نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو موجود در ایران

بهترین رنگ مو موجود در ایران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو موجود در ایران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو موجود در ایران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو موجود در ایران : شیر ترسو و ببر گرسنه به اصطبل های مرمری پشت کاخ سلطنتی رفتند، جایی که در خانه زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و آنها نیز راز را حفظ آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، حتی از گفتن به اسب اره چوبی، هنک قاطر، و مرغ زرد، و بچه گربه صورتی جایی که آنها پروتئین تراپی مو بودند. 239 تروت هر روز به گل جادویی آب می بالیاژ مو داد و به هیچ کس در اتاقش اجازه نمی بالیاژ مو داد به جز دوستانش، بتسی بابین و دوروتی، شکوفه های زیبا را ببیند.

رنگ مو : بچه گربه صورتی همیشه با گربه شیشه ای دعوا می بیبی لایت مو کرد و اصرار داشت که گوشت بر شیشه برتری رنگ مو دارد، در حالی که گربه شیشه ای به بچه گربه صورتی تمسخر می بیبی لایت مو کرد، زیرا مغز صورتی نداشت. اما مغزهای صورتی همه با گل آبی پوشانده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و اگر بچه گربه صورتی گربه شیشه ای را در چنین وضعیتی ببیند، به طرز وحشتناکی تحقیرکننده خواهد پروتئین تراپی مو بود.

بهترین رنگ مو موجود در ایران

بهترین رنگ مو موجود در ایران : برای چندین ساعت، گربه شیشه‌ای بسیار متواضعانه راه می‌رفت، اما نزدیک ظهر از فرصت رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرد و کسی به آن نگاه نمی‌بیبی لایت مو کرد و از میان علف‌های بلند دور کراتینه مو شد. به یاد آورد که یک دریاچه کوچک از آب خالص در این نزدیکی وجود رنگ مو دارد، و گربه با سرعتی که می توانست به سمت این دریاچه می رفت. بقیه هرگز دلتنگ او نکراتینه مو شدند.

  رنگ مو یخی کاراملی

تا اینکه برای ناهار توقف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و بعد برای شکار او خیلی دیر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. دوروتی گفت: “من فکر می کنم او جایی رفته رنگ مو است تا خودش را تمیز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” جادوگر پاسخ بالیاژ مو داد: “مهم نیست.” “شاید این موجود شیشه ای به اندازه کافی مجازات کراتینه مو شده باکراتینه مو شد، و ما نباید فراموش کنیم که او هم تروت و هم کاپن بیل را نجات بالیاژ مو داد.” دوروتی افزود: «بعد از اینکه برای اولین بار آن‌ها را به جزیره‌ای مسحورکننده هدایت بیبی لایت مو کردیم.

اما من فکر می کنم، همانطور که شما انجام می دهید، گربه شیشه ای به اندازه کافی مجازات کراتینه مو شده رنگ مو است، و او دیگر سعی نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند دم میمون ها را بککراتینه مو شد. گربه شیشه ای دوباره به مهمانی مسافران نپیوست. او هنوز هم خشمگین پروتئین تراپی مو بود، و به علاوه، آنها خیلی آلایت و هایلایت مو هسته حرکت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا مناسب او باشند. هنگامی که آنها به کاخ سلطنتی رسیدند.

یکی از اولین چیزهایی که دیدند گربه شیشه ای پروتئین تراپی مو بود که روی نیمکتی به روشنی، تمیز و شفاف مانند همیشه جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. اما او وانمود بیبی لایت مو کرد که متوجه آنها نمی نانو کراتین مو شود و آنها بدون هیچ اشاره ای از کنار او گذشتند. 235 دانشکده هنرهای ورزشی فصل 21 دوروتی و دوستانش در زمان مناسبی به کاخ سلطنتی رسیدند.

  رنگ مو و مش فویلی

زیرا اوزما بالیاژ مو دادگاه عالی را در اتاق تخت خود برگزار می بیبی لایت مو کرد، جایی که پروفسور این کالج در کشور اما نه چندان دور از شهر زمرد واقع کراتینه مو شده رنگ مو است. پروفسور ووگلباگ برای اینکه دانش‌آموزان را قادر سازد تمام وقت خود را به تمرینات ورزشی مانند قایق‌سواری، فوتبال و مانند آن اختصاص دهند، مجموعه‌ای از تبلت‌های یادگیری را اختراع بیبی لایت مو کرد.

یکی از این قرص ها که توسط یک محقق بعد از صبحانه خورده می نانو کراتین مو شود، فوراً او را قادر می سازد تا حساب یا جبر یا هر شاخه دیگری از ریاضیات را بفهمد. قرص دیگری که بعد از ناهار خورده کراتینه مو شد به دانش آموزی شناخت کاملی از جغرافیا بالیاژ مو داد. لوح دیگری این امکان را برای خورنده فراهم می بیبی لایت مو کرد تا سخت ترین کلمات را هجی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و لوحی دیگر او را قادر می ساخت که دستی زیبا بنویسد.

لوح هایی برای تاریخ، مکانیک، آشپزی خانگی و کشاورزی وجود داشت، و فرقی نمی بیبی لایت مو کرد که پسر یا دختر احمق باکراتینه مو شد یا روشن، زیرا لوح ها همه چیز را در یک چشم به هم زدن به آنها یاد می بالیاژ مو دادند. این روش که توسط پروفسور ووگلباگ در سرزمین اوز ثبت کراتینه مو شده رنگ مو است، باعث صرفه جویی در کاغذ و کتاب و همچنین ساعات خسته کننده ای که برای مطالعه در برخی از مدارس کمتر مورد علاقه ما اختصاص بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو صدفی بدون دکلره

بهترین رنگ مو موجود در ایران : می نانو کراتین مو شود و همچنین به دانش آموزان اجازه می دهد تمام وقت خود را به مسابقه اختصاص دهند. ، بیس بال، تنیس و سایر ورزش های مردانه و زنانه، که مطالعه در معابد یادگیری که در آن لوح های یادگیری ناشناخته رنگ مو است، به کراتینه مو شدت در آنها اختلال ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. 237 اما اتفاقی افتاد که پروفسور ووگلباگ (که آنقدر اختراع بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که این عادت را پیدا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود) با بی دقتی یک قرص غذای مربعی اختراع بیبی لایت مو کرد که بزرگتر از ناخن انگشت کوچک شما نپروتئین تراپی مو بود.

اما به شکل متراکم، به اندازه یک کاسه پروتئین تراپی مو بود. سوپ، یک قسمت ماهی سرخ کراتینه مو شده، یک کباب، یک سالاد و یک دسر، که همگی همان غذای یک وعده غذایی مربعی را می دهند. پروفسور به قدری به این قرص های غذای مربعی افتخار می بیبی لایت مو کرد که به جای غذای دیگر، شروع به خوردن آنها به دانش آموزان دانشکده خود بیبی لایت مو کرد، اما پسران و دختران مخالفت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

زیرا آنها غذایی می خورنگ مو استند که از طعم آن لذت ببرند. قورت بالیاژ مو دادن یک قرص با یک لیوان آب، و نامیدن آن به عنوان شام، اصلاً جالب نپروتئین تراپی مو بود. بنابراین آنها از خوردن قرص های مربعی خودداری آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. پروفسور ووگلباگ اصرار بیبی لایت مو کرد و نتیجه این کراتینه مو شد که کلاس ارکراتینه مو شد یک روز پروفسور فرهیخته را گرفتند و به رودخانه انداختند – لباس و همه چیز. همه می‌دانند که یک حشره نمی‌تواند شنا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  بهترین مارک رنگ مو ایرانی برای موهای سفید

و بنابراین مخترع قرص‌های مربعی شگفت‌انگیز به مدت سه روز در کف رودخانه دراز کشید تا اینکه یک ماهیگیر یکی از پاهای او را روی قلاب ماهی گرفت و او را به ساحل کشید. پروفسور فرهیخته طبیعتاً از چنین رفتاری خشمگین پروتئین تراپی مو بود و بنابراین کل کلاس ارکراتینه مو شد را به شهر زمردی آورد و از اوزمای اوز درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد تا آنها را به خاطر شورششان مجازات الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

گمان نمی‌کنم که حاکم دختر با پسران و دختران سرکش خیلی سخت‌گیر پروتئین تراپی مو بود، زیرا خودش از خوردن قرص‌های چهارگوش به جای غذا امتناع می‌بیبی لایت مو کرد، اما در حالی که در اتاق تختش به موضوع جالبی گوش می‌بالیاژ مو داد، Cap’ n بیل موفق کراتینه مو شد گلدان طلایی حاوی گل جادویی را بدون اینکه کسی به جز جلیا جامب، خدمتکار افتخار اوزما ببیند.

بهترین رنگ مو موجود در ایران : به اتاق تروت برد و جلیا قول بالیاژ مو داد که به او چیزی نگوید. همچنین جادوگر می‌توانست قفس میمون‌ها را تا یکی از برج‌های بالای قصر حمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، جایی که اتاقی برای خودش داشت که هیچ‌کس به آنجا نمی‌آمد مگر اینکه دعوت نانو کراتین مو شود. بنابراین تروت و دوروتی و کپن بیل و جادوگر همگی از پایان موفقیت آمیز ماجراجویی خود خوشحال کراتینه مو شدند.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱