نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو فانتزی بدون دکلره روی موی مشکی

رنگ مو فانتزی بدون دکلره روی موی مشکی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو فانتزی بدون دکلره روی موی مشکی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو فانتزی بدون دکلره روی موی مشکی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

17 آوریل 2024

رنگ مو فانتزی بدون دکلره روی موی مشکی : ما تمام روز را زیر پا گذاشته‌ایم، هنوز هم در این گذرگاه وحشتناک بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، که مبه مستقیماً از وسط جهان می‌گذرد، مبه یک دایره رنگ مو است. در این صورت می‌توانیم تا روز قیامت به راه خود ادامه دهیم.

مو : زیرا تنها کاری که می توانید انجام دهید این رنگ مو است که روی سطح زمین خزیده باشید. اما تو می‌توانی بر پشت من سوار شوی و از این طریق می‌توانم به تو قول سفر امن تا تونل را بدهم.» “آیا آنقدر قوی لایت و هایلایت مو هستی که بتوانی ما را تحمل کنی؟” با شک کپن بیل پرسید. «بله، در واقع؛ من آنقدر قوی لایت و هایلایت مو هستم که بتوانم یک دوجین از شما را حمل کنم، اگر جایی برای نشستن پیدا بیبی لایت مو کردید.» پاسخ این پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو فانتزی بدون دکلره روی موی مشکی

رنگ مو فانتزی بدون دکلره روی موی مشکی : اما در سمت چپ یک تونل بزرگ وجود رنگ مو دارد که به راحتی می توانیم از آن عبور کنیم. البته نمی‌دانم به کجا ختم می‌نانو کراتین مو شود، اما باید دنبالش کنیم و بفهمیم.» دختر کوچک اعتراض بیبی لایت مو کرد: “چرا، ما نمی توانیم به آن برسیم.” “ما نمی توانیم مانند شما پرواز کنیم، باید به خاطر داشته باشید.” اورک با تعمق پاسخ بالیاژ مو داد: “نه، این درست رنگ مو است.” «45» به نظر من بدن شما بسیار ضعیف ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است.

  رنگ موی مسی ماهاگونی

اما بین بال‌های من هر بار فقط جا وجود رنگ مو دارد، بنابراین باید دو سفر انجام دهم. “خیلی خوب؛ من اول می روم.» کاپن بیل تصمیم گرفت. او شمع دیگری را برای تروت روشن بیبی لایت مو کرد تا در زمانی که آنها رفته پروتئین تراپی مو بودند نگه رنگ مو دارد و در بازگشت اورک را روشن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و سپس ملوان پیر بر پشت اورک نشست و در حالی که پای چوبی خود را مستقیماً از پهلو بیرون زده پروتئین تراپی مو بود، نشست. موجود توصیه بیبی لایت مو کرد: “اگر شروع به زمین خوردن بیبی لایت مو کردید.

دستان خود را دور گردن من ببندید.” کاپن بیل گفت: “اگر شروع به زمین خوردن کنم، شب بخیر و رویاهای دلپذیر رنگ مو است.” “همه آماده؟” از اورک پرسید. کاپن بیل با لرزشی در صدایش گفت: “زنگ دم را شروع کنید.” اما اورک چنان آرام پرواز بیبی لایت مو کرد که پیرمرد هرگز حتی روی صندلی خود تکان نخورد. تروت نور شمع کاپن بیل را تماشا بیبی لایت مو کرد «46»در فاصله دور ناپدید کراتینه مو شد او دوست نداشت روی این طاقچه خطرناک تنها بماند.

با دریاچه ای از آب سیاه صدها فوت زیر سرش. اما او یک دختر کوچک شجاع پروتئین تراپی مو بود و صبورانه منتظر بازگشت ارک پروتئین تراپی مو بود. حتی زودتر از آنچه او انتظار داشت آمد و موجود به او گفت: “دوست شما در تونل امن رنگ مو است. حالا، پس، سوار شو و من تو را به سرعت نزد او خواهم برد.» من مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که بسیاری از دختران کوچک دوست نداشتند که آن سواری وحشتناک را از میان غار سیاه بزرگ پشت یک ارک لاغر انجام دهند.

  رنگ مرواریدی شماره ۷

تروت برای خودش اهمیتی نمی‌بالیاژ مو داد، اما فقط باید این کار را می‌بیبی لایت مو کرد و بنابراین او این کار را تا حد امکان شجاعانه انجام بالیاژ مو داد. قلبش تند تند می زد و آنقدر عصبی پروتئین تراپی مو بود که به سختی می توانست شمع را در انگشتانش نگه رنگ مو دارد در حالی که اورک به سرعت در تاریکی می گذشت. برای او سواری طولانی به نظر می رسید، با این حال در واقع اورک مسافت را در مدت زمان شگفت انگیزی طی بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو فانتزی بدون دکلره روی موی مشکی : به زودی تروت با خیال راحت در کنار کپن بیل در کف هموار یک تونل قوسی بزرگ ایستاد. مرد ملوان بسیار خوشحال کراتینه مو شد که دوباره به رفیق کوچکش سلام بیبی لایت مو کرد و هر دو از اورک برای کمک او سپاسگزار پروتئین تراپی مو بودند. کاپن بیل گفت: «نمی‌دانم این تونل به کجا ختم می‌نانو کراتین مو شود، اما مطمئناً امیدوارکننده‌تر از آن سوراخ دیگری رنگ مو است که ما از آن عبور بیبی لایت مو کردیم.» «47» تروت گفت: “وقتی ارک رنگ مو استراحت بیبی لایت مو کرد.

ما به سفر خواهیم رفت و خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد.” “رنگ مو استراحت!” اورک، همان‌طور که صدای تیزش اجازه می‌دهد، با تمسخر گریه بیبی لایت مو کرد. «این کمی پرواز اصلاً مرا خسته نبیبی لایت مو کرد. من عادت دارم روزها را در یک زمان پرواز کنم، بدون اینکه حتی یک بار توقف کنم.» کاپن بیل پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: «پس بیایید ادامه دهیم. او هنوز یک شمع روشن را در دست داشت.

  ترکیب رنگ موی قهوه ای و زیتونی

بنابراین تروت شعله دیگر را خاموش بیبی لایت مو کرد و شمع خود را در جیب بزرگ ملوان گذاشت. او می‌دانست که سوزاندن دو شمع در آن واحد کار عاقلانه‌ای نیست. تونل صاف و هموار پروتئین تراپی مو بود و عبور از آن بسیار آسان پروتئین تراپی مو بود، بنابراین پیشرفت خوبی داشتند. تروت فکر می بیبی لایت مو کرد که تونل حدود دو مایلی از غاری که توسط گرداب پرتاب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود شروع می کراتینه مو شد، اما اکنون نمی توان مایل های طی کراتینه مو شده را حدس زد.

زیرا آنها ساعت ها و ساعت ها بدون هیچ تغییری در محیط اطراف خود پیوسته راه می رفتند. بالاخره کاپن بیل برای رنگ مو استراحت ایستاد. او در حالی که سرش را با ناراحتی تکان می‌بالیاژ مو داد، گفت: «مطمئنم چیز عجیبی در مورد این تونل وجود رنگ مو دارد. «اینجا سه ​​شمع آماده لایت و هایلایت مو هستند، و فقط سه شمع دیگر ما را ترک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، با این حال تونل همان چیزی رنگ مو است که در زمان شروع ما پروتئین تراپی مو بود. و اینکه چقدر طول می‌ککراتینه مو شد ادامه پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

هیچ‌کس نمی‌داند.» «48» “آیا نمی توانستیم بدون چراغ راه برویم؟” از تروت پرسید. “راه به اندازه کافی امن به نظر می رسد.” پاسخ این پروتئین تراپی مو بود: “در حال حاضر درست رنگ مو است.” در این صورت ما قبل از اینکه بدانیم کشته می‌شویم.» “فرض کنید من بروم؟” Ork را پیشنهاد بیبی لایت مو کرد. من از سقوط نمی ترسم، می دانی، و اگر اتفاقی بیفتد، صدا می زنم و به شما هکراتینه مو شدار می دهم. تروت گفت: «این ایده خوبی رنگ مو است.

  رنگ مو دخترانه جدید شیک

رنگ مو فانتزی بدون دکلره روی موی مشکی : و کاپن بیل نیز چنین فکر بیبی لایت مو کرد. بنابراین Ork از جلو، کاملاً در تاریکی شروع به حرکت بیبی لایت مو کرد و دست در دست دو نفر او را دنبال آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. هنگامی که آنها برای مدت طولانی در این راه راه رفتند، اورک ایستاد و تقاضای غذا بیبی لایت مو کرد. کاپن بیل به غذا اشاره نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، زیرا مقدار کمی باقی مانده پروتئین تراپی مو بود – فقط سه بیسکویت و یک تکه پنیر به اندازه دو انگشتش – اما نیمی از یک بیسکویت را به اورک بالیاژ مو داد و آهی کشید.

این موجود به پنیر اهمیتی نبالیاژ مو داد، بنابراین ملوان آن را بین خود و تروت تقسیم بیبی لایت مو کرد. شمعی روشن آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و در حالی که غذا می خوردند در تونل نشستند. اورک غرغر بیبی لایت مو کرد: “پاهایم مرا آزار می دهد.” من به راه رفتن عادت ندارم و این گذرگاه صخره ای آنقدر ناهموار و توده رنگ مو است که راه رفتن روی آن آزارم می دهد. “نمیتونی با هم پرواز کنی؟” از تروت پرسید. «49» «نه؛ اورک گفت: سقف خیلی پایین رنگ مو است.

رنگ مو فانتزی بدون دکلره روی موی مشکی : پس از صرف غذا، آنها سفر خود را از سر گرفتند، تروت ترسید که هرگز به پایان نرسد. وقتی کاپن بیل متوجه کراتینه مو شد که دختر کوچولو چقدر خسته رنگ مو است، مکث بیبی لایت مو کرد و کبریتی روشن بیبی لایت مو کرد و به ساعت نقره ای بزرگش نگاه بیبی لایت مو کرد. “چرا، شب رنگ مو است!” او فریاد زد.

  رنگ مو دودی یاسی مرواریدی

بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱