نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو دودی بدون دکلره

مدل رنگ مو دودی بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو دودی بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو دودی بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ مو دودی بدون دکلره : اما در توصیف اشیاء آن گونه که ظاهر می شوند، نه آنچنان که لایت و هایلایت مو هستند. و آن‌ها را نه در خطوط طبیعی و عریان‌شان، که از طریق رسانه دیده می‌نانو کراتین مو شود و در رنگ‌های تخیلی که توسط احساسات در عمل قرار می‌گیرد، ترسیم می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : نمی توان با آنها همدردی بیبی لایت مو کرد. باز هم در کدام مرحله از پیشرفت جامعه، قصه گویی بیش از همه ارزش رنگ مو دارد، و قصه گو در بیشترین درخورنگ مو است و افتخار؟ در اولین سنین اما در این وضعیت جامعه، شعر کمی وجود رنگ مو دارد، جز تصنیف‌هایی که بیشتر درنگ مو استانی، یعنی اساساً درنگ مو استانی لایت و هایلایت مو هستند و علاقه اصلی خود را از حوادث می‌گیرند. آنها که به عنوان شعر در نظر گرفته می شوند.

مدل رنگ مو دودی بدون دکلره

مدل رنگ مو دودی بدون دکلره : در چه سنی شور و شوق برای یک درنگ مو استان، تقریباً برای هر نوع درنگ مو استانی، صرفاً به عنوان یک درنگ مو استان، کراتینه مو شدیدترین رنگ مو است؟ در کودکی. اما این هم سنی رنگ مو است که شعر، حتی با ساده ترین توصیف، در آن رنگ مو است[401] کمترین لذت و درک زیرا احساساتی که به ویژه با آن آشنرنگ مو است هنوز توسعه نیافته رنگ مو است و حتی با کمترین درجه ای تجربه نکراتینه مو شده رنگ مو است.

از پایین ترین و ابتدایی ترین نوع لایت و هایلایت مو هستند: احساساتی که به تصویر کشیده کراتینه مو شده، یا بهتر رنگ مو است بگوییم نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده، ساده ترین احساساتی لایت و هایلایت مو هستند که طبیعت ما رنگ مو دارد. شادی‌ها و غم‌هایی مانند فشار فوری برخی رویبالیاژ مو دادهای بیرونی، ذهن‌های گستاخ را برانگیخته می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، ذهن‌هایی که تماماً غرق در امور ظاهری لایت و هایلایت مو هستند و هرگز، چه از انتخاب یا نیرویی که نتوانسته‌اند در برابر آن مقاومت کنند.

  چرا رنگ مو مشکی قرمز میشود

خود را به تعمق در جهان درون معطوف نبیبی لایت مو کرده‌اند. اکنون از کودکی و از دوران کودکی جامعه به مردان و زنان بالغ این بزرگ‌ترین و بی‌کودک‌ترین عصر می‌گذریم – ذهن‌ها و قلب‌هایی که عمیق‌ترین و بلندترین آن‌ها لایت و هایلایت مو هستند معمولاً از شعر لذت می‌برند. برعکس، کم عمق ترین و خالی ترین ها، در همه حال، کسانی نیستند که کمتر به رمان خوانی معتاد باشند.

مدل رنگ مو دودی بدون دکلره : این نیز با تمام تجربیات مشابه از طبیعت انسان مطابقت رنگ مو دارد. آن دسته از افرادی که نه تنها در کتاب‌ها، بلکه در زندگی‌شان، دائماً درگیر شکار هیجان از بیرون می‌باشند، همواره کسانی لایت و هایلایت مو هستند که چه در نیروی فکری و چه در عمق حساسیت‌هایشان از آن برخوردار نیستند.[402] چیزی که آنها را قادر می سازد تا در نزدیکی خانه هیجان زیادی پیدا کنند.

بیهوده ترین و بیهوده ترین افراد از روایت ساختگی لذت می برند. هیجانی که می دهد از نوع بیرونی رنگ مو است. چنین افرادی به ندرت عاشق شعر لایت و هایلایت مو هستند، اگرچه ممکن رنگ مو است خود را چنین تصور کنند، زیرا از رمان های منظوم لذت می برند. اما شعر، که ترسیم کاربیبی لایت مو کردهای عمیق‌تر و مخفیانه‌تر عواطف انسانی رنگ مو است، فقط برای کسانی جالب رنگ مو است که آنچه را که احساس بیبی لایت مو کرده‌اند به یاد می‌آورند.

یا تخیلشان را برمی‌انگیزد تا آنچه را که می‌توانستند احساس کنند، یا آنچه ممکن رنگ مو است داشته باشند. می توانستند احساس کنند، اگر شرایط بیرونی آنها متفاوت پروتئین تراپی مو بود. شعر، وقتی واقعاً چنین باکراتینه مو شد، حقیقت رنگ مو است. و تخیل نیز، اگر برای چیزی خوب باکراتینه مو شد، حقیقت رنگ مو است: اما آنها حقایق متفاوتی لایت و هایلایت مو هستند. حقیقت شعر ترسیم واقعی روح انسان رنگ مو است: حقیقت درنگ مو استان ارائه تصویری واقعی از زندگی رنگ مو است.

  انواع رنگ مو سرد و گرم

این دو نوع دانش متفاوت لایت و هایلایت مو هستند، و به طرق مختلف به دست می آیند، عمدتاً به افراد مختلف می رسند. شاعران بزرگ اغلب به طور ضرب المثل از زندگی بی اطلاع لایت و هایلایت مو هستند. آنچه می دانند با مشاهده خودشان به دست آمده رنگ مو است; آنها یک نمونه بسیار ظریف و حساس از طبیعت انسان را در درون خود یافته اند که قوانین احساسات با حروف بزرگ نوشته کراتینه مو شده رنگ مو است.

مدل رنگ مو دودی بدون دکلره : مانند آن که بدون مطالعه زیاد قابل خواندن رنگ مو است. سایر دانش‌های بشر، مانند آن‌چه که از طریق تجربه بیرونی به انسان‌های جهان می‌رسد، برای آنها به عنوان شاعر ضروری نیست. او باید چیزهای ظاهری را توصیف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، نه انسان درونی. اعمال و رویبالیاژ مو دادها، نه احساسات. و برای او مفید نیست که در میان کسانی قرار گیرد که، همانطور که مادام رولان در مورد بریسو گفت، انسان را می شناسند.

اما انسان را نه .[403] همه اینها مانعی نرنگ مو دارد که بتوان هر دو عنصر، شعر و روایت یا حادثه را در یک اثر با هم ترکیب بیبی لایت مو کرد و آن را رمان یا شعر نامید. اما ممکن رنگ مو است قرمز و سفید روی همان ویژگی های انسانی یا روی یک بوم ترکیب شوند. یک نظم ترکیبی وجود رنگ مو دارد که مستلزم اتحاد شعر و حادثه رنگ مو است، هر کدام در عالی ترین نوع خود – نمایشی. حتی در آنجا این دو عنصر کاملاً قابل تمایز لایت و هایلایت مو هستند.

  رنگ موی نسکافه ای برای پوست سفید

ممکن رنگ مو است کیفیتی نابرابر و به نسبت متفاوتی داشته باشند. وقایع یک شعر نمایشی ممکن رنگ مو است اندک و بی اثر باکراتینه مو شد، اگرچه ترسیم شور و شخصیت ممکن رنگ مو است در بالاترین درجه باکراتینه مو شد. مانند تورکواتو تاسوی تحسین برانگیز گوته . یا دوباره، درنگ مو استان به‌عنوان یک درنگ مو استان صرف ممکن رنگ مو است به خوبی برای اثرگذاری مطرح نانو کراتین مو شود، همانطور که در مورد برخی از مزخرف‌ترین تولیدات مطبوعات وجود رنگ مو دارد.

حتی ممکن رنگ مو است یک سری رویبالیاژ مو دادهای منسجم و محتمل باکراتینه مو شد، آنچه که نیست. ، اگرچه به ندرت احساسی به نمایش گذاشته می نانو کراتین مو شود که به طور کاذب یا به شیوه ای کاملاً عادی نشان بالیاژ مو داده ننانو کراتین مو شود. ترکیب این دو برتری چیزی رنگ مو است که شکسپیر را به طور کلی قابل قبول می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، هر نوع از خوانندگان آنچه را که برای توانایی هایشان مناسب رنگ مو است در او پیدا می کنند.

مدل رنگ مو دودی بدون دکلره : برای خیلی ها او به عنوان یک درنگ مو استان سرا عالی رنگ مو است، برای معدود به عنوان یک شاعر. در محدود بیبی لایت مو کردن شعر به ترسیم حالات احساسی، و انکار نامی که در آن چیزی جز اشیاء ظاهری مشخص نکراتینه مو شده رنگ مو است، ممکن رنگ مو است تصور نانو کراتین مو شود که ما آنچه را که وعده اجتناب از آن را بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودیم انجام بالیاژ مو داده‌ایم – در تقابل با رنگ مو استفاده از زبان، از آنجایی که طبق توافق عمومی ثابت کراتینه مو شده رنگ مو است.

  رنگ موی مشکی روشن

که شعری به نام توصیفی وجود رنگ مو دارد. ما این اتهام را رد می کنیم. توصیف شعر نیست زیرا شعر توصیفی وجود رنگ مو دارد،[404] چیزی بیش از علم شعر نیست زیرا چیزی به نام شعر تعلیمی وجود رنگ مو دارد. اما شیئی که به توصیف خود اعتراف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یا حقیقتی که ممکن رنگ مو است جایی در یک رساله علمی را پر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، ممکن رنگ مو است فرصتی برای نسل شعر فراهم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

مدل رنگ مو دودی بدون دکلره : که پس از آن ما آن را توصیفی یا تعلیمی بنامیم. شعر نه در خود ابژه و نه در خود حقیقت علمی، بلکه در حالت ذهنی رنگ مو است که در آن یکی و دیگری قابل تأمل رنگ مو است. صرف ترسیم ابعاد و رنگ های اشیاء بیرونی شعر نیست، چیزی بیش از یک طرح زمینی هندسی از سنت پیتر یا کلیسای وست مینستر نقاشی نیست. شعر توصیفی، بدون شک، در توصیف رنگ مو است.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱