نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

آمبره مو | رنگ مو امبره بورن لیدی

تفاوت بالیاژ و امیره

تفاوت بالیاژ و امیره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت تفاوت بالیاژ و امیره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با تفاوت بالیاژ و امیره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

13 ژانویه 2024

تفاوت بالیاژ و امیره : از اولین خاطراتم. او با رنگین پوستان دوست پروتئین تراپی مو بود و اغلب آنها را رنگ مو استخدام می بیبی لایت مو کرد و به آنها دستمزد آزادانه می بالیاژ مو داد. خانه اش انبار فراریان پروتئین تراپی مو بود و صدها نفر را در راه آزادی یاری رساند. بسیاری از شب های تاریک مرا فرستاد تا حمل کنم. غذای آنها را عوض می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و پناهگاهشان را عوض می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و آنها را به انبارهای دیگران می برد.

رنگ مو : در حالی که رفتن او برای او امن نیست. همسرش برای مدت طولانی با او زندگی بیبی لایت مو کرد و پس از آن مرد با تورنتون والتون زندگی بیبی لایت مو کرد. مرد در حال حمل الوار از کلمبیا پروتئین تراپی مو بود. او را از تیمش در لنکستر گرفتند و در زندان بالتیمور اسکان بالیاژ مو دادند. دنیل گیبون به بالتیمور رفت، از زندان بازدید بیبی لایت مو کرد و تلاش زیادی بیبی لایت مو کرد تا او را آزاد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما موفق نکراتینه مو شد.

تفاوت بالیاژ و امیره

تفاوت بالیاژ و امیره : در اینجا اضافه می‌کنم که همسر وفادار دنیل گیبون، یکی از بهترین زنانی که تا به حال می‌شناختم، همیشه آماده پروتئین تراپی مو بود، روز یا شب، تا تمام تلاشش را برای کمک به فراریان فقیر در راه آزادی انجام دهد.

لینک مفید : ایرتاچ

که دوست قدیمی من، ویلیام رنگ مو استیل، در شرف تاریخچه راه آهن زیرزمینی را منتشر کنید.تجربه خودش در خدمت این جاده حجم زیادی را به همراه داشت. دانیل گیبون از من بزرگ کراتینه مو شد و از او خورنگ مو استه کراتینه مو شد که آنچه را که از او به عنوان یک فرد لغو ممنوعیت می شناسم بگویم.

  رنگ بالیاژ شرابی

تفاوت بالیاژ و امیره : اتفاقات جالب زیادی در خانه عمویم افتاد. یکی را نقل می کنم. او زمانی با او زندگی می بیبی لایت مو کرد، دو مرد رنگین پوست، توماس کولبرت و جان رنگ مو استوارت. دومی اهل مریلند پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : رنگ مو آمبره با بالیاژ

جان اغلب می گفت که برمی گردد و همسرش را می گیرد. عمویم از او پرسید که آیا نمی ترسی ارباب او را بگیرد؟ گفت نه، چون اربابش می‌دانست که اگر او را ببرد، او را می‌ککراتینه مو شد. او رفت و زنش را آورد پیش عمویم. در حالی که این دو مرد بزرگ، تام و جان، آنجا پروتئین تراپی مو بودند، رابرت (نام دیگر ناشناخته) آمد.

تفاوت بالیاژ و امیره : که در وضعیت بدی قرار داشت و پاهایش خونریزی می بیبی لایت مو کرد. رابرت را در انبار گذاشتند تا او را بکوبند، تا زمانی که او را تعمیر کنند تا دوباره به سفرش برود. اما در چند روز، اینک، رنگ مو استادش آمد. او پاسبان بدنام، هاینس، از لنکستر و یک مرد دیگر را با خود آورد. آنها ناگهان به رابرت رسیدند.

لینک مفید : تفاوت رنگ مو امبره و سامبره و بالیاژ

به محض اینکه آنها را دید، دوید و از “بیش از حد” بیرون پرید، حدود ده فوت پایین تر. در پرش، یک زانو را از مفصل خارج بیبی لایت مو کرد. مردها دور انبار دویدند و او را گرفتند. در این زمان، دو مرد رنگین پوست، تام و جان، همراه با عمو و عمه ام آمدند. رابرت بیچاره صاحب اربابش پروتئین تراپی مو بود.

  امبره ایرتاچ
[ombre]

تفاوت بالیاژ و امیره : اما جان به آنها گفت که نباید او را ببرند و با چماق به سمت آنها می رفت. یکی از آن‌ها یک تپانچه کشید تا به جان شلیک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما عمو به او گفت که بهتر رنگ مو است به او شلیک نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این یک دولت برده نپروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : فرق بالیاژ وامبره

من آنها را در زمستان 1824 ترک بیبی لایت مو کردم و به سالم، اوهایو آمدم، جایی که ایستگاه کوچکی در راه آهن زیرزمینی نگه داشتم، تا اینکه دولت ایالات متحده کارم را برد. N.B. آیا من بدجنس لایت و هایلایت مو هستم که ادعا می‌کنم مقاومت نمی‌کنم که به این بیچاره توصیه کنم.

[balayage]

تفاوت بالیاژ و امیره : که به پدر ابراهیم خدمت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ T.G. ما بسیاری از این نامه‌های بی‌نظیر جاده‌ی راه آهن زیرزمینی را از قلم این کارگر قدیمی و رنگ مو استوار بالیاژ مو داده‌ایم، نه تنها به این دلیل که برای خوانندگان این اثر جدید خواهند پروتئین تراپی مو بود، بلکه به این دلیل که به درستی ارادت عملی او به برده و او را نشان می‌دهند.

لینک مفید : بالیاژ و آمبره چیست

نشاط – در مواجهه با خطر و دشواری – به گونه ای که قلم های دیگر ممکن رنگ مو است بیهوده برای توصیف آن تلاش کنند. دنیل گیبونز. زندگی بی‌حادثه‌ای مانند زندگی‌ای که می‌خواهیم درنگ مو استانش را تعریف کنیم، فضای کمی برای نبوغ زندگی‌نامه‌نویس یا مورخ فراهم می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  انواع بالیاژ دودی

تفاوت بالیاژ و امیره : اما با مطالعه دقیق آن، نمی‌توان درسی از فداکاری و از خود گذشتگی را که باید در هر عصر بعدی یاد می نانو کراتین مو شود و به یاد می آورد.

لینک مفید : مدل رنگ مو آمبره جدید

دانیل گیبونز، پسر جیمز و دبورا (هوپس) گیبون، در سواحل میل کریک، در شهرستان لنکستر، پنسیلوانیا، در روز 21 ماه دوازدهم (دسامبر)، 1775 به دنیا آمد.

تفاوت بالیاژ و امیره : او از طرف پدرش به دنیا آمد یک اجبالیاژ مو داد انگلیسی که نامش در اسناد رنگ مو استعماری در سال 1683 آمده رنگ مو است. ظاهراً جان گیبونز با ویلیام پن یا قبل از آن به این “میراث خوب آزادی” رسید. بقایای زمینی او در محل دفن دوستان کنکورد، شهرستان دلاور، نزدیک جایی که خانواده برای یک یا دو نسل زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، قرار رنگ مو دارد.

لینک مفید : رنگ مو آمبره تیره

پدربزرگ دنیل گیبون، که در نزدیکی محل مدرسه شبانه روزی شهر وست تاون، در شهرستان چستر زندگی می بیبی لایت مو کرد، به قیمت هفتاد پوند، «هزار جریب زمین و کمک هزینه» در منطقه فعلی لنکستر خرید بیبی لایت مو کرد، همانطور که در نهایت این کار را بیبی لایت مو کرد. ، سه پسرش را بر آن مستقر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این خرید حدوداً در سال 1715 انجام کراتینه مو شد.

تفاوت بالیاژ و امیره : با گذشت زمان، پسر بزرگتر، که مایل به ازدواج با دبورا هوپس، دختر دانیل هوپس، از شهرستانی همسایه در شهرستان چستر پروتئین تراپی مو بود، جوانان رضایت والدین و دوستان خود را دریافت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اما زمان اندوه و ماتم در میان پیر و جوان پروتئین تراپی مو بود. دوستان جوان به عروس مورد نظر اطمینان بالیاژ مو دادند.

  نمونه بالیاژ دخترونه

لینک مفید : مدل رنگ مو امبره تیره

که با بهترین مرد رنگ مو استان ازدواج نخواهند بیبی لایت مو کرد و کاری را که او می خواهد انجام دهد، انجام نمی دهند. و زنان بزرگتر، تا آنجا که سختی قواعد پیوریتانی خود را کاهش بالیاژ مو داده اند، اجازه می دهند که یک گروه غیر معمول بزرگ از مهمانان به عروسی دعوت شوند، تا وداعی طولانی و شاید آخرین، با دختر مورد علاقه، که دختر مورد علاقه او پروتئین تراپی مو بود، گفته نانو کراتین مو شود.

تفاوت بالیاژ و امیره : به همراه همسرش در آستانه مهاجرت به «غرب دور» پروتئین تراپی مو بود. ناله‌ها بلند و بلند پروتئین تراپی مو بود و آغوش این روستائیان ساده‌اندیش مسیحی، همراهان زحمت و محرومیت را گرم می‌بیبی لایت مو کرد، چون از دو نفرشان جدا می‌کراتینه مو شدند که قرار پروتئین تراپی مو بود حلقه خود را به غرب ترک کنند. غرب در آن زمان سی و شش مایل فاصله داشت.

لینک مفید : مدل رنگ مو آمبره جدید

این در روز ششم ماه پنجم، 1756 پروتئین تراپی مو بود. بیش از یک قرن از دنیا رفته رنگ مو است. همه ی انسان های خوب هشتاد و نه نفر که به عنوان شاهد، سند ازدواج را امضا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، از دنیا رفتند، و چقدر از آن روز تغییری در میان ما ایجاد کراتینه مو شده رنگ مو است! جوزف گیبون آنقدر از کار متهورانه پسر و عروسش راضی پروتئین تراپی مو بود.

تفاوت بالیاژ و امیره : که صد جریب زمین در دارایی های غربی خود بیش از آنچه برای پسران دیگر و کوچکترش در نظر گرفته پروتئین تراپی مو بود به آنها بالیاژ مو داد و آنها بلافاصله به آنجا مهاجرت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. و ابتدا یک کابین و سال بعد یک انبار ساختند، زندگی خود را به طور جدی آغاز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. با توجه به دوره طولانی و مداوم ضد برده داری که دنیل گیبون دنبال می بیبی لایت مو کرد.

  بالیاژ زیتونی

لینک مفید : اموزش تکنیک امبره بالیاژ

جالب رنگ مو است که تأثیری را که در زمان بلوغ شخصیتش بر او وارد کراتینه مو شد و عللی که او را به دیدن شرارت سیستمی که با آن مخالفت می بیبی لایت مو کرد، ردیابی بیبی لایت مو کرد. . انجمن دوستان در آن روز توصیه بنیانگذار بزرگ خود، فاکس را در ذهن داشت که آخرین کلماتش این پروتئین تراپی مو بود: “دوستان، به نور توجه کنید.

تفاوت بالیاژ و امیره : و با پیروی از آن راهنما که از همه بدی ها و خیرها منتهی می نانو کراتین مو شود، به هر آداب و رسوم جامعه با چشمانی بدون تعصب می نگریستند و در هر عمل زندگی تحت تأثیر اعتقاد به برادری مشترک انسان ها و عزم راسخ قرار می گرفتند.

لینک مفید : رنگ موی آمبره دودی نسکافه ای

از دستور عیسی اطاعت کنید که یکدیگر را دوست بدارید.در این صورت، بردگی و ظلم از هر نوع در میان آنها ناپسند و در واقع تقریباً ناشناخته پروتئین تراپی مو بود


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱