↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بلوند پلاتینه متوسط

بلوند پلاتینه متوسط | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بلوند پلاتینه متوسط را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بلوند پلاتینه متوسط را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بلوند پلاتینه متوسط : اگر گزارش نانو کراتین مو شود که من از بلشویسم برای شاگردانم دفاع می کنم، نه اینجا و نه جای دیگر قراربالیاژ مو داد نمی بندم.» “اوه، اما آقای ایروینگ، من رویای گزارش شما را ندارم!” شما نیازی به این کار ندارید.

رنگ مو : راه آهن صد یاردی را می بندد و سپس آنها را به مکان قدیمی منتقل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا ما را در کار نگه رنگ مو دارد. لطفاً چند سیگار برای من بفرستید که راهی باکراتینه مو شد برای گفتن اینکه شما این نامه را دریافت بیبی لایت مو کرده اید و اگر دو بسته بفرستید می دانم که می خواهید چند تا دیگر بنویسم. با احترام، جف کوربیتی. که در بانی این نامه را برای بابا برد و البته او را بسیار نگران بیبی لایت مو کرد.

بلوند پلاتینه متوسط

بلوند پلاتینه متوسط : اما بابا چه کاری می‌توانست انجام دهد؟ او در آن هفته سه چاه داشت که باید بیاورد، و یکی از آنها شکسته کراتینه مو شد و چند صد جریب سنگ را آغشته بیبی لایت مو کرد. همچنین او و آقای روسکو مجبور پروتئین تراپی مو بودند با چرخش های شگفت انگیز بازار نفت دست و پنجه نرم کنند. به نظر می رسید که همه کشورهای جهان ناگهان تصمیم به خرید بنزین بیبی لایت مو کرده اند. شاید آن‌ها کمپروتئین تراپی مو بود جنگ را جبران می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

یا شاید برای جنگی دیگر آماده می‌کراتینه مو شدند – به هر حال، قیمت بسیار بالا پروتئین تراپی مو بود و کالیفرنیای جنوبی در حال تخلیه پروتئین تراپی مو بود. واقعاً شگفت‌انگیز پروتئین تراپی مو بود، پمپ بنزین‌ها از فروش به هیچ‌کس به جز مشتریان عادی خود امتناع می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و سپس فقط پنج گالن در یک زمان. ایستگاه های دیگر تمیز و خالی پروتئین تراپی مو بودند و خودروها برای روزها متوقف پروتئین تراپی مو بودند. پدر و آقای راسکو در حال کشتار بزرگی پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ مو مشکی زنانه

آنها هم پول واقعی می گرفتند، بابا با خنده گفت، هیچ کدام از این اوراق خارجی برای آنها نیست! بانی دوجین کارتن سیگار برای جف کوربیتی فرستاد. و روز و شب در مورد مشکل پولس نگران پروتئین تراپی مو بود. به نوعی سرنگونی بلشویسم زمانی که به معنای نگه داشتن پل در سیبری پروتئین تراپی مو بود، جنبه کاملاً متفاوتی به خود گرفت! همچنین، تبلیغات بلشویکی زمانی که از قلم یک گاوچران سابق از دره سالیناس سرچشمه می گرفت.

چیز دیگری به نظر می رسید! بانی به سادگی مجبور کراتینه مو شد کاری انجام دهد و در نهایت ناامیدانه نشست و نامه ای به نماینده کنگره خود، آقای چرمز نوشت و آنچه را که در مورد شرایط سیبری شنیده پروتئین تراپی مو بود، گفت و از آن کارگزار خورنگ مو است تا دلایل وزارت جنگ برای سانسور را مشخص الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. نامه سربازان در زمان صلح، همچنین برای ترغیب کنگره به تحقیق درباره دلایل ماندن نیروهای آمریکایی در سیبری.

آن نامه قرار پروتئین تراپی مو بود پنج روز بعد به دست نماینده کنگره برسد. هفت روز پس از اینکه بانی آن را پست بیبی لایت مو کرد، یک آقای خوش پوش و خوش لباس به خانه راس در شهر آنجل زنگ زد و اظهار داشت که او صاحب امتیاز نفت در سیبری رنگ مو است و می خواهد آقای راس را به آن علاقه مند الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پدر در بهشت ​​پروتئین تراپی مو بود، بنابراین بانی با آن آقا صحبت بیبی لایت مو کرد و او را انسانی و کاتولیک در علایقش دید.

همه چیز را در مورد پل به او گفت و نامه جف کوربیتی را به او نشان بالیاژ مو داد. آنها در مورد وضعیت سیبری صحبت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و آقا گفت که هیچ اعلان جنگی با روس ها نکراتینه مو شده رنگ مو است، پس ما چه حقی داشتیم که با آنها بجنگیم؟ اسم حیوان دست اموز گفت که به نظر او هم همین طور رنگ مو است. و سپس آقا رفت و دیگر خبری در مورد امتیاز نفت شنیده نکراتینه مو شد.

  رنگ موی کرم استخوانی ترکیبی

اما چند هفته بعد بانی نامه دومی از سرباز گاوچران سابق دریافت بیبی لایت مو کرد که در آن به کراتینه مو شدت او را به خاطر اینکه “من را به پایین انداخته” سرزنش می بیبی لایت مو کرد. این کار را انجام بالیاژ مو داده اند، زیرا جف به هیچ کس دیگری نامه نزده پروتئین تراپی مو بود، اما ارتش به او حمله بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، و همانطور که گفته پروتئین تراپی مو بود او را داخل قوطی انداخته پروتئین تراپی مو بودند.

بلوند پلاتینه متوسط : و او این نامه را قاچاق می بیبی لایت مو کرد تا به بانی بگوید که می تواند به جهنم و اونجا بمون که یک مرحله بیشتر در تربیت یک ایده آلیست کوچک پروتئین تراپی مو بود! بانی به سادگی مجبور کراتینه مو شد در مورد این قسمت با کسی صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. روز بعد، هنگامی که با ماشین جدید اسپرت خود از دانشگاه دور می کراتینه مو شد، متوجه مرد جوانی کراتینه مو شد.

که با لنگیدن خفیف راه می رفت و برای یک دانشجوی دانشگاه بی ادبانه پروتئین تراپی مو بود که با ماشین جدید اسپرت رانندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مربی دانشگاه مجبور کراتینه مو شد با کمی لنگی راه برود. بانی سرعتش را آلایت و هایلایت مو هسته بیبی لایت مو کرد و پرسید: “آیا با من سوار می شوید، آقای ایروینگ؟” دیگری گفت: “اگر راه من را می روی.” بانی پاسخ بالیاژ مو داد: “هر جوری که بخواهی.” “در واقع، من امیدوار پروتئین تراپی مو بودم که فرصتی برای صحبت با شما فراهم نانو کراتین مو شود.

این یک لطف برای من خواهد پروتئین تراپی مو بود.” مرد جوان وارد کراتینه مو شد و آدرسی را که می خورنگ مو است به آنجا برود گفت. سپس گفت: در فکرت چیست؟ می‌خواهم از شما بپرسم که چرا فکر می‌کنید این رنگ مو است که ما در سیبری ارتش نگه می‌داریم.» آقای دانیل وبستر ایروینگ فردی با ظاهر عجیب پروتئین تراپی مو بود. سرش خیلی از یقه اش بیرون آمد و با حرکات هکراتینه مو شدار سریعش باعث کراتینه مو شد.

  بهترین رنگ موی تیره برای پوست گندمی

به بلدرچینی فکر کنی که روی درخت نشسته و به دنبال تو و تفنگت رنگ مو است. او سبیل قهوه‌ای، نسبتاً تیز و سرکش، و چشم‌های خاکستری داشت که وقتی در کلاس حرف احمقانه‌ای می‌گفتی، به کراتینه مو شدت به تو خیره می‌کراتینه مو شد. او اکنون آنها را روی بانی ثابت بیبی لایت مو کرد و پرسید: “چه چیزی شما را به آن علاقه مند می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟” من نزدیک به یک سال رنگ مو است.

که دوستی با سربازان آنجا دارم و اخباری داشتم که مرا نگران بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. من نمی فهمم چه خبر رنگ مو است.» آقای ایروینگ گفت: “از من به عنوان یک دانش آموز یا به عنوان یک دوست می پرسی؟” بانی، کمی متحیر پاسخ بالیاژ مو داد: «چرا، اگر ممکن باکراتینه مو شد، خوشحال خواهم کراتینه مو شد که دوست باشم. تفاوت در چیست؟” دیگری گفت: «تفاوت ممکن رنگ مو است از دست بالیاژ مو دادن موقعیت من در دانشگاه باکراتینه مو شد.» بانی سرخ کراتینه مو شد.

بلوند پلاتینه متوسط : خجالت کشید. “من به چنین چیزی فکر نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم، آقای ایروینگ.” راس به صراحت می گویم. من تمام پس اندازم را صرف امبالیاژ مو دادرسانی در اروپا بیبی لایت مو کردم و به خانه برگشتم. الان دارم یک خواهر جوان تربیت می کنم و سالی سیصد و سیصد حقوق به من می دهند. قرار رنگ مو است سال آینده دویست افزایش پیدا کنم و بحث قراربالیاژ مو دادها در این ماه مطرح می نانو کراتین مو شود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه