نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو مشکی پر کلاغی

بهترین رنگ مو مشکی پر کلاغی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو مشکی پر کلاغی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو مشکی پر کلاغی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو مشکی پر کلاغی : چه پاسخی دارید؟ بدون شک تصاویر متحرک. از «فیلم‌ها» رنگ مو است که فرزندان شما می‌آموزند زندگی چیست. اگر بتوانم به شما نشان دهم که چیز خاصی در «فیلم‌ها» وجود رنگ مو دارد.

رنگ مو : پادشاه یا نجیب زاده می توانست هر زنی را که بخواهد ببرد و قوانینی را در این زمینه وضع می بیبی لایت مو کرد و آنها را اجرا می بیبی لایت مو کرد. در جامعه فئودالی، ارباب ارباب حق شب اول را با همسران رعیت خود مطالبه می بیبی لایت مو کرد. این یکی از امتیازات طبقه حاکم پروتئین تراپی مو بود که در انقلاب فرانسه لغو کراتینه مو شد. هر جا که انقلاب فرانسه نتوانست بر مالکیت زمین تأثیر بگذارد، حق مالک زمین در شکار دختران مستأجر خود به عنوان یک رسم ادامه رنگ مو دارد.

بهترین رنگ مو مشکی پر کلاغی

بهترین رنگ مو مشکی پر کلاغی : اگرچه در قانون نوشته نکراتینه مو شده رنگ مو است و منافقان آن را انکار می کنند. در للایت و هایلایت مو هستان غالب رنگ مو است، همانطور که ممکن رنگ مو است با خواندن “گرداب ها” سینکیویچ کشف کنید. همانطور که ممکن رنگ مو است از هاردی کشف کنید، در انگلستان غالب رنگ مو است. خواهید دید که در هر نقطه از جهان که زنان فقر تمام دکلره مو دارند و مردان دارای ثروت و اعتبار، کت و شلوار و اتومبیل لایت و هایلایت مو هستند، غالب رنگ مو است.

هر جا که هتل‌ها، کالج‌ها، یا سایر گردهمایی‌های مردان جوان طبقه حاکم باکراتینه مو شد، آن را پیدا خواهید بیبی لایت مو کرد. شماآن را در دنیای تئاتر و تصویر متحرک پیدا خواهید بیبی لایت مو کرد. در دنیای تئاتر برادوی به خوبی درک می نانو کراتین مو شود که زن «ستاره» در این حرفه با تبدیل کراتینه مو شدن به معشوقه یک مدیر یا «فرشته» زندگی خود را آغاز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در دنیای تصویر متحرک جنوب کالیفرنیا، این یک قراربالیاژ مو داد شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است.

  جدیدترین رنگ مو روز

که برای همه آشنایان با این تجارت شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است، که یک دختر جوان در ازای یک شغل مهم، از فضیلت خود جدا می نانو کراتین مو شود. فصل XXX جنسیت و آمریکای جوان (در مورد ترتیبات جنسی امروزی بحث می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا بر نسل آینده تأثیر می گذارد.) اولین وظیفه ما این رنگ مو است که در نظر بگیریم که مردم واقعاً چگونه در رابطه با جنسیت رفتار می کنند.

همانطور که از رفتار آنها متمایز می نانو کراتین مو شود. اولین و ضروری ترین گام در درمان هر بیماری، تشخیص صحیح رنگ مو است و در این صورت نه تنها تشخیص، بلکه برای اثبات آن لازم رنگ مو است. زیرا آشکارترین واقعیت در مورد ترتیبات جنسی کنونی ما انبوهی از پنهان کاری سازمان یافته رنگ مو است. نه تنها معلمان و واعظان در اکثر موارد تمام ذکر این موضوعات را سرکوب می کنند.

اما مدافعان نابسامانی اقتصادی کنونی ما عادت تمام دکلره مو دارند رژیم مالکیت خصوصی را تنها پایه زندگی خانوادگی بدانند. تا زمانی که مردم چنین ایده ای تمام دکلره مو دارند، تلاش برای آموزش چیزی در این زمینه به آنها فایده ای نرنگ مو دارد. صحبت بیبی لایت مو کردن با آنها در مورد عشق تک همسری فایده ای نرنگ مو دارد، زیرا تنها چیزی که آنها درک می کنند ریاکاری رنگ مو است.

بنابراین، در این فصل، آینه را در مقابل اخلاق سرمایه‌داری نگه می‌داریم. مکث می کنم و فکر می کنم: از کجا شروع کنم؟ در بالای جامعه، یا در پایین جامعه؟ با شهر یا کشور؟ با پیر یا جوان؟ من فکر می کنم شما بیش از همه به پسران و دختران خود اهمیت می دهید، بنابراین می خواهم بگویم که در این روزهای واکنش پیروزمندانه چه بر سر جوانان آمریکا می آید.

  ترکیب رنگ مو شرابی بادمجانی

بهترین رنگ مو مشکی پر کلاغی : من یک پسر دارم که طبیعتاً در مورد او بسیار فکر می کنم. همین الان او دانشجوی یکی از دانشگاه‌های دولتی مرنگ مو است و روز قبل برایم نوشت: «رفتم رقص و باور کن پدر، اگر می‌دانستی این رقص‌های مدرن یعنی چه، درباره‌شان چیزی می‌نوشتی. ” من می دانم منظور آنها چیست. آنها مستقیماً از فاحشه خانه های آرژانتینی، در میان پلیدترین مکان های رذیله در جهان، به سراغ ما آمده اند.

دیگران از جنگل آمده اند، جایی که طبیعی پروتئین تراپی مو بودند. موجود بیچاره جنگل میل جنسی خود را رنگ مو دارد نه چیز دیگری. او با مغز مشکل نرنگ مو دارد، او ارگانیسم اجتماعی پیچیده ای برای ساختن نرنگ مو دارد محافظت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، در نتیجه او نیازی به آنچه «اخلاق» نامیده می نانو کراتین مو شود نرنگ مو دارد. اما ما مردم متمدن به اخلاق نیاز داریم و داریم آنها را از دست می دهیم و جامعه ما از هم می پاکراتینه مو شد و به زوزه و دعوا و آدمخواری جنگل برمی گردد.

پروفسور ویلیام جیمز، بزرگ‌ترین روان‌شناس آمریکا، به ما می‌گوید که گذر از حرکات متناسب با یک احساس، به‌طور خودکار باعث احساس آن احساس می‌نانو کراتین مو شود. اگر بازیگری را تماشا کنید که در صحنه‌ای احساسی آماده می‌نانو کراتین مو شود تا روی صحنه هجوم آورد، او را خواهید دید که در حال راه رفتن، مشت‌هایش را گره می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، پاهایش را می‌کوبد.

  مدل رنگ مو دورنگ

چهره‌های وحشی می‌سازد، «خودش را بالا می‌برد». و حالا، فکر می کنید در ذهن مردان و زنان جوان چه می گذرد، در حالی که با بدنشان مراحلی را طی می کنند که چیزی نیست و نمی تواند چیزی جز تقلید از تماس جنسی باکراتینه مو شد؟ به نظر می رسد که والدین نادان و نادان لایت و هایلایت مو هستند و این کار را به بچه ها واگذار بیبی لایت مو کرده اند تا بفهمند این رقص ها چه معنایی رنگ مو دارد.

در رود آیلند، یکی از قدیمی‌ترین ایالت‌های ما، کالج براون رنگ مو است که توسط اشراف نیوانگلند برای تحصیل پسرانش انتخاب کراتینه مو شده رنگ مو است. و این پسران به امور اجتماعی در بهترین خانه‌های پراویدنس می‌روند و آنها را «پارتی نوازش» می‌نامند. و این چیزی رنگ مو است که آنها در مقاله کالج خود می نویسند: جوانه اجتماعی مدرن، نه خیلی زیاد، اما به اندازه کافی. او بی‌احتیاط سیگار می‌ککراتینه مو شد.

بهترین رنگ مو مشکی پر کلاغی : به میزان قابل توجهی فحش می‌دهد و درنگ مو استان‌های «کثیف» تعریف می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این جمله که در یک مقاله دانشگاهی منتشر کراتینه مو شد، باعث رسوایی می نانو کراتین مو شود و یک خبرنگار روزنامه برای مصاحبه با پسر دانشگاهی که روزنامه را ویرایش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، می رود و این پسر صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او می گوید که چگونه در یک رقص با دختری دوست داشتنی آشنا کراتینه مو شد.

  رنگ مو اسپری یخی

قلبش از شور عشق جوان به وجد آمد. “صادقانه بگویم، بین من و تو، من با این خانم کوچولوی خاص خیلی دلخور پروتئین تراپی مو بودم. احساسی نسبت به او داشتم، نمی‌دانی، مثل یک پسر واقعی نسبت به دختری که می‌توانست تصور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند با او ازدواج بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، احساس خوبی رنگ مو دارد. تقریباً، می‌دانید عشقی که یک مرد همیشه یک بار در زندگی رنگ مو دارد چقدر رنگ مو است.

خوب، کمی راه رفتیم، و حدس می‌زنم برای مدتی چیز زیادی نگفتم. و همینطور که گوشه یکی از ساختمانهای اینجا را چرخاندیم، دستم را گرفت، دستش می لرزید. این سراف رویای من گفت: “عشق و بگذار عشق شعار من رنگ مو است عزیزم.” زمان زیادی برای شروع رنگ مو است. آن دختر فکر می‌بیبی لایت مو کرد که من آلایت و هایلایت مو هسته مرده‌ام. او نمی‌دانست.

که من همان لحظه عشق بزرگ خود را تصور بیبی لایت مو کردمزندگی تازه داشت از در وارد می کراتینه مو شد نحوه پایین آمدن او از پایه ای که برایش ساخته پروتئین تراپی مو بودم بی رحمانه پروتئین تراپی مو بود.” فرض کنید باید از شما بخواهم که تأثیری را که بیشترین نقش را در شکل بالیاژ مو دادن به افکار آمریکای جوان رنگ مو دارد نام ببرید.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱