نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو تنباکویی روی دکلره

رنگ مو تنباکویی روی دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو تنباکویی روی دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو تنباکویی روی دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو تنباکویی روی دکلره : برابری کامل میان افراد تشکیل دهنده قبایل باید برای مدت طولانی تمدن آنها را به تعویق بیاندازد. همانطور که می‌بینیم آن حیواناتی که غریزه‌شان آنها را مجبور می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند در جامعه زندگی کنند و از یک رئیس اطاعت کنند.

رنگ مو : به نفع دیدن این وحشی ها سرگرم کراتینه مو شدم. در حالی که در قایق ها از صدای صدای آنها متنفر پروتئین تراپی مو بودم، آنقدر برای ما دردسر ایجاد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اولین و آخرین کلمه پروتئین تراپی مو بود. وقتی که وارد یک یارو کوچک ساکت کراتینه مو شدیم، به اطراف نگاه بیبی لایت مو کردیم و فکر بیبی لایت مو کردیم از یک خلوت عبور کنیم شب، کلمه نفرت انگیز از گوشه ای غم انگیز به گوش می رسد، و سپس دود سیگنال کوچک برای پخش اخبار دور و دراز خم کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مو تنباکویی روی دکلره

رنگ مو تنباکویی روی دکلره : وقتی جایی را ترک می‌کنیم به یکدیگر می‌گوییم: “آسمان را شکر، ما بالاخره این بدبختان را انصافاً ترک بیبی لایت مو کردیم!” هنگامی که یک هالو ضعیف دیگر از صدایی قدرتمند، که در فاصله ای شگفت انگیز شنیده می کراتینه مو شد، به گوش ما می رسید، و به وضوح می توانستیم تشخیص دهیم اما در حال حاضر، هر چه بیشتر بهتر رنگ مو است. و کار بسیار شادی پروتئین تراپی مو بود. هر دو طرف می خندند، تعجب می کنند.

به هم می خندند. ما به آنها ترحم می کنیم که به ما ماهی و خرچنگ خوب برای ژنده پوشان و غیره می دهند. آنها شانس یافتن افرادی را به قدری احمق می بینند که چنین زیور آلات باشکوهی را با یک شام خوب عوض می کنند. دیدن لبخند نابسامان رضایتی که با آن یک زن جوان با صورت سیاه رنگ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و چندین تکه پارچه قرمز رنگ را دور سرش بسته پروتئین تراپی مو بود بسیار سرگرم کننده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو رنگ و مش جدید

شوهرش که از امتیاز جهانی داشتن دو همسر در این کشور برخوردار پروتئین تراپی مو بود، آشکارا به این همه توجه به همسر جوانش حسادت بیبی لایت مو کرد. و پس از مشورت با زیبایی های برهنه اش، توسط آنها پارو زدند. برخی از فوگی ها به وضوح نشان بالیاژ مو دادند که تصور منصفانه ای از مبادله تمام دکلره مو دارند. من به یک مرد یک میخ بزرگ (ارزشمندترین هدیه) بالیاژ مو دادم بدون اینکه هیچ نشانه ای برای بازگشت نشان دهم.

اما او فوراً دو ماهی را برداشت و آنها را بر نوک نیزه خود گذاشت. اگر هدیه ای برای یک قایق رانی طراحی می کراتینه مو شد و نزدیک دیگری می افتاد، همیشه به صاحب حق می بالیاژ مو داد. پسر Fuegian، که آقای Low در هیئت مدیره پروتئین تراپی مو بود، با وارد کراتینه مو شدن به خشن ترین شور و شوق، نشان بالیاژ مو داد که او کاملاً سرزنش دروغگو خوانده کراتینه مو شدن را درک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، که در حقیقت او پروتئین تراپی مو بود.

ما این بار، مانند هر موقعیت قبلی، از توجه اندک، یا بهتر رنگ مو است بگوییم هیچ چیز، بسیار شگفت زده کراتینه مو شدیم، که از چیزهای زیادی گرفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، رنگ مو استفاده از آنها باید برای بومیان مشهود باکراتینه مو شد. شرایط ساده – مانند زیبایی پارچه قرمز مایل به قرمز یا مهره‌های آبی، نپروتئین تراپی مو بود زنان، مراقبت ما در شستن خود – بسیار بیشتر از هر شیء بزرگ یا پیچیده‌ای مانند کشتی ما، تحسین آنها را برانگیخت.

  رنگ موی نقی معمولی

بوگنویل در مورد این افراد به خوبی اظهار داشته رنگ مو است که آنها با “سرآشپزان صنعت انسانی، لنگر انداختیم، اما ما روحی در آنجا ندیدیم. ما از این نگران پروتئین تراپی مو بودیم، زیرا بومیان پونسونبی ساند با حرکات نشان بالیاژ مو دادند که درگیری در جریان پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. و ما پس از آن شنیدیم که مردان مخوف اوئنس نزول بیبی لایت مو کرده اند. به زودی یک قایق رانی با پرچم کوچکی در اهتزاز دیده کراتینه مو شد.

رنگ مو تنباکویی روی دکلره : که در حال نزدیک کراتینه مو شدن پروتئین تراپی مو بود و یکی از مردان در آن رنگ را از روی صورتش می شست. این مرد جیمی بیچاره پروتئین تراپی مو بود، حالا یک وحشی لاغر و بی حال، با موهای بلند و نامرتب و برهنه، به جز کمی پتو دور کمرش. ما او را نشناختیم تا اینکه به ما نزدیک کراتینه مو شد، زیرا از خود خجالت کشید و پشت به کشتی بیبی لایت مو کرد. ما او را چاق، چاق، تمیز و خوش لباس رها بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودیم.

هرگز تغییری به این کامل و دردناک ندیده پروتئین تراپی مو بودم. با این حال، به محض اینکه لباس پوشید، و اولین سر و صدا تمام کراتینه مو شد، همه چیز ظاهر خوبی داشت. او با کاپیتان فیتز روی ناهار خورد و شامش را مثل سابق مرتب خورد. او به ما گفت که «بیش از حد» (به معنای کافی) برای خوردن رنگ مو دارد، سرد نیست، روابطش با افراد بسیار خوبی رنگ مو است و نمی‌خواهد به انگلیس برگردد.

  رنگ مو مشکی زنانه

عصر متوجه کراتینه مو شدیم که علت این تغییر بزرگ در احساسات جمی، در آمدن همسر جوان و خوش تیپ او پروتئین تراپی مو بود. او با احساس خوب همیشگی خود، دو پوست سمور زیبا برای دو تن از بهترین دوستانش و تعبالیاژ مو دادی سر نیزه و تیرهایی که با دستان خود ساخته پروتئین تراپی مو بود برای کاپیتان آورد. می گفت برای خودش قایقرانی ساخته و به خود می بالید که می تواند کمی از زبان خودش صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند!

اما این یک واقعیت منحصر به فرد رنگ مو است که به نظر می رسد او به همه قبیله خود مقداری انگلیسی یاد بالیاژ مو داده رنگ مو است: پیرمردی خود به خود اعلام بیبی لایت مو کرد “همسر جمی باتن”. جمی تمام دارایی خود را از دست بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. او به ما گفت که یورک مینستر یک قایق رانی بزرگ ساخته پروتئین تراپی مو بود، و به همراه همسرش فوجیا، [3] چندین ماه از رفتن به کشور خود گذشته پروتئین تراپی مو بود و با یک اقدام شرورانه کامل خداحافظی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.

او جمی و مادرش را متقاعد بیبی لایت مو کرد که با او بیایند، و سپس در راه شبانه آنها را ترک بیبی لایت مو کرد و تمام اموالشان را به سرقت برد. [3] کاپیتان سولیوان، که از زمان سفر خود در بیگل ، در بررسی جزایر فالکلند به کار مشغول پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است، در (1842؟) از یک دریادار شنید که وقتی در قسمت غربی تنگه ماژلان پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است، از حضور زنی بومی که می توانست انگلیسی صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، شگفت زده کراتینه مو شد. بدون شک این سبد پروتئین تراپی مو بود.

  بهترین رنگ موی خارجی زنانه

او چند روز در کشتی زندگی بیبی لایت مو کرد (می ترسم این اصطلاح احتمالاً تفسیری دوگانه داشته باکراتینه مو شد). جمی در ساحل بخوابد و صبح برگشت و تا وزن کشتی در کشتی ماند و این باعث ترس همسرش کراتینه مو شد و به کراتینه مو شدت به گریه ادامه بالیاژ مو داد تا اینکه کشتی گرفت. به قایق رانی خود او با اموال ارزشمند بازگشت. هر روحی که در کشتی پروتئین تراپی مو بود از صمیم قلب متاسف پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو تنباکویی روی دکلره : که برای آخرین بار با او دست بالیاژ مو داد. من اکنون شک ندارم که او به همان اندازه خوشحال خواهد پروتئین تراپی مو بود، شاید خوشحالتر از زمانی که هرگز کشورش را ترک نمی بیبی لایت مو کرد. هر کس باید صمیمانه امیدوار باکراتینه مو شد که امید نجیب کاپیتان فیتز روی، به خاطر فداکاری های سخاوتمندانه زیادی که برای این فوجی ها انجام بالیاژ مو داد، توسط یک ملوان غرق کراتینه مو شده.

که توسط نوادگان جیمی باتن و قبیله اش محافظت می نانو کراتین مو شود، برآورده نانو کراتین مو شود! هنگامی که جیمی به ساحل رسید، آتش علامتی روشن بیبی لایت مو کرد، و دود خم کراتینه مو شد و آخرین و طولانی‌مدت ما را وداع گفت، در حالی که کشتی در مسیر خود در دریای آزاد ایستاده پروتئین تراپی مو بود.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱