نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

بلوند پلاتینه خیلی روشن n10

بلوند پلاتینه خیلی روشن n10 | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بلوند پلاتینه خیلی روشن n10 را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بلوند پلاتینه خیلی روشن n10 را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

بلوند پلاتینه خیلی روشن n10 : این همان معنایی پروتئین تراپی مو بود که جنگ برای یونیس، حضور در این گروه درخشان، و ایستادن در حالی که ارکستر «پرچم ستاره‌دار» را می‌نواخت، و بعد از آن تمام شب در حالی که می‌نواخت، «مرا ببوس، عزیزم. ” یا یا هر چیز عاشقانه دیگری که ساکسیفون ممکن رنگ مو است ارائه دهد.

رنگ مو : آتش‌سوزی و موانعی که در چاه‌ها ریخته می‌شوند و سایر اقدامات خرابکارانه توسط عوامل دشمن. پل به عنوان سازنده رئیس پدر برگشته پروتئین تراپی مو بود. اما پس از آن اولین پیش نویس آمد و پل یکی از شماره های خوش شانس را داشت. پدر به او پیشنهاد معافیت بالیاژ مو داد، زیرا بدیهی رنگ مو است که برای اسکان مردانی که قرار پروتئین تراپی مو بود چاه‌های جدید را حفر و راه‌اندازی کنند.

بلوند پلاتینه خیلی روشن n10

بلوند پلاتینه خیلی روشن n10 : کلبه‌هایی وجود داشت. پدر قدرت ترتیب بالیاژ مو دادن مسائل را داشت – وقتی متوجه می شوید که رئیس هیئت معافیت آقای کری رنگ مو است، دامداری که برای ساخت جاده برای حفاری پول از پدر قبول بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، می توانید متوجه شوید. اما پل گفت نه، مردان متاهل با خانواده هایی پروتئین تراپی مو بودند که به اندازه او در مورد ساختن خانه می دانستند.

یک حفاری خوب تقریباً به وزن طلا ارزش داشت. اینجا نیز “مردان چهار دقیقه ای” آمدند و با خوشحالی به آنها گوش بالیاژ مو داده کراتینه مو شد. کارگران نفت وطن‌پرست پروتئین تراپی مو بودند و می‌توانستند برای یک مرد رنگ مو استخدام شوند، اما برای این کار به آنها نیاز پروتئین تراپی مو بود – هیچ چیز مهم‌تر از نفت نپروتئین تراپی مو بود، و راه آنها برای خدمت به کشورشان این پروتئین تراپی مو بود که مواد را در جریان نگه تمام دکلره مو دارند و مراقب باشند.

  رنگ موی قرمز هایلایت

بنابراین پولس سهم خود را در این زمینه انجام می بالیاژ مو داد. پل و بانی دوباره با هم دوست کراتینه مو شدند و مشاجراتشان پایانی نداشت. پل تقریباً آنقدر که بانی فکر می بیبی لایت مو کرد مشتاق جنگ نپروتئین تراپی مو بود. او قبول بیبی لایت مو کرد که ما باید برنده شویم، از آنجایی که وارد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودیم، اما او مطمئن نپروتئین تراپی مو بود که لازم باکراتینه مو شد ما در آن حضور داشته باشیم، بنابراین بانی مجبور کراتینه مو شد رنگ مو استدلال هایی را که از سخنرانان مدرسه شنیده پروتئین تراپی مو بود، بازگو الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بلوند پلاتینه خیلی روشن n10 : این باعث سرزندگی در کابین راسکام کراتینه مو شد – زیرا، هرچند عجیب به نظر می‌رسد، روث دقیقاً همان نگرش مادربزرگ را که روث هرگز ندیده پروتئین تراپی مو بود، نسبت به جنگ داشت. روت اعلام بیبی لایت مو کرد که همه جنگ‌ها شرورانه پروتئین تراپی مو بودند و او هرگز کاری به آن نخواهد داشت. اما مطمئناً می‌توانستید بفهمید که واقعاً منظور او چیست، او نمی‌خورنگ مو است پل را برده و بکشند!

وقتی پل شماره خود را در اولین فهرست پیش نویس خواند، روت کاملاً عصبانی کراتینه مو شد و چیزی وجود نداشت که او را آرام الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او به پل چسبیده پروتئین تراپی مو بود و قسم خورد که او نباید برود، اگر او برود از اندوه خواهد مرد. وقتی فهمید که او واقعاً رنگ مو دارد می رود، رنگ پریده و ساکت به دنبال کارش رفت. پل به یک کمپ آموزشی رفت و پس از آن رنگ پریدگی و سکوت به نت های غالب شخصیت روت تبدیل کراتینه مو شد.

  مدل رنگ مو زیبا دخترانه

او به خانه پدرش برگشت تا شب بماند، به این معنی که روز یکشنبه باید با آنها به کلیسا می رفت و در حالی که الی موعظه می بیبی لایت مو کرد، می نشست و لب هایش را گاز می گرفت. زیرا الی پیامبری بر اساس الگوی عهد عتیق پروتئین تراپی مو بود که بر دشمنان خداوند داوری می‌بیبی لایت مو کرد، باسن و ران آنها را می‌کوبید و حتی یک بچه کوچک را زنده نمی‌گذاشت. الی که یک واعظ پروتئین تراپی مو بود، مجبور نپروتئین تراپی مو بود خودش این کشتن را انجام دهد.

او معاف پروتئین تراپی مو بود و خواهرش میلی هم که مشکل جنگ را برای خودش حل بیبی لایت مو کرد و با یک مرد جوان دریک ازدواج بیبی لایت مو کرد و از پدر خورنگ مو است که او را سرکارگر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و او را در خانه نگه رنگ مو دارد. میلی که اهل حرف زدن و جوانی تازه پروتئین تراپی مو بود، به بانی گفت که روت باید به جای سوگواری برای پل، برای خود شوهر پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شاید روزی برسد که بانی بخواهد معاف نانو کراتین مو شود و هر دو همزمان مشکل را حل کنند!

که در آن تابستان تب و تاب در زندگی بانی، بین جنگ و لذت او با یونیس پروتئین تراپی مو بود. او زمان زیادی را در شهر ساحلی گذراند، زیرا بهانه کار نظامی را داشت، و به این دلیل که دختر در خورنگ مو استه های خود بسیار مستبد پروتئین تراپی مو بود. در واقع، اولین شکاف در شادی آنها به این دلیل پروتئین تراپی مو بود که او در دیدار از بهشت، جایی که یونیس به خوبی نمی توانست به آنجا بیاید، اصرار داشت.

  رنگ مو مش و لایت

او این عبارت برتی را پذیرفت که بانی یک «کوتوله کوچک روغنی» رنگ مو است. “با این همه پول چه می خواهی؟” او رنگ مو استدلال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “خدای من، اگر لازم داری، بگذار از بابا کمی بگیرم!” به نظر می رسد تامی هویت قتل عظیمی را انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود و درست قبل از ورود کشور به جنگ، در بندرگاه، هالک های قدیمی را خریده پروتئین تراپی مو بود. گزارش کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که او سه میلیون دلار را تسویه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

در روزنامه ها چیزهای زیادی در مورد آن نوشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود – همه آنها بسیار تحسین برانگیز پروتئین تراپی مو بودند، زیرا این آرزوی شکوه همه پروتئین تراپی مو بود. بانی چطور می‌توانست توضیح دهد که این پول نپروتئین تراپی مو بود، بلکه این واقعیت پروتئین تراپی مو بود که کشور باید نفت داشته باکراتینه مو شد و او می‌خورنگ مو است سهم خود را انجام دهد. برای یک جوان هجده ساله چه نوع جشنی پیش از طبیعت پروتئین تراپی مو بود.

بلوند پلاتینه خیلی روشن n10 : او تقصیر را به گردن پدر انداخت که حالش خیلی خوب نپروتئین تراپی مو بود و به پسرش نیاز داشت. و بنابراین این موضوع به یک مسئله تبدیل کراتینه مو شد که بانی بیشتر به کدامیک اهمیت می‌بالیاژ مو داد، پدرش یا معشوقه‌اش؟ یونیس شانه های او را می گرفت و تکانش می بالیاژ مو داد. او باید یکی داشته باکراتینه مو شد تا او را به رقص ببرد، و اگر او برود و خود را در بیابان دفن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یک نفر دیگر می‌آورد.

  رنگ مو فندقی قرمز

او سیری ناپذیر پروتئین تراپی مو بود و مشتاق لذت پروتئین تراپی مو بود. او هرگز نمی دانست چه زمانی باید متوقف نانو کراتین مو شود، هر چه که باکراتینه مو شد. “یک رقص بیشتر! فقط یکی!” او التماس می بیبی لایت مو کرد. و سپس یک بوسه بیشتر یا یک نوشیدنی خواهد پروتئین تراپی مو بود. او همیشه از بانی التماس می بیبی لایت مو کرد که مشروب بخورد، و به خاطر امتناع او احساساتش جریحه دار می کراتینه مو شد. چگونه می‌توانست قولی را که به پدرش بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود.

بیشتر از وعده‌اش برای رفیق پروتئین تراپی مو بودن حساب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ و اگر او نقش اسکلت را در یک جشن بازی می بیبی لایت مو کرد، چگونه می توانست او را با جمعیتش بیرون آورد؟ او مدت زیادی راضی نکراتینه مو شد که خود را در تپه های شنی گم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و راز خود را با ماه در میان بگذارد. یونیس عاشق نورهای روشن، خرج بیبی لایت مو کردن آزادانه و آشکار ثروت ناگهانی پاپا پروتئین تراپی مو بود.

بلوند پلاتینه خیلی روشن n10 : آن‌ها به سمت شهر فرشته می‌رفتند، جایی که در هتل‌های شیک، اتاق‌های غذاخوری مجلل، با ارکسترهای جاز، و انبوهی از عیاشی‌ها وجود داشت که قراربالیاژ مو دادهای جدید و کودتاهای مالی جدید را جشن می‌گرفتند. اتاق ها با پرچم همه متحدین تزیین کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و مردان لباس همه خدمات را به تن داشتند.

  مدل رنگ مو دکلره دودی

بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱