نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

بهترین سالن زیبایی

سالن زیبایی هروی تهران

سالن زیبایی هروی تهران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت سالن زیبایی هروی تهران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با سالن زیبایی هروی تهران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

4 مارس 2024

سالن زیبایی هروی تهران : اکنون باید کمی در مورد کانادا به شما اطلاع دهم، حداقل به اندازه ای که من دیده ام و شنیده ام. من در 15 فوریه 1860 ساعت نه شب به شهر همیلتون رسیدم و هوا سرد و سرد پروتئین تراپی مو بود و ماشین ها تا ساعت 10 روز بعد آنجا خوابیده پروتئین تراپی مو بودند و من بالا رفتم. وارد شهر کراتینه مو شد و بخشی از آن را دید. سپس به سمت تورنتو حرکت بیبی لایت مو کردم و همان روز ساعت 12 به آنجا رسیدم.

رنگ مو : در آنجا با دوستانی از ریچموند ملاقات بیبی لایت مو کردم، چند روز آنجا ماندم. در زمانی که ما یک طوفان برفی بسیار گسترده داشتیم، و من از این فرصت رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کردم و در شهر قدم زدم و به فیل ها و دیگر مناظر عالی نگاه بیبی لایت مو کردم. خیلی دوستش داشتم؛ اما با شنیدن اینکه دوست و برادرم رنگ مو استپنی براون در برانتفورد لایت و هایلایت مو هستند، ناراضی کراتینه مو شدم و در 21 فوریه 1860 به برانتفورد رفتم.

سالن زیبایی هروی تهران

سالن زیبایی هروی تهران : آن را بسیار دلپذیر یافتم و به من گفته کراتینه مو شد که زیباترین مکان در کانادا رنگ مو است. این بر روی رودخانه گراند، که دویست مایل طول رنگ مو دارد، ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است و به دریاچه ایری می ریزد. هر بهار به بلندی بلند می‌نانو کراتین مو شود و توده‌های بزرگ یخ پایین می‌آیند و پل‌ها، الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده‌های اره، درختان را می‌آورند و نسبتاً همه چیز را در مقابل خود جارو می‌کنند.

  سالن زیبایی در پاسداران تهران

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

مردمی که در آپارتمان ها زندگی می کنند در خطر غرق کراتینه مو شدن در خانه های خود لایت و هایلایت مو هستند. من بلافاصله در خانه کربی، تحت تأثیر دوست و برادرم، رنگ مو استپنی براون، موقعیتی پیدا بیبی لایت مو کردم، که باید بگویم که با من بسیار مهربان پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است، همچنین مردم برانتفورد. کربی هاوس بزرگترین هتل در شهر رنگ مو است که حدود 250 اتاق رنگ مو دارد و یک اصطبل در پشت آن با یک خانه گاز مخصوص به خود.

سالن زیبایی هروی تهران : در حال حاضر بیشتر نیست، اما باقی می ماند، با کمال احترام جان ویلیام دانگی. PS در اولین فرصت خود بنویسید و دوست خود JWD را ملزم کنید برانتفورد، 20 آوریل. آقای. با این حال، آقای عزیز: – من امروز عصر کاملاً احساس تنهایی می‌کنم و اخیراً خبری از شما ندارم، از این فرصت رنگ مو استفاده می‌کنم و چند خط برای شما می‌نویسم. من چیز زیادی برای گفتن ندارم.

لینک مفید : سالن آرایش الی تهرانسر

برادر براون به آبشار رفته رنگ مو است و انتظار رنگ مو دارد زمستان آینده برگردد. در این زمان هوا معتدل و گرم رنگ مو است. چمن در حال جمع کراتینه مو شدن رنگ مو است و شبیه بهار می نانو کراتین مو شود. من خداوند را شکر می کنم که در این زمان از سلامتی برخوردار لایت و هایلایت مو هستم. امیدوارم این نامه شما و خانواده تان را خوب پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به همه آنها و آقای گیبز و خانم جوانی که در خانه شما پروتئین تراپی مو بودند، تعارف کنم.

  آرایشگاه زنانه چشم

سالن زیبایی هروی تهران : زمستان امسال سخت پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است، اما در حال افزایش برای بهتر کراتینه مو شدن لایت و هایلایت مو هستند. چند روز پیش برایت نامه نوشتم، نمی دانم نامه ام را گرفتی یا نه. در نامه‌ام پرسیدم که آیا آقای ویلیامز در پنسیلوانیا رنگ مو است، که از آنها به ریچموند، ویرجینیا می‌رود. درخورنگ مو است‌هایشان می‌رسد تا به او بگویند که به برانتفورد بیاید.

لینک مفید : سالن زیبایی لیندا سعادت اباد

جایی که من در آنجا لایت و هایلایت مو هستم زیرا فرصت‌های خوبی برای تجارت وجود رنگ مو دارد. ما در مورد یکی از برادران رنگین پوستمان که موفق به فرار از جنوب کراتینه مو شد، رابطه غم انگیزی داریم. این شاهدان قرار رنگ مو است دوشنبه 23 فوریه اینجا باشند، اما مدافع قانون می‌گوید که او را پس نمی‌گیرند، مگر اینکه شاهد خوب و افراد ررنگ مو استگو بیاورند.

سالن زیبایی هروی تهران : باید کمی از خودم بگویم. می‌خواهم در صورت امکان تا دوازده ماه آینده خودم را وقف مطالعه کنم. من انتظار دارم در 5 مه خانه کربی را ترک کنم. من یک آرایشگاه گرفته ام که وضعیت بسیار خوبی رنگ مو دارد و یک دست با من کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اگر راهنمایی بفرمایید که چه کار کنم بسیار متعهد خواهم پروتئین تراپی مو بود. من دیروز منادی صبح را برای شما فرستادم که حاوی تصادفی پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : سالن زیبایی ارکیده سعادت آباد

که در صندوق عقب G. RW رخ بالیاژ مو داد، در آن خواهید دید که ما اینجا سیرنگ مو است زیادی نداریم. من فکر می‌بیبی لایت مو کردم که آتش‌سوزی مخرب دیرهنگامی که داشتیم، برانتفورد را در تابستان جاری نگه می‌رنگ مو دارد، اما به آرامی در حال افزایش رنگ مو است، در حال حاضر چیزی برای گفتن ندارم. امیدوارم خداوند همه شما را برکت دهد.

  سالن زیبایی الی تهرانسر

سالن زیبایی هروی تهران : در این دنیا از شما مراقبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بعد از مدتی شما را در پادشاهی ابدی خود به وسیله خداوند ما عیسی مسیح پذیرا باکراتینه مو شد. در اسرع وقت به این موضوع پاسخ دهید. من از این فرصت رنگ مو استفاده می کنم و چند خط برای شما می گذارم تا از من بشنوید. من در این زمان حالم خوب رنگ مو است، امیدوارم که شما هم همینطور باشید.

لینک مفید : سالن زیبایی نانا سعادت آباد

غفلت بزرگ خود را از شما با کمال تأسف می پذیرم که پیش از این به نامه شما پاسخ نبالیاژ مو داده ام، امیدوارم مرا عذر خواهی کنید زیرا از آخرین باری که برای شما نامه نوشتم موفق به گرفتن همسر کراتینه مو شدم. چندین ماه گذشته ذهن من درگیر این کار پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. به همسرت و خانواده ات و آقای گیبز تعارفم کن، به امید اینکه حال همه خوب باشند.

سالن زیبایی هروی تهران : به خانم هنوز بگویید که برای من دعا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا بتوانم در فیض و شناخت حقیقت همانطور که در عیسی رنگ مو است رکراتینه مو شد کنم. من اغلب به همه شما فکر می کنم.

لینک مفید : سالن آرایش و زیبایی یاس سفید

من دعا می کنم که زمانی فرا برسد که همه ما در ایالات متحده مرد باشیم. ما در اینجا از آشوب بزرگ در جنوب خوانده ایم. دعای من این رنگ مو است که این ممکن رنگ مو است یک ضربه مرگبار برای برده داری باکراتینه مو شد.

  بهترين آرايشگاه هاي زنانه در تهران

سالن زیبایی هروی تهران : آیا تا به حال مسافر راه آهن زیرزمینی در حال حاضر دارید؟ تایمز امسال در کانادا بسیار پررونق پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. تجارت تجاری و ترافیک در راه آهن در این چند ماه گذشته بسیار کسل کننده پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. تجارت در راه‌آهن بوفالو و دریاچه هورون آنقدر کسل‌کننده پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است که تعبالیاژ مو داد زیادی از دست‌ها به دلیل وحشت در جنوب خالی کراتینه مو شده‌اند. کانادا هنوز گریه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : سالن زیبایی روشا تهرانپارس

باید کمی در مورد دوست و برادرم رنگ مو استپنی براون بگویم، او حدود شش ماه در آبشار نیاگارا زندگی بیبی لایت مو کرد و اکنون در اینجا در برانتفورد به مدرسه می رود، او بهترین احترام خود را برای همه شما ارسال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

سالن زیبایی هروی تهران : من و او اغلب شب ها بعد از پایان کار روز کنار هم می نشینیم و در مورد دوستان غایبمان صحبت می کنیم که آرزو می کنیم یک بار دیگر آنها را ببینیم. آقای براون و من آرزوی یک یا دو رنگ مو استانرنگ مو دارد برده داری شما را داشتیم و اگر تعبالیاژ مو دادی از آخرین رنگ مو استانرنگ مو داردها را بفرستید بسیار به شما ملزم خواهیم پروتئین تراپی مو بود.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱