نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ موی ترکیبی بدون دکلره

بهترین رنگ موی ترکیبی بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ موی ترکیبی بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ موی ترکیبی بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ موی ترکیبی بدون دکلره : مرکز عفونت رنگ مو است؟ چندین سال پیش تجربه ای با آپاندیس داشتم که از آن چیزی در مورد یکی از شایع ترین بیماری های انسان، یبوست یا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندی روده ها آموختم. این یک علت بیماری های مزمن بیشماری رنگ مو است که در زیر سر خود مسمومیت یا مسمومیت بدن در اثر جذب به سیستم محصولات تخمیر و پوسیدگی در روده ها گروه بندی کراتینه مو شده اند.

رنگ مو : با این حال من هرگز از آن سردی نگرفتم و هرگز چیزی جز احساس نشاط نداشتم. بنابراین باید دلیلی وجود داشته باکراتینه مو شد که قرار گرفتن در معرض در یک زمان باعث سرماخوردگی می نانو کراتین مو شود و در زمان دیگر نه. توضیح شما را به “لنگ سلامتی” می برد. آن‌ها می‌دانند که جریان خون شما باید مسدود نانو کراتین مو شود، لحن بدن شما باید به دلیل هوای بد و ورزش نبیبی لایت مو کردن، و به‌ویژه با پرخوری یا رژیم غذایی نامناسب کاهش یابد.

بهترین رنگ موی ترکیبی بدون دکلره

بهترین رنگ موی ترکیبی بدون دکلره : با این حال من “سرما نخوردم”. وقتی جوان پروتئین تراپی مو بودم، در ماه آوریل بیست مایلی تا ساحل، با برف روی زمین، دوچرخه سواری بیبی لایت مو کرده‌ام و در موج سواری فرو رفته‌ام و شنا بیبی لایت مو کرده‌ام و دوباره به خانه رفته‌ام. زمانی که مجبور کراتینه مو شدم یک ربع مایل را با لباس شنا در امتبالیاژ مو داد اسکله ای پوشیده از یخبندان بدوم و باد یخی از رنگ مو استخوان هایم می وزید، در دریا حمام بیبی لایت مو کرده ام.

  رنگ موی فندقی روشن طلایی

اما بیشتر آنها افراط می کنند و اصرار می کنند که ماشین سواری و وضعیت سرد بدن من ربطی به سرماخوردگی من نرنگ مو دارد. اما من چیز دیگری می‌دانم—من بارها این اتفاق را تماشا بیبی لایت مو کرده‌ام. در مواقعی که از پا می افتادم، کوچکترین قرار گرفتن در معرض آن باعث سرماخوردگی من می کراتینه مو شد، به معنای واقعی کلمه در چند دقیقه. در یک روز زمستانی بدون هیچ چیزی روی سرم، گلو درد دارم.

من با یک جا نشستن با پاهای خیس یا با نشستن در هوای گرم در یک روز گرم تابستان که کمی عرق بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم سرما خورده ام. من مطمئن نیستم که چگونه این را توضیح دهم، اما حدس من این رنگ مو است که شما خون را در زمانی که ضعیف کراتینه مو شده و در معرض عفونت رنگ مو است از سطح بدن دور می کنید و لشکر گلوله های سفید را دور می کنید و می دهید.

میدان نبرد بدن شما با میکروب ها من می دانم که طبیعت شناسان وجود تمام دکلره مو دارند که رنگ مو استدلال می کنند که میکروب ها هیچ ارتباطی با بیماری نتمام دکلره مو دارند. اما آنها هرگز نتوانستند من را متقاعد کنند – میکروب ها خیلی واقعی لایت و هایلایت مو هستند، و خیلی زیاد لایت و هایلایت مو هستند و تماشای آنها خیلی آسان رنگ مو است. اگر یک تکه گوشت را در دمای گرم در معرض هوا بگذارید، میکروب های موجود در هوا ته نشین می شوندبر آن و شروع به تغذیه از آن و تکثیر. گوشت مرده رنگ مو است.

  بهترین رنگ موی ایرانی مشکی

قادر به محافظت از خود نیست. اما بینی و گلوی شما نیز گوشت رنگ مو است و به همان اندازه غذای خوبی برای میکروب هرنگ مو است. تنها تفاوت این رنگ مو است که این گوشت زنده رنگ مو است، جریان خون زنده ای در آن جریان رنگ مو دارد و چندین میلیارد از انواع میکروب های بدن یعنی سلول های خونی وجود رنگ مو دارد. اگر این سلول های خونی سالم و درست تغذیه شوند و به محل عفونت آورده شوند.

می توانند تمام میکروب های رایج را از بین ببرند. پس این رنگ مو است که شما بیماری ندارید، بلکه سلامتی دارید. اما سلامتی شما همیشه مستلزم مبارزه ارگانیسم شما با سایر موجودات رنگ مو است و دلیل شما این رنگ مو است که مراقب بدن خود باشید و تمام کمکی که می توانید برای محافظت از آن انجام دهید. سرفه و سرماخوردگی، گلودرد و سردرد.

اولین هکراتینه مو شدارهایی لایت و هایلایت مو هستند که سیستم دفاعی شما ضعیف کراتینه مو شده رنگ مو است. به عنوان یک قاعده این بیماری ها به خودی خود جدی نیستند، اما نشانه های یک وضعیت نادرست لایت و هایلایت مو هستند، و اگر از این وضعیت غافل شوید، خیلی زود متوجه خواهید کراتینه مو شد که باید با چیزی کشنده دست و پنجه نرم کنید. علاج من برای سرماخوردگی این رنگ مو است.

بهترین رنگ موی ترکیبی بدون دکلره : که تنقیه و ملین بخورم و بیست و چهار ساعت چیزی نخورم و آب فراوان بنوشم. اگر سرماخوردگی یا گلودرد کراتینه مو شدید دارید، عاقلانه رنگ مو است که یک یا دو روز در رختخواب، کنار پنجره باز دراز بکشید. در صورت تمایل می‌توانید از اسپری‌ها و غرغره‌ها نیز رنگ مو استفاده کنید، اما رنگ مو استفاده کمی از آنها پیدا خواهید بیبی لایت مو کرد، زیرا میکروب‌ها در اعماق غشاهای مخاطی شما قرار تمام دکلره مو دارند و نمی‌توان به همه آنها از بیرون دسترسی پیدا بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو قرمز دوماسی

در روزهای غمگین قدیم نادانی، سرما می‌خوردم و به دکتر می‌رفتم و گلو و بینی‌ام را پر از مایعات سیاه و سبز و زرد و بنفش می‌بیبی لایت مو کردم، که هیچ سودی برای من نداشت. سرما دو یا سه هفته، گاهی هشت یا ده هفته باقی می ماند، و من بدبخت و کاملاً ناامید می کراتینه مو شدم. چند اینچ داشتم می‌مردم و یکی از دکترها نمی‌توانست به من بگوید چرا.

شایع ترین بیماری بعدی سردرد رنگ مو است و این به معنای وجود سم در جریان خون شما رنگ مو است. ممکن رنگ مو است ناشی از رژیم غذایی نامناسب، الکل، مواد مخدر، هوای بد، یا هیجان عصبی باکراتینه مو شد. اگر هیچ کدام از این موارد نیست، پس باید به دنبال برخی مشکلات ارگانیک، فشار چشم، مثلاً یا شاید نقص در ستون فقرات باشید.

رنگ مو استئوپات ها و کایروپراکتیک ها در ستون فقرات تخصص تمام دکلره مو دارند و اکتشافات مهمی انجام بالیاژ مو داده اند. دکترین آنها به طور خلاصه این رنگ مو است که نیروی عصبی که جریان خون را هدایت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند به آن منتقل می نانو کراتین مو شوداندام های بدن توسط اعصابی که از طریق سوراخ های بین مهره ها از نخاع خارج می شوند. اگر هر یک از این روزنه ها فشرده نانو کراتین مو شود.

منبع عصبی شما کاهش یافته رنگ مو است، که به معنای ناخوشی در آن قسمت از بدن رنگ مو است که عصب به آن منتهی می نانو کراتین مو شود. اینکه می توان با صاف بیبی لایت مو کردن رنگ مو استخوان های ستون فقرات چنین مشکلی را اصلاح بیبی لایت مو کرد، کاملاً منطقی به نظر می رسد. اما مانند بسیاری از مردم با یک ایده جدید، کاشفان آن را به سمت افراط های پوچ پیش می برند.

  ترکیب رنگ مو بلوند سوئدی

من یک جزوه رسمی کایروپراکتیک دارم که می‌گوید جابجایی مهره‌ها “علت فیزیکی و ماندگار نود و پنج درصد از همه موارد بیماری رنگ مو است؛ پنج درصد باقیمانده به دلیل سابلاکساسیون سایر بخش‌های اسکلتی رنگ مو است.” به طور طبیعی افرادی که به این باور تمام دکلره مو دارند تقریباً تمام مطالعات خود را به رنگ مو استخوان ها و سیستم عصبی اختصاص می دهند.

بهترین رنگ موی ترکیبی بدون دکلره : اما مطمئناً غیر از رنگ مو استخوان و اعصاب، اعضای دیگری از بدن شما لازم رنگ مو است! و اگر برخی از این قطعات ناقص یا معیوب باشند چه؟ اگر چشمان شما به درستی فوکوس نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به طور مداوم عصب بینایی را فرسوده کنید و در نتیجه برای خود سردرد و نوررنگ مو استنی ایجاد کنید، چه؟ اگر آپاندیس داشته باشید که از بدو تولد پیچ ​​خورده و بدشکل کراتینه مو شده رنگ مو است و تا زمانی که در بدن باقی مانده رنگ مو است.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱