نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

قیمت رنگ مش موی کوتاه

قیمت رنگ مش موی کوتاه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت قیمت رنگ مش موی کوتاه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با قیمت رنگ مش موی کوتاه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

18 آوریل 2024

قیمت رنگ مش موی کوتاه : به سختی شروع بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودیم که مردان ما کراتینه مو شدت جریان را دیدند و ترسیدند. قایق پهن عظیمی که سوزان آن را به یک لاک پشت غول پیکر تشبیه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، اکنون مانند تیری که توسط جریان کشیده کراتینه مو شده رنگ مو است به حرکت در آمد. مردم پلاکمین به مردان ما هکراتینه مو شدار بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند و بیشترین تدبیر را توصیه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.

رنگ مو : هر حرکت او لطف پروتئین تراپی مو بود. او حرکت می‌بیبی لایت مو کرد، صحبت می‌بیبی لایت مو کرد، لبخند می‌زد و در همه چیز با تمام زنانی که تا آن زمان دیده پروتئین تراپی مو بودم متفاوت عمل می‌بیبی لایت مو کرد. او باعث کراتینه مو شد که فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند در دنیایی زندگی بیبی لایت مو کرده که کاملاً شبیه دنیای ما نیست. و در عین حال ساده، شیرین، خوب پروتئین تراپی مو بود و دوست داشتن او طبیعی ترین چیز روی زمین به نظر می رسید. هیچ چیز خارق العاده ای در زیبایی او وجود نداشت.

قیمت رنگ مش موی کوتاه

قیمت رنگ مش موی کوتاه : بعداً اظهار داشت که مادام کارپنتیر دو تن پوشیده رنگ مو است. او افزود: “در مورد گوشواره هایش، آنها چیز خوبی نیستند. ماریان مقداری از آن خوب رنگ مو است، که فکر می کنم ده دلار قیمت رنگ مو دارد.” بیچاره سوزان، داور جواهرات! گوشواره مادام کارپنتیر دو مروارید بزرگ پروتئین تراپی مو بود که حداقل دویست دلار ارزش داشت. هرگز دیگری را به این جذابیت و دوست داشتنی مثل آلیکس کارپنتیر ندیده پروتئین تراپی مو بودم.

  مدل مو کوتاه رنگ شده زنانه

جذابیت در هوش و خوبی او پروتئین تراپی مو بود. مگی، زن ایرلندی، بسیار کم حرف پروتئین تراپی مو بود. او هرگز با ما آمیخته نکراتینه مو شد و با کسی به جز سوزان صحبت نبیبی لایت مو کرد و تنها زمانی که مورد خطاب قرار گرفت با او به صورت تک هجا صحبت نبیبی لایت مو کرد. گاهی اوقات او را می‌دیدی که به تنهایی کنار کمان قایق نشسته، خیاطی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، می‌بافد یا مهره‌هایش را می‌گوید. در طول این آخرین شغل، چشمان او هرگز آلیکس را رها نبیبی لایت مو کرد.

یکی می‌گوید برای او پروتئین تراپی مو بود که نمازش را خطاب بیبی لایت مو کرد. و یک روز، وقتی دید که توجه من به آلیکس رنگ مو است، به من گفت: “نگاه به او برای من خوب رنگ مو است، او باید شبیه مریم باکره باکراتینه مو شد.” شکل کوچک او، بسیار برازنده و ظریف، اما یک نقص جزئی داشت. اما این در زیر چین های ردای او یا روسری پنهان پروتئین تراپی مو بود که او می دانست چگونه آن را با چنین لطفی ترتیب دهد. یک شانه کمی بالاتر از دیگری پروتئین تراپی مو بود.

قیمت رنگ مش موی کوتاه : پس از سلام و احوالپرسی به پدرم که از قبل او را می شناخت، رو به ما بیبی لایت مو کرد، لحظه ای درنگ بیبی لایت مو کرد و سپس دو دست کوچکش را دراز بیبی لایت مو کرد و با لبخندی جذاب، ابتدا به سمت من و سپس سوزان پیش رفت و ما را در آغوش گرفت. هر دو انگار از آشنایان قدیمی پروتئین تراپی مو بودیم. و از آن لحظه ما دوستان خوبی پروتئین تراپی مو بودیم. علیرغم اطمینان کارلو که نقشه ای از آتاکاپاس داشت، تصمیم گرفته کراتینه مو شد که قایق شبانه سفر نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو قهوه ای برای موهای سفید

اما در می سی سی پی هیچ خطری وجود نداشت. و در حالی که پدر مجبور کراتینه مو شد به مزرعه ما برسد، ما تمام آن شب اول را سفر بیبی لایت مو کردیم. روز بعد آلیکس – او از ما خورنگ مو است که او را به این نام صدا کنیم – از ما دعوت بیبی لایت مو کرد تا در اتاقش به ملاقاتش برویم. وقتی وارد اتاق کوچک کراتینه مو شدیم، سوزان و من نتوانستیم فریاد تعجب را در خود نگه داریم. (یک چیز را به خاطر بسپار: بابا چیزی از خانه نبرد.

حتی نمی دانست ما باید با چه وسیله ای برگردیم؛ اما نجارها برای همیشه می رفتند و همه چیز را می گرفتند.) یوسف دیوارهای ناهموار را سفید بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. یک فرش ارزان – اما در آن زمان ها قیمت بالایی داشت – از رنگ های روشن کف را پوشانده پروتئین تراپی مو بود. یک تخت فرانسوی بسیار پایین یک گوشه را اشغال بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، و از یک جور گلدان از چین‌های یک نوار پشه‌دوزی کراتینه مو شده بیرون می‌آمد.

قیمت رنگ مش موی کوتاه : این اولین بار از این نوع پشه پروتئین تراپی مو بود که تا به حال دیده پروتئین تراپی مو بودیم. آلیکس توضیح بالیاژ مو داد که آن را از پرده های همان تخت درست بیبی لایت مو کرده رنگ مو است و هم تخت و هم پرده هایی را که از انگلستان با خود آورده رنگ مو است. راز جدید! در کنار تخت، یک میز آرایش و آینه گردویی، روبه‌روی آن یک روشویی، در پای تخت، یک پرایدیو ، یک میز وسط، سه صندلی – این‌ها همه مبلمان پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ مو شکلاتی نسکافه ای با دکلره

شمارشی از انواع وسایل زیبای زنانه، در کریستال، نقره، طلا، با تصویری از مصلوب کراتینه مو شدن و تصویری دیگر از باکره در ادامه آمده رنگ مو است]. روی قفسه‌ها جعبه‌ای رنگارنگ، چند کتاب و چند قطعه موسیقی قرار داشت. از یک میخ کوچک یک گیتار آویزان پروتئین تراپی مو بود. اما سوزان راضی نپروتئین تراپی مو بود. نگاه او هرگز جسمی ناشناخته را که در سرژ سبز پوشانده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود باقی نگذاشت.

آلیکس متوجه کراتینه مو شد، خندید، از جایش بلند کراتینه مو شد و در حالی که پوشش را بلند بیبی لایت مو کرد، گفت: سوزان، این چنگ من رنگ مو است، بعداً آن را برای تو خواهم نواخت. عصر دوم و بعد از آن، بابا، با وجود نمایش کارلو و مهتاب باشکوه، با ادامه سفر در شب مخالفت بیبی لایت مو کرد. و تا صبح روز پنجم نگذشته پروتئین تراپی مو بود که به سنت جیمز رسیدیم. می توانید لذتی را که در مزرعه از ما پذیرایی کراتینه مو شد، تصور کنید.

ما سفر خود را شروع بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودیم و مادر و خواهرانم با دستان دراز به سمت ما دویدند، انگار سال هرنگ مو است که ما را ندیده اند. نیازی به گفتن نیست که آنها با آلیکس مجذوب کراتینه مو شدند. و وقتی بعد از شام مجبور کراتینه مو شدیم آخرین خداحافظی را با عزیزانی که پشت سر گذاشته پروتئین تراپی مو بودند، بگوییم، سوار قایق تخت کراتینه مو شدیم و مزرعه را در میان هوزها ترک بیبی لایت مو کردیم.

  رنگ مو یخی زیر مو

قیمت رنگ مش موی کوتاه : و بوسه های پرتاب کراتینه مو شده از نوک انگشتان. هیچ کس گریه نبیبی لایت مو کرد، اما مادرم هنگام خداحافظی با پدرم پرسید: “پیر، چگونه می خواهید برگردید؟” همسر عزیز، به رحمت خدا همه چیز برای مرد با جیب پر پول ممکن رنگ مو است. در طول چند روزی که از می سی سی پی گذشتیم، هر روز مانند روزهای قبل پروتئین تراپی مو بود. ما روی عرشه نشستیم و به حرکت آلایت و هایلایت مو هسته جاروهای طولانی نگاه می بیبی لایت مو کردیم.

یا می خواندیم، یا گلدوزی می بیبی لایت مو کردیم، یا در اتاق آلیکس به چنگ یا گیتار او گوش می بالیاژ مو دادیم. و در پایان یک هفته دیگر به پلاکمین رسیدیم. پانویسها و منابع: [11] طبق عادت رایج بردگان جنوبی.- مترجم. که در. پلاکمین پایین بایو – مبارزه با طبیعت وحشی پلاکمین از یک کلیسا، دو فروشگاه، به همان اندازه آبخوری و حدود پنجاه کابین تشکیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که یکی از آنها بالیاژ مو دادگاه پروتئین تراپی مو بود.

قیمت رنگ مش موی کوتاه : در اینجا انبوهی از کاتالان ها، آکادی ها، سیاه پوستان و هندی ها زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. وقتی سوزان و مگی به همراه پدرم و جان گوردون به ساحل رفتند، من از دنبال بیبی لایت مو کردن آن خودداری بیبی لایت مو کردم و ترجیح بالیاژ مو دادم با جوزف و آلیکس در کشتی بمانم. در پروتئین تراپی مو بود که با می سی سی پی قدیمی خداحافظی بیبی لایت مو کردیم. در اینجا قایق مسطح ما مسیری انحرافی داشت و وارد بایو پلاکمین کراتینه مو شد.

  مدل رنگ مو زیتونی

بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱