↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مش سبز

رنگ مو مش سبز | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مش سبز را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مش سبز را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو مش سبز : برخی از عنکبوت‌های پرنده یا رتیل‌های آمریکایی در لانه‌ای مانند رتیل زندگی می‌کنند که در مورد آن به شما گفته‌ام، اما لانه آن‌ها از لانه او کامل‌تر رنگ مو است. رتیل من دهانه سوراخش را با یک حاشیه ساده، مجموعه ای از سنگریزه های ریز، چوب ها و ابریشم احاطه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. آمریکایی ها یک کف متحرک، یک کرکره گرد با یک لولا، یک شیار و مجموعه ای از پیچ و مهره را به کف خود ثابت می کنند.

رنگ مو : کیف پول خرچنگ-عنکبوت، که در قسمت بیشتری از سطح آن در غلاف برگ قرار رنگ مو دارد، هرگز نمی ترکد. درب آن بالا نمی رود، بنابراین با احتیاط بسته می نانو کراتین مو شود. با این وجود، پس از تحویل نوزاد، در لبه درب، یک سوراخ کوچک و شکاف، یک پنجره خروجی می بینیم. چه کسی این پنجره را که در ابتدا وجود نداشت ساخته رنگ مو است؟ پارچه آن قدر ضخیم و سخت رنگ مو است.

رنگ مو مش سبز

رنگ مو مش سبز : چیز پژمرده قبل از انقضا در انتظار چیست؟ او منتظر ظهور فرزندانش رنگ مو است. موجود در حال مرگ هنوز برای آنها مفید رنگ مو است. وقتی بچه های عنکبوت باند از بالون بیرون می آیند، مدت هرنگ مو است که یتیم کراتینه مو شده اند. کسی نیست که به کمک آنها بیاید. و آنها قدرتی برای رهایی خود بدون کمک نتمام دکلره مو دارند. بادکنک باید به طور خودکار شکافته نانو کراتین مو شود و جوانان و تشک نخی آنها همه با هم مخلوط شوند.

که نمی تواند در برابر انقباضات زندانیان کوچک ضعیف تسلیم نانو کراتین مو شود. بنابراین، این مادر پروتئین تراپی مو بود که با احساس اینکه فرزندانش بی‌صبرانه زیر سقف ابریشمی می‌چرخند، خودش در کیسه سوراخ بیبی لایت مو کرد. او به‌رغم سلامتی از هم پاشیده به مدت پنج یا شش هفته به زندگی ادامه می‌دهد تا آخرین دست یاری را به او بدهد و در را به روی خانواده‌اش باز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  قیمت رنگ مش موی کوتاه

پس از انجام این وظیفه، او به آرامی به خود اجازه می دهد بمیرد، لانه خود را در آغوش گرفته و تبدیل به یک یادگار چروکیده مرغ به این اوج بی خودی نمی رسد! به زودی آنها شروع به چرخاندن نخ ها می کنند تا آنها را با خود ببرند خرچنگ-عنکبوت های جوان در ماه جولای رنگ مو است که تعبالیاژ مو دادی خرچنگ-عنکبوت کوچک که در آزمایشگاهم دارم از تخم هایشان بیرون می آیند.

رنگ مو مش سبز : با دانستن عادات آکروباتیک آنها، دسته ای از شاخه های باریک را در بالای قفسی که در آن متولد کراتینه مو شده اند قرار بالیاژ مو داده ام. همه آنها از روی گاز سیمی عبور می کنند و گروهی را روی قله چوب برس تشکیل می دهند، جایی که آنها به سرعت یک سالن بزرگ از نخ های متقاطع می بافند. آنها در اینجا، تقریباً بی سر و صدا، برای یک یا دو روز می مانند.

سپس پل های پا شروع به پرتاب کراتینه مو شدن از یک جسم به جسم دیگر می کنند. این لحظه خوشبختی رنگ مو است. دسته پر از حیوانات را روی میز کوچکی، در سایه، جلوی پنجره باز گذاشتم. به زودی آنها شروع به چرخاندن نخ ها می کنند تا آنها را با خود ببرند، اما به آرامی و بی ثبات. مردد می‌شوند، برمی‌گردند، در انتهای یک نخ کوتاه می‌آیند، دوباره بالا می‌روند.

به طور خلاصه، برای یک نتیجه ضعیف، دردسر زیاد رنگ مو است. در حالی که اوضاع ادامه رنگ مو دارد، ساعت یازده به ذهنم می‌رسد که دسته‌ای از چوب‌های برس را که با عنکبوت‌های کوچک ازدحام بیبی لایت مو کرده‌اند، که همه مشتاق دور کراتینه مو شدن لایت و هایلایت مو هستند، بردارم و آن را روی طاقچه‌ی پنجره بگذارم، زیر تابش نور خورشید. . پس از چند دقیقه گرما و نور، همه چیز بسیار سریعتر حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ موی طوسی روی موی مشکی

عنکبوت‌های کوچک به سمت بالای شاخه‌ها می‌دوند و فعالانه در حال شلوغی لایت و هایلایت مو هستند. من نمی توانم ببینم که آنها طناب ها را می سازند یا آنها را به رحمت هوا می فرستند. ولی حدس میزنم حضورشون سه یا چهار عنکبوت در یک زمان شروع می کنند و هر کدام راه خود را می روند. همه به سمت بالا حرکت می کنند، همه از تکیه گاه بالا می روند.

رنگ مو مش سبز : همانطور که از حرکت زیرک پاهایشان می توان فهمید. علاوه بر این، می توانید نخ را در پشت آنها ببینید، جایی که ضخامت آن دو برابر رنگ مو است. سپس در ارتفاع معینی حرکت فردی متوقف می نانو کراتین مو شود. این حیوان کوچک در فضا اوج می گیرد و می درخکراتینه مو شد و توسط خورشید روشن می نانو کراتین مو شود. به آرامی تاب می خورد، سپس ناگهان پرواز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

چه اتفاقی افتاده رنگ مو است؟ بیرون کمی نسیم می‌وزد. کابل شناور پاره کراتینه مو شده و موجودی که بر روی چتر نجات خود سوار کراتینه مو شده رنگ مو است، خارج کراتینه مو شده رنگ مو است. من آن را می بینم که دور می نانو کراتین مو شود و مانند یک نقطه نورانی، در برابر شاخ و برگ های تاریک سروهای نزدیک، حدود چهل فوت فاصله، نشان می دهد. بالاتر می رود، از روی صفحه سرو می گذرد، ناپدید می نانو کراتین مو شود.

دیگران به دنبال، برخی بالاتر، برخی پایین تر، اینجا و آنجا. “مثل پایان یک نمایش آتش بازی.” اما جمعیت آماده سازی خود را به پایان رسانده رنگ مو است. ساعت پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شدن در دسته ها فرا رسیده رنگ مو است. اکنون می‌بینیم که از تاج چوب برس، یک اسپری مداوم از رنگ مو استارت‌ها، که مانند موشک‌های کوچک به سمت بالا پرتاب می‌شوند و در یک خوشه پخش می‌شوند.

  مدل رنگ موی جدید دودی

در پایان، آن را مانند دسته گلی در پایان نمایش آتش بازی، غلاف موشک به یکباره شلیک کراتینه مو شد. مقایسه تا خود نور خیره کننده درست رنگ مو است. عنکبوت‌های کوچک که مانند بسیاری از نقاط درخشان زیر نور خورشید شعله‌ور می‌شوند، جرقه‌های آن آتش بازی زنده لایت و هایلایت مو هستند. چه اعزام باشکوهی! چه ورودی به دنیا! دیر یا زود، نزدیک یا دورتر، سقوط فرا می رسد.

رنگ مو مش سبز : برای زندگی باید فرود بیاییم، اغلب بسیار پایین، افسوس! بنابراین اسپایدرلینگ زمین را لمس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. چتر نجات سقوط او را کاهش می دهد. او آسیبی نمی بیند. بقیه درنگ مو استان او از من فرار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. قبل از اینکه قدرت ضربه زدن به زنبورش را داشته باکراتینه مو شد، چه میج های بی نهایت کوچکی را شکار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ روش ها چیست، حیله های اتم که با اتم مبارزه می کنند.

چیست؟ نمی دانم. در بهار دوباره او را خواهیم یافت، بزرگ کراتینه مو شده و در میان گل‌ها خمیده رنگ مو است و زنبور از آنجا تلفات می‌گیرد. فصل XXIII عنکبوت دخمه پرپیچ و خم در حالی که باغ عنکبوت ها بافنده های بی نظیری لایت و هایلایت مو هستند، بسیاری از عنکبوت های دیگر حتی دستگاه های مبتکرانه تری برای شکار بازی تمام دکلره مو دارند. برخی از آنها مشاهیر واقعی لایت و هایلایت مو هستند که در همه کتاب ها از آنها نام برده کراتینه مو شده رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه