↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو یخی طلایی

رنگ مو یخی طلایی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو یخی طلایی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو یخی طلایی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو یخی طلایی : فقط یک هفته دیگر و من تقریباً دیگر یک متفکر آزاد نیستم! فقط هفت روز دیگر و چه! – من باید آشکارا به یک دروغ به جهان اعتراف کنم! آیا وسیله ای برای فرار از اژدهای خطرناکی که شب و روز مرا تعقیب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند وجود خواهد داشت؟ آیا برای نجات خودم از اتحاد نادرست می توان کاری انجام بالیاژ مو داد؟ خیلی دیر!

مو : و به چه دلیل یا دلایلی اکنون می خواهم مطلع شوم. به نظر می‌رسد وقتی با دیگران همنشینی می‌کنی سخنان من را به کلی نادیده می‌گیری و با تحقیر غرورانه با آن‌ها رفتار می‌کنی، گویی شرم جای غرور را از برخورد پر حرف من گرفته رنگ مو است! من کاملاً صدمه دیده ام و احساس می کنم، و مصمم لایت و هایلایت مو هستم که چنین تکراری در آینده انجام نخواهد کراتینه مو شد. من قول بالیاژ مو دادم دیشب در قلعه باشم.

رنگ مو یخی طلایی

رنگ مو یخی طلایی : من آدمی عجول و عجول نیستم. اما خوشبختانه یا متأسفانه، احتمالاً در میان اجبالیاژ مو داد من در مورد حساسیت بالیاژ مو دادگاه در جزئیات آن کوتاهی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، و، باید اذعان کنم، در این نقطه خاص از هیچ یک از آنها دور نمی شوم. “باید شما را بشناسم، اگرچه این کار برایم سخت رنگ مو است، اما اخیراً با من رفتار نبیبی لایت مو کردید. 36احترام یا توجهی که مطمئناً قبل از اعلام نامزدی به من داشتید.

اما متأسفانه احساس بی‌حوصلگی می‌بیبی لایت مو کردم، و فقط می‌خورنگ مو استم درک کاملی نسبت به رفتار اخیر شما داشته باشم، که به کراتینه مو شدت من را آزار بالیاژ مو داده رنگ مو است، امروز عصر هم نباید از خانه بیرون می‌رفتم. . در نتیجه، دیشب موظف پروتئین تراپی مو بودم برای شما نامه بنویسم و ​​یک پاسخ کتبی بخواهم، که شما ننوشتید! و امروز غروب به جای خوشحالی مضاعف از حضور من، برعکس به نظر می رسد مضاعف اذیت کراتینه مو شده ای!

  رنگ مو مخصوص کراتین

بنابراین، ایرین عزیزم، دعا می‌کنم، و صادقانه متقاعد کراتینه مو شده‌ام که از رضایت من در مورد این ناخوشایند دریغ نکنی، که اگر هر چیزی که اکنون از آن آگاه لایت و هایلایت مو هستی باعث تغییر رفتارت با من نانو کراتین مو شود، اجازه نده. در سینه ات بخواب، اما به من اعتماد کن، چنانکه به یک معشوقه ی بسیار مورد اعتماد و وفادار می خواهی.» 37 در این مرحله ایرنه شروع به بررسی جدی بیبی لایت مو کرد که با سخنان سر جان همراه پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو یخی طلایی : زیرا به خوبی می دانست که او در مورد اتهاماتی که او او را رنگ مو استیضاح بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، به کراتینه مو شدت مقصر پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است، و این اتهامات آمیخته با سادگی کودکانه پروتئین تراپی مو بود، که فقط توصیفی از آن پروتئین تراپی مو بود. یک لیسانس مشهور جهان او به این فکر بیبی لایت مو کرد که آیا صداقت باید جای فریب را بگیرد یا نه – که اغلب در زنان انجام می نانو کراتین مو شود – و به این نتیجه رسید که سلاح دوم دفاعی را به کار گیرد. چشمان فندقی خود را به سمت چشمانش برد.

تار و پود حقیقت را که با تار دروغ در هم می آمیخت و پاسخی با بافت معقول و پر از سایه های مختلف عشق را به وجود آورد، اینگونه شروع بیبی لایت مو کرد: “عزیزترین و بسیار محبوب من، به شما اطمینان می دهم که اظهارات شما کمی مرا شگفت زده بیبی لایت مو کرده رنگ مو است! کلمات شما مانند یک زنبور نیش می زنند، هر چند، من کاملا متقاعد کراتینه مو شده ام، ناخورنگ مو استه. شما به خوبی می‌دانید.

  مدل رنگ مو چای سبز

که ظرف مدت کوتاهی به‌عنوان معشوقه عمارت دانفرن به‌عنوان معشوقه عمارت دانفرن معرفی خواهم کراتینه مو شد – افتخاری که از هر لحاظ مورد احترام من رنگ مو است. افتخاری که من در یک زمان جرات آرزوی رسیدن به آن را ندارم. افتخاری که بسیاری شایسته تر از من آرزوی آن را تمام دکلره مو دارند و نسل و نسبش هنوز در اقیانوس غوطه ور پروتئین تراپی مو بودن غوطه ور لایت و هایلایت مو هستند، تا روزی که در آینده به آن اعتماد دارم.

برجسته خواهد کراتینه مو شد. 38جسورانه در آستانه افشا کراتینه مو شدن رنگ مو است تا شکل اشباع و سایش آبکی آن را با حرارت برابری خشک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تو قرار رنگ مو است مرا در موقعیتی قرار دهی که نتوان از حسادت و طمع مشعل آتشین سوء رنگ مو استفاده آنها را از بین برد. بله، آقا جان، شما از هدر بالیاژ مو دادن هر گنج و نشانه ای از عشق بی حد و حصر خود دست بر ندارید.

رنگ مو یخی طلایی : تو برای من نه تنها یک ستایشگر وفادار، بلکه یک نمونه کاملاً صادق و قابل ارزیابی از ناب ترین گنجینه های زندگی پروتئین تراپی مو بوده ای. تو تصمیم گرفتی که من را به عنوان همتای خود در کنار خود قرار دهی، در حالی که ثروت در انبار بیکران تشنه لمس توست. شما موقعیت ناشناخته من را به حدی ارتقا بالیاژ مو دادید که طعنه یا تمسخر را به چالش بکشم، و هر زمان که ممکن رنگ مو است.

به ظاهر، پیشرفت های شما را نادیده گرفته باشم، صرفاً به فکر فکر پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است، و نه از طریق هیچ انگیزه یا نقشه پنهانی. «به شما اطمینان می‌دهم که کنایه شما از پاسخ شفاهی دیشب من بسیار واضح رنگ مو است و ممکن رنگ مو است به دلیل ناامیدی محض نادیده گرفته نانو کراتین مو شود. زمان مجردی ما اکنون کوتاه رنگ مو است و با طلب بخشش برای غفلت یا بی تفاوتی ظاهری من، امیدوارم جزر و مدی که تاکنون به آرامی در جریان پروتئین تراپی مو بوده.

  رنگ مو گلبهی

در آستانه ورود به بندر هماهنگی، صلح و عشق باقی نماند. ” 39 در آغاز پاسخ ایرنه مبنی بر تمجیدهای تحسین‌برانگیز و عذرخواهی‌های بی‌مصرف، همسرش به گوشه مقابل ساختمان روستایی نقل مکان بیبی لایت مو کرد تا ویژگی‌های او را که کاملاً او را می‌پرستید و با اکراه به او شک می‌بیبی لایت مو کرد، بررسی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هر جمله‌ای که دختر توانا و زیبا به زبان می‌آورد باعث می‌کراتینه مو شد که سر جان شخص ظاهراً ناراحت‌کننده‌اش را نزدیک‌تر و نزدیک‌تر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

و در عین حال تصویر الهی معصومیت را به دقت تماشا بیبی لایت مو کرد، تا اینکه سرانجام، وقتی پاسخ او به پایان رسید، ناخودآگاه خود را دید. او را به آغوشش بست، در حالی که لبه‌های یاقوتی که اخیراً اتهامات و بی‌گناهی را اعلام می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند با شیرینی غیرمعمولی روبرو کراتینه مو شدند و هر عیب را بر فراز تپه‌های شک تعقیب می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا در گودال نفرت فوری پنهان شوند.

رنگ مو یخی طلایی : تزیین فصل ششم. تیلمس نقره ای بخت، اغلب با خیانت تزیین می نانو کراتین مو شود: دهان مداخله گر اسراف هر آرزویی را می بلعد و دل صداقت را با غرور ترشی می خورد:دروغگوییموقعیت ناچیز رنگ مو است، و همانطور که باید شروع نانو کراتین مو شود، با نزاع های تحریک کننده به پایان می رسد. اما تغییر عقاید زنانه، خلق و خوی حساس مخالفت را امتحان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و به ندرت با پیروزی پایان می یابد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه