نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

آمبره مو | رنگ مو امبره بورن لیدی

مدل های جدید رنگ مو امبره

مدل های جدید رنگ مو امبره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل های جدید رنگ مو امبره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل های جدید رنگ مو امبره را برای شما فراهم کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

بیشتر

13 ژانویه 2024

مدل های جدید رنگ مو امبره : دوره ای که الیگارشی برده در اوج قدرت خود پروتئین تراپی مو بود و در شمال توسط خشن ترین تظاهرات همدردی حمایت می کراتینه مو شد. متن این پروتئین تراپی مو بود: «بره‌های من را سیر کن» «و حالا برادران، خواهران، بچه‌ها، قلب‌هایتان را به من بدهید، با اراده به آنچه می‌خواهم بگویم گوش دهید. چون بهشت ​​شاهد من رنگ مو است.

رنگ مو : من یک کلمه را جز برای عشق عزیز مسیح و خدا، و نجات جان خودت. آیا نیاز به تلاش خشونت آمیز ذهن رنگ مو دارد که تصور کنیم مسیح به هر یک از ما شخصاً همان سؤالی را که از پطرس پرسید: “مرا دوست داری؟” * * * و با شنیدن فرمان کوتاه او، “بره های من را سیر کن”، به همین سادگی، مستقیم، بسیار بی صلاحیت، آیا ما مانند معلم شریعت تشویق می شویم.

مدل های جدید رنگ مو امبره

مدل های جدید رنگ مو امبره : که وقتی مسیح به او دستور بالیاژ مو داد همسایه خود را مانند خودش دوست داشته باکراتینه مو شد، پرسید: “و همسایه من کیست؟” و در مَثَل سامری خوب، پاسخی دریافت بیبی لایت مو کرد که سامریانی که او آنها را تحقیر می‌بیبی لایت مو کرد، همانطور که ما آفریقایی را تحقیر می‌کنیم، همسایه او پروتئین تراپی مو بودند.

لینک مفید : ایرتاچ

در مورد دوم، یعنی همکاری اخلاقی، خدمات دکتر فرنس بسیار ارزشمند پروتئین تراپی مو بود. پس از شنیدن یک تلاوت دلخراش، چه بخواهد و چه نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بار خطبه یکشنبه آینده او کراتینه مو شد. شواهد فراوانی بر این امر را می توان در گفتارهای چاپی او یافت. موارد زیر را به عنوان مثال در نظر سامبره مو بگیرید. این گزیده ای از خطبه ای رنگ مو است که در 29 مه 1854 ایراد کراتینه مو شده رنگ مو است.

  ایرتاچ روسی

مدل های جدید رنگ مو امبره : آیا به همین ترتیب از ما خورنگ مو استه می‌نانو کراتین مو شود که بپرسیم: “بره‌های مسیح چه کسانی لایت و هایلایت مو هستند؟” بره‌های او چه کسانی لایت و هایلایت مو هستند؟ بنگرید آن جمعیت عظیم، بیش از سه میلیون مرد و زن و کودک ضعیف، که در خاک ما سرگردانند؛ نه سرگردان، بلکه به زنجیر کشیده کراتینه مو شده‌اند.

لینک مفید : ترکیب رنگ مو امبره دخترانه

اجازه نتمام دکلره مو دارند به میل خود قدمی برتمام دکلره مو دارند، له کراتینه مو شده و شکار کراتینه مو شده‌اند. با تمام قدرت یکی از قدرتمندترین ملت هایی که جهان تاکنون به خود دیده رنگ مو است، تلاش بیبی لایت مو کرد تا آنها را در اعماق عمیق ترین انحطاطی که انسان ها را در آن فرو بردند، نگه رنگ مو دارد. بره‌های آسیب‌دیده مسیح. اگر یک فکر به سوی آنها بیندازیم.

[ombre]

مدل های جدید رنگ مو امبره : ممکن رنگ مو است باعث نانو کراتین مو شود که ما سرهای خود را در خاک با شرم به زیر بیاوریم. زیرا تا کنون از سیر بیبی لایت مو کردن بره‌های مسیح، تمام قدرت مرتبط با این سرزمین را به هیجان می‌آوریم تا از سیر کراتینه مو شدن آنها جلوگیری کنیم. «بره‌های من را سیر کن»، ما می‌توانیم آنها را با همدردی برادرانه، با امید، با آزادی، فنا ناپذیر سیر کنیم.

لینک مفید : جدیدترین مدل رنگ مو آمبره

نان بهشت ​​می‌توانیم آنها را به مراتع سرسبز و آب‌های آرام هدایت کنیم، به آزادی با شکوهی که مسیح با آن مرد تا همه انسان‌ها را آزاد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یعنی آزادی فرزندان خدا. ما می‌توانیم اعمال هر محبت و رنگ مو استعبالیاژ مو داد مقدسی را که خالق به آنها عطا بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، برای آنها تضمین کنیم. اما ما هیچ کدام از این کارها را انجام نمی دهیم.

  اموزش امبره جلو مو

مدل های جدید رنگ مو امبره : ما رنج می‌دهیم که با این گله بزرگ عیسی خداوند به‌عنوان خانه‌ای رفتار نانو کراتین مو شود، خرید و فروش نانو کراتین مو شود، مانند حیوانات باربر، شکار کراتینه مو شده و شکار کراتینه مو شده توسط سگ‌ها و گرگ‌ها.من می گویم ما، ما از این جوامع آزاد شمالی، زیرا با اجازه ما، که در واقع با سکوت، و همکاری فعال نشان می دهد، چنین چیزهایی وجود تمام دکلره مو دارند.

لینک مفید : اموزش رنگ مو امبره با فویل

اگر تمام قدرت اخلاقی، مذهبی و فیزیکی شمال متعهد به حمایت از آنها نمی کراتینه مو شد، آنها می توانستند به این کار ادامه دهند، به سختی یک ساعت. آیا ما در نزدیکترین اتحاد و اتحاد با کسانی نیستیم که مدعی و رنگ مو استفاده از حق خرید و فروش انسانها، فقرای خدا، بره های مسیح، اتحادیه ای که تصور می کنیم.

مدل های جدید رنگ مو امبره : به اندازه جبران قربانی برای ما نقره و طلا می آورد. از انسانیت و مردانگی ما؟ نه، آیا ما تحت قانونی نیستیم که کارهای پست سگ های خونخوار را انجام دهیم، یعنی شکار فراریان نفس نفس زدن برای آزادی؟ من هیچ حرفی مبنی بر نکوهش نمی زنم.

لینک مفید : مدل های رنگ مو امبره

احتیاجی نیست. برای حقایقی که فقط در هفته گذشته رخ بالیاژ مو داده اند. فراتر از همه محکومیت ها لایت و هایلایت مو هستند. همین چند ساعت پیش مردی پروتئین تراپی مو بود با دو پسرش که با عجله به اسارت غیرانسانی که تازه از آن فرار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند برگشتند و آن مرد، برادر و آن دو پسر، برادرزاده های یک روحانی رنگین پوست نیویورک پروتئین تراپی مو بودند.

  طریقه آمبره مو

مدل های جدید رنگ مو امبره : در کلیسای پروتستان جدید مدرسه چنان برجستگی رنگ مو دارد که افتخارات یک دانشگاه اروپایی را دریافت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است و به عنوان مدیر یکی از پروتستان های همان کلیسا، زمانی که در شهر محل اقامت خود برگزار می نانو کراتین مو شود، عمل بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. تقریباً در همان لحظه ای که فراری فقیر را با فرزندانش به شهر ما کشاندند.

لینک مفید : امبره مو جدید

مجمع عمومی همان شعبه کلیسای پروتستان که اکنون در اینجا در حال برگزاری رنگ مو است، پس از چند روز بحث در مورد اعتبار غسل تعمید کاتولیک رومی، به عنوان نامناسب به بیرون انداخته کراتینه مو شد. موضوع آن خطای بزرگی که برادر یکی از وزرای منصوب کراتینه مو شده خود، دوباره به عذاب بردگی فرو می‌رفت و نمی‌توانست.

مدل های جدید رنگ مو امبره : یک کلمه محکومیت در برابر عمل نادرست و ظالمانه‌ای که به تازگی انجام کراتینه مو شده رنگ مو است، دم بزند. در پایتخت کشور به پایان رسید. وقتی چنین حقایقی در میان ما رخ می دهد، نمی توانیم در مورد بره های مسیح بی گناه باشیم. این ما بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم که افکار عمومی شمال را تشکیل می‌دهیم.

لینک مفید : مدل شینیون با رنگ موی آمبره

ما بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم که رضایت می‌دهیم که این ایالات آزاد شکارگاهی باشند، جایی که اینها، برادران و خواهران بیچاره ما بازی می‌کنند. این ما بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم که نان زندگی، حقوق مسلم انسان را از آنها دریغ می کنیم. همانطور که ما این نعمت ها را دریغ می کنیم، در اختیار ما نیز لایت و هایلایت مو هست که آنها را عطا کنیم.

  تکنیک های امبره

مدل های جدید رنگ مو امبره : پس گوسفندانی که مسیح به ما دستور می دهد، همانطور که ما او را دوست داریم، سیر کنیم، کسانی لایت و هایلایت مو هستند که از کمپروتئین تراپی مو بود غذایی که در اختیار مرنگ مو است، گرسنه لایت و هایلایت مو هستند. و ما می توانیم با ابراز همدردی صمیمانه خود به آرمان مبارک رهایی آنها، برای لغو بی عدالتی فریادانه ای که با آنها رفتار می نانو کراتین مو شود.

لینک مفید : اموزش رنگ مو امبره با فویل

با ابراز اعتراض جدی خود به خشم های فزاینده و آشکار، به تغذیه و تسکین و رهایی آنها کمک کنیم. ستمگر، با دریغ از هرگونه کمک و چهره از کار ظلم


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱