نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ موی گیاهی خارجی

انواع رنگ موی گیاهی خارجی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ موی گیاهی خارجی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ موی گیاهی خارجی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ موی گیاهی خارجی : فلاح یا دهقان مصری به ندرت از یک غذای گرم لذت می برد. او ذرت خشک کراتینه مو شده هندی و نیشکر را می جود و نان عجیبی از آرد درشت و آب می خورد.

رنگ مو : مقبره آمنوفیس دوم به عنوان تنها مقبره ای رنگ مو است که مومیایی سلطنتی را در خود جای بالیاژ مو داده رنگ مو است. در دخمه‌ای با سقف آبی، پوشیده از ستاره‌های زرد و با دیوارهای زرد برای نشان‌دهنده پاپیروس، تابوت سنگ ماسه‌ای بزرگ پادشاه قرار رنگ مو دارد. در زیر یک چراغ الکتریکی قوی، تابوت مومیایی شکل با بدن پادشاه، بازوهایش روی هم و گلدسته های تشییع جنازه که هنوز در کیس قرار تمام دکلره مو دارند نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است.

انواع رنگ موی گیاهی خارجی

انواع رنگ موی گیاهی خارجی : در اتاق دهم بسیاری از تزئینات کنجکاو وجود رنگ مو دارد، سقف که طاق ریز رنگ مو است و با اشکال نجومی و فهرستی از ستارگان و صورت های فلکی پوشانده کراتینه مو شده رنگ مو است. از این اتاق یک شیب به شفت مومیایی منتهی می نانو کراتین مو شود. مومیایی ستی اول در موزه قاهره رنگ مو است، در حالی که تابوت آلابرنگ مو استری زیبا در موزه سوان لندن رنگ مو است.

اثربخشی این مومیایی باعث می نانو کراتین مو شود از اینکه بقیه به جای بازگرداندن به مکان های اصلی خود در این مقبره ها به موزه قاهره منتقل کراتینه مو شده اند، پشیمان شوند. بیشتر این مومیایی‌های سلطنتی به چاهی در دیرالبحری منتقل کراتینه مو شدند تا از هتک حرمت توسط ایرانی‌های مهاجم نجات پیدا کنند، اما زمانی که مومیایی‌ها پیدا کراتینه مو شدند، عاقلانه پروتئین تراپی مو بود که به جای گروه‌بندی آنها در این مقبره‌ها جایگزین شوند.

  رنگ مو وانیلی سرد

در موزه قاهره انجام کراتینه مو شد. یک یا دو مومیایی در آن موزه به اندازه 22 مومیایی موثر پروتئین تراپی مو بودند. نه چندان دور از این مقبره ها معبد زیبای ملکه هاتاسو در دیرالبحری قرار رنگ مو دارد. این ملکه خواهر و همسر شاه توتمس سوم پروتئین تراپی مو بود و برای بخشی از سلطنت او همنشین پروتئین تراپی مو بود. معبدی که ناتمام مانده پروتئین تراپی مو بود توسط رامسس دوم تکمیل کراتینه مو شد.

با یک سواری کوتاه از این معبد، شخص را به معبد بزرگ رامسیوم (که به خوبی حفظ کراتینه مو شده رنگ مو است) می رساند. [154]توسط رامسس دوم ساخته کراتینه مو شده و به خدای آمون تقدیم کراتینه مو شده رنگ مو است. ستون خراب رنگ مو است، اما هنوز می توان برخی از کتیبه هایی را که حکایت از لشکرکشی رامزس علیه هیتی ها رنگ مو دارد، رمزگشایی بیبی لایت مو کرد.

صحن اول توده ای از سنگ تراشی ویران کراتینه مو شده رنگ مو است، اما حاوی قطعاتی از مجسمه عظیم رامسس رنگ مو است که بزرگترین مجسمه ای رنگ مو است که تا به حال در مصر پیدا کراتینه مو شده رنگ مو است. قد آن احتمالاً پنجاه و هفت و یک سوم فوت پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است، زیرا قسمت های مختلف نشان می دهد که از شانه تا شانه بیست و دو و نیم فوت پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

انواع رنگ موی گیاهی خارجی : سر عظیم مجسمه دیگری از رامزس در همین نزدیکی پیدا کراتینه مو شد. تالار بزرگ ستون های بسیار خوبی داشت که هجده تای آن هنوز پابرجرنگ مو است. این ستون ها بسیار چشمگیر لایت و هایلایت مو هستند و به انسان ایده ای از عظمت معبد در زمان تکمیل می دهد. آرامگاه ملکه‌ها، از جمله مقبره زیبای همسر رامسس دوم، که بخشی از نامش می‌آن‌موت پروتئین تراپی مو بود، در دوردست‌ها قرار رنگ مو دارد.

  رنگ مو بلوند طلایی بژ پلاتینه

با فاصله نیم مایلی از دو مجسمه سنگی بزرگ نشسته، که مدتها در میان عجایب هفتگانه جهان قرار داشتند، می آورد. این مجسمه‌ها مجسمه‌های پادشاه آمنوفیس سوم پروتئین تراپی مو بودند و در مقابل معبد بزرگی که او در این مکان ساخته پروتئین تراپی مو بود، قرار گرفتند. اما زمان به سختی به معبد پرداخته رنگ مو است، زیرا به ندرت اثری از آن باقی مانده رنگ مو است.

پیکره‌هایی با پایه‌ها حدود شصت و پنج فوت ارتفاع تمام دکلره مو دارند و از آنجایی که در دشت همسطح نزدیک کرانه‌های رود نیل قرار تمام دکلره مو دارند، از فاصله‌ای دور دیده می‌شوند. اگرچه این پیکره ها از ماسه سنگ سخت تراشیده کراتینه مو شده اند، به کراتینه مو شدت از عناصر آسیب دیده اند، به طوری که چهره ها اثر کمی از ویژگی های انسانی تمام دکلره مو دارند.

آنها هنوز هم از اندازه صرف و از این واقعیت که در طول قرن ها با تغییرات اندک به ما رسیده اند تأثیرگذار لایت و هایلایت مو هستند. مجسمه جنوبی در بهترین حالت حفظ کراتینه مو شده رنگ مو است، اما مجسمه شمالی بیشترین توجه را رنگ مو دارد، زیرا برای قرن ها اعتقاد بر این پروتئین تراپی مو بود که نت های موسیقی را ارائه می دهد.[155]وقتی اولین پرتوهای طلوع خورشید بر لبانش فرود آمد.

انواع رنگ موی گیاهی خارجی : یونانیان آن را مجسمه ممنون نامیدند و این افسانه را اختراع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که ممنون که در تروا به دست آشیل کشته کراتینه مو شد، بر روی رود نیل به صورت تصویر سنگی ظاهر می نانو کراتین مو شود و هر روز صبح با آهنگی به مادرش (ایوس) سلام می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آنقدر ناظران خوب این نت‌های موسیقی را در طلوع خورشید تضمین آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که این پدیده را باید به عنوان یک واقعیت تاریخی پذیرفت.

  رنگ مو با مش فویلی

رومی ها این افسانه را اختراع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که وقتی این صداها به گوش می رسد خدا عصبانی می نانو کراتین مو شود. از این رو، امپراتور، سپتیمیوس سوروس، ظاهراً برای تسکین خدا، برخی از بازسازی‌ها را در قسمت بالایی مجسمه انجام بالیاژ مو داد که در نتیجه صداهای موسیقی مرموز متوقف کراتینه مو شد. برخی از کارشناسان مدرن فیزیک این نظریه را رنگ مو استنباط بیبی لایت مو کرده‌اند.

که این مجسمه، که از سنگ سخت و طنین‌دار تراشیده کراتینه مو شده رنگ مو است، واقعاً هنگامی که توسط خورشید اولیه پس از شبنم‌های سنگین شب گرم می‌نانو کراتین مو شود، صداهایی تولید می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. صداهای مشابهی در جاهای دیگر مشاهده کراتینه مو شده رنگ مو است، به دلیل شکافتن ذرات بسیار کوچک سنگ در اثر انبساط ناگهانی. علت این صداهای مرموز هر چه باکراتینه مو شد.

مجسمه سخنگو به عنوان الهام بخش بسیاری از شاعران پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. [156] قایقرانی به سمت نیل با یک کشتی بخار کوچک تعبالیاژ مو داد کمی از سفرهای تفریحی لذت‌بخش‌تر از سواری با کشتی بخار در پایین رود نیل از اقصر به قاهره رنگ مو است. برنامه‌های من اجازه سفر گسترده به نیل را نمی‌بالیاژ مو داد، بنابراین با راه‌آهن از نیل بالا رفتم و توسط یکی از قایق‌های کوچک کوک، پایین آمدم.

برای کسی که اوقات فراغت رنگ مو دارد، بهترین طرح این رنگ مو است که با یکی از قایق های سریع کوک سوار نانو کراتین مو شود و از قاهره به آسوآن سفر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مصر و عربستان دو کشتی بخار مجلل لایت و هایلایت مو هستند که به طور ویژه برای راحتی گردشگران چیده کراتینه مو شده اند. پهنای رود نیل در اقصر در ماه دسامبر در آب بسیار کم حدود نیم مایل رنگ مو است، اگرچه علائم روی کرانه نشان می‌دهد.

  زیباترین رنگ مو تیره

انواع رنگ موی گیاهی خارجی : که وقتی باران‌های کراتینه مو شدید در ژوئن و ژوئیه می‌آید، در چندین مایل از زمین‌های هموار پخش می‌نانو کراتین مو شود. به اندازه میسوری یا سان خواکین گل آلود رنگ مو است، اما بومیان این آب را می نوشند و از فیلتر بیبی لایت مو کردن آن خودداری می کنند. آنها ادعا می کنند و احتمالاً با دلیل، این آب نیل بسیار مغذی رنگ مو است.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱