↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو پوست گندمی

انواع رنگ مو پوست گندمی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو پوست گندمی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو پوست گندمی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو پوست گندمی : این ساختمان مرکز بسیاری از درگیری‌های کراتینه مو شدید پروتئین تراپی مو بود، اما تا سپتامبر پروتئین تراپی مو بود که نیروهای کافی برای ایمن بیبی لایت مو کردن آن برای حمله به دهلی جمع‌آوری نکراتینه مو شد. سرتیپ جان نیکلسون از پنجاب آمده پروتئین تراپی مو بود و خورنگ مو استار حمله فوری به شهر کراتینه مو شد.

رنگ مو : که کارشناسان مدرن را شگفت زده بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. آنها این شگفتی‌ها را در سنگ به انجام رساندند، زیرا با قدرت مرگ و زندگی، توانستند هزاران نفر از افراد خونسرد را تحت تأثیر قرار دهند و آنها را مجبور کنند که دیوارهای قصرها و مقبره‌هایشان را پشت سر بگذارند. مصالح ساختمانی بسیار ارزان پروتئین تراپی مو بود، به طوری که بیشتر گنجینه ای که توسط این حاکمان خرج می کراتینه مو شد.

انواع رنگ مو پوست گندمی

انواع رنگ مو پوست گندمی : در این مقبره‌ها مقدار زیادی از گنجینه‌ای که از کشاورزان هندوهای فقیر کراتینه مو شده زمین به دست آمده پروتئین تراپی مو بود ریخته کراتینه مو شد. تعبالیاژ مو داد کمی از مناظر در این دنیا تاثیرگذارتر از این منظره پرنده از بقایای امپراتوران مغول رنگ مو است که برای بیش از سه قرن بر شمال هند حکومت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در یکی از فقیرترین و پرجمعیت ترین کشورهای جهان، این مستبدان شگفتی های معماری را پرورش بالیاژ مو دادند.

صرف تزئینات دقیق دیوارها و سقف ها با سنگ های قیمتی و عاج و مرمر تراشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. هیچ توصیفی که من تا به حال خوانده ام کافی نیست[119]تصور تعبالیاژ مو داد و انبوه این بقایای شکوه و جلال امپراتوری گذشته، و این شکوه در تقابل با فقر فقیرانه مردم عادی -کشاورزان خاک، کشوهای آب، که در کلبه‌های بدبخت زندگی می‌کنند، چشمگیرتر می‌نانو کراتین مو شود.

کف خاکی، بدون پنجره و بدون امکانات رفاهی. این خانه ها در روستاهای کوچک در کنار هم لایت و هایلایت مو هستند. گاو یا بز خانوادگی بخشی از خانه را اشغال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یک آتش کوچک فقط به کسی که مستقیماً روی آن ایستاده گرما می دهد و دود از در باز بیرون می ریزد یا از سوراخ های سقف کاهگلی عبور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. همانطور که بومی سیصد سال پیش زندگی می بیبی لایت مو کرد، امروز نیز زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو مشکی گیاهی زنانه

او به جای آجیل قدیمی یا روغن ماهی از نفت سفید رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما این تقریبا تنها تغییر رنگ مو است. در زراعت خاک و در انواع تولیدات، اکنون از همان روش هایی رنگ مو استفاده می نانو کراتین مو شود که اکبر شمال هند را از دست فرمانروایان هندو بیرون کشید. همان گاری‌های گاو نر خام، با چرخ‌هایی که ضخامت یک پا و فقط چهار پره تمام دکلره مو دارند، محصول را به دهلی می‌برند.

بسیاری از این چرخ ها بدون لرنگ مو استیک لایت و هایلایت مو هستند. در برخی موارد، شترها جای گاو نر را به عنوان جانوران بار می دهند، به ویژه در کشور خشک شمال دهلی. کولی مانند اجبالیاژ مو دادش در سه قرن پیش آب را از چاه ها برای آبیاری می ککراتینه مو شد. او از گاو نر روی آررنگ مو استرا رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که با زنجیره ای از سطل چرخ بزرگی را می چرخاند. در مزارع کوچک این کار توسط مردان انجام می نانو کراتین مو شود.

انواع رنگ مو پوست گندمی : تمام فرآیندهای آبیاری کهن و دست و پا گیر لایت و هایلایت مو هستند و در هیچ سرزمینی که نیروی کار ارزشمند رنگ مو است یک روز قابل تحمل نیست. دهلی از نظر یادپروتئین تراپی مو بودهای فاتحان مغول بسیار غنی رنگ مو است. در نزدیکی دروازه لاهور، کاخ، یکی از اصیل ترین بقایای دوره محمدی قرار رنگ مو دارد. طاق‌دار به حیاط بیرونی منتهی می‌نانو کراتین مو شود که در یک انتهای آن گالری گروه موسیقی باشکوهی با بالیاژ مو دادوی[120]ماسه سنگ قرمز، ریز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کاری کراتینه مو شده.

  بهترین رنگ مو سال

در سمت دورتر، دوان آم یا تالار مخاطبان عمومی رنگ مو است، با طاق‌ها و ستون‌های نجیب، که در پشت آن، در یک فرورفتگی برافراشته، امپراتور بر تخت طاووس خود نشسته پروتئین تراپی مو بود که از دو طاووس تشکیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، با بدن. و بالهایی از طلای جامد که با یاقوت، الماس و زمرد تزئین کراتینه مو شده رنگ مو است. بالای آن سایبانی از طلا پروتئین تراپی مو بود که بر دوازده ستون تکیه بالیاژ مو داده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که همگی تزئینات فراوانی داشتند.

این اثر باشکوه را نادر پاشا برد. این کاخ شامل بسیاری از اتاق‌های زیبای دیگر رنگ مو است که از جمله آنها می‌توان به آپارتمان‌های سلطنتی اشاره بیبی لایت مو کرد که کانالی از مرمر در کف آن وجود رنگ مو دارد که از طریق آن آب گلاب به رختکن و حمام ملکه می‌رسید. برجسته ترین مسجد دهلی مسجد جامع مشید رنگ مو است که از ماسه سنگ قرمز و مرمر سفید ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است.

انواع رنگ مو پوست گندمی : دارای یک ورودی نجیب و یک چهار ضلعی بزرگ به مساحت سیصد و بیست و پنج فوت مربع و یک فواره در مرکز آن. در یک غرفه در یک گوشه، یادگارهای محمد قرار رنگ مو دارد که با احترام ظاهری زیادی به گردشگر شکاک نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است. در نزدیکی آن مسجد کالار یا مسجد سیاه قرار رنگ مو دارد که به سبک معماری اولیه عربی ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است.

یازده مایل دورتر از دهلی، مقبره‌های بسیاری از امپراتوران مغول، از جمله یا ستون بزرگ ماسه‌سنگ قرمز، با مسجدی زیبا در نزدیکی آن قرار رنگ مو دارد. زمانی که کوتاب این ستون باشکوه را به ارتفاع دویست و سی و هشت پا و قطر پایه آن چهل و هفت فوت و سه اینچ آغاز بیبی لایت مو کرد، نایب السلطنه پروتئین تراپی مو بود. سه طبقه اول از ماسه سنگ قرمز و دو طبقه فوقانی با سنگ مرمر سفید روبرو لایت و هایلایت مو هستند.

  رنگ مو سرخابی روشن

این قله که سیصد و هفتاد و نه پله به آن می‌رسد، منظره‌ای عالی از کشور اطراف با مقبره‌های بسیار زیبای مسلمین را به نمایش می‌گذارد. در مسیر منار منار از تعبالیاژ مو دادی مقبره زیبای محمدی عبور می نانو کراتین مو شود که مقبره امپراطور همایان یکی از بزرگ ترین آنهرنگ مو است.[121]از سازندگان مسلمان از بین تمام ساختمان‌هایی که در هند دیدم، این ساختمان از نظر زیبایی به تاج محل بی‌نظیر نزدیک‌تر رنگ مو است.

از ماسه سنگ قرمز، با سنگ مرمر سفید در نقش برجسته، پنجره های آن فرورفته و درهای پایینی با سنگ و مشبک سنگ مرمر با زیبایی بسیار پر کراتینه مو شده رنگ مو است. مقبره یک هشت ضلعی رنگ مو است و در اتاق مرکزی آن قنوتاف امپراتور بزرگ از سنگ مرمر سفید ساده قرار رنگ مو دارد. نه چندان دور زیارتگاه ها و مقبره های بسیاری از امپراتوران و مقدسین محمدی قرار تمام دکلره مو دارند.

انواع رنگ مو پوست گندمی : دهلی شاهد برخی از کراتینه مو شدیدترین درگیری ها در طول شورش پروتئین تراپی مو بود. بومیان شورشی اروپایی ها را از شهر بیرون آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و کسانی را که قادر به فرار نپروتئین تراپی مو بودند سلاخی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. هزاران شورشگر نیز از لاکنو، کاونپور و جاهای دیگر به دهلی سرازیر کراتینه مو شدند. ژنرال برنارد، به فرماندهی نیروهای انگلیسی که از سیملا آمده پروتئین تراپی مو بودند.

در ششم ژوئن به شورشیان حمله بیبی لایت مو کرد و به پیروزی مهمی دست یافت، زیرا به مالکیت بریتانیایی یک برونزد رفیع از صخره های برنگ مو استانی، که به طرز تحسین برانگیزی برای طراحی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، به دست آورد. دفاع و برای عملیات علیه شهر. نیروها در سراسر ریج و در خانه هندو رائو، ساختمانی عظیم متعلق به یک بومی وفادار، مستقر پروتئین تراپی مو بودند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه