی، و نود- از هر صد، نه بار قصد زناشویی زوج جوان را شکست می دهید. اما اکنون، اجازه دهید فرض دیگری را امتحان کنیم. فرض کنیم پسر هجده ساله عزیزت باید دوباره به تو بیاید و بگوید: “مادر عزیزم، چند تا از پسرها قرار رنگ مو است.

این عصر را در فاحشه خانه بگذرانند و من تصمیم گرفتم همراه باشم.” آیا فکر می کنید این مزخرف ترین چیزی پروتئین تراپی مو بود که در تمام روزهای تولدتان شنیده اید؟ یا می‌توانید پاسخ دهید: “بله، البته پسرم؛ این همان چیزی پروتئین تراپی مو بود که وقتی مجبورت بیبی لایت مو کردم دختری را که دوستش داشتی رها کنی” در ذهنم پروتئین تراپی مو بود؟ نه، شما جواب نمی دهید. اما این واقعیت حیاتی رنگ مو است.

مهم نیست که چه پاسخی می دهید، زیرا هرگز فرصتی برای پاسخ بالیاژ مو دادن نخواهید داشت. وقتی عزیز مادری می خواهد ازدواج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، می آید و از مادرش دعای خیر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما هرگز عزیز مادری قبل از اینکه با پسران دیگر به فاحشه خانه برود دعای خیر نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او فقط می رود. این کلمه لاتین برای خانواده رنگ مو است، اما به معنای خانواده به معنای محدود مادر و پدر و فرزندان نیست.

بلکه به معنای گسترده همه کسانی رنگ مو است که با هم رابطه خونی تمام دکلره مو دارند، هرچند دور از هم باشند – عمو و خاله و عمه، تا اینجا. همانطور که حافظه می تواند ردیابی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در کمونیسم بدوی، مرد مجاز نیست با زنی هم تیره، بلکه با همه زنان از تیره های دیگر وارد رابطه جنسی نانو کراتین مو شود. تصور جامعه ای که در آن همه مردانی به نام جونز با تمام زنانی به نام اسمیت ازدواج کنند برای ما دشوار رنگ مو است.

  انواع رنگ مو جو گندمی

بهترین رنگ موی مشکی خارجی : اما این روشی پروتئین تراپی مو بود که تمام نژادهای بشر برای هزاران سال زندگی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در آن جامعه کمونیستی بدوی، زن عموماً برابر مرد پروتئین تراپی مو بود. درست رنگ مو است که او سختی های اردوگاه را انجام بالیاژ مو داد، اما مرد از طرف دیگر با سختی های جنگ و تعقیب و گریز در خشکی و دریا روبرو کراتینه مو شد. زن به بزرگی مرد پروتئین تراپی مو بود و جز در مواقعی که ناتوانی حاملگی داشت، به اندازه مرد قوی پروتئین تراپی مو بود. او به همان اندازه مورد احترام پروتئین تراپی مو بود.

اگر نه بیشتر. فرزندانش نام او را داشتند و تحت کنترل او پروتئین تراپی مو بودند و او عادت داشت در همه امور قبیله خود را نشان دهد. در «سایه‌های سفید در دریاهای جنوبی» اثر فردریک اوبراین، ممکن رنگ مو است درنگ مو استانی خنده‌دار از سفری که این مسافر در داخل یکی از جزایر آدم‌خوار انجام بالیاژ مو داد را بخوانید. همه جا با او با ادب و مهمان نوازی رفتار می کراتینه مو شد.

اما از پیشنهادات مداوم همسران احتمالی خجالت می کشید. در یک مورد، یک بانوی آدم‌خوار قدرتمند، که او پیشرفت‌هایش را رد بیبی لایت مو کرد، او را برداشت و به بیرون برد، و او کاملاً در چنگال او درمانده پروتئین تراپی مو بود. اگر مداخله همسفرانش نپروتئین تراپی مو بود، شاید امروز یک شوهر آدمخوار پروتئین تراپی مو بود. اساس این برابری جنسی در کمونیسم بدوی به راحتی قابل درک رنگ مو است.

همه کالاها متعلق به قبیله پروتئین تراپی مو بود و بر حسب نیاز به طور یکسان تقسیم می کراتینه مو شد. بچه ها گرانبهاترین دارایی قبیله پروتئین تراپی مو بودند. بنابراین زن از داشتن فرزندی برای بچه دار کراتینه مو شدن و تغذیه آن دچار نقص کمی پروتئین تراپی مو بود. زن بدوی فرزندش را کنار جاده می آورد و در آغوشش می گرفت و به سفرش ادامه می بالیاژ مو داد. و هنگامی که به غذا نیاز داشت.

  مدل مو رنگ شده فانتزی

مجبور نپروتئین تراپی مو بود برای آن التماس الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – اگر برای کسی غذا پروتئین تراپی مو بود، برای او و فرزندش غذا پروتئین تراپی مو بود. او سهم خود را در جمع آوری و تهیه غذا انجام بالیاژ مو داد، زیرا این عادت و قانون وجود او پروتئین تراپی مو بود. او انرژی داشت و هرگز درباره ایده رنگ مو استفاده نبیبی لایت مو کردن از آنها نشنیده پروتئین تراپی مو بود. این کمونیسم بدوی عموماً با پیشرفت قبیله ناپدید می نانو کراتین مو شود. ما نمی‌توانیم از تمام مراحل ناپدید کراتینه مو شدن آن یا علل آن مطمئن باشیم.

بهترین رنگ موی مشکی خارجی : اما به طور کلی می‌توان گفت که قبل از گسترش برده‌داری راه می‌دهد. انسان بدوی در آغاز هیچ برده ای نرنگ مو دارد، برای این کار آینده نگری یا خویشتنداری کافی نرنگ مو دارد. هنگامی که دشمنان خود را در جنگ می ککراتینه مو شد، آتشی برپا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و گوشت آنها را بریان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و می خورد. و کسانی را که زنده اسیر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند سریع می بندد و با خود می برد تا برای خدایان وودوی خود قربانی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

اما وقتی او به روش‌های ثابت‌تری برای زندگی می‌رسد، و با بزرگ‌تر کراتینه مو شدن قبیله، به سران جنگ می‌رسد که اسیران خوشحال می‌شوند که در ازای کار خود را بپردازند.برای زندگی آنها و اینکه داشتن چند نفر برای انجام کارهای سخت و کثیف راحت رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه