↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

آرایشگاه زنانه لبخند عروس

آرایشگاه زنانه لبخند عروس | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت آرایشگاه زنانه لبخند عروس را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آرایشگاه زنانه لبخند عروس را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

آرایشگاه زنانه لبخند عروس : سپس من آن را به عنوان الگوی تقدیم خود، مثلاً یکی از باسبول به سر جاشوا رینولدز، انتخاب می کنم. می ترسم اخیراً آن را نخوانده باشید. و بنابراین، برای لذتی که ملاقات دوباره آن به شما می دهد، آن را کپی می کنم. به شرح زیر رنگ مو است: آقای عزیزم، – هر انگیزه لیبرالی که بتواند نویسنده ای را در وقف زحماتش تحریک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : با هدایت من به سمت شما، به عنوان شخصی که اثر زیر باید بر او نوشته نانو کراتین مو شود، موافق رنگ مو است. اگر در تجلیل از شایستگی ممتاز یک معاصر، آمیخته با درجه خاصی از غرور که اصلاً غیر قابل توجیه نیست، لذتی وجود رنگ مو دارد که کاملاً معقول به نظر می رسد، کجا می توانم کسی را پیدا کنم، در تعریف و تمجید از کسی که بتوانم با تأیید کلی تر آن احساسات را خشنود کنم.

آرایشگاه زنانه لبخند عروس

آرایشگاه زنانه لبخند عروس : سرآمدی شما نه تنها در هنری که مدتها با شهرت بی نظیری ریرنگ مو است آن را بر عهده داشتید، بلکه در فلسفهو ادبیات ظریف، در حال حاضر به خوبی شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است، و همچنان مورد تحسین اعصار آینده خواهد پروتئین تراپی مو بود. خلق و خوی برابر و آرام شما، تنوع در گفتگو، ادب واقعی شما، که به واسطه آن در جامعه خصوصی بسیار دوست داشتنی لایت و هایلایت مو هستید.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

و آن مهمان نوازی گسترده که از دیرباز خانه شما را به مرکز مشترک اتحاد بزرگان و موفقان، دانشمندان و دانش آموزان تبدیل بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. مبتکر؛ تمام این خصوصیات را می توانم، با اطمینان کامل از متهم نکراتینه مو شدن به چاپلوسی، به شما نسبت دهم. اگر کسی می تواند غرور صادقانه ای داشته باکراتینه مو شد، از اینکه به جهانیان می شناسد، که او را شایسته توجه خاص می دانسته رنگ مو است که در عصری که در آن زندگی می بیبی لایت مو کرده.

آرایشگاه زنانه لبخند عروس : اولین بار در دورانی که در آن زندگی می بیبی لایت مو کرده و همراهی با او مورد توجه قرار گرفته رنگ مو است، من لایت و هایلایت مو هستم. وقتی اشاره می کنم که دوستی طولانی و بی وقفه بین ما وجود داشته رنگ مو است، می توانم از امتیاز معمول یک فداکاری رنگ مو استفاده کنم. اگر باید از لطفهای دریافتی تشکر بیبی لایت مو کرد، این فرصت را دارم، جناب عزیزم، صمیمانه از شما به خاطر ساعات خوشی که مدیون لطف شما لایت و هایلایت مو هستم.

  شماره تلفن آرایشگاه زنانه چهره آرا

صمیمانه تشکر کنم – به خاطر صمیمیتی که همیشه از آن رنگ مو استقبال بیبی لایت مو کرده اید. من – به خاطر تعبالیاژ مو داد آشنایان ارزشمندی که به من معرفی بیبی لایت مو کردید – برای زیر سقف شما از آن لذت بردم. اگر اثری باید به کسی نوشته نانو کراتین مو شود که بر موضوع آن مسلط رنگ مو است، و بنابراین تأییدش باید اعتبار و موفقیت آن را تضمین الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زندگی دکتر جانسون، با بیشترین شایستگی، به سر جاشوا رینولدز تقدیم کراتینه مو شده رنگ مو است.

آرایشگاه زنانه لبخند عروس : دوست صمیمی و محبوب آن مرد بزرگ پروتئین تراپی مو بود. دوستی که او اعلام بیبی لایت مو کرد “آسیب‌ناپذیرترین مردی رنگ مو است که می‌شناسد و اگر با او دعوا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، باید بیشترین مشکل را پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که چگونه از او سوء رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” شما جناب عزیزم او را مطالعه بیبی لایت مو کردید و او را به خوبی شناختید: او را گرامی داشتید و تحسینش بیبی لایت مو کردید. با این حال، همانطور که او در کل پروتئین تراپی مو بود.

شما تمام سایه هایی را که در ترکیب بندی بزرگ آمیخته پروتئین تراپی مو بودند، درک بیبی لایت مو کردید. تمام خصوصیات و ایرادات جزئی که کلوسوس ادبی را مشخص بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. ستایش بسیار گرم شما از نمونه ای که من در “Journal of aتوری به هبرید، از اینکه می‌توانم گفتگوی او را به شیوه‌ای معتبر و زنده حفظ کنم، که نظر پابلیک تأیید بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

  آرایشگاه زنانه در فرمانیه تهران

آرایشگاه زنانه لبخند عروس : بهترین تشویق برای من پروتئین تراپی مو بود تا در هدفم از تولید کل فروشگاه‌هایم رنگ مو استقامت کنم. من، آقای عزیزم، دوست بسیار موظف، و خدمتگزار متواضع وفادار شما، لندن، 20 آوریل 1791 لایت و هایلایت مو هستم. جیمز باسبول. در سبک مدرن تر آهنگسازی، شکل اپیستولاری تقدیم هنوز به کار می رود.

ای کاش آن نسخه انگلیسی کتاب «دریاچه» جورج مور را از دست نمی بالیاژ مو دادم (یک بار زمانی که در حال حرکت پروتئین تراپی مو بودم). من احساس می کنم که نامه تقدیم آنجا، به زبان فرانسه، نمونه ای تحسین برانگیز از نوع خود پروتئین تراپی مو بود. اگر شما یک نسخه از کتاب دارید، چرا آن را جستجو نمی کنید؟ وقتی اشعار به عنوان تقدیم نوشته می نانو کراتین مو شود، یک قراربالیاژ مو داد ثابت دنبال می نانو کراتین مو شود.

آرایشگاه زنانه لبخند عروس : شما در آغاز (در این فرمول) از نظر روحی بسیار متواضع و عمیقاً متواضع در تصور خود از قدرت خود لایت و هایلایت مو هستید. اگر کتابتان منظوم باکراتینه مو شد، از «قافیه شکننده» خود صحبت می‌کنید، یا (با پاتمور) «غرشی را می‌کشید». ممکن رنگ مو است دوباره (به قول برنز) از «تکه‌های کوچک برگ‌های خار» خود صحبت کنید، یا با ساوتول تماس سامبره مو بگیرید تا شاهد این موضوع باشید.

او که رویش زیاد سروها را به ارمغان آورد، به قارچ های کم ارزش نیز اجازه رکراتینه مو شد بالیاژ مو داد. و غیره. به هر حال، شما همیشه این کار را انجام می دهید. سپس می گویید که چشمان او (یا او) که کتاب برای او نوشته کراتینه مو شده، تفاله ها را به طلا، “کلمات کور” را به “آهنگ معتبر”، “قارچ” را به گل یا چیزهایی از این قبیل تبدیل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

آرایشگاه زنانه لبخند عروس : بنابراین، پس از همه، شما به طرز ماهرانه ای دست به کار می شوید تا کتاب خود را با صدایی نسبتاً بالا و مطمئن به خواننده بسپارید. هر راه دیگری برای نوشتن شعر تقدیم به یک کتاب منظوم (کلاً خارج از سنت) به نظر من آداب ادبی بد، بسیار بد رنگ مو است. وقف های متعدد شهرت قابل توجهی رنگ مو دارد. یک مورد معمایی برای «آقای دبلیو اچ» وجود رنگ مو دارد که توسط توماس تورپ، کتابفروش لندن، پیشوند غزلیات شکسپیر آمده رنگ مو است.

  سالن های زیبایی سعادت آباد

و تعریف کوبنده دکتر جانسون از حامی زمانی که لرد چسترفیلد از انتظارات جانسون در میزانی که در انتشار فرهنگ لغت معروف کمک بیبی لایت مو کرد، مردان با کمال میل نمی گذارند بمیرند، کوتاهی بیبی لایت مو کرد. تقدیم مشهور دیگر “هنر ملایم دشمن سازی” رنگ مو است – “به معدود معدودی که در اوایل زندگی خود را از شر دوستی بسیاری خلاص بیبی لایت مو کرده اند.” لارنس رنگ مو استرن “عادلانه تحمل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندفروش عمومی” به یک ارباب خیالی تقدیم به خالی از لطف نیست.

آرایشگاه زنانه لبخند عروس : جان باروز در تقدیم “پرنده و شاخه” خوشحال پروتئین تراپی مو بود – “به پادشاهی که در ماه اکتبر در همیشه سبز من آواز خواند و باعث کراتینه مو شد فکر کنم اینطور رنگ مو است. می.” و تقدیم بسیار دوستانه ای که پیشوند “زلزله خجالتی” نوشته الیور هرفورد که توسط نویسنده به تصویر کشیده کراتینه مو شده رنگ مو است.

این رنگ مو است: “به تصویرگر، برای قدردانی از اغماض دوست داشتنی او در ارائه هنر نفیس و ظریف خود به این تزیینات. آخرین کتاب آقای هرفورد (در زمان نگارش این مقاله)، “این گیدی گلوب” به این ترتیب تقدیم کراتینه مو شده رنگ مو است: “به رئیس جمهور ویلسون (با همه ایراداتش او از من نقل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هنوز).” فكر مي‌كنم.

آرایشگاه زنانه لبخند عروس : تقديم هوشمندانه «شندي‌گاف» كريستوفر مورلي رنگ مو است – «به چاپخانه ميهل – بيش از گناه، گناه كرده‌اند». وقفی که برای هوشمندی در نظر گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است و اغلب دیده می نانو کراتین مو شود، در واقع «به خریدار مردد» رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه