نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مرواریدی تونی

رنگ مرواریدی تونی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مرواریدی تونی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مرواریدی تونی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مرواریدی تونی : حذف از بستگانم به من این امکان را می‌دهد تا بدون ترس از شناسایی، آن‌طور که می‌خواهم وقت خود را صرف کنم. تا زمانی که هزینه‌های آکادمی خود را پرداخت می‌بیبی لایت مو کردم، ممکن رنگ مو است در صورت انتخاب از شرکت در سخنرانی‌ها اجتناب کنم. و از آنجایی که من هرگز از دورترین قصد امتحان ایستادن نداشتم، هیچ خطری برای “چیدن” من وجود نداشت.

رنگ مو : علاوه بر این، یک کلان شهر برای من مکان پروتئین تراپی مو بود. در آنجا می‌توانستم ابزارهای عالی، جدیدترین نشریات، صمیمیت با مردانی را که به دنبال علاقه‌های خودم پروتئین تراپی مو بودند، به دست بیاورم – به طور خلاصه، همه چیزهایی که برای اطمینان از وقف سودآور زندگیم به علم محبوبم لازم رنگ مو است. من مقدار زیادی پول داشتم، آرزوهای کمی داشتم که از یک طرف آینه روشن من و طرف دیگر شیشه شی من محدود نمی کراتینه مو شد.

رنگ مرواریدی تونی

رنگ مرواریدی تونی : بنابراین، چه چیزی مانع از تبدیل کراتینه مو شدن من به یک محقق برجسته جهان های محجبه کراتینه مو شد؟ با پرنشاط ترین امید پروتئین تراپی مو بود که خانه خود را در نیوانگلند ترک بیبی لایت مو کردم و خودم را در نیویورک مستقر بیبی لایت مو کردم. II اولین قدم من البته پیدا بیبی لایت مو کردن آپارتمان های مناسب پروتئین تراپی مو بود. اینها را بعد از چند روز جستجو در خیابان چهارم به دست آوردم. یک طبقه دوم بسیار زیبا، بدون مبله، شامل اتاق نشیمن، اتاق خواب، و یک آپارتمان کوچکتر که من قصد داشتم.

  تفاوت رنگ موی نسکافه ای و شکلاتی

آن را به عنوان آزمایشگاه قرار دهم. من اقامتگاهم را به سادگی، اما با ظرافت تجهیز بیبی لایت مو کردم، و سپس تمام انرژی خود را صرف زینت معبد عبادت خود بیبی لایت مو کردم. من از پایک، بینایی‌شناس مشهور دیدن بیبی لایت مو کردم و مجموعه فوق‌العاده میکروسکوپ‌های او را مرور بیبی لایت مو کردم – فیلدز مرکب، هینگهام، اسپنسر، دوربین دوچشمی ناچت (که بر اساس اصول رنگ مو استریوسکوپ رنگ مو است)، و در نهایت بر روی آن شکلی که به نام میکروسکوپ ترونیون اسپنسر معروف رنگ مو است ثابت بیبی لایت مو کردم.

به عنوان ترکیبی از بیشترین تعبالیاژ مو داد پیشرفت ها با رهایی تقریباً کامل از لرزش. همراه با این، من همه لوازم جانبی ممکن را خریداری بیبی لایت مو کردم – لوله کشی، میکرومتر، دوربین لوسیدا ، اهرم مرحله، الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندانسورهای آکروماتیک، روشنگرهای ابر سفید، منشورها، الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندانسورهای سهموی، دستگاه های پلاریزه، فورسپس، جعبه های آبی، لوله های ماهیگیری، با میزبان. از مقالات دیگر، که همه آنها در دست یک میکروسکوپ با تجربه مفید پروتئین تراپی مو بودند.

اما، همانطور که بعداً کشف بیبی لایت مو کردم، برای من کوچکترین ارزش فعلی نداشتند. برای دانستن نحوه رنگ مو استفاده از میکروسکوپ پیچیده، سالها تمرین نیاز رنگ مو است. وقتی این خریدهای ارزشمند را انجام می بالیاژ مو دادم، چشم انداز مشکوک به من نگاه بیبی لایت مو کرد. او ظاهراً مطمئن نپروتئین تراپی مو بود که من را به عنوان یک فرد مشهور علمی معرفی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یا یک دیوانه. من فکر می کنم او به این باور دوم تمایل داشت.

  مدل رنگ مو فانتزی جلو مو

فکر کنم دیوونه پروتئین تراپی مو بودم هر نابغه بزرگی نسبت به موضوعی که در آن بزرگترین رنگ مو است دیوانه رنگ مو است. دیوانه ناموفق رسوا کراتینه مو شده و دیوانه خوانده می نانو کراتین مو شود. دیوانه یا نه، من با غیرتی کار بیبی لایت مو کردم که کمتر دانشجوی علمی تا به حال با آن برابری بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. من نسبت به مطالعه ظریفی که شروع بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم همه چیز برای یادگیری داشتم.

رنگ مرواریدی تونی : مطالعه ای که شامل صمیمی ترین صبر، سخت ترین قدرت های تحلیلی، ثابت ترین دست، خستگی ناپذیرترین چشم، دقیق ترین و ظریف ترین دستکاری ها پروتئین تراپی مو بود. برای مدت طولانی نیمی از دستگاه من به صورت غیرفعال روی قفسه‌های آزمایشگاهم قرار داشت، آزمایشگاهی که اکنون با تمام امکانات ممکن برای تسهیل تحقیقاتم مجهز کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

واقعیت این پروتئین تراپی مو بود که من نمی‌دانستم چگونه از برخی ابزارهای علمی‌ام رنگ مو استفاده کنم – هرگز میکروسکوپ‌ها را آموزش نبالیاژ مو داده‌ام – و آن‌هایی که رنگ مو استفاده از آنها را از نظر تئوری درک می‌بیبی لایت مو کردم فایده چندانی نداشتند تا اینکه با تمرین توانستم به ظرافت لازم در کار دست یابم. با این حال، خشم جاه طلبی من، آنچنان پشتکار خستگی ناپذیر آزمایش های من پروتئین تراپی مو بود.

که هر چند اعتبار دشوار باکراتینه مو شد، در طول یک سال از نظر تئوری و عملا به یک میکروسکوپیست ماهر تبدیل کراتینه مو شدم. در طول این دوره از کارم، که در آن نمونه‌هایی از هر ماده‌ای را که تحت نظر من قرار می‌گرفت به عمل عدسی‌هایم می‌سپردم، کاشف کراتینه مو شدم – در حد کمی، درست رنگ مو است، زیرا من بسیار جوان پروتئین تراپی مو بودم.

  رنگ موی استخوانی روشن با دکلره

اما هنوز هم کاشف این من پروتئین تراپی مو بودم که نظریه ارنبرگ مبنی بر اینکه گلوباتور ولووکس یک حیوان رنگ مو است را ناپروتئین تراپی مو بود بیبی لایت مو کردم و ثابت بیبی لایت مو کردم که “مونادهای” او با شکم و چشمان او صرفاً مراحل تشکیل یک سلول گیاهی پروتئین تراپی مو بودند و هنگامی که به مرحله بلوغ خود رسیدند، قادر به عمل صرف، یا هر عمل مولد واقعی، که بدون آن هیچ موجود زنده‌ای که به مرحله‌ای از زندگی بالاتر از نباتی می‌رسد کامل نیست.

این من پروتئین تراپی مو بودم که با وجود اظهارات ونهام و دیگران مبنی بر اینکه توضیح من نتیجه یک توهم نوری پروتئین تراپی مو بود، مشکل منحصر به فرد چرخش در سلول ها و موهای گیاهان را به سمت جاذبه مژگانی حل بیبی لایت مو کردم. اما علی‌رغم این اکتشافات، که به سختی و دردناک انجام کراتینه مو شد، احساس نارضایتی وحشتناکی بیبی لایت مو کردم. در هر قدم می دیدم که با نقص سازهایم متوقف می شوم.

من هم مثل همه میکروسکوپیست های فعال، تخیلم را کامل بازی بیبی لایت مو کردم. در واقع، این یک شکایت رایج از بسیاری از افراد رنگ مو است که عیوب سازهای خود را با مخلوقات مغز خود تامین می کنند. من اعماق فراتر از اعماق طبیعت را تصور می بیبی لایت مو کردم که قدرت محدود لنزهایم مرا از کاوش در آنها منع می بیبی لایت مو کرد. شب‌ها بیدار دراز می‌کشیدم و در حال ساختن میکروسکوپ‌های خیالی با قدرتی بی‌اندازه پروتئین تراپی مو بودم.

  ترکیب رنگ موی مسی طلایی بدون دکلره

رنگ مرواریدی تونی : که به نظر می‌رسید با آن‌ها تمام پوشش‌های ماده را تا اتم اصلی آن سوراخ می‌بیبی لایت مو کردم. چقدر آن رسانه های ناقصی را نفرین بیبی لایت مو کردم که ضرورت از طریق جهل مرا وادار به رنگ مو استفاده از آنها بیبی لایت مو کرد! چقدر آرزو داشتم راز عدسی کاملی را کشف کنم که قدرت بزرگنمایی آن فقط با قابلیت تفکیک جسم محدود نانو کراتین مو شود و در عین حال عاری از انحرافات کروی و رنگی باکراتینه مو شد – خلاصه از همه موانعی که بر سر آنها وجود رنگ مو دارد.

میکروسکوپ بیچاره خود را دائماً در حال تلو تلو خوردن می بیند! من متقاعد کراتینه مو شدم که میکروسکوپ ساده، متشکل از یک عدسی با چنین قدرت وسیع و در عین حال کامل، امکان ساخت رنگ مو دارد. تلاش برای رساندن میکروسکوپ مرکب به چنین سطحی می‌توانست از انتهای اشتباه شروع نانو کراتین مو شود. این دومی صرفاً تلاشی تا حدی موفقیت آمیز برای اصلاح همان نقص های ساده ترین ابزار رنگ مو است که اگر غلبه نانو کراتین مو شود.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱