↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین ترکیب رنگ موی شرابی

بهترین ترکیب رنگ موی شرابی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین ترکیب رنگ موی شرابی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین ترکیب رنگ موی شرابی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین ترکیب رنگ موی شرابی : که تاکنون پزشک و زیست شناس در معرض تمسخر و غفلت قرار گرفته اند. اما اگر اشتباه نکنم، هر دانشمندی در پایان مجبور خواهد کراتینه مو شد به این حقیقت اصلی بازگردد که زندگی یک وحدت رنگ مو است و قلب آن روح رنگ مو است. آنچه ما اراده می نامیم تصادف نیست، توهم نیست، محصول جانبی طبیعت نیست، بلکه راز حیات رنگ مو است.

رنگ مو : دیگران ضعیف خواهند پروتئین تراپی مو بود و تصمیم می گیرند به روش های خاصی عمل کنند و سپس می روند و به روش های دیگر عمل می کنند. اما برخی عادل خواهند پروتئین تراپی مو بود. برخی آزاد خواهند پروتئین تراپی مو بود. برخی از مغز خود رنگ مو استفاده خواهند بیبی لایت مو کرد – زیرا، می بینید، من متقاعد کراتینه مو شده ام که آنها می توانند از مغز خود رنگ مو استفاده کنند! من متقاعد کراتینه مو شده‌ام که ایده‌ها بر آن‌ها تأثیر می‌گذارند و آن‌ها را تحریک می‌کنند.

بهترین ترکیب رنگ موی شرابی

بهترین ترکیب رنگ موی شرابی : کاملاً به مخالفت با شیمی‌دان زیستی، که به من می‌گوید به دلیل مواد شیمیایی خاصی در سلول‌های مغزشان چنین عمل می‌کنند، و من می‌نویسمکتاب به دلیل مواد شیمیایی دیگر، و اینکه تصور من که کتاب را می‌نویسم چون می‌خواهم آن را بنویسم، یک توهم رنگ مو است، و این که کل ماجرا فقط به این دلیل اتفاق می‌افتد که جهان به این ترتیب منحل کراتینه مو شده رنگ مو است.

اکنون، این یک مشکل حل نکراتینه مو شده رنگ مو است و من هیچ راه حلی برای ارائه ندارم. آنچه من عرض بیبی لایت مو کردم در اصل یکی از چهار «ضد ضد» کانت رنگ مو است، و شما خودتان می بینید که چگونه می توان هر یک از طرفین را اثبات بیبی لایت مو کرد و اطمینان از هر یک غیرممکن رنگ مو است. شاید واقعاً یک دوگانگی در زندگی وجود رنگ مو دارد. شاید دو جنبه از جهان وجود داشته باکراتینه مو شد.

مادی و معنوی، و شاید آنها واقعاً آنطور که به نظر می‌رسند با هم تعامل نتمام دکلره مو دارند، اما هر دو توسط یک واقعیت بالاتر زندگی هدایت و تعیین می‌شوند که ما چیزی از آن نمی‌دانیم. در آن صورت واقعاً برای هر فکر یک معادل شیمیایی وجود خواهد داشت و برای هر اتم مادی در جهان اثری از آگاهی وجود خواهد داشت. شاید خداشناسان حق داشته باشند.

  رنگ موی زنانه و دخترانه

و در آگاهی جهانی خداوند، کل آینده از پیش تعیین کراتینه مو شده وجود رنگ مو دارد. شاید به خدا چیزی به نام زمان وجود نداشته باکراتینه مو شد. گذشته، حال و آینده برای او یکسان رنگ مو است. هیچ چیز برای ذهن انسان دردناک تر از اعتراف به ناتوانی خود نیست. با این حال نمی توانم راه گریزی از معضلی که در اینجا با آن روبرو بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم ببینم. مردی زنده نیست که آزادی اراده را به عهده نگیرد و در تمام اعمال خود نشان ندهد.

که با دکتر ساموئل جانسون پیر موافق رنگ مو است: “ما می دانیم که آزاد بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم و پایانی در کار نیست.” بدون اعتقاد به آزادی نمی توانیم از حیوان فراتر برویم، نمی توانیم ارباب روح خود شویم. و با این حال، مردی که آن ایده را به طور کامل می بلعد، و به دنیا می رود و اخلاق شخصی را به غفلت از حقایق اقتصادی اساسی، حقایق بدن در رابطه اش با همه بدن های دیگر موعظه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بهترین ترکیب رنگ موی شرابی : ما می دانیم که برای آن مرد چه می نانو کراتین مو شود. ; او تبدیل به یک احمق فریاد می نانو کراتین مو شود. مگر اینکه به معنای واقعی کلمه یک احمق یا یک حیله گر باکراتینه مو شد، به سرعت بیهودگی خود را کشف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و علیرغم تمام تئوری هایش از عقل سلیم خود رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “بیا پیش عیسی!” ویلیام بوث فریاد زد و به خیابان های لندن رفت تا با طبل بیس جان ها را نجات دهد.

  جدید ترین رنگ مو ها

اما در حال حاضر، در تماس روز به روز با تخریب محله‌های فقیر نشین لندن، متوجه کراتینه مو شد که تا زمانی که آن ارواح در بدن‌های گرسنه و شوم زندگی می‌کنند، نمی‌تواند ارواح را نجات دهد. بنابراین ویلیام بوث با ارتش رستگاری خود به راه‌اندازی پناهگاه‌های شبانه و دفاتر لباس‌های دور ریختن رفتند! و دقیقاً از همین نوع سرگردانی رنگ مو است.

کهبه گردن دانشمندی می افتد که صادق رنگ مو است و مایل به رویارویی با واقعیت ها رنگ مو است. شیمی‌دان زیستی با لوله‌های آزمایش و میکروسکوپ‌هایش و دستگاه پیچیده تحقیقاتی‌اش می‌نشیند و انبوهی از اطلاعات درباره بدن انسان جمع‌آوری می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او بیماری‌های بدن را بررسی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به تفصیل می‌آموزد که این بیماری‌ها چگونه گسترش می‌یابند و گاهی چگونه ایجاد می‌شوند.

او می تواند به شما یک تشخیص ارائه دهد که مرحله دقیقی را که انحطاط یک اندام خاص پیش رفته رنگ مو است نشان دهد و شاید بتواند تغییر رژیم غذایی یا دارویی را به شما پیشنهاد دهد که حداقل برای مدتی روند بیماری را بررسی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. خرابی اما در موارد دیگر او کاملاً درمانده خواهد پروتئین تراپی مو بود. او، همانطور که پروتئین تراپی مو بود، در زیر انبوه جزئیاتی که انباشته بیبی لایت مو کرده رنگ مو است مدفون خواهد کراتینه مو شد.

او انرژی حیاتی را افسرده خواهد یافت و راهی برای تجدید آن نمی داند. اما یک متخصص روان می آید که در یک صحبت نیم ساعته با بیمار، با یک تغییر ساده در افکار بیمار ، زندگی بیمار را کاملاً تحت تأثیر قرار می دهد و روند حیاتی جدیدی را آغاز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که بدن را به حالت قبلی باز می گرداند. سلامتی. یک مشتاق مذهبی ممکن رنگ مو است این کار را انجام دهد.

یک روان درمانگر ممکن رنگ مو است این کار را انجام دهد، یک نابغه اخلاقی ممکن رنگ مو است این کار را انجام دهد. و پزشک با تمام آموخته هایش خود را مانند مردی در بیرون خانه می بیند که از پنجره ها به داخل نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بیهوده تلاش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا چیزی در مورد زندگی خانواده و مهمانان آن دریابد. این برای شیمیدان و پزشکان تحقیرکننده رنگ مو است.

  رنگ مو دخترانه برای پوست سبزه

بهترین ترکیب رنگ موی شرابی : اما آنها باید با آن روبرو شوند، زیرا این یک واقعیت رنگ مو است. در مسند اقتدار بر بدن انسان موجودی والاتر نشسته رنگ مو است که بدون هیچ دلالت دینی می‌توانیم آن را روح بنامیم. یا اگر دور کراتینه مو شدن از دلالت دینی آن کلمه غیرممکن باکراتینه مو شد، آن را شعور یا شخصیت می نامیم. این ارباب خانه زندگی از بسیاری جهات به خانه وابسته رنگ مو است. اگر کوره خاموش نانو کراتین مو شود، یخ می زند.

و اگر خانه آتش بگیرد و بسوزد، ناپدید می نانو کراتین مو شود و نشانی نمی گذارد. اما از جهات دیگر صاحب خانه واقعاً ارباب رنگ مو است و معجزه‌گر رنگ مو است. او کارهایی را انجام می‌دهد که ما اصلاً نمی‌فهمیم، و حتی نمی‌توانیم آن‌ها را پیش‌بینی کنیم، اما اغلب خانه را به‌طور کامل خراب می‌کنند. ویلیام جیمز، دانشمندی با اقتدار واقعی، مقاله ای شگفت انگیز به نام «قدرت های انسان ها» رنگ مو دارد که در آن این حقیقت را بیان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

که انسان ها به عنوان یک قاعده کلی، تنها از بخش کوچکی از انرژی های موجود در وجودشان رنگ مو استفاده می کنند. و یکی از مشکلات ما این رنگ مو است که راه هایی را پیدا کنیم که بتوانیماز ذخایر انرژی پنهانی که در درون خود داریم رنگ مو استفاده کنیم. همچنین جیمز در کتابی جذاب به نام «انواع تجربه دینی» به بررسی و تحلیل پدیده هایی پرداخته رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه