نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو موقت

رنگ مو موقت | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو موقت را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو موقت را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

21 آوریل 2024

رنگ مو موقت : یکی از ویژگی‌های معمول آن جمعیت روشن بعدازظهر مربی مادام لالوری با مادام لالاوری همیشه دلپذیر در داخل و کالسکه سیاه براق او روی جعبه پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : جاده قدیمی بایو به سمت دریاچه رنگ مو است. پایین همان جاده پروتئین تراپی مو بود که معشوقه این خانه با کالسکه اش از در فرار بیبی لایت مو کرد و اوباش زوزه کشان در پاشنه او پروتئین تراپی مو بودند. قبل از پایین آمدن از حوضچه بپیچید و توجه کنید که چگونه سقف در هشت شیب مختلف پایین می‌آید. و فکر کن – از هر کدام از این شیب‌ها – به توده‌ای کوچک و بال‌آلود و ترسناک دوران کودکی که از آنجا پرید و به حیاط سنگ‌فرش کراتینه مو شده پایین افتاد.

رنگ مو موقت

رنگ مو موقت : اما قدیمیکالبوس قدیمی – همان چیزی که زمانی این خانه به طرز عجیبی به آن مربوط می کراتینه مو شد – پشت کلیسای جامع اینجا در جنوب پنهان کراتینه مو شده رنگ مو است. خیابانی که در اینجا از رویال می گذرد و گوشه ای را می سازد که خانه روی آن قرار رنگ مو دارد، خیابان بیمارستان رنگ مو است. و آن طرف، به سمت غرب، جایی که کمی به سمت ررنگ مو است خم می نانو کراتین مو شود و بین دو ردیف طولانی نخلستان ها و باغ های گل، بسیار روشن، تمیز و خالی فرار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

آخرین کلمه تا زمانی که ما هنوز اینجا بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم: دلایل دیگری وجود رنگ مو دارد – حداقل یکی به جز تراژدی و جنایت – که باعث می نانو کراتین مو شود مردم باور کنند این مکان خالی از سکنه رنگ مو است. این نقطه خاص به سختی جایی رنگ مو است که شخصی ترجیح دهد یک شبح را ببیند، حتی اگر کسی بداند که این یک توهم نوری نیست. اما یک غروب، چند سال پیش، زمانی که ماه روشنی در اوج می‌آمد و به خوبی به سمت جنوب می‌چرخید.

  رنگ مو مش قهوه ای

دختر جوانی که در آن نزدیکی زندگی می‌بیبی لایت مو کرد و نسبت به شگفتی‌های شایعات بدبین پروتئین تراپی مو بود از این خانه گذشت. او از یک پیاده رو روبه‌رو به آن نزدیک می‌کراتینه مو شد، که با نگاهی به این حصار که آنقدر بلند در آسمان شب ترسیم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، با شفافیت حیرت‌آوری، هر چند رنگ پریده و مه‌آلود در سایه عمیق گنبد، دید – “این باعث کراتینه مو شد به خود لرزم.” او می‌گوید: «تا زمانی که موضوع را توضیح بالیاژ مو دادم» – یک شی واحد، بی‌صدا و بی‌حرک. شکل زنی که به شبکه اش تکیه بالیاژ مو داده رنگ مو است.

او با بررسی دقیق نشان بالیاژ مو داد که فقط یک طلسم پرتوهای ماه رنگ مو است که از سمت دورتر از نورگیر سقف حوضچه کج می‌افتند و از میان شبکه غربال می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. کاش دیگر واقعیتی در درنگ مو استان پیش روی ما وجود نداشت. II. مادام لالوری. فروخت. او ممکن رنگ مو است زودتر از این در خانه ساکن کراتینه مو شده باکراتینه مو شد، اما اینجرنگ مو است که تاریخ غم انگیز آن آغاز می نانو کراتین مو شود.

رنگ مو موقت : مادام لالوری همچنان زیباترین و جذاب‌ترین بانو پروتئین تراپی مو بود، اگرچه نام شوهر سوم را یدک می‌کشید. نام خانوادگی او ابتدا مک کارتی، یک نام اصیل اسپانیایی-کرئول، البته منشأ ایرلندی پروتئین تراپی مو بود، سپس لوپز، یا شاید ابتدا لوپز و سپس مک کارتی، و سپس بلانک. او دو دختر داشت، بزرگتر، حداقل مسئله ازدواج اولش. این خانه تا به امروز به عنوان خانه مادام بلانک شناخته می‌نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو مرواریدی پایه ۹

که متوجه می‌شوید هرگز چنین نپروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است – به‌طور مشخص او چهره‌ای برجسته در خانواده پروتئین تراپی مو بود. شوهرش از او کوچکتر پروتئین تراپی مو بود. نشانه قوی از اهمیت کمتر او در این واقعیت وجود رنگ مو دارد که او را گاهی، و فقط گاهی، دکتر – دکتر. لویی لالاوری. لطف و مهربانی مادر ماهر و سرگرم‌کننده‌شان کاملاً بر دخترخوانده‌هایش و همچنین او بیشتر پروتئین تراپی مو بود.

برای مهمانان مکرر و متعدد در میز مجلل او، این دختران جوان اگر واقعاً ناراضی نباشند، نسبتاً بی‌جان به نظر می‌رسند. در مورد مادرشان اینطور نیست. انجام تمام سهم خود در حلقه‌های بالای جامعه خوب، انصراف از لذت‌های اتاق پذیرایی و غذاخوری با فراوانی و دوستی گیرا، دنبال مشتاقانه زنی پروتئین تراپی مو بود که مدیریت امور مالی خود را واقعی نگه می‌داشت.

املاک و بردگان عمدتاً در دستان خودش رنگ مو است. او ده برده از بردگان داشت و بیشتر آنها را در بال باریک بلندی که قبلاً متوجه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودیم نگهداری می بیبی لایت مو کرد. ما نیازی به بازگویی وضعیت جامعه در مورد او در آن زمان نداریم. شرح آن توسط دوک جوان آلمانی که بدون تاریخ در درنگ مو استان «سالومه مولر» از او نقل بیبی لایت مو کرده ایم، دقیقاً متعلق به همین دوره رنگ مو است.

رنگ مو موقت : گریمز در بالا و جلوی چیزها ایستاد. جان اسلایدل قبلاً در کنار او می درخشید. آنها از اعضای مشترک باشگاه الکین پروتئین تراپی مو بودند که در آن زمان در شکوه آن پروتئین تراپی مو بودند. با انرژی تلاش می بیبی لایت مو کرد تا ببیند چه مقدار باورنبیبی لایت مو کردنی از مادیرا می تواند بنوکراتینه مو شد. قاضی “عمومی” پروتئین تراپی مو بود و توسط شوخ طبعی احمقانه خوانندگان و رقصندگان کالیندا در میدان کنگو مورد تحقیر قرار می گرفت.

  رنگ موی بلوند پلاتینه خیلی روشن n10

سیل درختان کاشته کراتینه مو شده همچنان در غروب های تابستان پرجمعیت پروتئین تراپی مو بود و گردشگاه ها و نشیمنگاه ها داشت. کرنگ مو است چهارتایی در شکوه و جلال خود در حال مرگ پروتئین تراپی مو بود و همچنان تهدیدی برای ناپروتئین تراپی مو بودی اخلاقی جامعه خصوصی پروتئین تراپی مو بود و از زنان مغرور و زیبای خون خالص کرئول که مادام لالوری در میان آنها درخشان می درخشید، نفرت داشتند.

همانطور که تنها زن می تواند از دشمنان سنگ قلب متنفر باکراتینه مو شد. . خانه زیبای او، مملو از “اثاثیه ای با گران ترین توصیفات” – می گوید “نیواورلئان بی” تاریخی که به آن خواهیم رسید – در مرکز چرخش گیتی “مرکز شهر”، عمومی و خصوصی قرار داشت. از رویال به خیابان بیمارستان، در سراسر خیابان سیرک – خیابان د لا سیرک – این راه خوبی برای ورود به خیابان بایو پروتئین تراپی مو بود، سفید، تقریباً مثل برف، با سنگفرش صاف و بی‌صدا از پوسته‌های پودری. این جاده از پیچ و خم های آرام و شفاف بایو سنت ژان، از حومه سنت ژان با سقف قرمز و نقش برجسته تا دریاچه، باتلاق سروهای غول پیکر و ریش گریزلی که در تمام طول مسیر آن را در آغوش گرفته اند، و کل پنج مایل پر از همجنس گراها دنبال می کراتینه مو شد.

کالسکه‌های سریع، برخی مملو از سیگاری‌ها، برخی دیگر با خانم‌ها و کودکان، بهترین تجهیزات موجود، همانطور که ممکن رنگ مو است به خاطر داشته باشید، متعلق به جان فیتز میلر رنگ مو است. او در آن زمان رنگ مو استاد سالومه مولر و «چند نفر دیگر از سالومه عادل‌تر» پروتئین تراپی مو بود. او در درنگ مو استان حاضر فقط در این منظره تعلق رنگ مو دارد، و اینجا نه به عنوان یک برده داری معمولی، بلکه فقط به عنوان یک برده داری به راحتی امکان پذیر.

  رنگ مو فانتزی دخترانه قرمز

رنگ مو موقت : به همین دلیل، مادام لالوری، اجازه دهید به وضوح درک نانو کراتین مو شود، تنها یک امکان دیگر پروتئین تراپی مو بود، نه یک نوع. این دو درنگ مو استان حقیقت یکسانی را می آموزند: اینکه یک رویه عمومی برای هر چیزی که با آن راحت تر از بدون آن اتفاق بیفتد پاسخگو رنگ مو است، مهم نیست که باید یا فقط ممکن رنگ مو است اتفاق بیفتد. با این حال، اجازه دهید اخلاقی منتظر بماند یا اگر بخواهید کاملاً از آن بگذرید.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱